Likud

2,056,052 ( +0.46% last month)

Loading additional data...

Benjamin Netanyahu / Likud At Open Knesset

  Benjamin Netanyahu On Facebook

  Last Collected Status at: June 23, 2017, 3:28 p.m.. Page details updated at: June 24, 2017, 7:05 a.m.


שבת שלום לכם ולמשפחותיכם. צאו לבלות בארצנו היפה!

Shabbat shalom to you and your families. Go out and spend time in our beautiful country!

(צילום: קובי גדעון, לע״מ)

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 15,951. comments: 1,320. shares: 803.
{% trans 'Tags' %}:

באחד ממכתביו, אחי יוני ז״ל תיאר מסע אלונקות בן 12 קילומטרים באמצע הטירונות שלו. הוא וחבריו צעדו בדיונות של מישור החוף עד בת ים. הוא כתב: "בכל צעד שעשינו, שקעו הרגליים בחול בערך כ-20 סנטימטר. בעליות היינו עושים צעד קדימה, והרגל הייתה מחליקה חזרה". כמובן שהוא וחבריו הגיעו ליעד וביצעו את המשימה, לא רק בבת ים, אלא גם בלבה של אפריקה.

כעבור כמה שנים, במכתב אחר הוא כותב: "אני אוהב ללכת ברחובות ולהתבונן בילדים, להסתכל בנוף הרים או בכרי דשא". פארק התצפית החדש, שאתמול הנחנו את אבן הפינה להקמתו, קושר בין הקצוות הללו. גבעות החול והכורכר יהפכו בקרוב לכרי דשא. ילדים וגם מבוגרים יזכו ליהנות מהם למשך דורות. אין לי ספק שיוני, שלצערי לא זכה לילדים משלו, היה מאושר לראות אותנו כאן היום.

אני מבקש לשתף אתכם בדברים שאמרתי בטקס המרגש >>

(וידאו: איתי בית-און, לע"מ. סאונד: דור לרנטל, לע"מ)


likes: 1,800. comments: 107. shares: 168.
{% trans 'Tags' %}:

התרגשתי מאוד להניח היום את אבן הפינה לפארק התצפית בעיר בת ים, שייקרא על שמו של אחי, יוני נתניהו ז״ל.

יוני נפל באנטבה לפני 41 שנים, במהלך פעולת חילוץ של בני עמנו החטופים. הפעולה הזאת מייצגת בעיניי את התכלית של תקומת ישראל. הקמנו מדינה משלנו, מדינה חזקה כערובה להבטחת קיומנו הלאומי והפרטי.

חלפו הזמנים שבהם היו היהודים והעם היהודי חסרי מגן, נתונים למתקפות בלי היכולת להגיב, בלי היכולת להגן על עצמנו. הביסוס של העוצמה שלנו בארץ הזאת נותן לנו לחיות בארצנו וגם מבטיח את עתידנו.

העצמאות הזאת, לצערנו, גובה מעת לעת מחיר קשה וכבד של בנות ובנים שנופלים על הגנת המדינה.

בזכות ההקרבה והגבורה של לוחמי צה"ל – כמו יוני – ושל כל אנשי ונשות כוחות הביטחון - כמו הדס מלכא והדר כהן הנפלאות - אנחנו מתקיימים כאן ואנחנו מבטיחים שתמיד תמיד נהיה כאן.

באחד ממכתביו, יוני מתאר מסע אלונקות בן 12 קילומטרים באמצע הטירונות שלו. הוא וחבריו צעדו בדיונות של מישור החוף עד בת ים. הוא כתב: "בכל צעד שעשינו, שקעו הרגליים בחול בערך כ-20 סנטימטר. בעליות היינו עושים צעד קדימה, והרגל הייתה מחליקה חזרה". אבל כמובן, הוא וחבריו הגיעו ליעד, ביצעו את המשימה, לא רק פה, אלא גם בלבה של אפריקה.

כעבור כמה שנים, במכתב אחר הוא כותב: "אני אוהב ללכת ברחובות ולהתבונן בילדים, להסתכל בנוף הרים או בכרי דשא".

פארק התצפית החדש על חוף בת ים קושר בין הקצוות הללו. גבעות החול והכורכר יהפכו בקרוב לכרי דשא. ילדים וגם מבוגרים יזכו ליהנות מהם למשך דורות.

אין לי ספק שיוני, שלצערי לא זכה לילדים משלו, היה מאושר לראות אותנו כאן היום.

(צילום: קובי גדעון, לע״מ)

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 7,762. comments: 283. shares: 273.
{% trans 'Tags' %}:

אישרתי את תוכנית הפעולה לשער שכם והיא תצא לדרך בקרוב מאוד >>

(וידאו: איתי בית און, לע״מ)


likes: 2,202. comments: 109. shares: 164.
{% trans 'Tags' %}:

בזכות ההשקעה האדירה שלנו בביטחון, בתשתיות וביישובים - יישובי עוטף עזה פורחים ומשגשגים. נמשיך לחזק אותם!


likes: 1,990. comments: 144. shares: 156.
{% trans 'Tags' %}:

פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם ג'ארד קושנר, יועצו הבכיר של נשיא ארה״ב דונאלד טראמפ, ג'ייסון גרינבלט, השליח המיוחד של הבית הלבן למזרח התיכון, ודיוויד פרידמן, שגריר ארה״ב בישראל.

Prime Minister Benjamin Netanyahu met with US President Trump's special advisor Jared Kushner, Special Representative for International Negotiations Jason Greenblatt, and US Ambassador to Israel, David Friedman.

(וידאו: רועי אברהם, לע"מ. סאונד: בן פרץ, לע"מ)


likes: 3,796. comments: 205. shares: 516.
{% trans 'Tags' %}:

לפני קרוב למאה שנה, אבי ז״ל הגיע כילד לצפת וטופל בבית החולים ״זיו״ בעיר. לפני 50 שנה, עם סיום מלחמת ששת הימים, הגעתי אל אותו בית חולים כדי לבקר את אחי יוני ז״ל, שנפצע בלחימה ברמת הגולן. אתמול חזרתי אל בית החולים ״זיו״ כדי לחנוך בו את מכון ההקרנות (הרדיותרפיה) הראשון בצפון. סגירת מעגל מרגשת.

(יוני נתניהו ז״ל בבית החולים ״זיו״ בצפת, אחרי מלחמת ששת הימים)

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 4,985. comments: 306. shares: 180.
{% trans 'Tags' %}:

נפגשתי היום עם משלחת שחקני פוטבול לשעבר מ"היכל התהילה", שהגיעו לביקור בישראל. אמרתי להם שהמשחק שלהם אינו שונה משלנו - ההבדל היחיד הוא שאם אנחנו מפסידים, ההשלכות של ההפסד הן לצמיתות. חווינו מספיק מזה בהיסטוריה של העם שלנו ולכן לא ניתן לזה לחזור על עצמו.

I met today with a delegation of former National Football League players, all of whom are members of the Professional Football Hall of Fame. The delegation is currently touring Israel at the initiative of New England Patriots owner Robert Kraft. Among the players are Joe Greene, Joe Montana, Jim Brown, Mike Singletary, Eric Dickerson and Roger Staubach.

I told them: "If you ask what is the policy? You seek peace but you've got to be strong. If you're not strong, you'll never get peace and if you're not strong, you'll be in war and turmoil. And the worst thing is – you lose. So, I'm sure that when you prepare for your games you don’t say: Well, do I need to be strong, fast and nimble? Is that a question? No. Your game is not different from ours. The only difference is: If we lose, the consequences are immutable. We had enough of that in our history. So, we won’t let that happen again."

(וידאו: עומר מירון, לע"מ. סאונד: בן פרץ, לע"מ)


likes: 3,684. comments: 190. shares: 501.
{% trans 'Tags' %}:

היום החלו העבודות בשטח, כפי שהבטחתי, להקמת היישוב החדש למתיישבי עמונה. אחרי עשרות שנים, יש לי את הזכות להיות ראש הממשלה שבונה יישוב חדש ביהודה ושומרון. לא הייתה ולא תהיה ממשלה טובה יותר להתיישבות מהממשלה שלנו.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 8,408. comments: 804. shares: 381.
{% trans 'Tags' %}:

רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו, הגיעה היום לאוהל המחאה שהוקם בגן סאקר עבור הילדים מהמחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה, שם נפגשה עם ההורים ועם הילדים.

הגברת נתניהו:

"באתי מתוך תמיכה ואהבה אליכם, אני מודעת לסבל של כל המשפחה בהתמודדות עם המחלה הזאת שממנה נפטרו שני הוריי זכרם לברכה.

נקלענו כאן למצב שאף אחד לא שמח ממנו.
דיברתי לאחרונה עם שר הבריאות ליצמן. הוא שר בריאות מצוין. כואב לו מאוד, והוא רוצה מאוד לעזור. אני חושבת שכל הלב והנשמה שלו במאבק אתכם. אני לא יודעת ולא נכנסת לפרטים הטכניים, אבל הוא יודע שאני רוצה ואעשה כל מה שצריך כדי להיות איתו בדרך של פתרון כמה שיותר מהיר לקושי הזה. אני כמובן גם ערבתי את בעלי, ראש הממשלה, וגם הלב שלו כולו אתכם.

הם מנסים למצוא פתרון. אני חושבת שברגע שזה נמצא בידיים של שניהם, זה ייפתר. אני פחות מצוייה בפרטים המקצועיים, ואני לא נכנסת כל כך לדברים שבין הרופאים, ובין הרופאים למנהלים.

הדברים המרגשים והכואבים ששמעתי כאן היום נגעו לליבי. חשוב שתדעו - לב יש לי אבל כוחות על אין לי. אני יודעת שמנסים לייחס לי יכולות הרבה יותר גדולות ממה שאני, ואני משתדלת ככל יכולתי בדברים שנוגעים ללב. בנושאים האלה אני עושה את כל מה שאני יכולה, במקצוע שלי כפסיכולוגית, וגם כרעיית ראש הממשלה אני עושה כל מה שאני יכולה לסייע וללחוץ על רה"מ, בעלי, בדברים של הלב.

במקרה הנוכחי כאמור פניתי גם לליצמן, שיש לו לב גדול. אני מתכוונת להמשיך מכאן לדבר איתם ולהעביר את כל הדברים ששמעתי מכם היום גם לשר הבריאות וגם לבעלי ראש הממשלה."

(צילומים: חיים צח, לע"מ)

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 2,550. comments: 155. shares: 137.
{% trans 'Tags' %}: