Zionist Camp

204,252 (0.00% last month)

Loading additional data...

Shelly Yachimovich / Zionist Camp At Open Knesset

  Shelly Yachimovich On Facebook

  Last Collected Status at: Feb. 9, 2019, 12:06 p.m.. Page details updated at Oct. 18, 2018, 3:41 p.m.. This is probably a problem, and we'd love to hear about it!


הי זאת שלי, צפו בראיון מאתמול אצל אופירה וברקו! הרבה שאלות קשות, אבל נראה לי שיצגתי בכבוד את המפלגה שלי.

בראיון אני קוראת לכל מתפקדי העבודה: צאו בהמוניכם להצביע. גם כדי לעזור לי ולהציב אותי במקום הכי גבוה שאפשר, וגם כדי שתרכיבו רשימה אמיצה, חרוצה, ייצוגית, אידיאולוגית.

היום שאחרי הפריימריס יכול להיות היום שבו נתחיל לטפס חזרה בסקרים. הפעם זה תלוי רק בכם.

ובונוס: קטע מלפני 16 שנים שבו אני מראיינת את אייל ברקוביץ ב״פגוש את העיתונות״. צפו:

בתגובות הראשונות לינק למיקומי קלפיות ולינק להתנדבות ולעזרה בשבילי. צריכה אתכם אתי. בואו ❤

אופירה וברקוביץ'


likes: 838. comments: 146. shares: 106.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, צפו בסרטון הזה, אבל קודם כל שבחים לליכוד שקיים הליך דמוקרטי ראוי לשבח, עם שיעור השתתפות מרשים ואפילו מעורר קנאה של חברי הליכוד. מה לעשות, זו האמת.

ביום שני הקרוב (11/2), יתרחש אותו הליך דמוקרטי נדיר גם אצלנו, ואני מאוד מקווה ומייחלת לכך שגם אתם, חברי מפלגת העבודה, תנהרו בהמוניכם לקלפיות ותרכיבו נבחרת מצוינת ומעוררת תקווה.

זה לא סוד שאנחנו במשבר. ואם אתם תומכים בי, מזדהים עם הדרך שלי, מאמינים לי – אתם צריכים לקחת בחשבון ששום דבר לא מובן מאליו, ושאני מאוד זקוקה לכך שתבואו ותצביעו.

זה פשוט: ככל שיהיו יותר מצביעים חופשיים ועצמאיים כך יקטן כוחם של דילים ורשימות חיסול למיניהם, וכך תחזקו אותי.

ובכלל חשוב מאוד, כעת יותר מתמיד, שתשתמשו בכוח שלכם כדי להרכיב רשימה חזקה, אמיצה, חרוצה, אידאולוגית ואהודה על הציבור. כדי שכבר ביום שאחרי הפריימריס נתחזק ונתעצם.

בתגובה הראשונה יש לינק לרשימת הקלפיות ושעות הפתיחה שלהן.
בתגובה השניה – לא רק לחברי מפלגה - טופס התנדבות למי שרוצים לעזור לי ביום הבחירות, בכל דרך.

תודה גדולה ובהצלחה לכולנו. למה להתאמץ בשבילי? צפו:


likes: 1,236. comments: 251. shares: 86.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, צפו בסרטון התשובה שלי לסרטון הגז של נתניהו.

במסגרת שיטת "אני יכול לספר לכם כל שקר שבא לי, ואתם תבלעו את זה גם כשהאמת מתנוססת בכתובת אש מול העיניים שלכם", בטח ראיתם את סרטון ההתפארות החדש שלו בנושא הגז, ניצב זחוח על רכיב כלשהו של אסדת הגז שהגיע השבוע מטקסס.

הוא כמובן משוכנע שאתם מטומטמים. ללא שמץ של מודעות עצמית, בושה או אמת - הוא מביא דברים של עצמו מ 2015 "להוציא את הגז ממעמקי הים, לחלק אותו לאזרחי ישראל ולהיטיב עם החברה", לא פחות. ואז הופ – ל 2019, מדגמן ביוניקלו על האסדה, עם קריין שחותם במלים: "נתניהו, ליגה אחרת".

בטח ליגה אחרת, הליגה של תשובה, לא הליגה שלכם. שעל זה נאמר, תשובה צוחק כל הדרך אל הבנק, ואתם בוכים.

אז הנה סרטון התשובה הקצר שלי לזה שלו, ההבדל הוא שאחד שקר והשני אמת. באחד צילומי יח"צ ובשני עובדות. צפו:

תודה לRoy Herzlich


likes: 950. comments: 207. shares: 338.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, אם יהודה ביאדגה ז"ל היה לבן יתכן שהיה חי עכשיו.
אם 8000 שארית יהודי אתיופיה שמתענים שנים ארוכות בגונדר ואדיס היו בלונדינים – הם כבר היו מזמן בארץ.
אם אברה מנגיסטו היה בן למשפחה אמידה לבנת עור, העולם היה מתהפך בשבילו.
אם צעירים בני העדה שנעצרו השנה לשווא בשיעורים גבוהים, גבוהים מדי, היו לבנים - הם לא היו נעצרים.
ואפשר להמשיך לשחק לנצח במשחק המצמרר הזה.
קוראים לזה גזענות.

מה שאנחנו מעוללים לקהילה הזאת שוב ושוב, מכאיב לי ומבייש אותי כאדם, מקומם אותי כמי שמאמינה בשוויון בני אדם, ומצמרר אותי, כבת למשפחה עניפה שנספתה כמעט כולה בשואה, בגלל התפרצות היסטורית ייחודית באלימותה וברשעותה של מחלת הגזענות.

אני נלחמת בשבילם, בשבילנו, כל הזמן. ההשפלות שעברו בכניסה למועדונים, לבריכות שחיה – דחפו אותי לחוקק את חוק איסור אפליה בכניסה למקומות ציבוריים; ההתעמרות בשארית יהודי אתיופיה, גורמת לי להילחם בכל הכוח ובכל כלי על העלאתם; המיסגור האוטומטי שלהם כחשודים מביא אותי לנסות ולבטל אחת ולתמיד את העברה המוזרה "שוטטות".

אבל לא משנה מה תהיה שפתו היבשה של החוק שנחוקק. ואיזו החלטה (שתחוזלש ממילא) תקבל הממשלה.

המלחמה האמתית היא במחלה הממארת הזאת ששמה גזענות, ובתודעה המשובשת שהאחר הוא לא אדם. וזאת מלחמה.

אחיותיי ואחיי המפגינים עכשיו ברחובות. אני איתכם, כואבת את כאבכם, שותפה למאבקיכם, וכמו תמיד עומדת לרשותכם.

צילום: מוטי קמחי ynet

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 2,832. comments: 374. shares: 284.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, שתי דקות תמציתיות על למה לבחור בי בפריימריס. זקוקה לכם אתי עכשיו, ומבקשת מכם לחזק אותי, לבוא להצביע בשבילי, להתגייס ולעזור.
בואו להצביע ביום שני, עוד שבועיים, 11/2.
בואו לעזור: בהקלקה על כפתור הרשמה/sign on מתחת לסרטון, או בלינק בתגובה הראשונה.
אוהבת אתכם ומודה לכם 🌹

ותודה לTom Gani


likes: 1,313. comments: 219. shares: 247.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, הפריימריס לחברי הכנסת בעוד 15 יום! הפעם אני מבקשת את עזרתכם ואת הרוח הגבית שלכם, כדי שתאפשרו לי להמשיך, מחוזקת, בדרך המשותפת שלנו, בקור ובחום, בפריחה וגם במשבר. אתם יודעים שלא משנה מה, תמיד תוכלו לבטוח בעמוד השדרה ובנחישות שלי, גם כשהרוחות עזות. זה אולי נשמע פיוטי, אבל אני מתכוונת לזה במלוא מובן המילה וגם המעשה.

מי שרוצים אותי במקום גבוה ברשימה לכנסת, מי ששותפים לדרך, מי שמזדהים עם הערכים שאני נלחמת בשבילם ומאמינים לי, מי שרוצים שאשמור על המפלגה שלנו - בואו והתנדבו בקמפיין. כל זמן שתתנו לי יהיה מעולה, כל אחת ואחד על פי יכולתם.

אני יודעת שיש מי שחושבים שלא צריך לדאוג לי, שאני חזקה ממילא. זה ממש לא נכון. העובדה שאני נחרצת ולא עושה חשבון מקימה לי גם יריבים, ויש מתמודדים ש"מחליקים בגרון" טוב ממני. ולכן מאוד חשוב שאתם, ציבור המתפקדים החופשי, תבואו לקלפי באחוזי הצבעה גבוהים ותיקחו חלק פעיל בתהליך. זה טוב ליצירת הנבחרת הטובה ביותר, וזה טוב בשבילי.

איך אתם יכולים לעזור?

לפני הכל, פתחו את היומנים על 11/2, יום שני, ושריינו לכם את היום הזה. בוודאי כדי לבוא ולהצביע, בוודאי כדי לדבר עם כל מי שאתם מכירים ויש להם זכות הצבעה שיבואו.

למשקיענים, ואני ממש מבקשת שתהיו כאלה - נסו לפנות לגמרי את היום הזה, או חצי ממנו, בשבילי, ובכלל בשביל שתהיה לנו רשימה מצויינת של ח"כים בכנסת הבאה.

זקוקה לכם גם: גם במטה שלנו בדיזנגוף סנטר, לטלפונים, וגם בישובים שלכם - לריכוז מטות מקומיים; אם יש לכם כישורים, או חוזקות מיוחדות - ספרו לי עליהן: פעילות ערה ברשתות, צילום, כתיבה, יכולות טכנולוגיות, יכולת ארגון, קשרים טובים עם חברי מפלגה בישובכם, וכל מה שתעלו על הדעת. גם אם אתם לא יכולים לעזוב את הבית , ואפילו אם אתם בחו"ל – תוכלו לעזור בטלפונים או ברשתות החברתיות.

אני לא חיה בסרט. אבל יש היתכנות גבוהה שבכוחות משותפים, עם עוד מפלגות נורמליות שמבינות שחילופי שלטון הכרחיים להצלת הדמוקרטיה שלנו – להביא קץ לשלטונו ההרסני של נתניהו.
בממשלה הזו שתקום אני רוצה להיות שרת המשפטים. לשקם את החורבות שהשאירה שקד, להשתמש בכלי הכהונה כדי שנחזור לנורמליות, לבלום חקיקה גזענית ופוגענית, לכבד את מוסדות שלטון החוק במקום להתעמר בהם, ולממש ערכים נאורים, סובלניים, שוויוניים, ציוניים וממלכתיים.
עזרו לי לממש את השאיפה הזאת.

*ומזכירה שוב את הלחצן בתחתית התמונה. הקליקו "הרשמה" או "sign up", ומלאו פרטים להתנדבות, בכל דרך שנוחה לכם ובכמה זמן שיש לכם.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 3,053. comments: 545. shares: 260.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, ט״ו בשבט שמח גם לך כבוד הנשיא, ולכולם. כיף להיות בעמוד הפייסבוק הרשמי שלך ❤
Reuven Ruvi Rivlin - ראובן רובי ריבלין

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 2,804. comments: 118. shares: 132.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, הכל מתועד: אפי נוה משקר במצח נחושה כשהוא טוען שלא יכול היה לדעת מראש את התשובות לבחינות לשכת עורכי הדין. האמת: הוא ידע את התשובות כי הן היו בידיו.

איך אני יודעת? לפני חודשיים, בדיון בוועדה לביקורת המדינה שאני עומדת בראשה, שבו עסקנו בכל ההיבטים הזדוניים של בחינות לשכת עורכי הדין, ניסיתי לברר למה הלשכה לא מפרסמת את התשובות הנכונות בתום הבחינות.

שמעתי הרבה התפתלויות ושקרים. נציגיו של אפי נווה אמרו שהתשובות לא בידיהם, אלא בידי יו״ר הוועדה הבוחנת, השופט המחוזי (המכהן) שאול שוחט.

השופט ישב לשמאלי. שאלתי אותו. הוא ענה (לא בחשק רב, יש לציין אבל כשופט הוא יודע היטב את המשמעות של אי אמירת אמת): ״התשובות הנכונות מועברות ללשכת עורכי הדין מראש כבר יחד עם הבחינה עצמה.״

את החקירה בחשד שאפי נווה סחר בתוצאות שהיו בידיו, כדי לנצל מינית מתמחות שעמדו להיבחן, צריך להעמיק. כי יש מצב, שמעבר לכל הפגמים העמוקים בבחינות הלשכה, הוא השחית כליל גם את כל מערך הבחינות ללשכת עורכי הדין.

*סיפור המתמחה שקיימה עמו מערכת יחסים בתקווה שיתן לה את התשובות התפרסם בחדשות 13 אצל נריה קראוס. הוא טען בתגובה שהתשובות ממילא לא נמצאות בידיו והכל בידי הוועדה בראשות השופט שוחט. שיקר.

*הדיון על בחינות הלשכה שודר כאן בעמוד בלייב, מוזמנים לגולל כמה פוסטים אחורה.
זעקת המתמחים והסטודנטים למשפטים
החדשות 13
Neria Kraus


likes: 1,154. comments: 216. shares: 398.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, שיהיה לכם אחלה סופשבוע, שיהיו לנו תמונות עוד יותר אופטימיות לאתגר 2019-2029, ובהזדמנות זאת בואו לעזור לי בפריימריס! שבת שלום 🌷

#10YearChallenge

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 3,239. comments: 123. shares: 63.
{% trans 'Tags' %}:

הי זאת שלי, אז שרת המשפטים שקד פרשה חסותה על אפי נווה, אדם עם דפוסים עבריניים בוטים, ואפשרה לו לשלוט על מינוי שופטים בישראל.

התמונות האלה מתוך הכתבה המטלטלת של עומרי אסנהיים, ששודרה בשנה שעברה ב״עובדה״, אומרות הכל.
נסיונותיה להתנער עכשיו לא יצלחו, כיוון שגם אחרי שהתברר שהוא בריון מפוקפק, וגם כאשר נתפס בביצוע עברה, והיה ברור שאינו מסוגל להבדיל בין טוב לרע - היא המשיכה לספק לו בכל כוחה מטריית הגנה.

אני מקפידה בכבודה של מערכת המשפט, אבל המומה מעצם הוצאת ההודעה המשותפת שפרסמו נשיאת העליון חיות והשרה שקד. הנשיאה חייבת להתנער מהשרה שזיהמה את המערכת, ולעמוד מולה באומץ.

הוועדה למינוי שופטים פעלה תחת טרור והשחתה, בהנהגתה ההרסנית של שקד. הסביבה המסואבת שיצרה הברית המקולקלת שלה עם נווה, יצרה את הקרקע לפרשה הדוחה והמזעזעת הזאת.

השופטים בוועדה היו בעצמם קורבן להטלת אימה, ופעלו בזהירות רבה, מתוך רצון לגונן על המערכת. אבל כעת הם חייבים להפעיל אזעקת אמת מחרישת אוזניים להצלת מערכת המשפט, כי למרבה הצער, עננה כבדה תרחף כעת מעל מאות השופטים שמונו בימי שקד, גם מעל הראויים שבהם.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 4,572. comments: 1,034. shares: 1,511.
{% trans 'Tags' %}: