Zionist Camp

18,185 (0.00% last month)

Loading additional data...

Michal Biran / Zionist Camp At Open Knesset

  Michal Biran On Facebook

  Last Collected Status at: Feb. 17, 2019, 10:28 a.m.. Page details updated at Oct. 18, 2018, 3:41 p.m.. This is probably a problem, and we'd love to hear about it!


*** אם החשדות נכונים, ליצמן צריך להתפטר עוד היום ***

בשנתיים האחרונות ליוויתי את הקורבנות האמיצות של הפדופילית החרדית מאוסטרליה, מלכה לייפר, באופן צמוד. לייפר שהייתה מנהלת תיכון לבנות ניצלה עשרות קטינות בשורה של מעשים מחרידים, נתפסה, וברחה לארץ כדי להתחמק מעונש. כשהסיפור התגלה לי בביקור באוסטרליה, דרשתי מהשרה שקד וממשרד המשפטים להתערב ולפעול להסגרתה - ולפני שנה בדיוק שמחתי לעדכן כאן שלייפר נעצרה.

דבר אחד מרכזי לא היה ברור לי לאורך כל הדרך הארוכה עד למעצר. עורכי הדין שהגנו על לייפר טענו לאי-שפיות, ולכן אי-כשירות של לייפר לעמוד לדין בגין העבירות שביצעה. אבל אי-השפיות של לייפר הייתה מאוד סלקטיבית, והתגלתה רק בדברים הנוגעים לדיון המשפטי שהתנהל לגביה. בבדיקה שערכתי התברר שלייפר ממשיכה לחיות את חייה באופן רגיל לחלוטין, בשכונה חרדית, מעבירה שיעורי תורה - ומהווה סכנה לנערות חרדיות כאן בארץ, שלא שמעו על הפרשה.

הדיווחים על שיתוף הפעולה של ליצמן עם ניסיונות הטיוח של הפרשה, תוך הפעלת לחץ לקבלת חוות דעת רפואית שקרית מקלה ללייפר, מטרידים בשני היבטים חמורים. עצם ההתערבות והניסיון לשבש חקירה פסול בפני עצמו, וההתערבות הזו הופכת לבלתי נסבלת כאשר מדובר בשורה של מעשי פדופיליה חמורים וניצול קטינות שאין עליהם מחילה.

ליצמן נבחר על ידי הציבור החרדי, ובפרשה זו הוא פוגע בראש ובראשונה בהם. הגנה על פדופילית חרדית היא הכל חוץ מהגנה על החברה החרדית.

אם לייפר הצליחה להתחמק מעונש בגלל ליצמן, והחשדות נגדו יתבררו כנכונים, ליצמן צריך לסיים את כהונתו - עוד היום.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 299. comments: 28. shares: 42.
{% trans 'Tags' %}:

💜💛💜 תודה על האמון 💜💛💜

המסע הזה ממש לא היה קל, אבל הוא הזכיר לי כמה אני אוהבת את המפלגה הזאת. בזכות כל אחד ואחת מכם, שיצא להצביע בניגוד לכל נבואות הזעם שהגיעו מהתקשורת, אני חוגגת היום הישג אישי משמעותי, ובעיקר - הישג למפלגה, שמעמידה בראשה נבחרת כל כך חזקה, מגוונת ואידיאליסטית.

האמון שלכם בי, המילים הטובות, ההכרה בפעילות החשובה שאני עושה למען החוסכים, הגמלאים, העובדים - הם הכוח האמיתי שלי. בזכותם אני ומפלגת העבודה יוצאים בראש מורם, ומכריזים על היעד הבא - החלפת השלטון.

תודה לכל הפעילות והפעילים המדהימים שלי. באמת באמת פשוט אין עליכם! עמדתם בגשם, בקור, בשמש, בתורים - כדי להבטיח שאוכל להשמיע את הקול של כל מי שזקוק לכך.

תודה, אנשים טובים. ממשיכה מכאן לעשות הכל כדי שנביא תוצאות טובות ב-9 באפריל.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 234. comments: 36. shares: 4.
{% trans 'Tags' %}:


likes: 23. comments: 4. shares: 0.
{% trans 'Tags' %}:

*** האישי הוא הפוליטי ***

בזמן שהכריזו על הבחירות אני עוד הייתי שקועה עמוק בתוך הבחילות, חסרת יכולת להסביר את העייפות הכרונית.

ההתמודדות הכפולה שלי, גם בפריימריז וגם עם ההיריון, סימלה באיזשהו מקום מאבק על העתיד. גם שלי, גם של הקטנטנה שאני מחכה לה, וגם של כולנו. אני רוצה להיות בכנסת כדי להבטיח שלבת שלי יהיו את החיים הכי טובים שאני יכולה לאחל לה.

אני רוצה לוודא שבתור אמא לעתיד לילדה עם אבא גאה, אני עושה הכל למען שוויון זכויות לקהילה הגאה. אני רוצה לוודא שכשכולנו נזדקן, יחכו לנו פנסיות שבזכותן נוכל לחיות בכבוד - בלי להישען על אחרים. אני רוצה לוודא שתהיה לנו תקווה לעתיד טוב יותר, שבו הקול של כל אדם ישמע - ואני רוצה להשמיע את הקול הזה.

צעו להצביע עבורי ועבור נבחרת שתעשה הכל כדי להחליף את השלטון, נבחרת שמסמלת בעיניכם את התקווה לעתיד טוב יותר.


likes: 203. comments: 45. shares: 34.
{% trans 'Tags' %}:

*** האנשים האלו הם הסיבה שבגללה אני בפוליטיקה ***

יש לי מטרה אחת בכנסת: להשמיע את הקול של מי שמביט ימינה ושמאלה - ולא רואה שם אף אחד.

בפריימריז הקרובים אני צריכה את הקול שלכם כדי שאוכל להמשיך לפעול למענכם, כדי שאוכל לוודא שיש מי ששומע.

#הקול_שלי_בכנסת


likes: 218. comments: 32. shares: 46.
{% trans 'Tags' %}:

*** השינוי בזכויות הקהילה הגאה מתחיל מלמטה, כי אין בית שלא עולה בו השאלה - למה ניגרע? ***

צפו בדיון שלי עם הרב בני לאו על בנות צלופחד, 5 בנות במשפחה בעולם שבו רק בנים יכולים לרשת, שבאו למשה עם שאלה אחת פשוטה - למה ניגרע - ובכך יצרו תקדים חשוב שייזכר לדורות.


likes: 233. comments: 14. shares: 22.
{% trans 'Tags' %}:

הצצה אל העתיד

#הקול_שלי_בכנסת


likes: 382. comments: 43. shares: 76.
{% trans 'Tags' %}:

*** חנקתם אותנו עם הסמסים ***

הפריימריז כאן ואתם מוצפים בפניות. וואלה, מודה, גם שלי. כולנו רוצים לדעת שאנחנו מקבלים את הקול שלכם כדי שנוכל להמשיך להיאבק למענכם, אבל בינתיים יש מצב שאתם מרגישים שאתם נאבקים בנו.

אבל קרה כאן שינוי אחד מהותי, בעקבות הרפורמה שיזמתי למלחמה בספאם: אתם יכולים להסיר את עצמכם מהודעות שלא מעניינות אתכם, וכל ח"כ ומועמד יכול לשלוח רק שתי הודעות במהלך הפריימריז.

שימו לב שבסוף כל הודעה מופיעים שני קישורים - אחד שאם תלחצו עליו, תוכלו לסמן שאתם לא מעוניינים יותר לקבל הודעות מהנמען הספציפי ששלח לכם. אם אתם רוצים להסיר את עצמכם מכמה מועמדים בבת אחת- תרימו טלפון לאגף מפקד: 037283606/7.

הקישור השני מאפשר לכם לאמת את ההודעה כדי להלחם בהודעות המזויפות.

קיבלתם הודעה בלי קישור? מישהו מנסה לעקוף את המערכת ואין שום סיבה לשתף איתו פעולה או להאמין לתוכן ההודעה.

הבטחתי לשים לספאם סוף ולהעביר את הבחירה לידיים שלכם, וזה מה שעשיתי.


likes: 134. comments: 13. shares: 21.
{% trans 'Tags' %}:

*** מנכ"ל סלקום מרוויח 4.1 מיליון שקל אבל מאשים את העובדים בפיטורים של עצמם ***

לפני חצי שנה, הנהלת סלקום חתמה על הסכם חסר משמעות, בחוסר תום לב, מתוך ידיעה שהיא הולכת לפטר עובדים, והוליכה את כולם שולל.

עכשיו הם מייצרים כותרות מניפוליטיביות ופיקטיביות, כאילו העובדים הם אלו שמסרבים לוותר על חופשים בחו"ל בעוד שההנהלה מהדקת את החגורה.

מדהים לראות איך במקום לקחת אחריות על מחדלי החברה, ההנהלה בוחרת להאשים את העובדים.

מנכ"ל החברה, ניר שטרן, מנסה למכור לתקשורת שההתנהלות של העובדים היא זאת שדחקה אותו להחלטה להפר את ההסכם הקיבוצי איתם ולפטר 250 עובדים, והוא עצמו כמובן מצטער על זה מעומק לבו.

מה ששטרן שכח להגיד זה שבשנת 2016 הוא קיבל שכר בעלות של 4.1 מיליון שקל, מתוכו 1.9 מיליון שקל בשכר בסיס, עוד מיליון שקל בבונוס ועוד שכר מבוסס מניות של 1.1 מיליון שקל. הוא הבטיח לקצץ את שכרו, אבל שכר הבסיס שלו מהווה פחות מחצי משכרו האמיתי.

לא אתן לכוחנות של סלקום לפגוע בעובדים. כפי שתמכתי בכל המאבקים שלהם בשנים האחרונות והצלחנו להגיע להסכמים משמעותיים, כך אמשיך להיות הקול של העובדים בכנסת.

ועד עובדי קבוצת סלקום

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 151. comments: 9. shares: 19.
{% trans 'Tags' %}:

*** גם אתם הסתכלתם ימינה ושמאלה וגיליתם פתאום שאתם לבד? ***

הגיע הזמן להפסיק להתחנן לחסדים.

#הקול_שלי_בכנסת


likes: 397. comments: 25. shares: 57.
{% trans 'Tags' %}: