ישראל ביתנו

6,640 ( +0.36% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

חמד עמאר / ישראל ביתנו באתר כנסת פתוחה

  חמד עמאר בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 23 ביוני 2017 07:47. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 24 ביוני 2017 07:05


מייסד תנועת הנוער הדרוזי בישראל סגן יו״ר הכנסת ח"כ חמד עמאר בטקס חלוקת תעודות למתנדבות ומתנדבי השרות לאומי בירכא שסיימו הכשרה לסוכני שינוי בנושא שימוש לרעה בסמים ואלכוהול בהשתתפות ראש מועצת ירכא מר והיב חביש חברי מועצה מנהלי ורכזי הרשות למלחמה באלכוהול וסמים רכזי תנועת הנוער הדרוזי והורי המתנדבים/ות,
ח״כ חמד עמאר ציין שתרומתם של המתנדבים לנוער ולתלמידים שלנו בחברה ובמגזר במיוחד רבה וחשובה וקיום הכשרה מסוג זה יכול לעזור לצעירים שלנו שמטרתם בעתיד תהיה ההשכלה כי היא המפתח לבניית עתיד מוצלח יותר לילדים שלנו ולעדה כולה, תופעת האלכוהול והסמים בחברה היא חיידק שיכול להרוס עתיד הצעירים והחברה כולה, אדאג יחד עם רכזי תנועת הנוער להעבר הכשרה זו בכל הכפרים כדי למזער ואף להעלים תופעה זו מנוף העדה כולה מברך את המתנדבים/ות על פועלם בנושא וכל מי שתומך בו .

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 36. הגיבו: 0. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

نائب رئيس الكنيست النائب حمد عمار ظاهرة الكحول والمخدرات بكتيريا يجب القضاء عليها
حضر مؤسس حركة الشبيبة الدرزية في اسرائيل نائب رئيس الكنيست النائب حمد عمار حفل توزيع شهادات لمتطوعين ومتطوعات الخدمة المدنية في قرية يركا الذين انهوا بنجاح دورة تدريب عوامل التغيير فيما يتعلق بتعاطي المخدرات والكحول التي بادر بها, بحضور رئيس مجلس يركا المحلي السيد وهيب حبيش, اعضاء المجلس ومنسقي مكافحة الكحول ومرشدي حركة الشبيبة الدرزية واهالي المتطوعين\ات,
وصرح النائب حمد عمار, مساهمة المتطوعين للشباب والطلاب في مجتمعنا مهم جدا وجود مؤهلين من هذا النوع يمكن أن تساعد شبابنا الذين يستهدفون التعليم في المستقبل والذي هو المفتاح لبناء مستقبل ناجح لأطفالنا والمجتمع ككل، وهذه الظاهرة من الكحول والمخدرات في المجتمع هي نوع من البكتيريا التي يمكن أن تدمر مستقبل الشباب والمجتمع ككل، واضاف النائب عمار على انه سيعمل جنبا إلى جنب مع مرشدي حركة الشبيبة لتمرير هذا التدريب في جميع القرن اجل القضاء على ظاهرة الكحول والمخدرات في المجتمع بأكمله, وهنئ وشكر المتطوعين/ات على عملهم في خدمة المجتمع وكل من يدعمهم

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 16. הגיבו: 0. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול (21.6.17) התקיימה לבקשתי פגישה עם השר לביטחון הפנים.

בפגישה נכחו כל הגורמים הרלבנטיים והבכירים במשטרת ישראל האחראים על גיוס כח האדם למשטרה.

העליתי את הסוגיות שאני נתקל בהן באופן יומיומי בפניות אל לשכתי, בבעיות בהן נתקלים בני העדה הדרוזית בבואם להתגייס למשטרה בשנתיים האחרונות.

כמו כן העליתי בפניהם את בקשתי להחזיר את מבחני ההכנה למגויסים אשר היו נהוגים במשטרה בתקופת כהונתו של השר לביטחון הפנים הקודם אהרונוביץ׳, ואשר סייעו רבות למגויסים.

בנוסף קבלתי בפני השר על אי קידומם של הקצינים הדרוזים לדרגות קצונה בכירות.

נציגי המשטרה אמרו בפגישה כי התייחסותם לבני העדה הדרוזית שווה להתייחסותם לכל מגוייס אחר למשטרה מקרב הישראלים ללא כל הבדל שכן הם משרתים בצהל,הם לוחמים , והם כח אדם איכותי.

בסוף הפגישה סוכם כי נציג מאגף גיוס יעמוד לרשותנו בכל הנוגע לבירורים בנושאי הגיוס ויעמיד לרשותנו איש קשר.

בפגישה נפרדת שתתקיים בעתיד יעלו סוגיות הנוגעות לשב״ס שכן השר לא זימן לפגישה את גורמי השב״ס.

יצאתי מהפגישה בתחושה כי השר הבין היטב את מצוקת המגוייסים, ומעתה ייבדקו התלונות שיגיעו אלינו בלשכתו של ראש אגף הגיוס למשטרה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 48. הגיבו: 5. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}:

היום בחרתי לדבר על קצין וג'נטלמן! תת אלוף חסון חסון!!
תת אלוף חסון חסון מילא שורה של תפקידים ממ"מ בחטיבת גולני עד לתפקידים בכירים ביותר במערך המודיעין – אז קיבל בשנת 1999 צל"ש אלוף, ותרם רבות למען ביטחונה של מדינת ישראל.
בשנת 2008 מונה למזכיר הצבאי של נשיא המדינה פרס ז"ל, והמשיך בתפקידו זה עם נשיא המדינה הנוכחי רובי ריבלין, וכיום הוא נציג צה"ל במועצה לביטחון לאומי במשרד ראש הממשלה.

להודות על האמת הצטערתי שהוא הודיע על כוונתו לפרוש מצה"ל לאחר 36 שנות שרות, ובהזדמנות זו אני מאחל לו הצלחה מלאה בהמשך דרכו. אני בטוח שנשמע בעתיד על המשך פעילותו המבורכת של תת אלוף חסון חסון למען עם ישראל בדיוק כפי שפעל ועשה
בתקופת שירותו בצה"ל.


אהבו: 25. הגיבו: 3. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

בוקר טוב,

אתמול היה לי העונג להגיע לאוניברסיטת חיפה ולהיפגש לשיחה עם סטודנטים של צעירי ישראל ביתנו בנושאים שמעניינים ומטרידים את הסטודנטים.

הדיון סב סביב פעילויות באקדמיה,חיילים משוחררים ומצב הקהילה הדרוזית בארץ.

אני רוצה להודות לתא ישראל ביתנו באונ' חיפה,ולצעירי ישראל ביתנו – מחוז צפון בהובלתו של Gary koren .

חמד

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 27. הגיבו: 0. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

אשמח לראותכם במפגש חשוב זה!!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 29. הגיבו: 0. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

השתתפתי היום (13.6.17) בדיון בוועדת הכספים בהשתתפות שר התיירות ח"כ יריב לוין ,שם הוצג תקציב משרד התיירות לשנים 2017-2018.
העליתי בפני השר את בעיית תקציב הפיתוח של המגזר הדרוזי בנושא פיתוח התיירות העומד על סך 14 מיליון ₪ בשנה. בישיבת המעקב שעשיתי על תכנית החומש של המגזר הדרוזי (שהתקיימה בתאריך 5.6.12 בוועדת הכפסים) התברר שהביצוע בשנת 2016 היה 0 ! ותקציב 2017 לא הועבר עד היום למרות שעברה כבר חצי שנה.
לאחר שהבנתי שהבעיה לכך היא החברה הממשלתית חמ"ת (חברת פיתוח תיירות) דרשתי משר התיירות שיעביר את התקציב לשנת 2016 ו- 2017 לרשויות המקומיות הדרוזיות על מנת לבצע את הפרויקטים.
השר הסכים לבקשתי להעברת התקציבים.
אדרוש ממשרד האוצר שיעביר את התקציב לרשויות המקומיות הדרוזיות בהקדם האפשרי.


אהבו: 15. הגיבו: 2. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

בשיחה שלי עם שר הביטחון ויו"ר מפלגת ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן סביב פרשת החייל הדרוזי, שר הביטחון הביע זעזוע רב ומרות רוח ממה שהתרחש והבטיח לי שיקיים שיחה עם החייל ועם בני משפחתו ובמקביל יטפל באופן אישי במקרה כי הוא כמו כל אחד ואחד מאינו לא מסכים להתנהגות כזו ובטח ובטח לא בצה"ל.

في حديث مع وزير الدفاع عضو الكنيست افيغدور ليبرمان وبعد اطلاعه على الحادثة الاليمة مع الجندي الدرزي. وزير الدفاع اعرب عن استيائه من الحادثة ووعد بمحادثة الجندي وعائلت+-+ه كما وسيقوم بفحص الامر وسيعلج الموضوع كما يتطلب بما انه لا يسمح لمثل هذه الحوادث ان تحصل في جيش الدفاع!!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 25. הגיבו: 4. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

דקת דיבור במליאה התעללות בחייל דרוזי מחטיבת כפיר 12.6.17

צפיתי בכתבה של כרמלה מנשה ששודרה בתאגיד השידור הציבורי - הנוגעת לחייל הדרוזי ,בן הכפר חורפיש, מיחידת כפיר וההתעללות הקשה שעבר ממפקדיו, הזדעזעתי עד עימקי נפשי.

וגרועה מכך היתה התנהלות המג״ד והמ״פ בניסיונותיהם העלובים לטיוח הפרשה!
שאלתי את עצמי הייתכן שזו היא רוח צה״ל?? והאם אלה הם הערכים שגדלנו עליהם??

אני רוצה להדגיש כי יש לי אמון מלא במפקדי צה"ל על כל שלוחותיו ואני בטוח כי הרמטכ״ל ,רא״ל אייזנקוט ימצה את הדין עם המתעללים ובמיוחד גם עם כל מי שניסה לטייח את הפרשה על חשבונו של החייל!!


דיברתי עם משפחתו של החייל והבעתי בפניהם את אהדתי והזעזוע שלי מהמקרה המביש. ליבי וליבה של כל בני העדה הדרוזית עם החייל ומשפחתו.


אהבו: 50. הגיבו: 5. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}:

לא נסכים למחבוש של עשרה ימים בלבד!!
הדחה והעמדה לדין פלילי זה המינימום הנדרש
דין המבצעים כדין כל פושע


אהבו: 108. הגיבו: 12. שיתפו: 5.
{% trans 'Tags' %}: