Number of Facebook Pages for Party: 12


המרה
👇
🔹️כשרת בריאות הובלתי להוצאת נייר עמדה ומסמך אזהרה המפרט את הסיכונים של טיפולי ההמרה.
🔹️כחברת כנסת באופוזיציה העליתי שלוש פעמים להצבעה את הצעת החוק האוסרת על טיפולי המרה לקטין, כל פעם בשינויים קטנים ובהתאם לבקשת הקואליציה כדי שהחוק אכן יעבור.
🔹️היום אני קוראת פעם נוספת לחברי וחברות הכנסת, בואו נעביר את החוק החשוב הזה.


likes: 106. comments: 16. shares: 25.
{% trans 'Tags' %}:

זה מה שנתניהו ניסה להסתיר. לפניכם אחד מסעיפי ההסכם הקואליציוני הסודי עליו הוא חתם עם החרדים כשחשב שיש לו ממשלה לפני שהכנסת התפזרה. היום הוא נחשף.
על פי הסעיף, נתניהו נכנע באופן מוחלט למפלגות החרדיות והסכים להעביר לרבנות הראשית סמכות על עבודות חיוניות בשבת, כבר משלב התכנון. המפלגות החרדיות העריכו שהרבנות תצליח לצמצם כ90% מהעבודות על תשתיות חיוניות בשבת.

מדובר בטירוף מערכות של ממש שמשמעותו ברורה: עיכוב של שנים בהקמת תשתיות, ופקקים ועומסי תנועה כבדים בימי חול. נתניהו היה מוכן להקריב את האינטרס הציבורי עבור שרידותו הפוליטית ועבור חוק החסינות שימלט אותו מאימת הדין. ולעזאזל המדינה.

ואם זה רק מה שהתפרסם, מפחיד לחשוב מה עוד הוא מסתיר.
אנחנו בכל מקרה לא ניתן לבזיון הזה יד. אחרי הבחירות נדרוש ממשלת אחדות בלי נתניהו כדי להוציא את הכוח מידי הקיצונים. ככה לא יכולה להמשיך להתנהל המדינה.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 138. comments: 47. shares: 101.
{% trans 'Tags' %}:

אנחנו באנו לשנות - אתם באתם בהמוניכם, כי עם ישראל יודע שרק ממשלת כחול לבן תחזיר את ישראל הביתה.


likes: 382. comments: 120. shares: 75.
{% trans 'Tags' %}:

יום מצער מאוד עבור הספורט הישראלי בו אחד הכדורגלנים הבולטים בישראל בעשור האחרון, עוזב את ישראל אחרי שגורש מהארץ בצורה משפילה ומבזה.

למרות התגייסותי למאבק למען הסדרת מעמדו בארץ של פדרו, אוהב נלהב של ישראל, שכל משאלתו הייתה לגור עם משפחתו בישראל ואחרי פניות רבות למשרד הפנים ולשר הפנים לא נעשה דבר על מנת לעזור לו ולמשפחתו, והיום הוא החליט לעזוב את הארץ אחרי שגורש מספר פעמים.

פעם נוספת ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו ושר הפנים, אריה דרעי הוכיחו עד כמה לא אכפת להם מקידום הספורט במדינה ומספורטאים מצטיינים שמביאים גאווה למדינה.

בהזדמנות זו, חשוב גם להודות לכל הניסיונות הרבים שנעשו על ידי נשיא המדינה רובי ריבלין, הבעלים לשעבר של בני יהודה משה דמאיו, עו"ד תומר ורשה, אייל ברקוביץ' ואחרים.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 10. comments: 4. shares: 3.
{% trans 'Tags' %}:

כמו בכל שנה, המצויינות הישראלית , יחד עם הרוח והכישרון של ילדי ישראל, מוכיחים את עצמם!

ישראל גורפת שוב לא פחות מ 5 מדליות באליפות הפיזיקה וניצבת בראש הרשימה .

ברכות חמות לזוכים. גאים בכם!

🇮🇱🏆
http://bit.ly/2LtaxEj


likes: 128. comments: 28. shares: 17.
{% trans 'Tags' %}:

חיכיתי 24 שעות אחרי ההתבטאות של הרב רפי פרץ ועד שהחלטתי להתראיין ולהביע את עמדתי. ראשית, אין לי ספק באשר לאיכויותיו של הרב רפי פרץ, באמת מלח הארץ, אבל את התנהלותו הפוליטית הוא הפקיד בידי רבנות חרד"לית קיצונית.
קיימת תהום בין תפיסת עולם דתית חרד"לית, שרואה חטא חמור בזהות מינית מכל סוג, לבין ערכיה הבסיסיים ביותר של החברה הישראלית. הערכים הללו מקדשים כל אדם שנברא בצלם, תהיה זהותו המינית אשר תהיה.
לשר חינוך מותר שתהיינה דעות שונות באשר לערכים שאליהם יש לחנך, באשר למקצועות שבהם יש להשקיע יותר או פחות, עמדות שונות באשר לפתרון המדיני או בזכותנו על הארץ וגבולותיה.
שר חינוך המטיל דופי בהוויה של חלק גדול מתלמידי מערכת החינוך, שר חינוך המאמין באופן פנימי או כמצוות רבותיו שתלמידים בעלי תכונה פיזיולוגית מסוימת צריכים לעבור שינוי פיזיולוגי, פסיכולוגי או אפילו חינוכי לשינוי הווייתם, בכל דרך שהיא, לא יכול להיות שר חינוך במדינת ישראל גם אם יבטיח להתייחס אליהם באופן שווה.
דבריו של שר החינוך שקולים לאמירה לאדם שחור שיהפוך לאדם לבן. במידה והוא מתקשה אזי נסייע בידו, אם הוא לא יסתייע אז לא נורא, נתייחס אליו באופן שוויוני לחלוטין, אבל עדיף שיהיה לבן.
אני מאמין בכל ליבי שהרב רפי פרץ מעוניין לקרב ליהדות את כלל תלמידי ישראל. אני יכול להבין ואולי אף להזדהות עם כיוון שכזה.
אבל, כאשר היהדות המוצעת לציבור תהיה זו של הרב פרץ ורבניו, אף אחד לא ירצה להתקרב אליה, כאשר היהדות שהוא מציג הינה יהדות שאינה מאמינה ב"חביב אדם שנברא בצלם" – כל אדם! אין כל סיכוי שמישהו יתחיל בכלל להאזין לו כאשר יבוא להפיץ יהדות במערכת החינוך הממלכתית.
אנחנו נמשיך לשמר תקווה שיום יבוא ורבים יותר יהיו גאים ביהדותם לגווניה השונים והיפים.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 739. comments: 100. shares: 141.
{% trans 'Tags' %}:

טעימה קטנה מכנס הפעילים של "כחול לבן" - אוסף של אנשי חזון שכל מה שעומד לנגד עיניהם זו טובתה של מדינת ישראל ותושביה!

עם נבחרת כזו הנצחון מובטח!


likes: 17. comments: 1. shares: 3.
{% trans 'Tags' %}:

ביבי דואג לעצמו - אנחנו נדאג לכם!


likes: 335. comments: 190. shares: 75.
{% trans 'Tags' %}:

יוקר המחייה פוגע גם בצמיחה. מי שלא מאמין שיסתכל על ענף התיירות. גם כשיש שיפור בכמות התיירות הנכנסת, ישראל רחוקה שנות אור ממימוש הפוטנציאל שיש לה בענף.

בדצמבר האחרון חגגנו את הגעתו של התייר ה4 מיליון. ההכנסות הכוללות מתיירות עשויות להגיע על פי הפרסומים לכ-25 מיליארד שח. עכשיו רק תדמיינו עלייה מתונה ל6 או 7 מיליון תיירים בשנה, ולישראל כארץ הקודש יש פוטנציאל גדול בהרבה מהמספר הזה. אין ספק שמדובר במנוע כלכלי משמעותי ולכן אי מימושו הוא פספוס אדיר שפוגע במשק.

אפשר לדבר עד מחר על ההשפעה של המצב הביטחוני על התיירות אבל זה לא ישתנה. השאלה מה עושים לגבי הפרמטרים שכן אפשר לשנות. ואחד המרכזיים שבהם הוא ללא ספק יוקר המחייה. זה נתון ברור שמעלים התיירים בעצמם והוא ברור מאליו לכל מי שחי בארץ. זה גם הנתון שמלכתחילה מונע מתיירים להגיע לכאן ומונע מאחרים שביקרו ונהנו, לחזור.

אז הגיע הזמן שתקום פה ממשלה שתטפל ביוקר המחייה באמת, טיפול שורש. כי המחיר שמשקי הבית משלמים הוא בלתי נסבל והמחיר הכלכלי שהמשק הישראלי משלם בצמיחה, במיסים, בבריאות, בחינוך וברווחה כואב ואינו מחויב המציאות.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 49. comments: 14. shares: 11.
{% trans 'Tags' %}:

תודה רבה לכל הפעילות והפעילים שהגיעו לחזק ולהתחזק!
ביחד ננצח! 🇮🇱

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 696. comments: 103. shares: 41.
{% trans 'Tags' %}: