Yisrael Beitenu

82,781 (0.00% last month)

Loading additional data...

Orly Levi-Abekasis / Yisrael Beitenu At Open Knesset

  Orly Levi-Abekasis On Facebook

  Last Collected Status at: Feb. 16, 2019, 7:04 p.m.. Page details updated at Oct. 18, 2018, 3:41 p.m.. This is probably a problem, and we'd love to hear about it!


יפעת ביטון, פרופ' למשפטים, שותפה לתפיסת העולם ולוחמת חברתית אמיתית. ברוכה הבאה לגשר!
גשר בראשות אורלי לוי אבקסיס | Prof. Yifat Bitton פרופ' יפעת ביטון


likes: 864. comments: 143. shares: 188.
{% trans 'Tags' %}:

""קרת רוח", "בעלת קילר־אינסטינקט", "אישה חזקה" – אלה רק חלק מהתיאורים שאנשים שעבדו לצידה מעניקים לחברת הכנסת אורלי לוי־אבקסיס, שנכנסה לכנסת לראשונה בדיוק לפני עשור ועשויה להיות אחד הסיפורים המרכזיים בבחירות הקרובות.
...בעשור שלה בכנסת הצליחה לוי להעביר שורה של חוקים:
תיקון לחוק בתי המשפט שאוסר פרסום שמות קטינים בהליכים אזרחיים, תיקון בחוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים, תיקון להצעת חוק עבודת נשים שעניינו הארכת חופשת הלידה בגין אשפוז ילדים וכן חוק להפיכת מוקד סיוע לנפגעות תקיפה מינית כמוקד חירום טלפוני חינמי. היא גם יזמה שורה של חוקים נוספים שקיבלו את תמיכת הממשלה ועברו קריאה טרומית בכנסת (כגון חוק דמי אבטלה לעצמאי וחוק דמי לידה לעצמאיות) וחלקם אף עברו בקריאה שנייה ושלישית והפכו לחוקים רשמיים בישראל, כגון חוק חשיפה מרצון של נפגעות תקיפה מינית, איסור שינוי שמו של עבריין מין והחלת חוק המגבלות על עברייני מין".

ידיעות אחרונות Yedioth Ahronoth סקרו את פועלי בכנסת עם מבט לעבר ולעתיד. על הילדות בבית שאן בבית פוליטי, על הפרק בעולם התקשורת, קידום הנושאים החברתיים באמצעות הפוליטיקה וכמובן - איך לא - על מפלגת גשר בראשותי, שתהיה הפתעת הבחירות.
ממליצה לכם לקרוא :) שבת שלום:
https://yedioth.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5463804,00.html

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 2,797. comments: 332. shares: 157.
{% trans 'Tags' %}:

אז איך נראה יום בקמפיין המרגש והעמוס שלנו? תמר איש שלום הצטרפה אליי השבוע ליום שלם בדרכים, פגשה את פעילי המפלגה והתומכים וקיבלה תשובות אמיתיות וגלויות לכל הנושאים הבוערים: על דיבורים וחיבורים, מראית העין הציבורית של השלטון הנוכחי, מציאות לעומת מדדים וסקרים ואפילו - על טבלאות הייאוש של הילדים...
מזמינה אתכם ואתכן לצפות בראיון לגמרי אחר. צפייה נעימה:


likes: 842. comments: 179. shares: 129.
{% trans 'Tags' %}:

צהריים עם מאות מתלמידי בליך - תיכון עם מסורת מפוארת וארוכה של מעורבות פוליטית וחברתית. פגשנו צוות חינוכי מרשים וצעירים מדהימים שמוכנים להילחם על העתיד במדינה הזו. אנחנו נהיה הגשר שיחזיר את התקווה גם לדור הזה - בכל המדינה.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 1,025. comments: 84. shares: 83.
{% trans 'Tags' %}:

מסיימים יום סיור בבאר שבע.

‏התחלנו בכנס המועצה לשלום הילד באונ' בן גוריון בנגב. דיברתי על המדינה שאני רוצה לחיות בה: מדינה שבה כל ילדה וילד ידעו, בתוך תוכם, שיש להם את היכולת והאפשרות לממש את כשרונם ושאיפותיהם. זהו בתמצית המושג שוויון הזדמנויות מהותי וזהו האתגר המשמעותי ביותר שלנו כחברה.

המשכנו בסיור ‏בפגייה בביה"ח סורוקה. כאחות לאם לתאומות פגות, אני מכירה מקרוב את הדילמות והקשיים שמלווים אירוע של לידה כזו. חוק חופשת לידה בתשלום בגין אשפוז ילוד שהעברתי יחד עם המודל לשיפור תנאי הפגיות כבר מאפשרים להורים לפגים התמודדות קלה יותר. הצעד הבא שלנו עבורם יהיה להקים בנק חלב אם בפיקוח המדינה - משום חלב אם הוא תרופה מצילת חיים לפגים.

‏את היום סיימנו במפגש פתוח לציבור בעיר. אנחנו בלב מערכת בחירות מוזרה, שבה השחקנים הראשיים מתעלמים מהציבור ומציגים בפניו מצג שווא - במקום לתת תשובות אמיתיות לבעיות הקשות המטרידות אותו. הם ימשיכו להתחרות במי יותר ימין/שמאל ואנחנו נמשיך לדבר על החיים האמיתיים שלנו כאן. ביום הבוחר הציבור יזכור מי עסק בו - ומי בעצמו.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 723. comments: 105. shares: 81.
{% trans 'Tags' %}:

במדינת ישראל עולה לגדל ילד מגיל 0-3 כמו שני תארים באוניברסיטה. זוגות צעירים במדינת ישראל חושבים כלכלית אם להביא עוד ילד לעולם. זו מדינת היהודים? זו המדינה ששאפנו אליה? זה הזמן להתעורר – אנחנו במצב חירום חברתי.


likes: 1,687. comments: 452. shares: 366.
{% trans 'Tags' %}:

השינוי האמיתי יבוא רק ממפלגה ששמה את הנושאים החברתיים והאזרחיים בקדמת הבמה ואני המניה הבטוחה ביותר עבור הציבור הישראלי בנושאים האלה. את מה שאמרתי לפני מספר חודשים אני אומרת גם היום: ביום הבוחר אני אהיה הפתעת הבחירות.
צפו בראיון שקיימתי הערב עם עודד בן עמי:


likes: 732. comments: 168. shares: 146.
{% trans 'Tags' %}:

מסתכלת על הפנים הטובות והתמימות של אורי והלב נקרע. על החיים הקצרים שהיו, על החיים שהוחמצו ועל כל האנשים שנותרו המומים וכואבים בלכתה. אני מקווה שהמשטרה תגיע אל הרוצח המנוול במהרה ושהוא יישב מאחורי סורג ובריח עד ליומו האחרון. שולחת תנחומים מעומק הלב למשפחתה ולחבריה של אורי ומקווה שלא יידעו עוד צער.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 275. comments: 86. shares: 34.
{% trans 'Tags' %}:

החדשות, בניגוד לנאמר בכתבה הערב, אצלנו אין דברים שנאמרים רק ב״כנסים סגורים״.
חותמת וגאה בכל מילה שאמרתי ולא אהסס לומר את הדברים שוב ושוב ובכל מקום אפשרי.
במשך עשור אני בפוליטיקה ואומרת רק את האמת שלי. זה לא הולך להשתנות - לא בבחירות ולא לאחריהן. ועם האמת הזו גם אנצח.
מוזמנים לצפות ולשמוע בעצמכם את הדברים:


likes: 792. comments: 180. shares: 121.
{% trans 'Tags' %}:

הצטערתי לשמוע על לכתו בטרם עת של הרב יחיאל אקשטיין, נשיא ומייסד הקרן לידידות, אשר פעל במשך כל חייו למען החברה וסייע לשכבות החלשות, ורבים מכירים לו תודה על כך. יחד שיתפנו פעולה בקידום נושאים חשובים ועזרנו למשפחות וילדים במצוקה.

זכיתי לקחת חלק יחד עם הקרן לידידות בחנוכה המחודשת של כפר הילדים והנוער 'נווה דניאל' ב-2014, מהלך שהוביל הרב אקשטיין ואיפשר פתיחת משפחתונים לילדים חסרי עורף משפחתי.

הוא יחסר לי באופן אישי ולאנשים רבים כל כך שראו בו כתובת אנושית ומצילה.

יהי זכרו ברוך.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 788. comments: 271. shares: 93.
{% trans 'Tags' %}: