Number of Facebook Pages for Party: 24


חברות וחברים,

הטרור אינו חדש, ישראל חיה איתו מאז הקמתה. הזיכרון האנושי הוא קצר ואנחנו פשוט איננו זוכרים כי טרור היה פה לפני קום המדינה וגם אחריה, ובמיוחד לאחר מלחמת ששת הימים. מקצת מן הטרור מחוץ לגבולות המדינה ולתוכה ומקצתו בתוך גבולותיה. האמת שירות הביטחון וצה"ל למדו להתמודד עם המחבלים וארגוניהם והם עושים עבודה נדירה באמות מידה שאף מדינה בעולם אינה מצליחה לעמוד בהם. אנחנו חייבים להם הרבה תודה והערכה כי לעולם לא נדע מה היה קורה אם 470 הפיגועים שסוכלו בשנה שעברה היו יוצאים לפועל.

להמשך קריאה, מוזמנים להיכנס לניוזלטר השבועי שלי:
https://haavoda.com//Emails//body?t=1e4fbc3f-395f-4304-a280-dee332085638


likes: 12. comments: 0. shares: 3.
{% trans 'Tags' %}:

ביבי שוב מאבד עשתונות תחת לחץ.
למה רק עכשיו נזכר להרוס בתי מחבלים תוך 48 שעות? ולמה פתאום החליט כעת להכריז על הסדרת מעמדם של אלפי בתים באי"וש? אם זה נכון, מדוע לא עשה את זה בעשר השנים האחרונות? כי כנראה שזה פשוט לא נכון, אבל כרגיל הוא נלחץ - פעם מול החמאס ומתרץ לנו "בהקרבה צפויה" והפעם מול בנט והבית היהודי. צפו >>


likes: 60. comments: 8. shares: 11.
{% trans 'Tags' %}:

המשמעות של כל הגזרות האלו מאוד ברורה.. ממשלת נתניהו-כחלון הכריזה מלחמה על הסיכוי של מעמד הביניים והשכבות החלשות להחזיק את הראש מעל למים.

הציבור לא צריך לשלם את המחיר של מדיניות כלכלית כושלת של ממשלה, שהסכימה גם למתווה הגז הרע שהניע את גל עליות המחירים המטורף הזה. דורשים פתרונות- לא ועדות.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 750. comments: 81. shares: 142.
{% trans 'Tags' %}:

שמח להזמינכם/ן לכנס מעניין וחשוב שאקיים ביום שלישי בכנסת בשיתוף המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS)

בנושא: ״דרך משא ומתן - ההסכמים הגורליים בדרכה של מדינת ישראל״.

בכנס יוצג פרוייקט ראשון מסוגו, שהושק לכבוד שנת ה-70 למדינה, ומציג 10 פרקי משא ומתן מסעירים אשר השפיעו על גורל המדינה.

יום שלישי הקרוב, 18.12 בשעה 14:00 באולם ירושלים ככנסת.

ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש באמצעות משלוח מייל עם שם מלא + מספר תעודת זהות ל: ybar@knesset.gov.il

עוד פרטים בהזמנה המצורפת, הרשמו, אשמח לראותכם/ן! חיליק

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 101. comments: 19. shares: 20.
{% trans 'Tags' %}:

אנחנו תחת מתקפה. התגברות הפיגועים הרצחניים באיו"ש גובה מאתנו בכאב עוד קורבנות בנפש. היום היו אלו שני לוחמי צה"ל, סמ"ר יובל מור יוסף וסמל יוסף כהן זכרונם לברכה, שחייהם נגדעו.
כך אמרתי היום בראיון ב'שיחת היום' ברשת: "כל כלב ביג'י יומו" - צפו >>


likes: 72. comments: 6. shares: 13.
{% trans 'Tags' %}:

הנתונים בדו״ח העוני מהבוקר מזעזעים בעיקר כלפי הילדים והקשישים.

אם בגין של חמשת המממים היה יודע שממשיכי דרכו הביאו לכך שרב הילדים העניים לא מקבלים תרופה או שחלקם הגדול מדלגים על ארוחה- הוא היה נותן להם שתי סטירות ומפטר אותם על המקום.

ממשלה מנותקת וכושלת שלא רואה את החלשים ממטר והגיעה זמנה ללכת.
(📷: מאקו)

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 356. comments: 95. shares: 162.
{% trans 'Tags' %}:

הממשלה חתמה על מתווה גז מושחת - והציבור ישלם.

העלייה הצפוייה ביוקר המחייה של כולנו - בעלויות החשמל, הגז, המזון, המים והארנונה, במוצרים הבסיסיים ביותר - היא גזרה קשה שיכולה היתה להימנע.

העושק הזה לא נפל משמיים לפתחי 2019, והוא בהחלט יכול היה להמנע אם הממשלה לא היתה חותמת על מתווה גז שהועיל לטייקונים וחברות הגז, אבל רע מאוד לציבור כולו.

עוד כשהמתווה נחתם וייושם היו בו בעיות קשות רבות. ברגע שהוחלט שמחיר הגז לחברת החשמל יהיה צמוד לדולר ועוד 1% לשנה, היה ברור שהכיוון לא לטובתנו. לנתון הזה משמעות כפולה: גם שהמחיר בארץ יהיה מנותק ממחירי הגז והנפט בעולם, שירדו באופן עקבי, וגם שבמשך 8 שנים מחיר אנרגית הגז לישראל דרך חברת חשמל ילך ויעלה.

זאת בדיוק ההגדרה לגניבה מהציבור, ששבוי בעל כורחו באותה החלטת ממשלה כושלת.

כל אחד ירגיש את עליית המחירים בכיסו במאות שקלים לחודש, והמשמעות היא שעד שנת 2021 נגיע יחד לכ-8 מיליארד ש”ח לפחות שנצטרך לשלם עבור הסכם כושל שהמדינה עשתה עם חברות הגז. הגזל הזה חייב להפסק, צריך סדר עדיפויות ראוי, חייבים לשנות.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 112. comments: 17. shares: 56.
{% trans 'Tags' %}:

22.5 מיליון דולר השקעה בסטארטאפ הישראלי Quali. היום מעסיקים שם כמאה עובדים במרכז הפיתוח בגני תקווה, ובעזרת ההשקעה נגדיל את החברה ונוסיף עוד מקומות עבודה איכותיים לצעירים. גאים ושמחים להמשיך ולהשקיע בחברות ישראליות איכותיות שפורצות אל העולם
www.themarker.com/technation/1.6740020
Yoav Tzruya


likes: 95. comments: 4. shares: 6.
{% trans 'Tags' %}:

*** מחירי החשמל עולים – ונחשו מי מרוויח? ***

החל מינואר, מחיר החשמל יעלה בלא פחות מ-8.1%. מחיר החשמל, להזכירכם, תלוי בגז. כן, אותו משאב טבעי שהתגלה בכמויות כאן בישראל. אותו משאב טבעי שאמנם שייך לכולנו – אבל הופקר וניתן במתנה לטייקונים תשובה ומימון. במקום שישרת את כולנו.

מילא הופקר. אבל למרות שמדובר על משאב טבעי, שהיה ראוי שיישאר בבעלות המדינה, המדינה אפילו לא השכילה להתנות את מתנת החינם שנתנה לטייקונים בתנאי הבסיסי: את הגז שהם מספקים לטובת ייצור החשמל של רוב תושבי ישראל, דרך חברת החשמל, הם יחוייבו לספק במחיר הנמוך ביותר בשוק. אבל למה שהממשלה הזאת תקשה על הטייקונים לרפד את הכיסים העמוקים שלהם, אם בשם התחרות אפשר להתעלם מהאינטרס הציבורי?

אבל האמת היא שבין תחרות לבין מאגרי הגז אין שום קשר. בשם התחרות לא הייתה התחייבות של מאגרי תמר ולוויתן לספק את המחיר הזול ביותר לחברת החשמל, ובפועל מה שקורה זה שתחנות כוח קטנות – שכמעט ולא משפיעות על תעריפי החשמל – מקבלות מחיר נמוך יותר מזה שמקבלת חברת החשמל, שמשפיעה על כולנו. ולחברת החשמל אין באמת חלופות לאספקת הגז – מלבד מה שנמצא בשליטת תשובה. כך שהדבר האחרון שיש כאן הוא תחרות, והדבר הראשון שיש זה עליית מחירים.

שליש מההתייקרות במחירי החשמל נובע מהחוזה העקום של חברת החשמל עם מאגר הגז תמר. אחרי שסיפרו לנו שמתווה הגז לא יפגע באזרחי ישראל, הפלא ופלא - המחירים עולים. המרוויחים? תשובה ומימון.

תראו מופתעים.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 154. comments: 27. shares: 37.
{% trans 'Tags' %}:

‏לקראת פסגת מנהיגי ישראל-יוון-קפריסין, התכנסנו מנהיגי התפוצות של המדינות במשכן הנשיא בניקוסיה. סיכמנו שנפגיש צעירים ומנהיגים מתפוצותינו ההסטוריות להיכרות וחיבור. חשוב לשלב ידיים למען מטרות משותפות, ולהראות שבני עמים ודתות שונים באזורנו יכולים לעבוד יחד בשלום ובאחווה לתועלת הדדית!

---

Ahead of the gov trilateral summit, I've met with Cyprus Diaspora Commissioner and Greek Deputy FM in Nicosia. We agreed to bring together youth and leaders from our mutual diasporas to show how our people can live in peace and cooperation.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 181. comments: 2. shares: 5.
{% trans 'Tags' %}: