Likud

12,440 ( +0.36% last month, approximately)

Loading additional data...

Nurit Koren / Likud At Open Knesset

  Nurit Koren On Facebook

  Last Collected Status at: March 22, 2019, 4:35 p.m.. Page details updated at March 8, 2019, 4:57 p.m.. This is probably a problem, and we'd love to hear about it!


״אני מאמינה שהקו שהובלנו בועדה לבחירת שופטים לגבי פתיחת מערכת המשפט לכלל התרבויות בחברה הישראלית יימשך בעיקר לנוכח העובדה שבג״ץ לוקח על עצמו יותר מדי סוגיות פוליטיות ולא מבין שהוא לא הריבון״. אלו הדברים שאמרתי השבוע בראיון לתוכנית ״פרלמנט צהריים״ עם מזל מועלם בערוץ הכנסת (ערוץ 99) בנוגע לנושאים הבוערים במערכת המשפטית והפוליטית בישראל.

במסגרת התוכנית, התייחסתי לתכנית 100 הימים של השרה שקד, פסילת מיכאל בן ארי על-ידי בית המשפט העליון והתערבותו של בג״צ בסוגיות פוליטיות, וגם- הצביעות מצד אלו שתקפו את הסרטון מעורר המחלוקת של איילת שקד.

בהזדמנות זו, חשוב להדגיש לגבי הכוונה של ארה״ב בראשות הנשיא טראמפ להכיר בריבונות הישראלית ברמת הגולן, כי הקמת המפעל הציוני ומדינת ישראל, מבססים את זכותנו על רמת הגולן וההתיישבות בה מבטאת את מימוש זכותנו ההיסטורית על ארץ ישראל. העם היושב בציון מבין זאת היטב וכעת טוב לדעת שגם ארה״ב מכירה במציאות הזו ושולחת מסר ברור לאויבנו.

מוזמנים לצפות!

שבת שלום

{% trans 'Apologies, your browser does not support displaying videos.' %}

likes: 19. comments: 1. shares: 2.
{% trans 'Tags' %}:

חג פורים שמח מעדלאידע הרצליה


likes: 141. comments: 29. shares: 9.
{% trans 'Tags' %}:

״אני תומכת במאבקם של תושבי אילת כנגד סגירת שדה דב, מכיוון שמדובר במכת מוות עבור תושבי אילת״. אלו הדברים שאמרתי השבוע בראיון לתוכנית הכלכלית ״המדד" עם רועי כ״ץ בערוץ הכנסת (ערוץ 99) בנוגע לנושאים הבוערים בתחומי כלכלה וחברה.

במסגרת התוכנית, התייחסתי לשביתה ברכבת ישראל, לזינוק בגרעון המדינה, אבי ניסנקורן- נכס או נטל עבור מפלגת ״כחול לבן״, סגירת שדה דב, האקזיט הענק של מלאנוקס וגם- הנושא החם בבחירות לכנסת ה-21, לגליזציה של קנאביס.

מוזמנים לצפות!

שבת שלום.

{% trans 'Apologies, your browser does not support displaying videos.' %}

likes: 21. comments: 3. shares: 0.
{% trans 'Tags' %}:

״עשי לך שלום בתוכך"

״קומי אורי״- השיר של אורי אנסבכר הי״ד, לקחתי חלק בפרוייקט להנצחתה, נשים שרות נגד הטרור והאלימות.

גם אני, בדומה לנשים רבות, הרגשתי צורך להמשיך את הקול של אורי, את האור שפיזרה, את הבקשה הזאת והתפילה.

מילותיה של אורי, נגעו ברבבות אנשים וזכו ללחנים רבים, לאחר שהתפרסמו ימים ספורים לאחר הירצחה.

קיימת נחמה גדולה במילים אשר מחזירות לנו לידיים את הבחירה כיצד העולם שלנו יראה, מתוך הרצון להוסיף טוב ואור כמו שאורי הייתה בחייה ולגלות עד כמה הטוב מטביע חותם הרבה יותר מהרע. יהי זיכרה ברוך.

מוזמנים לצפות ולשתף כדי שכל העולם ישמע את הזעקה הזאת, שנחולל ביחד מקומות של שלום ואהבה בתוכנו וסביבנו.

{% trans 'Apologies, your browser does not support displaying videos.' %}

likes: 16. comments: 2. shares: 3.
{% trans 'Tags' %}:

פועלת למען הצלחת הליכוד.

אתמול בערב השתתפתי כנציגת הליכוד בפאנל בחירות אשר התקיים במכללת הגליל המערבי בנושא ״קידום זכויות לאנשים עם מוגבלויות בישראל״.
הוזמנתי לקחת חלק בפאנל נוכח תפקידי כיושבת ראש השדולה למען אנשים עם מוגבלויות בכנסת. סיפרתי למשתתפים על פעילותי הענפה למען קידום שילובם בקהילה, וזאת על מנת להפוך לחברה ערכית ושוויונית יותר.
במסגרת הפאנל, הועלו קשיים שאוכלוסיה זו חווה בחיי היומיום ולפיכך ביקשו לדעת כיצד המפלגה תירתם לסייע להם בכנסת ה-21.

כמו כן, הבוקר הגעתי לפאנל בחירות שנערך בתיכון ״אנה פרנק״ בקיבוץ סאסא הממוקם בצפון הארץ. התלמידים רצו לשמוע על פוליטיקה ממקור ראשון, ומאחר שמדובר בבית ספר שבו לומדים תלמידים מכלל המגזרים באיזור, חוק הלאום עורר סערה.

אמשיך לייצג את תנועת הליכוד בגאווה.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 29. comments: 3. shares: 0.
{% trans 'Tags' %}:

היום מלאו 27 שנים לפטירתו של מנחם בגין ז״ל.
בגין היה מנהיג דגול שעיצב את תנועת הליכוד וערכיה. בשבילי הוא היווה מודל לחיקוי והשראה למנהיג כריזמטי, הביא את הסכם השלום עם מצריים באומץ לב רב והשלום הזה מחזיק עד היום.
הבוקר נערכה ישיבת סיעת מיוחדת בבית מורשת בגין בירושלים וצפינו בסרט אודותיו אשר רלוונטי גם להיום יותר מתמיד, שבו הוא אומר שצריך לחזק את מפלגת הליכוד ולכן צריך לשים פתק של מחל ועוד פתק של מחל בקלפי.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 25. comments: 6. shares: 2.
{% trans 'Tags' %}:

נאבקות למען שוויון מגדרי

גאה להיות חברת הכנסת הפעילה ביותר למען זכויות נשים לפי הדירוג של ארגון ויצו, לרגל יום האישה הבינלאומי.

כאישה וכנבחרת ציבור הייתה לי הזכות להעביר בקדנציה האחרונה לא פחות מ- 8 חוקים העוסקים בקידום זכויות נשים ובנוסף, כחברה בוועדה לבחירת שופטים, הצלחתי לשבור את תקרת הזכוכית ולהוביל מאבק למען ייצוג הולם של נשים במערכת המשפט, במסגרתו, פעלתי לקידום מועמדות ראויות לשפיטה מכלל התרבויות והמגזרים בחברה הישראלית לרבות הזכות להוביל את הבחירה בצמד השופטות הראשונות בישראל ממוצא אתיופי וכמובן- קידום שופטות מהמגזר הדרוזי, המוסלמי, הנוצרי והחרדי.

למרות זאת, חשוב להדגיש כי עדיין קיים אי שוויון מגדרי בחברה הישראלית במגוון רחב של תחומים. גם כיום ב- 2019, מעמדן של נשים בשוק העבודה נמוך מזה של גברים, נשים מרוויחות פחות מגברים וקיימים פערים משמעותיים בין המינים ברוב המוחלט של תחומי החיים האזרחיים.

נכון שישנם הישגים משמעותיים בעשורים האחרונים אך חייבים להמשיך ולהירתם כולנו למאבק למען שוויון מגדרי, לא להשלים עם הפערים ולהילחם באלימות נגד נשים שהגיעה לשיא במספר הנרצחות בשנת 2018.

גם מחוץ לכותלי הכנסת, אמשיך להיות פעילה למען שוויון מגדרי, זכויות נשים וקידום מעמדן מכיוון שמדובר במאבק חברתי חשוב, המחזק את חוסנה של החברה בישראל ואף מעודד נשים ליטול חלק בפעילות פוליטית במטרה להשפיע על העתיד.


likes: 47. comments: 10. shares: 7.
{% trans 'Tags' %}:

אמש הובא למנוחות, חברי היקר, ששון שרה ז״ל.
ששון שהיה סמל של תנועת הליכוד בשדרות ואיש חסד גדול, קיבל אותי בחום בשדרות עם תחילת כהונתי בכנסת, לפגישה בחנות המכולת שלו: הוא הציב כסאות על המדרכה ועשרות תושבים ישבו, שמעו את דבריי בקשב רב ולאחר מכן שטחו את הבעיות והעוולות המציקות להם.

ששון היה הכתובת לפניות של תושבי שדרות ופנה אליי באופן תדיר על-מנת לסייע לתושבים וכמובן
שסייעתי ככל שניתן. לא אחת ביקרתי את ששון בביתו וזכיתי להכיר את רעייתו המסורה וילדיו הנהדרים, שלבטח גאים בסיפורי החסד המתפרסמים עליו אשר חושפים אישיות מיוחדת במינה. איבדנו אדם יקר.

ששון, חברי היקר, תהא נשמתך צרורה בצרור החיים.


likes: 20. comments: 4. shares: 3.
{% trans 'Tags' %}:

״למרות שהכנסת בפגרת בחירות, אני ממשיכה לעסוק בנושא פרשת היעלמותם של ילדי תימן, המזרח והבלקן ועומדת על כך שויצו יפתחו בפני הוועדה המיוחדת את התיקים של הילדים שנמסרו ממוסדותיה, אני לא אניח לפרשה הזו גם מחוץ לכותלי הכנסת". אלו הדברים שאמרתי לאחרונה בראיון לתוכנית "יניר מטווח" עם יניר קוזין בערוץ הכנסת (ערוץ 99) בנוגע להישגים המשמעותיים ולפעילות הוועדה שבראשותי.

במסגרת התוכנית, התייחסתי להישגים המשמעותיים שלי בכנסת ה- 20 במגוון רחב של נושאים, לבחירות המקדימות בליכוד, למאבק המוצלח למען שוויון, שקיפות וייצוג הולם ומקצועי מכלל תרבויות החברה במערכת המשפט הישראלית וגם- מדוע אי אפשר להתבלבל ביני לבין חברות כנסת אחרות?

מוזמנים לצפות!

שבת שלום.

{% trans 'Apologies, your browser does not support displaying videos.' %}

likes: 61. comments: 14. shares: 6.
{% trans 'Tags' %}:

ליכוד גדול מול כל השמאל

אמש השתתפתי בפאנל בחירות בקרני שומרון ביחד עם נציגים ממפלגות נוספות ובהשתתפות ראש המועצה, מר יגאל להב.

שמחתי על ההזדמנות לפגוש קהל מעורה ומעורב כל כך בפוליטיקה וכמובן לייצג את עמדות הליכוד והישגי ממשלת נתניהו בשורה רחבה של נושאים מדיניים, ביטחוניים, כלכליים וחברתיים לרבות הסרת החיסיון על חומרי החקירה של ועדת כהן קדמי שדנה בפרשת ילדי תימן, המזרח והבלקן, אותה הגדיר רה"מ נתניהו כאחד ההישגים הכבירים של "הליכוד" בקדנציה האחרונה.

בבחירות הקרובות, חשוב להצביע "מחל" ולחזק את תנועת הליכוד בראשות נתניהו. רק "ליכוד" גדול יוכל להביס את השמאל ולהרכיב ממשלה שתקדם את מדיניות המחנה הלאומי.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 44. comments: 2. shares: 8.
{% trans 'Tags' %}: