Zionist Camp

73,572 ( +0.38% last month)

Loading additional data...

Erel Margalit / Zionist Camp At Open Knesset

  Erel Margalit On Facebook

  Last Collected Status at: Aug. 19, 2017, 8:46 p.m.. Page details updated at: Aug. 21, 2017, 7:05 a.m.


פתח תקווה נצורה. המשטרה עצרה את מני נפתלי ואלדד יניב ברחוב עוד לפני שההפגנה החלה. המשטרה פשוט לא מאפשרת לאזרחים ישרים ונורמטיבים שכל חטאם הוא שאכפת להם מהמקום הזה למחות נגד השחיתות. מי נתן את ההוראה לעצור אותם?! על מי הוא מגן?!
בושה!
את הצל לא עצרו מעולם, גם לא אחרי שהוא וחבר מרעיו תקפו משפחות שכולות. את אנשי להב"ה אף אחד לא עוצר כשהם מכים אנשים ברחוב בגלל מוצאם. אבל את מי שנאבקים על ניקיון כפיים ויושרה ציבורית כן עוצרים.
אנחנו הלכנו לבג"צ כדי לדרוש פתיחת חקירה נגד נתניהו עם עוד עשרים אלף אזרחים שדרשו מהיועץ המשפטי לחקור את נושא הצוללות ולהעביר את כל שאר פרשות השחיתות של נתניהו מבדיקה לחקירה תחת אזהרה! כן, תחת אזהרה!
היינו שם בתחילת הדרך ונמשיך להיות שם עד שהדין ימוצה עם מי שאחראים לפרשיות השחיתות כולל הפרשייה הגדולה ביותר שהיתה אי פעם בישראל. כי בטחון ושחיתות מהווים איום אסטרטגי על מדינת ישראל.
תזכרו דבר אחד: מי שמשתמש בסמכות שניתנה לו בכדי שיגן על אזרחים ומנצל את אותן סמכויות באופן ציני ואלים כדי לסתום פיות ולדרוס את הדמוקרטיה ולהגן על המושחתים לעולם לא יעמוד בדרכו של עם חופשי שיודע להוקיע את המושחתים ולבנות מנהיגות נקייה של תקווה.
אז כן, הם מפחדים.
ויש להם סיבה טובה.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 2,163. comments: 232. shares: 489.
{% trans 'Tags' %}:

כל צעיר שמצטרף לשנת שירות בארגון "בקהילה" אותו הקמנו יחד דבי ואני ליפני 15 שנה, כל צעיר וצעירה המגיעים לשנת השירות אצלנו מתחילים מסע מיוחד.
זוהי שנה שבה הצעירים הללו מתחברים לא רק לסביבתם, אלא גם לעצמם. בסוף שנת השירות הם יהיו אנשים אחרים, הצעירים האלה. והם ישאו עמם את השנה הזאת לכל מקום שאליו יפנו.
אבל את השנה הזאת הם מתחילים גם במסע אמיתי, מסע רגלי. החבר'ה מתחלקים לקומונות, אורזים על גבם ציוד ואוכל, ובמשך שלושה ימים מנווטים בעצמם את דרכם מאזור בית שמש ועד ירושלים. התחנה האחרונה היא הר הרצל. המסע הוא התהליך הראשון שהקבוצה עוברת במטרה לבנות את עצמה כתא חברי ומשפחתי, זהו תהליך הגיבוש הראשוני.
המסע קשה פיזית ומנטלית. גם ההליכה, גם הביחד, מדובר בצעירים שלא מכירים אחד את השני. לאט, לאט נפתחים, מתחברים, מתחילים לדאוג אחד לשני. המחסומים נופלים, נוצרת קרבה, נוצרת קהילה.
זאת תמונה של משתתפי המסע השנה. בסוף המסע, על הר הרצל, קיבלו הש"ש את חולצות העמותה, פגשו את מנהלי השכונות שלהם ומלווי הקומונה שלהם ומנהלי ועובדי העמותה והחלו לעבד את התהליך האישי והקבוצתי שהם עברו. השנה, לראשונה, מלווי המסע היו חיילי גרעין הנח"ל של העמותה, אשר מתחילים את פרק המשימה שלהם ביום ראשון בעיר רמלה.
החל משבוע הבא הצעירים הללו מתחילים ליצור מציאות חברתית חדשה בשכונות בירושלים, בראשון לציון, הם יעברו שבועיים אינטנסיביים של הכשרה אשר יכשירו אותם להיכנס לשכונות ולבתי הספר, לעזור לאלפי ילדים לקבל הזדמנות שווה. הם יחזיקו בידיהם חלומות של ילדים, רגשות, הרבה מאוד תקוות וציפיות ולפעמים גם אכזבות. והם יצליחו, אני יודע שהם יצליחו, כי החבר'ה האלה הם הפנים היפות של הארץ הזאת.
הם יכולים להיות חלק מהתקווה של 3000 ילדים שהם יהיו איתם בקשר
הם התקווה של כולנו.
שבת שלום

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 347. comments: 44. shares: 32.
{% trans 'Tags' %}:

הם נאצים, האנשים האלה שצועדים בוירג'יניה. נאצים. וזה לא משנה איך הם מכנים את עצמם. והם שונאים יהודים ושחורים ומהגרים וכל מי שהוא לא הם. ומבחינתם היטלר הוא גיבור ומוסוליני הוא מופת ותורת הגזע היא לגיטימית.
זה נורא. וזה מסוכן.
אבל עוד יותר נורא ומסוכן שיש אנשים במדינת ישראל שלא מגנים אותם. שמסתובבים סביב הזנב של עצמם כדי להסביר למה, אולי, במקרה, האנשים האלה צודקים. לא 'סתם' אנשים, נבחרי ציבור. חברי כנסת וראש ממשלה שלא מסוגלים להתייצב בראש מורם ולומר שהאנשים האלה מנוולים, חלאות אדם, גזענים נוטפי שנאה.
כי זה מה שהם נקודה!
כיצד אנחנו יכולים להילחם במכחישי השואה כשאצלנו בתוך הבית יש מי שלא מסוגל להשמיע קול ברור וחזק נגד הצועדים בוירג'ינייה? באיזו תשתית מוסרית נאחז? איפה כל אותם נבחרי ציבור שמנצלים את השואה לצרכיהם ואז לא מסוגלים להשמיע קול חזק וברור נגד מי שאוספים מזכרות מהתקופה ההיא? איבדנו את זה לגמרי אם במדינת ישראל יש יהודים שמסוגלים להצדיק את האנשים האלה, שבשתיקתם וגמגומיהם נותנים להם לגיטימציה.
כנראה שיש מי ששכחו מה זה להיות יהודי בשואה.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 1,007. comments: 100. shares: 124.
{% trans 'Tags' %}:

נפגשתי היום באיטליה לפגישת עבודה עם רנאטו סורו, מושל סרדיניה לשעבר וראש הועדה המדינית של מדינות אגן הים התיכון בפרלמנט האירופי. הועדה המדינית כוללת פורום נרחב של מדינות ערב, כולל מדינות ערביות מתונות, איטליה , צרפת, ספרד תורכיה וכמובן ישראל.
אנחנו עובדים יחד כדי לקדם יוזמות אזוריות, זאת כבר הפגישה השלישית שלנו. לסורו יש השפעה אזורית נרחבת והרבה מאוד קשרים, יחד אנחנו פועלים כדי להפוך את אגן הים התיכון והמזרח התיכון, לאזור של שיתופי פעולה ויוזמות חדשות.
כאשר הגעתי לפני 3 חודשים לכינוס הועידה בפרלמנט האירופי, הצלחנו לסכל החלטה נגד ישראל רק כאשר הצגנו יוזמה לשיתוף פעולה אזורי. כי לעבוד יחד, מתוך כבוד הדדי והשקפת עולם מגובשת, מביא לתוצאות.
מול מנהיגות שמקדשת נבצרות, אנחנו נציב מנהיגות שמובילה יוזמה ושיתופי פעולה. לא ישראל נגררת ומפוחדת אלא ישראל מחוברת ויוזמת.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 1,012. comments: 213. shares: 65.
{% trans 'Tags' %}:

נתניהו מקדם מהלך דיקטטורי: רק הוא יוכל להחליט על יציאה למלחמה, בלי אישור קבינט. החקירות נגדו גורמות לאובדן שליטה, הוא מחפש לחמם את החזית. להסיח הציבור מהחקירות. זה תמיד אותו סיפור: כעומק החקירה כך עומק הבערה.
שתפו כדי לעצור את הטירוף.


likes: 984. comments: 233. shares: 601.
{% trans 'Tags' %}:

כשחשפתי מעל בימת הכנסת כבר בינואר שנתניהו שלח שלושה אנשים לשנות את שם המספנה כדי לטשטש קשר שלה לשר הבטחון הלבנוני , נתניהו הגיב בתנועה מזלזלת ויצא ממליאת הכנסת. היום שלושת האנשים האלה נחקרים, אחד מהם כבר הפך לעד מדינה, כי הצחנה גוברת והשחיתות נחשפת.
קחו שתיים וחצי דקות לראות איך ראש ממשלה זחוח לא מבין שיש מי שחשף אותו ואת שיטת הסחר שלו בביטחון ישראל ובחיי חיילים ואזרחים.
שום תנועת יד לא יכולה לנפנף את השחיתות.
צפו ושתפו - כי רק בזכותכם נגמר את השחיתות השלטונית


likes: 2,269. comments: 382. shares: 746.
{% trans 'Tags' %}:

החיים של כולנו נמצאים בידיו ותחת עינו הפקוחה של נתניהו ואין לאף אחד מושג שזה קורה. שתפו: המהלך הכי מסוכן כאן, קורה בכלל מתחת לרדאר הציבורי. נתניהו מכפיף כמעט את כל יכולות הסייבר האזרחי בתחום מדינת ישראל תחת לשכתו, מטה הסייבר זה נקרא. ללא שום פיקוח ומעקב. מה המשמעות? גישה ישירה כמעט לכל מידע. שלכם או של גופים כאלה ואחרים. כולל גופים שחוקרים מספר פרשות הקשורות ישירות אליו.
תעצרו רגע לקרוא - הכתבה הזו פורסמה בדיוק לפני שנה אחרי שעליתי לנאום ולהתריע על זה מעל במת הכנסת בקול גדול!
ומאז נתניהו ממשיך לקחת תחת סמכותו הבלעדית עוד ועוד סמכויות בתחום הסייבר.
גם לו היה ראש הממשלה נקי כפיים זה היה מהלך בעייתי. אבל הדבר מטריד שבעתיים כי נתניהו חשוד כעת במספר עבירות ובמצב הנוכחי הוא יעדיף את האינטרס האישי על חשבון האינטרס הציבורי. כי מדובר באיש לא ישר שיעשה הכל כדי לשמור על שלטונו. אדם שמוכר וסוחר בערכי המדינה ובטחונה לא יכול לאחוז בכל המידע כל הזמן בידיו.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 442. comments: 61. shares: 290.
{% trans 'Tags' %}:

שוחד, מרמה והפרת אמונים.
לחזור שוב?
שוחד, מרמה והפרת אמונים - זה החשד.
והחשוד: בנימין נתניהו.

אז "לא יהיה כלום כי לא היה כלום"?

השחיתות מאיימת על עתידה ובטחונה של מדינת ישראל. הגיע הזמן למנהיגות עם תקווה חדשה.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 865. comments: 89. shares: 136.
{% trans 'Tags' %}:

הערב אני אצעד במצעד הגאווה בעירי, בירושלים וקורא לכל אחת ואחד מכם להצטרף אלינו כי ירושלים צריכה להיות עיר של יצירה, של יוזמה, של התחדשות, של גאווה. עיר המייצגת מרחב עירוני שאינו שיפוטי, מרחב עירוני שמקבל, שמכיל- את כולן וכולם. ירושלים עיר קדושה, אשר צריכה גם לקדש את זכויות האדם באשר הם, גברים, נשים, חילוניים ודתיים, יהודים, נוצרים ומוסלמים, כל אחד ואחת לפי אורח חייו, לפי אמונתו ודתו. אנחנו לא מחליטים במי להתאהב. זה לא בידינו. לכן אין לנו שום זכות להחליט איזו אהבה שווה יותר, לאיזו אהבה מגיעות זכויות ולאיזו לא. כל האהבות שוות.
הערב אני הולך לצעוד כי אנחנו עדיין לא שם, כי לפני שנתיים נרצחה שירה בנקי, נערה צעירה ומוכשרת שכל חייה היו לפניה, רק כי הגיעה לתמוך בחבריה וחברותיה מהקהילה הגאה, כן גאה. היו גאים במי שאתם, במי שאתם אוהבים, באופן שבו אתם אוהבים. ניפגש שם .
#ירושלמים_צועדים_בגאווה

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 776. comments: 57. shares: 36.
{% trans 'Tags' %}:

במציאות בה ראש הלשכה (ארי הרו), ראש המטה (פילבר), עורך הדין והבן דוד (שימרון) נחקרים במשטרה, אין ברירה אלא לחקור את האיש שמנהל אותם ועומד בראש הפרמידה. ולאיש הזה קוראים נתניהו.

האזינו ושתפו (מתוך יומן הערב גלצ)


likes: 784. comments: 68. shares: 172.
{% trans 'Tags' %}: