המחנה הציוני

130,965 ( +0.06% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

יצחק הרצוג / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  יצחק הרצוג בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 28 ביוני 2017 10:24. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 28 ביוני 2017 07:05


הרב גלעד קריב לבוחרי העבודה: יצחק (בוז'י) הרצוג הוא הבחירה שלי לראשות המפלגה


אהבו: 196. הגיבו: 40. שיתפו: 28.
{% trans 'Tags' %}:

על רקע ביטול מתווה הכותל, הוזמנתי היום לדבר בפני השדולה לחיזוק העולם היהודי וחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית. אני מתבייש בהחלטת הממשלה. זו פשוט טרגדיה שהכותל – שראה טרגדיות ושמחות, איחוד ופילוג באלפי שנות קיומו – הופך בימים אלה לסלע מחלוקת ופילוג בעמנו. אנחנו מאמינים בפעולה משותפת עם הזרמים השונים של העם היהודי בתפוצות – כן, אחים ואחיות אנחנו.

הממשלה של העם היהודי קיבלה החלטה שכל המעורבים בה הסכימו לה, ואז מגיעה השבוע ופשוט מבטלת את החלטתה שלה. זוהי בושה! זוהי חרפה! אני מבקש להתנצל בפני יהודי התפוצות, בשמם של הרבה ישראלים שמאמינים בשוויון לכל היהודים. עלינו לעשות כל שביכולתנו כדי למנוע את הסכנה והטרגדיה בכך שיהודי התפוצות, במיוחד יהודי ארה"ב והדור הצעיר, מרגישים שהם מודרים ואינם חלק מאיתנו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 192. הגיבו: 18. שיתפו: 13.
{% trans 'Tags' %}:

רון חולדאי לבוחרי העבודה: יצחק (בוז'י) הרצוג הוא הבחירה שלי לראשות המפלגה


אהבו: 334. הגיבו: 95. שיתפו: 32.
{% trans 'Tags' %}:

מודה לקהל העצום שהגיע הערב לאירוע המרכזי של הקמפיין!!! אני קורא לכל תומכיי לצאת ב-4 ביולי להצביע ולהביא את הניצחון ואת הגוש הפוליטי המרכזי שיחליף את השלטון


אהבו: 321. הגיבו: 60. שיתפו: 25.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 258. הגיבו: 114. שיתפו: 19.
{% trans 'Tags' %}:

עכשיו בראשל״צ: האירוע המרכזי שלנו, רגע לפני הפריימריז. מוזמנים להצטרף אלינו לשידור חי כאן בפייסבוק, בעוד כ-45 דקות

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 121. הגיבו: 7. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}:

הבוקר התקשרתי לנתן שרנסקי, יו"ר הסוכנות היהודית, והענקתי לו גיבוי מלא לקידום מימוש מתווה תפילות הכותל ולעניין סוגיית הגיור לאור הזיגזוג של ראש הממשלה נתניהו.

החלטת חבר הנאמנים של הסוכנות היהודית לבטל את האירוע החגיגי הערב עם ראש הממשלה נתניהו, בשל הזיגזוג של נתניהו, היא מוצדקת והיא מבטאת זעם ועלבון גדול של מנהיגות העם היהודי כלפי הנהגת מדינת ישראל.

ביולי 99' בעת כיהנתי כמזכיר הממשלה, בעקבות מהומות ברחבת הכותל, הובלתי להסדר היסטורי ולפיו נקבעה רחבת קשת רובינסון הסמוכה לכותל המערבי כאתר תפילה לזרמים ביהדות. הפשרה הזו שהובלתי אושרה בבג"צ בהרכב של תשעה שופטים ומאז כל ממשלות ישראל אימצו ושדרגו אותה. את המגעים האינטנסיביים קיימתי בזמנו עם כל הזרמים - האורתודוקסים, הקונסרבטיבים והרפורמים וההסדר שגובש היה מקובל על כל הגורמים הרלוונטיים וזכה לתמיכתם.

ביטול מתווה הכותל הוא התקפלות נוספת של נתניהו מהבטחותיו והפניית עורף לקהילות היהודיות בתפוצות ופגיעה במרקם העדין ההיסטורי שמאחד את הפסיפס של העם היהודי כולו. כך גם ההחלטה בדבר חוק הגיור, סוגיה שקורעת את עמנו ומחייבת פתרון, רצוי באמצעות דיאלוג ותהליכי הדברות.

למשילות נתניהו משמעות אחת - להרגיש עם וללכת בלי! לאחר הקמת הגוש המרכזי ולאחר שנחליף את נתניהו, נפעל להסדר ראוי שמכבד את כולם באמונתם בכותל ולתיקון יתר העוולות של שלטון הליכוד.


אהבו: 324. הגיבו: 37. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}:

הגוש יקום. מי שיקבע את הרכבו יהיו מי שרוצים בהחלפת נתניהו. אם לפיד שוב יבחר שלא להצטרף לגוש, כפי שלא הצטרף אליי ואל ציפי בבחירות האחרונות, המצביעים שלו ינטשו ויצטרפו. טובת המדינה גדולה מטובתו של לפיד. מי שרוצה לשחק לידיו של לפיד, זכותו. הגוש לא מחכה ללפיד, ובבחירה בין טובת המדינה לטובתו האישית של לפיד, יעדיפו בוחריו – כמו גם רוב הבוחרים השפויים – את טובת המדינה.


אהבו: 348. הגיבו: 101. שיתפו: 28.
{% trans 'Tags' %}:

חבריי וחברותי המוסלמים, עיד אל-פיטר שמח ומבורך!

أتقدم إليكم ولأفراد عائلاتكم باحر التهاني وأطيب التبريكات بمناسبة حلول عيد الفطر السعيد أعاده الله على الجميع بالسلام والوئام، المحبة والامان.
عضو الكنيست يتسحاق هرتسوغ.
رئيس المعارضة ورئيس حزب العمل.


אהבו: 1,866. הגיבו: 147. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

מנהיגות עושה את מה שנכון וראוי למען העתיד. שבת שלום.


אהבו: 418. הגיבו: 54. שיתפו: 39.
{% trans 'Tags' %}: