המחנה הציוני

47,635 (0.00% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

איתן כבל / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  איתן כבל בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 11 בדצמבר 2018 12:33. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


את הסרטון המצמרר הזה אתם חייבים לשתף ולשלוח לכל סבא וסבתא ולכל מי שאתם מכירים - כי כולם יכולים להיעקץ, לא משנה בני כמה אתם. טדי זמיר בן ה-91 סיפר היום בוועדת הכלכלה על העושק, הסחיטה, והאיומים שספג מחברות שיווק ישיר. הוא יכול להיות אבא שלנו או סבא שלנו, ועוד כמה שנים גם אנחנו. אין לנו שום פריבילגיה להישאר אדישים לעוול הזה.

טדי סיפר לכל הנוכחים בדיון על הטלפונים הבלתי פוסקים, האיומים, הבושה ורגשות האשמה וגם על הגיבורים שליוו אותו ועזרו לו להיחלץ מהמצב הקשה אליו נקלע מירב כהן - Meirav Cohen ועו״ד אורי בוים.

הכרזתי היום על הקמת צוות של ועדת הכלכלה בראשותי, יחד עם חבריי איציק שמולי | Itzik Shmuli ו נחמן שי - Nachman Shai וכל חבר/ת כנסת נוסף שירצו להצטרף שיוביל את המאבק בתופעה המכוערת הזאת. אנחנו נרכז את כל הפעולות הנדרשות כדי להוביל שינויי חקיקה, טיפול מול משרדי הממשלה, הבנקים וחברות האשראי. ועדת הכלכלה תהיה חוד החנית במאבק הזה.

שתפו והפיצו את הסרטון הזה כדי שכולם יכירו, ידעו ויזהרו - תראו בסרטון את כמות המוצרים שאדם בן 78 קיבל בלי רצונו והוצגו בועדה. שתפו כדי לעודד את כל מי שחווה חוויה דומה לפנות לקרוב משפחה או להגיש תלונה במשטרה, כדי להפסיק את הבושה ואת רגשי האשמה של מי שנשדד והושפל ע"י אותן חברות נלוזות.


אהבו: 125. הגיבו: 29. שיתפו: 100.
{% trans 'Tags' %}:

כולנו נחשפנו לאחרונה לתופעה הנוראית של עושק של אזרחים ותיקים. נשים וגברים שנפלו בפח להונאות של כל מיני חברות מפוקפקות שמכרו להם מוצרים וחייבו את כרטיס האשראי שלהם ללא ידיעתם.

מירב כהן, שהקימה את מטה המאבק ומובילה מלחמה של ממש מול החברות פנתה אלי על מנת לסייע מהכנסת ומחר בשעה 9:30 ועדת הכלכלה בראשותי תדון בעניין מקרי ההונאות הללו.

אין זה הדיון הראשון שאני עורך בועדה בנושא אך בכל פעם מה שנחשף מקומם ומרתיח. מדובר בחבורת פושעים אכזריים, לא פחות, שמנצלים באופן בוטה את אחת האוכלוסיות הפגיעות ביותר בישראל- אוכלוסיית האזרחים הותיקים. כבר תקופה ארוכה נחשפים מקרים רבים אך עולם כמנהגו נוהג!

אדרוש הסברים ממשרד המשפטים, מהמשטרה, מהרשות להגנת הצרכן, ממשרד הכלכלה ומכלל הגורמים המקצועיים כיצד תופעה כזו רווחת ולא מטופלת עד לגדיעתה מהשורש.

לא ניתן יד לעושק הזה ואני נחוש למגר אותה ולעקור אותה מהיסוד! נתבע יצירת חקיקה דרקונית שגם תייצר מנגנון שיישיב את הכסף לאזרחים הוותיקים שנגזלו.

שידור חי יועבר בערוץ הכנסת, ומחר בבוקר אצטרף פה לינק לצפייה.
מירב כהן - Meirav Cohen

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 210. הגיבו: 19. שיתפו: 22.
{% trans 'Tags' %}:

שבת שלום לראש הממשלה ושר הביטחון ושר החוץ ושר הבריאות ושר הקליטה והעליה, בנימין נתניהו.

השבוע השתקפה לעיני כולנו אישיותך החצויה. ראינו כיצד אתה מנהל מבצע הכרחי וראוי למיגור מנהרות חיזבאללה בצפון ומוכיח כי ביטחון ישראל הוא בחשיבות העליונה בעיניך. ראינו איך דיברת במלוא הרצינות, באופן ממלכתי ושקול על הפעולות של צה״ל בצפון ועל האיומים הנכונים לנו משם. ובינינו, היה אפשר לוותר על הפומפוזיות המוגזמת, זו לא פעולה בעומק האויב או אוגדות שנעות לכיוון ביירות, אבל בשבילך היה שווה שהכותרות ידברו על הצפון כשבדרום שילמת 15 מיליון דולר במזומן דמי שתיקה לחמאס.

ובכל פעם אני לא מאמין כיצד ראש ממשלה שטרוד בענייניה החשובים ביותר של המדינה מתעסק ברבדים הכי נמוכים בין בני אדם, מתעסק זה עדין, הייתי מגדיר זאת אובססיבי.

אתה שדורש בכל במה- ״כוונו את האש אלי ועזבו את אשתי ומשפחתי בשקט״, הולך ודואג באופן אישי שתהיה כתבה מכפישה על אישתו של בנט, כפי שנחשף השבוע בחדשות. ועוד על כך שהייתה שפית במסעדה לא כשרה, כאילו אתה שומר על קלה כבחמורה ומדקדק בכל המצוות.

זוהי פוליטיקת ביבים. זוהי נמיכותו של האדם. יקח זמן רב לתקן את השיטות המגעילות האלו שהטמעת פה.

ועוד ראינו מופע אימים שלך השבוע בגני התערוכה. לחוץ ומזיע דיברת על הבמה לעיני קהל מעריצים והשתלחת במשטרת ישראל ובחוקריה, משל היית על דוכן העדים. אתה כנראה כבר מכין את כתב ההגנה שלך כי אתה מבין מההמלצות המשטרה שזהו, סוגרים עליך.

הכל נובע מאותו המקום, חוסר ההכרה שאתה חושב שאינך מקבל מספיק תגמול על מעשיך, וחוסר הבטחון שאתה שרוי בו. איך ראש ממשלה שנמצא בפופולריות הכי גדולה שלו, כל היום מתעסק עם טייקונים כאלה או אחרים בעלי כלי תקשורת שתגמול להם על מנת שתקבל כתבות מתחנפנות וכדי שישרתו אותך נאמנה. האובססיה הבלתי נשלטת שלך לתקשורת מלטפת מטרילה אותך, ועוד תדיח אותך מתפקיד ראש ממשלה.

האמת, אינני יודע כיצד אתה מתמודד יום יום עם האישיות החצויה הזו, אולי במקום לגייס תרומות לעורכי דין עבורך, עדיף שתגייס פיסכולוג טוב שיסייע לך להתמודד עם המורכבות הזו.

שבת שלום, חנוכה שמח וחודש טוב.🌹🕯
Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 890. הגיבו: 444. שיתפו: 174.
{% trans 'Tags' %}:

‏ועדת הכלכלה מצטרפת למחאה נגד האלימות המשתוללת נגד נשים מחר - קול הזעקה חייב להישמע.

הודעתי כי הישיבה שתוכננה למחר בבוקר בנושא חוק זכויות יוצרים תדחה ליום ראשון על מנת לאפשר לצוות המקצועי של הועדה לקחת חלק בשביתה שתתקיים ברחבי הארץ בעקבות מקרי האלימות נגד נשים - אסור להישאר אדישים למציאות הקשה.

אני קורא לחברי וחברותי היושבים בראש וועדות הכנסת להצטרף אלי ולהכריז על ביטול הדיון הראשון כדי לאפשר לעובדים ולעובדות לקחת חלק במחאה.

#אני_אישה_אני_שובתת
אני אישה אני שובתת 4.12.2018 מצב חירום حالة طوارئ

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 138. הגיבו: 11. שיתפו: 11.
{% trans 'Tags' %}:

קרדיט צילום: יצחק הררי, דוברות הכנסת.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 133. הגיבו: 22. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

ישבתי לשיחה אישית אחד על אחד עם רפי רשף בתכנית ׳אינטימי׳ בערוץ 10.
על תחנות חיי שחצו את החברה הישראלית; מהילדות בראש העין, הלימודים בישיבה תיכונית בפרדס חנה וישיבה שחורה בנתיבות, דרך גיוס לצנחנים ופעילות בתא אופק של מפלגת העבודה בשנות ה-80, ועד להיותי אחד מחברי הכנסת הותיקים של המפלגה.
היה מעניין, ויש שיגידו גם מרגש.
מוזמנים לצפות>>
https://youtu.be/4mFI-v_j5rs
שבת שלום🌹🍷


אהבו: 156. הגיבו: 28. שיתפו: 9.
{% trans 'Tags' %}:

נתניהו מציג: ככה עושים ארדואן

אמש נחשף מחזה מחריד בפריים טיים בתכנית המקור בערוץ 10. חבורת עיתונאים, עורכים וכותבים מעידים שהיו חלק ממסע הפחדה ושירות למלוכה. ראו את הפחד בעיניים שלהם, החשש מאובדן הפרנסה ומקום העבודה שלהם. הפחד הזה צריך לטלטל את כולנו. ככה לא נראית תקשורת חופשית, ככה נראית תקשורת מגויסת לשירות הקיסר והקיסרית לבית נתניהו. ואני מזכיר שזה לא היה לפני עידן ועידנים, זה היה ממש עכשיו, בקדנציה הנוכחית - זו ישראל של שנת 2015.

הדבר הנוסף שעולה מהכתבה וצריך להדיר שינה מעינינו הוא עומק הקשרים הפסולים והאסורים בין הפוליטיקאי הבכיר נתניהו לטייקון אלוביץ'.עומק שיתוף הפעולה והשירות ההדדי שעשו או ניסו לעשות אחד לשני ואין פסול מזה. למי להאמין - לנתניהו שהצהיר בתצהיר כי הוא ואלוביץ' חברים שנים רבות או לנתניהו שלשכתו הגיבה אתמול רשמית כי אלוביץ' והוא אינם חברים? ביבי, אתה יכול לשקר לחלק מהאנשים חלק מזמן, אבל לא לכל האנשים, כל הזמן!

מאז אתמול לא עוזבת אותי המחשבה - אם זה המצב שהיה בוואלה בשנת 2015, מה היה המצב באותם השנים ב"ישראל היום" - המתנה של הטייקון שלדון אדלסון לנתניהו. כמה העיתון ההוא היה מגויס, וכמה הכתיבה בו לא הייתה חופשית. היום, יותר מתמיד, אני גאה במאבק שהובלתי אז בעד תקשורת חופשית ונגד מעורבות נתניהו בשוק התקשורת הישראלי.

נתניהו הפך את טיפוח קשרי ההון-שלטון-עיתון לעיסוקו המרכזי, הוא הפך את חיסול התקשורת החופשית למשימת חייו. מולו עלינו לעמוד כחומה בצורה ולהפוך את ההגנה על התקשורת החופשית למשימה הגדולה שלנו.

צילום מסך מהכתבה ב ערוץ עשר המקור

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 353. הגיבו: 100. שיתפו: 72.
{% trans 'Tags' %}:

**מאז 2003 ועד היום סך הקנסות שהטיל הפיקוח על הבנקים על הבנקאים על רקע כשלי האשראי לטייקונים – אפס**

היום הופיעה בפני ועדת החקירה הפרלמנטרית המפקחת על הבנקים, ד"ר חדווה בר. אם יש מישהו במערכת הרגולטורית שיש לו אחריות דרמטית להתנהלות הבנקים ולאשראי המופרע שניתן לטייקונים - זה הפיקוח על הבנקים.

גילינו כי הפיקוח על הבנקים לא מעניש ולא אוכף אכיפה משמעותית על ליקויים קשים במערכת הבנקאית. הפיקוח לא השתמש בכלי חקירה שיש לו וכשהוא פועל, אם בכלל, הוא עושה זאת באיחור רב כשהסוסים כבר ברחו מהאורוות והכל על חשבון הציבור.

תצרפו לזה את סוגיית הסודיות שהבנקאים והפיקוח מסתתרים מאחוריה, שאין לה אח ורע אפילו במערכת הצבאית, שאיננה מאפשרת כלל פיקוח על הקורה - בבחינת אין מי שישמור על השומרים.

ולזה תצרפו את הדלת המסתובבת, אותו נוהג כשר אבל מסריח, לפיו אנשי הפיקוח חוצים את הקווים, ועוברים לתפקידים נוחים ומאוד מתגמלים בבנקים ומי רוצה להרגיז את מי שאחראי למצנח הזהב שלו?

ואני שואל – מהצהר הקטן שנפתח לנו לתוך הלשכות הסודיות של הבנקים ושל הפיקוח – מי ערב לנו שממש כעת לא מתחיל המחדל הבא? מבלי שאנו יודעים, מבלי שאנו יכולים לפקח על אלו שאמורים למנוע אותו?

אנו לא מכנסים את הועדה משום שדברים יכולים לחזור על עצמם, אנו מתכנסים משום שבמצב הדברים הקיים אין ספק שהם יחזרו על עצמם. זה מצב שלא יכול להימשך, ואנחנו מחויבים לעשות הכל כדי לשנות אותו.

צילום: דוברות הכנסת, יצחק הררי.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 223. הגיבו: 31. שיתפו: 32.
{% trans 'Tags' %}:

אין ספק מזג האוויר עושה חשק ומזמין להכין חמין. שאלתי את משפחתי וזו הורתה לי להכין את החמין שלי שכל כך אהוב עליהן. אודה ששנים אני מנסה להכין את החמין שהיו מכינות המבשלות ההונגריות בישיבה התיכונית שלמדתי, מדרשית נעם בפרדס חנה - מחזור כ״ט, אך ללא הצלחה.

טעם כמו החמין שהן הכינו לא הצלחתי למצוא בשום מסעדה גם לא בירושלים עיר הקודש ואפילו לא בבני ברק.

בפעם הבאה אצלם את כל התהליך של הכנת החמין עם מצרכים והוראות הכנה ואעלה כאן כדי שגם אתם תתענגו.
בשורה התחתונה החמין שאני מכין טעים בטירוף, גם אם אין לו עדיין את הטעם של הישיבה.

שבת מבורכת וגשומה🌹🍷

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 174. הגיבו: 44. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

מאחל הצלחה רבה לאלוף אייל זמיר בתפקידו כסגן הרמטכ״ל. צבא ההגנה לישראל נמצא בימים אלו בתקופה בה האתגרים הבטחוניים הופכים להיות מורכבים וקשים יותר ויותר. אני מצפה ומייחל שזמיר, שהיה שריונר ואלוף פיקוד דרום בעברו, יחזק ויסייע לחילות השדה לחזור להיות חוד החנית של צה״ל - ובכך לנצח בכל עימות שיתפתח בעתיד.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 335. הגיבו: 17. שיתפו: 9.
{% trans 'Tags' %}: