ישראל ביתנו

215,989 ( +0.13% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

אביגדור ליברמן / ישראל ביתנו באתר כנסת פתוחה

  אביגדור ליברמן בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 26 ביוני 2017 08:57. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 28 ביוני 2017 07:05


ביקרתי אתמול בכפר עילבון שבגליל, לציין את חג עיד אל-פיטר ביחד עם שותפינו הבדואים, אזרחים נאמנים למדינת ישראל הנלחמים לצידנו כתף אל כתף בצה"ל ובשאר כוחות הביטחון.

חובתנו לחזק את כל הגורמים המתונים והנאמנים למדינה בקרב הבדואים, ולחבק כל חייל ואיש כוחות הביטחון - במיוחד את החיילים הבדואים המשוחררים - ולעזור להם להשתלב בחברה הישראלית בדרך הקלה ומסבירת הפנים ביותר, בלימודים, בתעסוקה ובפתרונות הדיור. חג שמח!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 289. הגיבו: 38. שיתפו: 9.
{% trans 'Tags' %}:

שיהיה ברור בנוגע להסדר עם הפלסטינים - אנחנו לא נסכים, אף לא לפליט אחד שיחזור לתוך גבולות 67'. אם ירצו לקבל אותם בשכם, בחברון או בקלקיליה - שיקבלו.


אהבו: 802. הגיבו: 244. שיתפו: 191.
{% trans 'Tags' %}:

הגיע הזמן לעצור את החגיגה בה כל אחד מרשה לעצמו לתקוף את צה"ל ומפקדיו.

בשבועות האחרונים אנו עדים להשתלחויות פומביות, חוזרות ונשנות, של שרים וחברי כנסת נגד מפקדי צה"ל, בהם הרמטכ"ל ומתאם פעולות הממשלה בשטחים.

שרים וחברי כנסת מנצלים את העובדה שלובשי המדים אינם יכולים להגיב להם, ומרשים לעצמם, מטעמים פוליטיים צרים, להסית נגד מפקדי צה"ל. שום אחריות לאומית או שיקול דעת.

מפקדי צה"ל ממלאים אחר הנחיות הדרג המדיני. מי מבין השרים וחברי הכנסת שלא מסוגל להתמודד עם זה ומעדיף לגלגל את האחריות כלפי מטה באמצעות הסתה פרועה ומסוכנת, גורם לנזק לצה"ל, לחיילים ולמפקדים.

זו תופעה חמורה ומסוכנת, הפוגעת בביטחון הלאומי של מדינת ישראל. צה"ל הוא של כולנו, ומפקדי צה"ל עושים לילות כימים כדי לאפשר לכולנו להמשיך בשגרת חיינו. כולל לאותם שרים וחברי כנסת שאיבדו כל רסן, וכדי להרוויח קולות בפריימריז, מוכנים לפגוע באופן פומבי בצה"ל ובמפקדיו היקרים לנו כל כך.

יש לנו צה"ל אחד, ואין לנו מפקדים ורמטכ"ל טובים, ראויים ומחויבים יותר.

כל מי שיש לו טענות או ביקורת, שיפנה אותן אליי ולא לצבא.


אהבו: 1,332. הגיבו: 236. שיתפו: 73.
{% trans 'Tags' %}:

הדס מלכא ז"ל לחמה בנחישות ובגבורה במחבל, והיא מהווה אות ומופת לכולנו. תנחומיי למשפחתה.

בטרור הפלסטיני האכזרי ובהסתה חסרת המעצורים שמזינה אותו, נמשיך להילחם בכל העוצמה, ונרדוף את המבצעים והשולחים בכל מקום.

יהי זכרה ברוך.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 371. הגיבו: 125. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}:

ממשיכים לפעול למען ההתיישבות!

רק בשבוע שעבר אישרנו 3,651 יחידות דיור, מתוכן 671 לבנייה מיידית. מתחילת 2017 אישרנו 8,345 בתים, מתוכם 3,066 לבנייה מיידית.

ראש הממשלה ואני פעלנו בשקיפות ובאחריות. מי שטוען שניתן היה לעשות יותר, לא רק מותח את החבל עד הסוף, אלא גם עלול לקרוע אותו ובכך לסכן את כל מפעל ההתיישבות. לא הייתה ולא תהיה ממשלה טובה יותר, שתדאג להתיישבות היהודית ביהודה ושומרון.


אהבו: 672. הגיבו: 73. שיתפו: 26.
{% trans 'Tags' %}:

מסייעים לשגרירת ארה"ב לאו"ם, להמשיך לפעול נגד משמיצי ישראל!

הבוקר פגשתי את שגרירת ארה"ב לאו"ם, ניקי היילי, ידידה גדולה של ישראל, והענקתי לה פסלון של נעלי עקב. הסברתי לה ש"אנו מוקירים את הסיוע הרב והמאבקים שאת מנהלת אל מול מי שמנסים לפגוע בנו ולהשחיר את פנינו. כולנו זוכרים בהערכה רבה, שאמרת שהגעת עם נעלי עקב לא מטעמי אופנה אלא כדי לבעוט במשמיצי ישראל. אז לאות תודה אני מעניק לך את המזכרת הזו, ואת מוזמנת להיעזר בה במידת הצורך...".

בפגישה גם אמרתי לשגרירה היילי, כי בכיר חמאס סלאח ערורי עבר ללבנון ומתכנן להוציא משם פיגועי טרור נגד ישראל, וכי יש לפעול לגירושו משם; ביקשתי את סיועה בסוגיית לוחמי צה"ל אורון שאול והדר גולדין זכרם לברכה, שגופותיהם מוחזקות בידי חמאס, ושני האזרחים הישראלים המוחזקים ברצועת עזה, אברה מנגיסטו והיאשם א-סייד; ודנתי עימה בנושא המשכורות שמשולמות על ידי הרשות הפלסטינית למשפחות המחבלים שביצעו מעשי רצח, ואף הצגתי בפניה רשימת שמות של אזרחים אמריקניים שנרצחו בישראל על ידי מחבלים פלסטיניים.


אהבו: 379. הגיבו: 39. שיתפו: 23.
{% trans 'Tags' %}:

שתפו כדי שכולם יראו!

שחר רומבולסקי, חייל עם צרכים מיוחדים, שהתעקש להתגייס לצה"ל במסגרת פרויקט "גדולים במדים". כל כך התרגשתי לפגוש אותך בבית הנשיא, כל הכבוד!

Share so all can see!

This is Shachar Rombolsky, a soldier with special needs who insisted on enlisting in the IDF as part of the "Special in Uniform" project. I was so excited to meet you at the President's Residence. Congratulations on your military service!


אהבו: 1,302. הגיבו: 55. שיתפו: 133.
{% trans 'Tags' %}:

באירוע לציון 50 שנה למלחמת ששת הימים אמרתי, שהשיעור ההיסטורי מהמלחמה הוא מבחינתי חד משמעי: עלינו לעמוד חזית אחת ולהוביל בנחישות ובעוצמה להכרעה מהירה וברורה – גם מול אויבים שאינם צבאות סדירים.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 82. הגיבו: 19. שיתפו: 7.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 441. הגיבו: 27. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול פגשתי בכנסת חברי וחברות עמותות וארגונים, שכל מטרתם היא דאגה לחיילים בודדים וחיילים משוחררים, במסגרת שולחן עגול שארגנה ח״כ יוליה מלינובסקי מ ישראל ביתנו

התרגשתי מהדאגה האינסופית של האנשים סביב השולחן ושמחתי להקשיב להצעות הייעול והשיפור שדנו בהן.

הדאגה לחיילי צה"ל, המשרתים והמשוחררים, היא נר לרגליי, ואני מקדיש זמן ומשאבים ניכרים כדי שמדינת ישראל תמשיך לשפר את תנאיהם בזמן שירותם בצה"ל, וכשהם משתחררים.

דוגמא אחת לכך, היא הצעת החוק הממשלתית אותה אני מקדם, ושתעלה בקרוב לקריאה שנייה ושלישית, ובה שורה של הטבות לחיילינו.

בהזדמנות זו, אני שולח ברכת חג שמח לכל חיילי וחיילות צה״ל ששומרים עלינו, גם בערב החג. העם אוהב אתכם.

חג שמח!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,585. הגיבו: 110. שיתפו: 75.
{% trans 'Tags' %}: