Number of Facebook Pages for Party: 24


רבי קן צ'ייסן, הרב הראשי של קהילת לאו בק בלוס אנג'לס, בוחר בימים של משבר גדול בין היהדות בישראל ובעולם ובין נתניהו, להגיד את דבריו:

"אנחנו צריכים את הנהגתו של אראל מרגלית למפלגת השמאל. המומחיות שלו כחייל, כאיש עסקים, כיזם, וכמוביל דעה בישראל תשמש אותו ליצור תקופה חדשה של תקווה ואמונה ליהדות בעולם כולו. החזון שלו בנושאים כמו חינוך, יצירת מקומות עבודה, חידוש התקווה לשלום והטוויית הדרך הנכונה להביא אותנו לשם, וזאת אני אומר כיהודי אמריקאי המבקר בישראל לעתים תכופות ומביא איתי יהודים אמריקאים לארץ – אראל יודע כיצד לבנות יחסים עם יהדות התפוצות. הוא דיבר בבית הכנסת שלי בפני הקהילה, וגם הייתי איתו כאן בירושלים – אנחנו בוטחים בו שיידע לדאוג לא רק למדינת ישראל ולמפלגת העבודה אלא לכל היהודים ברחבי העולם. אני קורא לכולכם לתמוך באראל מרגלית בבחירות הקרובות לפריימריז".
https://youtu.be/RNhCoD2PZhs


likes: 30. comments: 1. shares: 3.
{% trans 'Tags' %}:

ספרו לי עוד על תוצאות ה״סקרים״.
ניפגש בשלישי בקלפי..

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 68. comments: 33. shares: 4.
{% trans 'Tags' %}:

ליאן פולק במאמר תמיכה בהארץ הצליחה לרגש אותי.
קחו 3 דקות לקרוא את דבריה. מבטיח לעמוד בציפיות.
---------

"מרגלית מתרגם את יכולותיו העסקיות והיזמיות לעשייה ציבורית נטו. וכמו שקרן השקעות בוחרת להתמקד בנקודות התורפה של החברה שבשיקומה, כך גם מרגלית לקח על עצמו משימה לאומית: להפריח את הצפון והדרום. כי הרי כל בר דעת יודע — אנחנו לא באמת נהיה אומת סטארט־אפ עד שההצלחה לא תגלוש מעבר לגבולות תל־אביב־הרצליה־פיתוח. מרגלית כיתת את רגליו צפונה ודרומה, עבד כתף אל כתף עם ראשי רשויות (ממפלגות שונות), ראשי האוניברסיטאות וראשי חברות מקומיות, לשם יישום חזון פורץ דרך, שמייצר וייצר עשרות אלפי מקומות עבודה וישנה את פני המציאות בנגב ובגליל. מעטים הפוליטיקאים שמתרגמים חזון למעשה. עוד כיזם מרגלית הקים מכספו את החממה הטכנולוגית, שמיקמה את באר שבע כאחת מבירות הסייבר העולמיות, וגייס מיליונים להקמת מרכז חדשנות למזון רפואי בגליל — מדובר במודלים של פיתוח כלכלי שעכשיו מנסים לחקות במקומות שונים בעולם.

עכשיו תארו לעצמכם שניתן את המושכות המדיניות בידיים המנוסות בסגירת עסקאות ענק בעולם היזמי, שיתפרו עבורנו את העסקה האזורית האולטימטיבית. דמיינו מצב שבו כל אזור במדינה יקבל את התמיכה שהוא צריך כדי להיות פורץ דרך בתחומו ולייצר עשרות אלפי מקומות עבודה איכותיים, גם מחוץ לגוש דן. תחשבו על סיטואציה שבה הממשלה והמדינה מנוהלת כמו חברה, שתמיד צריכה להשתפר, להצטיין ולהתקדם כדי לעמוד בדרישות השווקים. אני חולמת על היום שבו נסתכל על מנהיג המדינה שלנו ונתמלא באותה הגאווה שאנחנו חשים כשאנחנו מתבוננים באנשים כמו פרופ׳ אמנון שעשוע ממובילאיי או נועם ברדין מווייז. הגיע הזמן שגם ההנהגה הציבורית שלנו תבטא מכל הטוב הזה. לחיי מדינת ישראל, אומת הסטארט־אפ, גרסת 2.0.
http://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.4124269


likes: 164. comments: 10. shares: 28.
{% trans 'Tags' %}:

מקסימים

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 67. comments: 3. shares: 0.
{% trans 'Tags' %}:

הם זוג, מדברים על חתונה וילדים, מערכת היחסים נמשכת שנים. בפועל הגבר נשוי, אב לילדים, מציג עצמו כפנוי, ומוליך שולל נשים. באתר ההכרויות ציין שהוא פנוי ואף הפגיש אותן עם משפחתו, חבריו והציג אותן במקום עבודתו. היא מצידה מכירה אותו לבני משפחתה. רק באקראי היא מגלה שהוא נשוי, נפשית ופיזית, לעיתים גם כלכלית, היא מתרסקת, מסתבר שהיא לא היחידה.

כחברה אנחנו לא מוכנים לקבל מתחזים ורמאים המציגים מצגי שווא. הצעת חוק שהגשתי תאפשר, לנשים או גברים במערכת יחסים שאיננה מזדמנת, שנפלו קרבן להתחזות להגיש תביעה נזיקית על סך של עד 100,000 ש״ח, גם ללא הוכחת נזק. ולא, לא מדובר על סטוץ, מערכת יחסים מזדמנת או בגידה, אלא בנשים שהתמסרו לקשר של שנים, חלקן אף נכנסו להריון, שיתפו את המתחזה בחשבון הבנק שלהן, והיו בטוחות שזה הגבר של חייהן. הצעת החוק תאפשר לגברים ונשים שנפגעו מהתחזות לתבוע את הנזק שנגרם להם.

תוכנית ״המתחזים״ של Haim Etgar חשפה התופעה, ניצול והשפלה ברמה הכי בסיסית שרק אפשר.


likes: 130. comments: 16. shares: 9.
{% trans 'Tags' %}:

היום עלתה להצבעה ונפלה הצעת החוק איסור סחר בשנהב- 2017.
הפילים הם החיה היבשתית הגדולה ביותר, בדרך להכחדה, והכל בגלל סחר בשנהב. מאוכלוסייה שהוערכה בין 3 עד 5 מיליון פילים בתחילת המאה ה-20, הגיע היום מספרם של פילים אפריקאים לפחות מ- 400,000. בין השנים 2010-2012 בלבד 100,000 פילים אפריקניים נהרגו עבור השנהב שלהם. גם מצבם של פילים אסיאתיים קשה ביותר – מאוכלוסייה של כ-100,000 בתחילת המאה ה-20 מספרם ירד לכ-35,000 בלבד והמספרים ממשיכים לרדת: קצב ההרג של פילים גובר על קצב הילודה, מצב שעלול להביא להכחדת הפיל האפריקני בטבע תוך מספר שנים. הגורם להכחדה המאיימת על הפילים - הביקוש הגובר לשנהב שלהם, במדינות באסיה, שמביא לעליה החדה בצייד השנהב. ארגוני שימור טבע מעריכים שכ-100 פילים נהרגים כל יום ע"י ציידי שנהב, יותר מ-35,000 פילים לשנהב.

שנהב מסמל את הזוועות בקטל של מאות אלפי פילים, וגם את הזוועות שמבצעים ציידי השנהב בבני אדם - קהילות אפריקניות החשופות לרשתות טרור ופשע בינלאומיות, שפועלות לממן את מעשיהן על ידי סחר בשנהב כדי לספק את הביקוש. טרוריסטים ופושעים מטילים אימה על הכפרים ותושביהם הנופלים קורבן בידיהם, כמו גם, פקחי השמורות שמאבדים את חייהם בהגנה על הפילים.

בגלל המשבר הקיומי שבו נמצאים הפילים וכן ההשפעות על תושבי אפריקה, סחר בשנהב הינו נושא בוער על סדר היום העולמי בכלל ולא רק בקרב שוחרי טבע. המטרה המשותפת לקהילה הבינלאומית היא לעצור את הסחר בשנהב, לא רק סחר בינלאומי אלא ובעיקר סחר מקומי. צרפת, אנגליה, וארה"ב, כבר חוקקו חוקים שסוגרים כמעט לחלוטין כל סחר בשנהב. מדינות בארה"ב הלכו עוד צעד (ניו ג'רזי וקליפורניה לדוגמה) ואסרו על כל סחר בשנהב כולל שנהב עתיק. אפילו סין, המובילה בעולם בסחר בשנהב, הכריזה על הפסקת כל סחר בשנהב (כולל פנימי) עד סוף שנת 2017. ואצלנו? אצלנו הצביעו נגד הצעת החוק. עצוב

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 107. comments: 39. shares: 53.
{% trans 'Tags' %}:

‏רגע היסטורי בתולדות ״העתונות״? היום שבו הפך הביבתון לבנטון.

*צילום של עופר חדד חדשות 2

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 147. comments: 18. shares: 26.
{% trans 'Tags' %}:

באמת כבר שבוע לא נרצחה אף אישה, אין לחץ.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 567. comments: 30. shares: 52.
{% trans 'Tags' %}:

תודה ענקית ליו"ר סיעת העבודה בהסתדרות וסגן יו"ר ההסתדרות , פיני קבלו, על דברי הברכה והתמיכה הבלתי מסוייגת במרוץ שלי לראשות המפלגה.
היה מרגש לשמוע את הדברים הכנים אתמול בחיפה, במיוחד על רקע ההכרות רבת השנים עוד כאשר כיהן כראש העיר בית שאן. אחת הערים האהובות עלי בישראל.

תקשיבו לאיש הזה. פיני הוא דוגמא ומופת להנהגה מקומית שפועלת גם ללא אור הזרקורים. מנהיג שעושה ולא מדבר. אלו האנשים שאנו צריכים בהנהגת המדינה שלנו.

יש תחושה חזקה בשטח, והאנרגיה שלכם הולכת לייצר דרמה גדולה ביום שלישי בלילה. אני יודע זאת כי אני מכיר אתכם.

זו הזדמנות נהדרת לאחל בהצלחה למועמדים והמועמדות של סיעת העבודה שביום ראשון הקרוב, יתמודדו בבחירות לבינ"ה ונעמ"ת.

אסור לנו לשכוח שהנהגה אמיתית מתחילה בדיוק שם. ברמה המקומית והאזורית . רק ככה נחזור להוביל את המדינה


likes: 101. comments: 8. shares: 45.
{% trans 'Tags' %}:

‏עמר בר-לב הוא לא הדברן הכי מהיר בעיר, אבל יש ערך לדבריו. אבא שלי לימד אותי לספור מעשים ולא מילים. ובעשייה עמר בר-לב מוביל. מנהיג להתגאות בו.
https://youtu.be/kxM7QTM0zpU

{% trans 'Apologies, your browser does not support displaying videos.' %}

likes: 49. comments: 4. shares: 1.
{% trans 'Tags' %}: