המחנה הציוני

168,833 ( +0.35% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

ציפי לבני / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  ציפי לבני בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 22 במרץ 2018 17:36. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 23 במרץ 2018 07:05


יום אחרי שנחשפה החלטה אמיצה של ממשלת ישראל וביצוע מדהים של כל זרועות מערכת הביטחון - במקום לשדר הרתעה לאויבינו, אנחנו מציגים סכסכת בלתי נגמרת.

את המחלוקות והסכסוכים האישיים צריך להשאיר מאחור ולהישאר עם התחושה הטובה שנתנו לאזרחי ישראל בהחלטות שקיבלנו לטובת ביטחון ישראל, ששיפרו את מצבנו האסטרטגי באזור באופן דרמטי.


אהבו: 1,341. הגיבו: 244. שיתפו: 146.
{% trans 'Tags' %}:

החודש לפני 11 שנה קרא לי ראש המממשלה דאז לביתו והציג לי מידע מודיעיני על מבנה דמוי קוביה, הכור הגרעיני שנבנה בסוריה. מספר חודשים אחר כך, בחמישי לספטמבר 2007 ישבנו שלשתינו, ראש המממשלה שר הביטחון ואני כשרת החוץ, בחרנו את דרך הפעולה הצבאית והחלטנו על הוצאת המבצע אל הפועל באותו לילה.

גם 11 שנה אחרי, זוכרת את הרגעים שישבנו שם, יחד עם הרמטכ״ל ומפקד חיל האויר בבור הפיקוד בקריה, מקשיבים לדיווחים על התקדמות המבצע, מעודכנים שהכור חוסל, מחכים שמטוסינו יחזרו בשלום ומקווים שעם ישראל יוכל להמשיך לישון בשקט.

כשיצאתי באמצע הלילה מהבור לאחר שהסתיימה התקיפה והסתכלתי על שמי תל אביב חשבתי שיכול להיות שעם ישראל יתעורר למלחמה בלי לדעת למה, אבל היה ברור שזה היה המעשה הנכון, שהיינו צריכים לפעול ועשינו הכל כדי להקטין הסיכון שנידרדר למלחמה כוללת.

התקיפה היא מההחלטות הביטחוניות והאסטרטגיות החשובות והמוצדקות שקיבלה ישראל בעשורים האחרונים. מצער שהחשיפה מלווה בוויכוחים אישיים בין ראש מממשלה לשר הביטחון. אפשר פשוט לפרגן לכל מי שהיה שותף. לראש הממשלה אהוד אולמרט שהוביל, לשני שרי הביטחון עמיר פרץ ואהוד ברק, לצה״ל כמובן ולכל המערכות שעבדו בשקט ובמקצועיות, בלי פטפטת, בלי יחסי ציבור ועם המון אחריות ושיקול דעת. הייתה לי הזכות להיות שותפה.


אהבו: 3,500. הגיבו: 500. שיתפו: 208.
{% trans 'Tags' %}:

למה המשפט שהכי הקפיץ אותנו הוא המשפט שבו הרב סדן אומר שהפמיניזם לא מאפשר לנו להיות אמהות טובות? כי הוא לא עוסק רק בעניין דתי ולא רק כי יש עוד גברים גם מסורתיים וחילונים שחושבים כך - אלא הוא פגע במקום הכי רגיש של הנשים עצמן. המקום שבו חלקינו הכי פחות בטוחות. המאבק על הזכות שלנו לצאת לעבוד, להתקדם, לשיר בקול, לשרת בצה״ל, לעמוד בקדמת הבמה ולהוביל- זה המאבק הקל. גם להסתכל בעיניים של מי שאומר ׳אתן לא שוות׳, להתווכח ולנצח זה דבר אחד, אבל להסתכל בעיניים של הילדים שלנו ולשאול את עצמנו האם אנחנו אמהות טובות - זה כבר עניין פנימי גם כשבן הזוג והחברה תומכים. זאת הנקודה הכי רגישה אליה כיוון סדן.

אני מכירה את החוויה הזאת, את ייסורי המצפון, את השאלה היומיומית האם אני בסדר וכשהילדים גדלים היא הופכת ל- האם הייתי בסדר. ואני רוצה לומר לכל אותן נשים ואמהות - אנחנו/אתן בסדר גמור!

העניין הוא לא כמה זמן אנחנו נמצאות עם הילדים אלא מה אנחנו מעבירות להם כשאנחנו איתם. הם יודעים גם כשאנחנו לא כל היום בבית שאנחנו אוהבות אהבה שאין לה גבול. היא עוברת באלף ואחת דרכים אחרות שאינה ויתור מוחלט על עצמך. אם כך ננהג כולנו, יגדל כאן דור ששני ההורים יחלקו את גידול הילדים באופן טבעי. מניחה שיהיו גם התלבטויות, בחירות קשות וייסורי מצפון אבל הם יהיו של שני ההורים ומשפטים שאנחנו שומעים היום לא ישמעו עוד.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 4,865. הגיבו: 299. שיתפו: 400.
{% trans 'Tags' %}:

משתפת אתכם בטעימה מהמפגשים שקיימתי בחודשים האחרונים ברחבי הארץ. המטרה: לקיים דיון, לשרטט את החזון המשותף, לחזק את הציבור המאמין בו, לשכנע נוספים, לאחד כוחות ולפעול ביחד למען אותה דרך. הדרך שלנו.

מזמינה אתכם להתעדכן ולהשתתף באירועים נוספים שמתפרסמים באתר שלי https://goo.gl/FhFVop


אהבו: 1,155. הגיבו: 207. שיתפו: 168.
{% trans 'Tags' %}:

אנחנו עובדים נגדך ונגד הקומבינות שלך. נלך לבחירות כשהציבור גם ידע את כל האמת על השחיתות שלך ולא תוכל למכור עוד את האין כלום כשיש הרבה


אהבו: 4,136. הגיבו: 1,525. שיתפו: 1,160.
{% trans 'Tags' %}:

אני אוהבת את המדינה שלי וכואבת את מה שאתה עושה לה. הכהונה שלך תסתיים מתישהו, השאלה היחידה היא כמה תהרוס עד אז את היסודות עליהם הוקמה ישראל ובשאיפה להיות חברת מופת.

אם תיזום בחירות, ואני בעד בחירות, זה יהיה רק כדי שתצליח להגיע אליהן לפני שהציבור ידע את האמת על השחיתות האישית שלך, לפני שהאנשים שעבדו איתך ומכירים אותך יספרו את כל האמת. וכדי להסתיר את האמת הרי שוב תוציא את השנאה והרדיפה מהכיס, שוב תשסה איש באחיו, אתה הרי ניזון פוליטית מהשנאה.

קיבלת מדינה נהדרת, אתה מחזיר אותה שסועה - אנחנו נתקן

(מתוך דברים שאמרתי הערב לנתניהו במליאה)


אהבו: 5,602. הגיבו: 2,101. שיתפו: 1,693.
{% trans 'Tags' %}:

יום האישה שמח!

הזדמנות טובה גם להזמין אתכן ואתכם להקשיב לפרק מיוחד בפודקאסט שלי - אישה הכי אישי (קישור בתגובה הראשונה)


אהבו: 996. הגיבו: 164. שיתפו: 99.
{% trans 'Tags' %}:

לאלה שאומרים שלא תוקפים ראש ממשלה כשהוא בחו״ל, חשוב להזכיר שעוד לא היה מקרה שראש מממשלה תוקף מחו״ל את מוסדות המדינה


אהבו: 5,654. הגיבו: 614. שיתפו: 671.
{% trans 'Tags' %}:

שיחה בפודקאסט בין שני עולמות. הפעם עם חגי סגל, עורך מקור ראשון, איש ימין אידיאולוגי. מתחילים מהתחלה ושמים באומץ הכל על השולחן, גם את המאחד ואת מה שמפריד. קישור לפודקאסט המלא בתגובה הראשונה. האזנה נעימה.


אהבו: 895. הגיבו: 211. שיתפו: 78.
{% trans 'Tags' %}:

כשהרשימות השחורות כבר כאן, אין לנו את הפריבילגיה שלא למצוא בעצמנו את הכוח לקום ולהגן על הזכות של מי שחושב אחרת מאיתנו להביע את עמדתו - זאת גם חובתו של המרכז הפוליטי, גם במחיר שיתקפו אותנו. ישראל מדינה חזקה יותר משוברים שתיקה וחזקה יותר מהמממשלה הזאת. אתמול במליאה:


אהבו: 1,383. הגיבו: 430. שיתפו: 229.
{% trans 'Tags' %}: