מרצ

125,213 (-0.13% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

זהבה גלאון / מרצ באתר כנסת פתוחה

  זהבה גלאון בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 17 באוקטובר 2018 11:22. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


אם דן מרגלית חושב שהוא יכול לפטור חמש מתלוננות שונות ב"לא יהיה כלום כי אין כלום", הוא כנראה שכח שהממזרות שינו את הכללים. וכל הכבוד לעיתונאיות האמיצות ולך רויטל ולעורכי הארץ על הפרסום החשוב הזה.
https://www.haaretz.co.il/news/law/.premium-1.6569031


אהבו: 2. הגיבו: 0. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

נתניהו הרוויח ביושר את הביקורת עליו לגבי המצב בדרום. אבל יהיה נחמד לראות פחות פוליטיקאים מהמרכז שתוקפים אותו משום שהוא לא נגרר לעוד מבצע חסר תוחלת.
הבעיה במדיניות נתניהו אינה האצבע הזהירה על ההדק, אלא ,הנחה שניתן להשאיר את האזור על סף פיצוץ במשך עשור ולקוות שזה לא יסתיים בדם.
https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.6569094


אהבו: 22. הגיבו: 5. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

הדבר הבלתי נסבל בנאומו של ראש הממשלה שהוא ממשיך במנהג שסיגל לעצמו לחלק ציונים לאזרחים ולתקשורת. מה לעשות, זה הפוך כי את הציונים אנחנו מחלקים לו - ובכל קטגוריה אפשרית הממשלה והקואליציה שלו נכשלים.
http://www.ch10.co.il/news/463138/#.W8Ta_mhvYcB


אהבו: 223. הגיבו: 46. שיתפו: 16.
{% trans 'Tags' %}:

שתי נשים ישראליות כבר הספיקו להירצח השבוע, לפי החשד על ידי בני משפחותיהם: 4 ימים לאחר הרצח של עליזה שפק בנתניה ע"י בן זוגה לשעבר, נרצחה הערב אישה נוספת כבת 30 ע"י בעלה השוטר גם כן בנתניה. אני כותבת את זה כאן למקרה שלא שמעתם/ן. די קל לא לשמוע.
גם הפעם הטרור נגד נשים לא יפתח את המהדורות ולא יקבל את הכותרת הראשית בעיתונים. גם הפעם, רצח של נשים לא יגרור תגובות כמעט מאף נבחר ציבור, בטח שלא מראש הממשלה או מהשרים שלו. הרי מה זה עניינם ששתי נשים נרצחו כאן בארבעה ימים.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5370958,00.html#autoplay


אהבו: 206. הגיבו: 17. שיתפו: 40.
{% trans 'Tags' %}:

"בשם הסמכות שאיש לא נתן לי ובשם האהבה האוניברסאלית, אני מכריזה עליכם, כעל האיש והאיש שאיתו". תסתכלו על עומרי וחן, הזוג היפה הזה, שביקשו ממני לקיים את טקס החתונה החגיגי שלהם.
אתם ראיתם את הבגדים שלהם? לא תגידו...

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 548. הגיבו: 45. שיתפו: 9.
{% trans 'Tags' %}:

בדל האירוע שעליו מדבר לוין הוא רצח של אישה, אבל היא פלסטינית ולוין הוא בדל של אדם, כך שאין מה להיות מופתעים מהתגובה האפלה שלו.
https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.6553125?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&utm_campaign=haaretz


אהבו: 372. הגיבו: 51. שיתפו: 69.
{% trans 'Tags' %}:

רק לפני שלוש שנים שקד ונתניהו העבירו תיקון לחוק שמחמיר את הענישה המינימלית על יידוי אבנים לעבר כלי רכב ככה שבמדרגה הכי נמוכה ללא הוכחת כוונה העונש הוא 10 שנים ובמדרגה השנייה, כשיש הוכחה של כוונה, העונש הוא 20 שנה.
שרת המשפטים שקד אמרה אז: "היום נעשה צדק. במשך שנים מחבלים התחמקו מענישה ומאחריות. הטולרנטיות כלפי מחבלים מפסיקה היום. מיידה אבנים הוא מחבל, ורק עונש הולם יוכל לשמש כגורם מרתיע וגורם מעניש וצודק״.
אלפים השתתפו היום בהלווייתה של עאישה מוחמד אראבי, בת 47 אם לשבעה שנהרגה מפגיעת אבן שהשליכו אמש מתנחלים על מכוניתה סמוך למחסום תפוח (זעתרה) שליד שכם.
כאן זה לא רק יידוי אבנים - עם או בלי כוונה - אלא גם כמובן רצח, והמבחן כרגע הוא של שקד ונתניהו. אם החוק הזה הוא בגלל האבנים ולא בגלל הגזע של מי שמיידה אותן, אנחנו צריכים לראות את מי שאחראים לזה נכנסים לכלא לעשרים שנה לפחות.
https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.2688407


אהבו: 285. הגיבו: 56. שיתפו: 56.
{% trans 'Tags' %}:

השופט ארז יקואל, שדחה את הערעור של לארה אל קאסם, וקבע כי אין מקום להתערב בהחלטת המדינה, כפי שפסק גם בית הדין לעררים, הוא אחרון האשמים המשתתפים במצעד האיוולת הזה.
קדם לו השר גלעד ארדן, השופט ורדי, שהחליט השבוע להשאיר אותה במעצר, אשמים הח"כים פולקמן, סמוטריץ וקיש, מיוזמי "חוק החרם"; אשמים חברי הכנסת, למעט מרצ, ואשמים עיתונאים ששותקים על האבסורד הזה.
https://www.haaretz.co.il/news/politics/1.6551656


אהבו: 162. הגיבו: 57. שיתפו: 15.
{% trans 'Tags' %}:

בואו!
אמנם ממשלת ישראל נבחרה כדין אבל אין לה מנדט לבצע בשמנו פשע מלחמה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 53. הגיבו: 19. שיתפו: 17.
{% trans 'Tags' %}:

נתניהו אולי הבטיח לחסל את חמאס, אבל מסתבר שהוא בעיקר חזק על ארגונים עם שלושה עובדים. הפעם: Akevot, שמפרסם מסמכים *גלויים* מארכיון המדינה. בטח גם תופתעו לגלות שגם כאן מי שמחלק הוראות לממשלה זה ארגון ימין הזוי.


אהבו: 43. הגיבו: 4. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}: