Zionist Camp

130,860 (-0.01% last month)

Loading additional data...

Isaac Herzog / Zionist Camp At Open Knesset

  Isaac Herzog On Facebook

  Last Collected Status at: June 23, 2017, 2:48 p.m.. Page details updated at: June 24, 2017, 7:05 a.m.


מנהיגות עושה את מה שנכון וראוי למען העתיד. שבת שלום.


likes: 387. comments: 46. shares: 31.
{% trans 'Tags' %}:

הפריימריז האלה גורליים יותר ממה שנדמה. תוצאת הבחירות תכריע במידה רבה את יכולתה של מפלגת העבודה לכונן גוש פוליטי ציוני ומתון להחלפת נתניהו.

חלק מהמועמדים עוסקים כל העת בפגיעה בלתי נסבלת במפלגה ובחברים מרכזיים לדרך. אני מציע לחברי המפלגה: תנו בי אמון. איש מלבדי לא הביא הישג אלקטורלי כה משמעותי בשנים האחרונות. אני הוא זה שהקים גוש פוליטי, שמהווה בסיס ליצירת גוש גדול להחלפת השלטון.

שבועיים לאחר שאבחר אכנס את ועידת המפלגה, שתאשר איחוד מיידי עם התנועה ותקבע את הדרך והאופן לעריכת פריימריז פתוחים למועמד גוש מרכזי, דמוקרטי, לאומי לראש הממשלה בבחירות הבאות, כדי להביא קץ לעידן נתניהו והליכוד. המהלך הזה יחייב את כל מי שמעוניין להוות אלטרנטיבה לוותר על האגו האישי ולהירתם למהלך לאומי משמעותי. מי מראשי המפלגות שימנע מלקחת חלק במהלך כזה, יישא בתוצאות הפוליטיות מצד בוחריו. בלי גוש גדול, כשכולנו מגבים מנהיג אחד – ביבי והליכוד ינצחו שוב בבחירות הבאות.

רק פתיחת השורות ויצירת גוש אחד גדול, שמאות אלפים מתוכו יבחרו בפריימריז פתוחים את מועמדו לראשות הממשלה הבא – רק גוש כזה יחולל את השינוי ויחדש את התקווה. אני יודע לעשות חיבורים כאלה. עשיתי זאת בעבר והוכחתי שיש לי את הכישרון הזה במעשים ולא בדיבורים.

אף אחד מהמתמודדים האחרים בפריימריז האלה לא ישיג בקלפי תוצאה טובה מזו שהשגתי לראשונה מזה עשרים שנה – 24 מנדטים. אך כדי לנצח את ביבי והליכוד צריך הרבה יותר ואת זה משיגים רק עם גוש דמוקרטי אחד גדול.

הבוקר פניתי לשר וח"כ לשעבר עו"ד משה שחל, לח״כ פרופ' מנואל טרכטנברג ולאלוף (מיל') ד"ר יום-טוב סמיה על מנת שיובילו במשותף, בהסכמה ובעבודת צוות את המהלך הזה במפלגת העבודה.

חברי הצוות יקבלו את כל הגיבוי, הסמכויות והאמצעים ולא יהיו כפופים לאיש אלא לחוק, לכל דין ולחוקת המפלגה ומוסדותיה, אשר במידת הצורך תותאם כדי להוציא לפועל – בהיוועצות עם הגורמים ובעלי התפקיד הרלוונטיים במפלגה – את הפריימריז הפתוחים.

הצוות גם יבוא בדברים עם כל המנהיגים שיצטרפו לגוש וירצו להתמודד בפריימריז האלה. הצעתם תובא כהצעה ראשית לאישור הוועידה בתמיכתי המלאה.


likes: 280. comments: 88. shares: 19.
{% trans 'Tags' %}:

אני מודה לחברי רון חולדאי על תמיכתו בי בבחירות לראשות המפלגה. חולדאי הוא חבר ותיק במפלגת העבודה, מנהיג לאומי חשוב וראש עירייה נפלא, שהוביל את העיר תל אביב-יפו להישגים אדירים. רון, איש שפיו וליבו שווים, הוא תוספת חשובה לכוורת האישים שתומכים בי ובהקמת גוש פוליטי מרכזי שיאפשר את החלפת השלטון בישראל. ביחד נוביל את הגוש!


likes: 466. comments: 67. shares: 0.
{% trans 'Tags' %}:

שמח לקבל את תמיכתו הנמרצת בי של שמוליק מזרחי, יו"ר הסתדרות הגמלאים ומזכיר מחוז ת"א-יפו. ביחד נפעל לקידום זכויות הגמלאיות והגמלאים בישראל!

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 204. comments: 25. shares: 6.
{% trans 'Tags' %}:

אני מודה לידידי האלוף (במיל') ד״ר יום טוב סמיה על תמיכתו בי ובדרכי. זו תמיכה ערכית שנובעת מהכרה משותפת בהכרח שבהקמת גוש פוליטי מרכזי, ממלכתי, שוחר שלום, שמבוסס על אדני פלדה של ביטחון ישראל.

הליכוד ונתניהו מסכנים את החוסן הלאומי, מאיימים על כל ערכי הקיום המשותף של כולנו ומעמידים בסכנה ברורה ומיידית את קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

יום טוב סמיה יהיה שותפי בהקמת הגוש ובהיערכות לבחירות פתוחות לעומד בראשו, שיחלו מיד לאחר שאבחר לראשות מפלגת העבודה.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 216. comments: 42. shares: 0.
{% trans 'Tags' %}:

ביבי, אתה תמשיך להסית ואנחנו נמשיך לעשות באמונה ובאהבה למען המדינה


likes: 1,922. comments: 372. shares: 476.
{% trans 'Tags' %}:

שתפו

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 1,221. comments: 377. shares: 606.
{% trans 'Tags' %}:

החשיפה הערב בערוץ 2 וב"הארץ" על קמפיין הנגטיב של נתניהו נגדי בבחירות האחרונות מעוררת שאט נפש, אבל היא בעיקר מלמדת על אופיו הבעייתי מאוד של נתניהו, פגמים חמורים באישיותו המלווים את כל דרכו הציבורית.

מה שהתחיל כלחישת ההסתה על אוזנו של המקובל כדורי כנגד ציבורים רחבים בישראל, הפך מאז למדיניות שתכליתה ליצור דה לגיטמציה, הסתה ופירוד בעם. פעם אלה הנכים ופעם האימהות החד הוריות, פעם זה השמאלנים, החילונים, בני הקיבוצים, הציבור הערבי, בתי המשפט, אקדמאים ואנשי תרבות, עיתונאים, אנשי תקשורת ועובדי המדינה. כל עונה והקורבן הציבורי התורן של נתניהו.

נתניהו, בניגוד לכל מנהיגי המדינה שקדמו לו, לא מחפש את המאחד, המחזק והמלכד. כל מעייניו להישרדות אישית, והוא נכון להעלות על המוקד כל ערך מקודש, כל נורמה וכל דבר הסתה – הכל למען רווח פוליטי רגעי.

אזרחי המדינה זכאים למנהיגות אחרת. המדינה זקוקה לסגנון ולמהות שמשרתים את האתוס הציוני והחוסן הלאומי. אני אקים גוש פוליטי שישים סוף לתקופה הבעייתית מאוד הזו בתולדות עם ישראל.


likes: 711. comments: 138. shares: 62.
{% trans 'Tags' %}:

פשיטת המשטרה על משרדי ידיעות אחרונות, פגיעה בלתי מתקבלת על הדעת בנשמת אפה של הדמוקרטיה הישראלית ואירוע חמור וחסר תקדים.

מדובר בחציית קו אדום ואיום על העיתונות העצמאית בישראל, שמגיע כהמשך ישיר לפגיעה הבלתי פוסקת בדמוקרטיה הישראלית, לה אנו עדים בתקופה האחרונה.

אתבע היום דיון מיוחד במליאת הכנסת ובוועדות הכנסת, ונדרוש קבלת הסברים מפורטים מהפרקליטות וממשרד המשפטים. נתאם זאת ביחד עם כל ראשי האופוזיציה.


likes: 1,432. comments: 415. shares: 144.
{% trans 'Tags' %}:

חברות וחברים יקרים, בשבועות האחרונים כולכם מוצפים בסמסים, סלוגנים וססמאות – וקצת קשה להבין מכל הרעש הזה את המצע האמיתי של כל מועמד. אז קבלו סרטון שלי מחוג בית של מחנה רבין במפלגת העבודה, ובו אני מסביר בצורה קצת יותר מעמיקה את דעותיי בנושאים הכי מעניינים שעל הפרק: מציפי לבני עד יאיר לפיד, מפריימריז פתוחים ועד באסל גטאס, ובעיקר – על התוכנית שלי להקמת גוש פוליטי רחב שיצור מפץ פוליטי בישראל. מתלבטים למי להצביע? קחו לכם 5 דקות וצפו בסרטון. אני מבטיח לכם שבסיום הצפייה תבינו טוב יותר את עמדותיי. מוזמנים גם לשתף לחברים.

האמינו יום יבוא,
הביאו את היום

שבוע טוב!
בוז'י


likes: 328. comments: 108. shares: 47.
{% trans 'Tags' %}: