הליכוד

44,747 ( +0.42% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

חיים כץ / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  חיים כץ בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 18 בספטמבר 2018 13:08. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 8 בספטמבר 2018 19:40. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


ערב יום כיפור אני מרגיש צורך מיוחד לבקש סליחה מכל אזרחית ואזרח ותיק שלא זוכים להזדקן בכבוד במדינת ישראל. סליחה, שעל אף מאמצי העיקשים עדיין לא הצלחתי להשיג את התקציב הדרוש לטובת העלאת קצבאות הזקנה ובכך לחלץ את אזרחי ישראל הוותיקים אל מעל לקו העוני. ליבי נכמר ממחשבה על קשיש שאינו יכול לקנות מתנה לנכד כי התרופות שצורך מכבידות עליו כלכלית. להזדקן בכבוד זו לא זכות אלא חובה שעלינו כחברה להבטיח. שמתי לי כמשימה לקדם את רווחתכם, הובלתי פרויקט למיצוי זכויות בקרב ניצולי שואה, הקמתי למעלה מ- 250 מועדוני מופ''ת שמספקים פעילויות חברה וארוחות חינם, הייתי שותף למהלך להגדלת הקצבה לחולים סיעודיים וייסדתי תוכנית להפגת הבדידות בקרב אזרחים בגילאי 80 באמצעות ביקורים שבועיים בבתיהם.

מדובר במהלכים שהקלו בצורה משמעותית על היכולת להזדקן בקהילה בצורה מכובדת אבל זה לא מספיק, ואני מתחייב להמשיך להכות בקיר האטימות של האוצר עד שנבטיח קצבה שתאפשר לאזרח הוותיק חיי רווחה וכבוד.

גמר חתימה טובה.


אהבו: 125. הגיבו: 40. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

לקראת כיפור זכיתי לחנוך מעון יום חדש לפעוטות בקריית ארבע ולומר פרקי תהילים במערת המכפלה. אשרינו שזכינו לחזור ולהקים בית בנחלת אבותינו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 293. הגיבו: 8. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

מפגש חברים והרמת כוסית לשר זאב אלקין. אני מקווה שיבחר לראשות עיריית ירושלים, הוא בהחלט ראוי לכך. הצלחתו-הצלחתנו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 81. הגיבו: 9. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

במטרה למנוע מימון הוצאות ממשלה שוטפות על חשבון הקצבאות שלכם החלטתי לבטל הסכם משנת 1980 שקובע שכל עודפי הגבייה של הביטוח הלאומי יועברו אוטומטית לניהול האוצר.


אהבו: 185. הגיבו: 41. שיתפו: 71.
{% trans 'Tags' %}:

לפני שנה הוצאתי לדרך את פרוייקט כרטיסי המזון בכדי לסייע למשפחות מועטות יכולת לרכוש מוצרים ברשתות בצורה מכבדת במקום לעמוד בתור לחבילות. הנתונים מראים על שיפור ניכר במידת הבטחון התזונתי של המשתתפים בפיילוט ובכוונתי לפעול להרחבתו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 175. הגיבו: 30. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

חברות וחברים יקרים, גם השנה כנציג החברתי שלכם בממשלה פעלתי רבות לחיזוק החוסן החברתי של אזרחי ישראל תוך הגדלת תקציבים ובאמצעות רפורמות שביצעתי לטובת אלו שידם אינה משגת. תודה מיוחדת לעובדים שנותנים לב ונשמה, יחד נמשיך ונשפר את רווחת האזרחים. שנת שלום ובריאות טובה לך ולבני ביתך. שלכם ולמענכם חיים כץ.
כך מסכמים עובדי משרד הרווחה 3 שנים של עשייה חברתית משותפת:
https://youtu.be/A9Vc5fxFKgo

{% trans 'Apologies, your browser does not support displaying videos.' %}

אהבו: 167. הגיבו: 30. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

ראיון לרגל ראש השנה- השר חיים כץ מדבר על כל הסוגיות הבוערות ברווחה.


אהבו: 108. הגיבו: 30. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}:

שבת שלום לכל בית ישראל


אהבו: 73. הגיבו: 14. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

התכנית הלאומית להכשרת הנדסאים וטכנאים מוסמכים יוצאת לדרך. אנו פותחים מערך הכשרות טכנולוגי במהלך הלימודים, בשיתוף המעסיקים, ובכך נבטיח שילוב מהיר ויעיל של הבוגרים בתפקידים הנדרשים בתעשייה. התכנית החדשה היא צעד נוסף למימוש המדיניות שאני מוביל במשרד להעמקת שיתוף הפעולה עם המעסיקים. המטרה שלנו היא לחזק את מעמדו של ההנדסאי, ואנו נחושים להעמיד את הבוגרים שלנו בקדמת שוק העבודה ולהיות מובילים בכל תחום. המעסיקים יודעים בדיוק את צורכי המשק, ולכן הכשרה מעשית במפעלים ובתעשייה תוך כדי לימודים היא המפתח להצלחת הסטודנטים ולהגדלת כמות המועסקים ולצמיחת המשק הישראלי.


אהבו: 50. הגיבו: 13. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

גם כשר וגם כאוהד כדורגל ואזרח המדינה שרוצה לעודד את הספורט הישראלי, אני רואה חשיבות גדולה בהפחתת העול הכלכלי על קבוצות בינוניות ונמוכות בליגות השונות. את הכסף שיתפנה מהצורך לממן ביטוחים פרטיים, ניתן יהיה להשקיע בשיפור תנאי השחקנים וכישוריהם ככדורגלנים. עכשיו הקבוצות יכולות להתמקד במגרש הכדורגל וליהנות מחדוות התחרות, אהדת הקהל וההגשמה העצמית.


אהבו: 135. הגיבו: 17. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}: