המחנה הציוני

18,625 ( +1.41% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

איילת נחמיאס ורבין / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  איילת נחמיאס ורבין בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 21 ביוני 2017 19:10. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 28 ביוני 2017 07:05


צעד נוסף, להקלת הנטל הכלכלי על המשפחות בישראל!

הצעת החוק שלי לפיקוח על מחירי הצהרונים אשר הגשתי כבר באוקטובר האחרון עברה היום במליאה בקריאה טרומית. אני מברכת את שר האוצר משה כחלון על שהבין שזהו צעד הכרחי ומבורך שיביא להקלת הנטל הכלכלי על המשפחות בישראל. בה בעת עכשיו עלינו החובה לוודא שהמוצר שהילדים מקבלים בצהרון, הוא איכותי וראוי.
הגשתי את ההצעה כבר באוקטובר שנה שעברה מתוך ראיה מתחייבת וכוללת של עלויות גידול ילדים בישראל הנאמדות בכ-630,000 ש״ח עד גיל 13.

צריך לזכור הפתרון הלאומי האמיתי הוא יישום חוק יום לימודים ארוך אבל עד שזה יקרה צריך לזכור שהצהרון הוא פלטפורמה חיונית לצמצום הפערים בארץ, ולקידום שוויון ההזדמנויות.


אהבו: 128. הגיבו: 11. שיתפו: 15.
{% trans 'Tags' %}:

המשבר במחלקה ההמטואונקולוגית בהדסה הוביל למאבק ממושך על גבם של הילדים החולים ובני משפחותיהם. מאבק שחייב להסתיים!
אנחנו לא בדקה ה 90 אנחנו כבר הרבה אחרי שלב הפנדלים; מצב שבו אחוז כל כך גבוה של רופאים מומחים, מושבת ואינו עושה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב, כבר נהיה פשוט מטורף ומשפיע על מחלקות נוספות בארץ. יותר מכך קשה לפגוש את הילדים וההורים שפשוט נודדים בארץ במצבם הקשה. זה בלתי נסבל!
אחרי חודשים של ליווי המשפחות, היום לאות הזדהות, העברתי את לשכתי הפרלמנטרית למאהל המחאה. אני קוראת לראש הממשלה, שר הבריאות ומנכ"ל משרדו - משחקי האגו מיותרים, תפתרו את העניין עכשיו. היו לפחות 10 פעמים בחצי השנה האחרונה הזאת שיכולתם לעצור את ההידרדרות, לא עשיתם זאת אז לפחות תעשו זאת עכשיו!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 353. הגיבו: 25. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}:

יום הולדת שמח לאהוביי הקטנים - יונה שהפך ביום הזה לאח בכור, אספי הראשון בין התאומים ואלמה הקטנה שלנו 🎉🎉🎉

ילדתי את התאומים שלנו, אסף ואלמה, 4 ימים לפני יום הולדתי ה 41. ההריון היקר (כך מכונה הריון שהושג בקושי רב), כבר בקושי סחב את עצמו. הלידה הייתה דרמטית. מבלי להיכנס לפרטים יותר מדי, אספר לכם שאני מלטפת אותם תמיד בתחושה שזה יכול היה חס וחלילה, להסתיים אחרת לגמרי. והכי חשוב, לכל הנשים מסביב, בהריון מתקדם, תקשיבו לעצמכן, הגוף שלכן יודע הכי טוב מתי הגיע הזמן.
קסם מיוחד נכנס לחיים עם כל ילד ואני זוכרת את הימים בהם נולדו לפרטי פרטים. ילדים של אמא ואבא - מזל טוב 🎈🎈🎈🎈🎈🎈

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 318. הגיבו: 76. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

חצי שנה (פחות שלושה ימים) לקח לראש הממשלה להידרש למשבר נוראי שנוהל על גבם של ילדים חולי סרטן; חבל שרק פנייה שלי יחד עם ח״כ גליק לאשת ראש הממשלה שרה נתניהו (ולא, המכתב לא היה הפניה הראשונה) הצליחה לגרום לנתניהו להתערב בכדי לפתור את המשבר. למען הסר ספק, רה״מ נתניהו, דע לך שאני כלל לא מאוכזבת שהחלטת סופסוף לסייע במתן פתרון לילדים חולי סרטן בירושלים, זו בדיוק הייתה הסיבה שפנינו לרעייתך.
אני עוסקת במשבר הזה יום יום בחצי שנה האחרונה, וכואבת את כאב המשפחות. אני מתפללת לפתרון ושהרופאים המיומנים הללו יחזרו לעבוד כדי לרפא ילדים חולי סרטן.


אהבו: 247. הגיבו: 68. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

יום האחדות המצוין היום בכנסת, נקבע בסמוך לתאריך חטיפתם של שלושת הנערים גיל-עד שער, יעקב נפתלי פרנקל ואייל יפרח זכרונם לברכה. יום חטיפתם איחד את העם סביב הדאגה לשלומם, שלום משפחותיהם ושלום החיילים שיצאו לחפשם. היום אנחנו מציינים בכנסת שאפשר גם אחרת לא רק ברגעי משבר אלא בחיי היום יום עלינו להיות מאוחדים למצוא את הדומה האחד בשנייה ולא את המפלג והמרחיק.

מוזמנים לשמוע את דברי הפתיחה שנשאתי בכנס המרכזי


אהבו: 40. הגיבו: 6. שיתפו: 5.
{% trans 'Tags' %}:

אני מלווה חצי שנה הורים וילדים מופלאים שמצויים ברגע הכי קשה שאפשר לדמיין - המלחמה על החיים.
קורן, תהילה, אייל, חמזה, נאיה, רועי, זד, עדי, יובל ורבים נוספים אינם משים מנגד עיני. כאבכם-כאבי. אינכם לבד ואמשיך לדרוש פתרון מלא שיאפשר לרופאים לעבוד ולעשות את מה שהם יודעים הכי טוב, להציל ילדים.

הילדים של מיקי

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 49. הגיבו: 7. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

מארחת היום חוג בית של יצחק (בוז'י) הרצוג. בטוח יהיה מעניין


אהבו: 67. הגיבו: 18. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

בעצם אין לי מה להיות מופתעת מח״כ מוטי יוגב, שבחר לעדכן אתמול, ערב מצעד הגאווה, שלדידו משפחה יהודית היא רק זאת במובנה המסורתי אבא אמא וילדים.
באומרו דברים אלה הוא מוציא את קהילת הלהט"ב מקהילת ישראל, מהעם היהודי.
אני מנסה לחשוב על הנער או הנערה הדתיים, המתענים ביחס לזהותם המינית, כשהם שומעים את דבריו של מי שאולי מייצג בכנסת את הוריהם, וחושבים לעצמם איך אי פעם יוכלו לצאת מהארון, איך יוכלו אי פעם לפסיק לפחד.
אז אם אנחנו יכולים, אם אני יכולה, לשלוח לכל הקהילה חיבוק גדול ביום הזה, ולומר שאני רואה את המשפחות החד מיניות, משפחות בכל התצורות, וגאה איתכםן ביום הגאווה. לגמרי. 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 252. הגיבו: 25. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}:

שידור חי מדיון דחוף שיזמתי, בוועדת הכלכלה - בראשותו של ח"כ איתן כבל, בעקבות הסדר החוב השערורייתי שמתגבש עם אלעזר פישמן.


אהבו: 153. הגיבו: 35. שיתפו: 14.
{% trans 'Tags' %}:

הסדר החוב של אליעזר פישמן, הוא שערוריה ציבורית שאת מחירה כולנו נשלם!
לבקשתי ביום שלישי הקרוב, טרם הצבעת הנושים לאישור ההסדר, תקיים וועדת הכלכלה בראשותו של ח"כ איתן כבל דיון דחוף כדי לומר את דברה של הועדה בעניין. באתי מהמגזר העסקי ויש לי הערכה רבה לעשייה בו אבל מה שמסתמנת הקריסה האישית הגדולה ביותר בהיסטוריה של ישראל, יהיה גם למכה הגדולה ביותר לאמון בבנקים ובמגזר העסקי. בגלל זה אנחנו כאן, לעצור את הפגיעה האיומה בציבור. יום שלישי 12:45 בועדת הכלכלה, תהיו איתנו.

http://www.themarker.com/news/politics/1.4142689


אהבו: 250. הגיבו: 35. שיתפו: 42.
{% trans 'Tags' %}: