הי זאת שלי, הפריימריס לחברי הכנסת בעוד 15 יום! הפעם אני מבקשת את עזרתכם ואת הרוח הגבית שלכם, כדי שתאפשרו לי להמשיך, מחוזקת, בדרך המשותפת שלנו, בקור ובחום, בפריחה וגם במשבר. אתם יודעים שלא משנה מה, תמיד תוכלו לבטוח בעמוד השדרה ובנחישות שלי, גם כשהרוחות עזות. זה אולי נשמע פיוטי, אבל אני מתכוונת לזה במלוא מובן המילה וגם המעשה.

מי שרוצים אותי במקום גבוה ברשימה לכנסת, מי ששותפים לדרך, מי שמזדהים עם הערכים שאני נלחמת בשבילם ומאמינים לי, מי שרוצים שאשמור על המפלגה שלנו - בואו והתנדבו בקמפיין. כל זמן שתתנו לי יהיה מעולה, כל אחת ואחד על פי יכולתם.

אני יודעת שיש מי שחושבים שלא צריך לדאוג לי, שאני חזקה ממילא. זה ממש לא נכון. העובדה שאני נחרצת ולא עושה חשבון מקימה לי גם יריבים, ויש מתמודדים ש"מחליקים בגרון" טוב ממני. ולכן מאוד חשוב שאתם, ציבור המתפקדים החופשי, תבואו לקלפי באחוזי הצבעה גבוהים ותיקחו חלק פעיל בתהליך. זה טוב ליצירת הנבחרת הטובה ביותר, וזה טוב בשבילי.

איך אתם יכולים לעזור?

לפני הכל, פתחו את היומנים על 11/2, יום שני, ושריינו לכם את היום הזה. בוודאי כדי לבוא ולהצביע, בוודאי כדי לדבר עם כל מי שאתם מכירים ויש להם זכות הצבעה שיבואו.

למשקיענים, ואני ממש מבקשת שתהיו כאלה - נסו לפנות לגמרי את היום הזה, או חצי ממנו, בשבילי, ובכלל בשביל שתהיה לנו רשימה מצויינת של ח"כים בכנסת הבאה.

זקוקה לכם גם: גם במטה שלנו בדיזנגוף סנטר, לטלפונים, וגם בישובים שלכם - לריכוז מטות מקומיים; אם יש לכם כישורים, או חוזקות מיוחדות - ספרו לי עליהן: פעילות ערה ברשתות, צילום, כתיבה, יכולות טכנולוגיות, יכולת ארגון, קשרים טובים עם חברי מפלגה בישובכם, וכל מה שתעלו על הדעת. גם אם אתם לא יכולים לעזוב את הבית , ואפילו אם אתם בחו"ל – תוכלו לעזור בטלפונים או ברשתות החברתיות.

אני לא חיה בסרט. אבל יש היתכנות גבוהה שבכוחות משותפים, עם עוד מפלגות נורמליות שמבינות שחילופי שלטון הכרחיים להצלת הדמוקרטיה שלנו – להביא קץ לשלטונו ההרסני של נתניהו.
בממשלה הזו שתקום אני רוצה להיות שרת המשפטים. לשקם את החורבות שהשאירה שקד, להשתמש בכלי הכהונה כדי שנחזור לנורמליות, לבלום חקיקה גזענית ופוגענית, לכבד את מוסדות שלטון החוק במקום להתעמר בהם, ולממש ערכים נאורים, סובלניים, שוויוניים, ציוניים וממלכתיים.
עזרו לי לממש את השאיפה הזאת.

*ומזכירה שוב את הלחצן בתחתית התמונה. הקליקו "הרשמה" או "sign up", ומלאו פרטים להתנדבות, בכל דרך שנוחה לכם ובכמה זמן שיש לכם.

Error loading photo. Click the small Facebook-Logo to the right, to see original status.

likes: 3,056. comments: 546. shares: 260.
{% trans 'Tags' %}: