המחנה הציוני

31,390 ( +0.95% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

מיקי רוזנטל / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  מיקי רוזנטל בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 28 ביוני 2017 15:41. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 28 ביוני 2017 07:05


‏רגע היסטורי בתולדות ״העתונות״? היום שבו הפך הביבתון לבנטון.

*צילום של עופר חדד חדשות 2

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 147. הגיבו: 18. שיתפו: 26.
{% trans 'Tags' %}:

‏עמר בר-לב הוא לא הדברן הכי מהיר בעיר, אבל יש ערך לדבריו. אבא שלי לימד אותי לספור מעשים ולא מילים. ובעשייה עמר בר-לב מוביל. מנהיג להתגאות בו.
https://youtu.be/kxM7QTM0zpU

{% trans 'Apologies, your browser does not support displaying videos.' %}

אהבו: 49. הגיבו: 4. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

ממועדון הברונים השודדים - שנתניהו חבר של כבוד בו – תמיד עולה ריח של שחיתות.

הפעם זה שאול אלוביץ', הבעלים של "בזק", שנחשד בעסקאות מפוקפקות. כמה לא מפתיע הוא חבר אישי של ראש הממשלה. המהלך הראשון של נתניהו כשר התקשורת היה לפטר את מנכ"ל משרד התקשורת המוערך אבי ברגר. למה? ברגר הוביל מהפיכה בתקשורת הקווית. הענף הזה נשלט על-ידי חברת "בזק". מדובר בבוננזה על חשבון הציבור בהיקף של מיליארדים. ביבי עוזר לחבריו במועדון.

מועדון ה"ברונים השודדים" של נתניהו הוא לא סתם מועדון של בעלי הון, אלא טייקונים שהתעשרו בעיקר בזכות קשריהם עם השלטון ולא בזכות כישרונם. אין להם כושר המצאה יוצא דופן והם לא יזמים מוצלחים במיוחד. יתרונם היחידי כמעט הוא כשרונם לחבור לעטיני השלטון, והשלטון מעניק להם בחסדו מונופולים, מכרזים או רישיונות לשדוד את הציבור.

גם יצחק תשובה הוא חבר בכיר במועדון הברונים. רגולטורים של הממשלה עמלו לפרק את מונופול הגז של תשובה, אלא שאז הגיע נתניהו וביקש להיכנע לחלוטין לדרישות המופרכות של חברות הגז. הציבור ישלם עוד מיליארדים רבים על "הטובה" הזו, אבל מה לא עושים בשביל חבר.

אחד משועי מועדון "הברונים השודדים" הוא עידן עופר. משך שנים הוא ומשפחתו חולבים את הציבור בעזרתו הנדיבה של ביבי. על הפרק עכשיו מיליארדים רבים, המשך הזיכיון בים המלח. נחשו למי יעזור ביבי? לציבור או לברון מהמועדון?

האם זה אקראי ששניים מחברי המועדון עשו לנו תספורות במיליארדים (עידן עופר ב"צים" ותשובה ב"דלק נדל"ן) ואילו השלישי, אלוביץ' נחקר כעת בחשד שהונה את הציבור?

האם זה מקרי שכל השלושה מחזיקים בכלי תקשורת מרכזיים שמסקרים את ביבי באהדה יתרה?

___
עוד על הון-שלטון-עיתון בישראל באתר:
http://www.mikirosenthal.com/

צילום: מרק ישראל, בלומברג וראובן שוורץ

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 767. הגיבו: 122. שיתפו: 292.
{% trans 'Tags' %}:

בבוקר הוא יועץ לממשלת נתניהו, בצהריים הוא עובר על חומרי החקירה המטרידים נגד ראש שהממשלה.

גם אם מנדלבליט ישר כמו סרגל, הוא מצוי בניגוד עניינים - כל החלטה שיקבל בעניין חקירות ראש הממשלה תהיה בעייתית.

חייבים לפצל את משרת היועץ המשפטי לממשלה ולמנות תובע מיוחד לנבחרי ציבור החשודים בפלילים.

על הצעת חוק החדשה באתר החדש:
http://bit.ly/2sAxfhf


אהבו: 920. הגיבו: 151. שיתפו: 264.
{% trans 'Tags' %}:

חומת ההגנה על הילדים שלנו פרוצה. ליקויים בחוק ויותר מדי תקלות מאפשרים לפדופילים להיכנס למוסדות חינוך, גנים, קייטנות וחוגים ולפגוע בילדים.

במצב הנוכחי, אדם שמתנהל נגדו הליך פלילי בגין עבירות מין יכול להתקבל בקלות לעבודה או להמשיך בעבודתו כמורה או גנן, והמצב במוסדות משרד החינוך עוד טוב, יחסית. מאות ואלפי מעסיקים שעובדיהם מפעילים ילדים - בחוגים, בקייטנות, הסעות ילדים, בריכות שחיה וכדומה - אינם דורשים כל תעודת יושר, לא בודקים את עברו של העובד וגם המשטרה מצידה לא אוכפת באופן נחרץ את החוק.

יחד עם ח"כ דוד ביטן הגשתי הצעת חוק שצפויה לעבור בהליך מזורז ותחייב להרחיק מילדינו את מי שהוגש נגדו כתב אישום ולהתריע על מי שמתנהלת נגדו חקירה מתקדמת בגין עבירות מין.

פדופיליה היא פשע חוזר. מי שעשה זו פעם אחת, סביר שיעשה זאת שוב. המשמעות היא שניתן למנוע את הפגיעה בילד הבא. אפשר. אני מכבד מאוד את זכותם של נאשמים לפרטיות ולחפות, אבל זכותם של ילדינו להגנה גוברת.

בדיון שיזמתי היום בכנסת הודיע משרד החינוך כי עד פתיחת שנת הלימודים הבאה ייבדק הרישום הפלילי של כלל המורים בישראל.

הנה קטע מתוך ראיון עם פדופיל שממחיש היטב את המחדל המתמשך.

‎לפרק המלא על הפדופיליה בישראל:

http://bit.ly/2rUlgcz


אהבו: 48. הגיבו: 4. שיתפו: 11.
{% trans 'Tags' %}:

על הקמפיין נגד בוז׳י הוא לא שמע; את אישורי הבנייה בקלקיליה הוא לא הבין ואת האספקה השוטפת של השמפניה הורודה הוא לא ראה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 249. הגיבו: 16. שיתפו: 58.
{% trans 'Tags' %}:

פסוקים לשבת, לאריה ולבנימין שבחבורה:

חזון, ישעיהו בן-אמוץ, אשר חזה, על-יהודה וירושלים בימי עוזייהו יותם אחז יחזקייהו, מלכי יהודה. שמעו שמיים והאזיני ארץ, כי יהוה דיבר: בנים גידלתי ורוממתי, והם פשעו בי... הוי גוי חוטא, עם כבד עוון זרע מרעים, בנים משחיתים....

שמעו דבר-יהוה, קציני סדום; האזינו תורת אלוהינו, עם עמורה... גם כי-תרבו תפילה, אינני שומע: ידיכם, דמים מלאו. רחצו, היזכו הסירו רוע מעלליכם, מנגד עיניי: חדלו, הרע. למדו היטב דרשו משפט... שרייך סוררים, וחברי גנבים כולו אוהב שוחד, ורודף שלמונים;

שבת שלום


אהבו: 108. הגיבו: 15. שיתפו: 28.
{% trans 'Tags' %}:

״אני מתחייב לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותי בכנסת״. כך התחייבתי בהצהרת האמונים כאשר נכנסתי לתפקידי. אבל מהו בעצם תפקידו של חבר הכנסת?

לחוקק חוקים שיתוו את כללי המשחק הציבוריים ואת הנורמות המחייבות את אזרחי המדינה. זה ברור.
לייצג את מגוון הדעות הרווחות בחברה ולתת ביטוי לקבוצת האזרחים שבחרה אותי.
להשתתף בדיונים במליאה ובוועדות. הכנסת היא אחת מזירות ההידברות המרכזיות והדיונים מעצבים את סדר היום הלאומי.
לשמש דוגמא אישית בהתנהלות, ביושרה ובתרבות הדיבור. אוי, על זה ארחיב בהזדמנות אחרת.
לפקח על פעולות הממשלה ולרסנה מפני שימוש לרעה בעוצמה המרוכזת בידיה.

משימת הפיקוח היא חשובה מאוד, ברם לחברי הכנסת אין כמעט כלים לעשות זאת ביעילות. לכן אני שמח שיושב ראש ועדת הכספים, משה גפני, אימץ את יוזמתי לבחון בזמן אמת את מימוש פעולות המשרדים אל מול התקציב שאושר להם ואל מול החלטות הממשלה.

שר התיירות יריב לוין והנהלת משרדו היו השבוע למשרד הראשון שהגיע לוועדת הכספים. השר לוין פרש את יעדיו ואת מימושם. כל חברי הוועדה ציינו לשבח את המאמץ שהוכתר בהצלחה להגדיל משמעותית את מספר התיירים שמגיעים ארצה.

חשיבות הפיקוח התבררה כדרמטית. במהלך הדיון גילינו ש-900 מיליון שקל שמופיעים בסעיפי תקציב משרד התיירות, שאמורים לשמש לצורך קידום ביצוע קציר המלח כחלק מתוכניות שיקום ים המלח – לא נוצלו בכלל. משרד התיירות אמנם מחזיק בתקציב למטרה החשובה הזו, אך הוא אינו אחראי כלל על הטיפול בנושא.

לאן נעלמו 900 מיליון שקל? הבירור יימשך. שבת שלום.


אהבו: 84. הגיבו: 15. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}:

עליתי להציג את חוק הקלון המבקש לנקות את הכנסת ממושחתים, ומי קפץ? חברי ש"ס וח"כ דודי אמסלם שמכיר מקרוב את חדר החקירות. פה חשדתי.


אהבו: 853. הגיבו: 110. שיתפו: 185.
{% trans 'Tags' %}:

איגור פוריאדין "נהג להכות את את אשתו המנוחה באכזריות שלא תתואר, כמו הייתה שק חבטות ... כך עד אותו אירוע אכזרי שהפליא מכותיו במנוחה עד שקרע אברים פנימיים בגופה" כתב השופט. אבל איגור הורשע בהריגת אשתו גלינה ז"ל - ולא ברצח.

רויטל אמזלג ז"ל נרצחה גם היא על ידי בעלה, שהגיע לפתח ביתה במהלך הליך הגירושין ביניהם ודקר אותה באמצעות אולר במפתח הלב. רוצחה של רויטל הורשע בהריגה – ולא ברצח.

16 נשים נרצחו בחצי שנה האחרונה בלבד ומדינת ישראל לא יודעת למצות את הדין עם הרוצחים המתועבים. העונשים קלים מדי, רוצחים זוכים לעסקאות טיעון מפוקפקות באמצעות שימוש בטיעונים קלושים כי הרוצח לא התכוון להמית את הקורבן - "רק" להתעלל, "רק" לפצוע. הסיבה היחידה למצב המבזה הזה מודים גם השופטים - החוק חסר.

המצב הזה הולך להשתנות. הבוקר אנו דנים בהצעת החוק שלי, חוק שיעשה סוף סוף סדר שנדרש כבר שנים בהרשעות בעברות המתה. בקרוב נדע להגן טוב יותר על חיי נשים ולעשות צדק עבור הקורבנות.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 185. הגיבו: 12. שיתפו: 27.
{% trans 'Tags' %}: