המחנה הציוני

47,635 (0.00% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

איתן כבל / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  איתן כבל בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 15 בפברואר 2019 16:43. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


לאחר שבוע סוער, רוצה לומר תודה מעומק הלב לאלפי חברי וחברות המפלגה שבחרו בי, לחברים הטובים והרבים שליוו אותי וחיזקו אותי לאורך כל הדרך וכמובן לצוות האישי שלי על שעבדו יום וליל למען הצלחתי.

בשנת 1978 הצטרפתי למפלגת העבודה. למעשה מאז שאני זוכר את עצמי אני במפלגה. פעיל חברתי מלא באידיאולוגיה ואקטיביסט, נער מראש העין שנכנס למפלגה ותיקה ושורשית. ואני פה במפלגה גם היום בלי חרטה על הדרך בה בחרתי ללכת. אמשיך לפעול למענה ואעשה את הכל שתחזור לימיה הגדולים.

אני מסיים את השבוע הזה בראש מורם ומודה לכל מי שנתן בי אמון. ממשיך קדימה ומתמלא בעוצמה ממאות ההודעות תמיכה שקיבלתי וממשיך לקבל.

מאחל שבת שלום ומנוחה לכולם.
שלכם, איתן. 🌹

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 942. הגיבו: 220. שיתפו: 20.
{% trans 'Tags' %}:

שלי, תודה על השותפות האידיאולוגית והחברות האמיצה! צאו להצביע!


אהבו: 181. הגיבו: 30. שיתפו: 13.
{% trans 'Tags' %}:

פרופורציות. תודה לך בתי האהובה על התזכורת.❤️

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 389. הגיבו: 66. שיתפו: 19.
{% trans 'Tags' %}:

מפלגת העבודה היא הבית שלי בשלושים השנים האחרונות. לצערי יש מי שרוצים לגרש אותי מהבית. ביום שני אני סומך עליכן ועליכם שלא תאפשרו לזה לקרות וביחד נישאר כאן כדי להציל אותו. אוהב אתכם, שימו רמקולים ושתפו. שבת שלום🍷


אהבו: 400. הגיבו: 117. שיתפו: 28.
{% trans 'Tags' %}:

תודה לתנועה הקיבוצית, ולמזכ"ל ניר מאיר, על המילים החמות ועל התמיכה המרגשת.

#איתןכבל_זהעבודה למען החקלאות הישראלית.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 69. הגיבו: 34. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

בואו נדבר דוגרי, כמה זמן הייתם היום על הכביש? כמה שעות לוקח לכם להגיע לעבודה? כמה הלו"ז היומי שלכם משתנה בעקבות עומסי התנועה?

אז בזמן שהממשלה התעלמה ולא טיפלה במשבר הפקקים – ועדת הכלכלה בראשותי העלתה את הנושא לסדר היום ואילצה סוף סוף את משרדי הממשלה לזוז ולהבין את הקטסטרופה המתחוללת.

- בכנסת האחרונה יזמתי שימוע פרלמנטרי בנושא התחבורה הציבורית והעומס בכבישים בוועדת הכלכלה תחת הכותרת "ישראל עומדת"- בסוף השימוע הוציאה הוועדה דו"ח מקיף שנכתב בשיתוף פעולה מלא עם משרד האוצר ומשרד התחבורה ומאומץ על ידם במלואו כדי שבעוד שלוש שנים המצב של הפקקים יהיה קצת פחות גרוע.

- כשהממשלה רצתה למחוק את מוניות השירות אני התעקשתי שהענף חייב להישמר ואף לעבור שיפור דרסטי. לאחר מו"מ מול משרדי האוצר והתחבורה הגענו למתווה תקדימי שיאפשר תשלום ברב קו מסובסד במוניות שירות ופתיחת עשרות קווים חדשים כאמצעי תחבורה משלים לאוטובוסים.

- יזמתי לראשונה את יום התחבורה הציבורית בכנסת- יום מיוחד שעסק כולו בנושא התחבורה הציבורית וצוין במליאה, בדיונים בוועדות השונות ובכנס באודיטוריום עם מאות משתתפים

- בעקבות דיוני חירום שכינסתי בוועדה קיבל מבקר המדינה את פנייתי והחליט לחקור את הליקויים בקו הרכבת תל אביב ירושלים.

כדי שגם בכנסת הבאה אוכל להמשיך עבורכן ועבורכם את העשייה למען תחבורה ציבורית והפחתת הפקקים – ב-11.2 בוחרים איתן כבל. #איתןכבל_זהעבודה

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 237. הגיבו: 73. שיתפו: 25.
{% trans 'Tags' %}:

אז מה חושבים עלי באמת החברות והחברים שלי לעבודה...

שלי יחימוביץ Tamar Zandberg תמר זנדברג דב חנין Dov Khenin יהודה גליק - Yehudah Glick שולי מועלם @מקלב


אהבו: 170. הגיבו: 84. שיתפו: 37.
{% trans 'Tags' %}:

אני מתחייב לאמץ את דגל הגנה על הסביבה, הבריאות והקיימות במפלגת העבודה!

בישראל של 2019, דאגה לסביבה היא איננה פרבילגיה: אוויר נקי, תחבורה ציבורית אמינה ושוויונית וניהול משאבי הטבע לטובת האינטרס הציבורי, הינם נושאים הקשורים באופן הדוק לבריאותנו ולאיכות חיינו כמו גם לנושאים שבליבת הערכים של מפלגת העבודה: שוויון, דמוקרטיה מנהל תקין, שקיפות ושיתוף ציבור.

החוג הסביבתי- חברתי במפלגת העבודה הוא חוג חשוב עם פעילים ופעילות אידיאולוגים שמקדישים מזמנם וממרצם למען שמירה על הסביבה והבריאות של כולנו. אני מתחייב להיות כתובת עבורם ולסייע בכל מאבק ומהלך שירצו לקדם. עבודה ירוקה: החוג הסביבתי-חברתי במפלגת העבודה

בעזרתכם אוכל להמשיך בכנסת הבאה את המאבקים שניהלתי גם בקדנציה הזאת ועדיין רחוקים מלהסתיים:

✅ הגדלת ההשקעות בתחבורה הציבורית ל 80% מתקציב משרד התחבורה לשם יצירת תחבורה ציבורית אמינה ואטרקטיבית שתוציא את המדינה מהפקקים. וכן, קידום תחבורה ירוקה - חשמלית והיברידית

✅ קידום אנרגיות מתחדשות ומאבק בשינוי האקלים: מעבר מהיר וצודק ל 100% אנרגיות מתחדשות הכולל קידום תכנית לאומית לרישות ישראל בגגות סולאריים, עצירת חיפושי גז ונפט בים ופיתוח מידתי ומוגבל של המאגרים הקיימים לשוק המקומי.

✅ הגנה על זכויות בעלי החיים ועצירת המשלוחים החיים.

✅ שמירה על החופים והשטחים הפתוחים – המשך קידום חוק האיזורים הימיים בדגש על שיתוף הציבור ומתן סמכויות למשרד להגנת הסביבה למול משרד האנרגיה, וקידום שמורות טבע ימיות בשיעור של 20% מהמים הריבוניים של ישראל.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 102. הגיבו: 35. שיתפו: 12.
{% trans 'Tags' %}:

34 שנים, אותו הלהט רק בלי התלתלים.

אני חבר במפלגת העבודה מאז שאני זוכר את עצמי. כבר מימיי כסטודנט בעברית בהם הייתי שותף בהקמת תא אופק וכיהנתי כיו"ר האגודה, דרך עבודה לצד פרס ורבין, חבר כנסת, מזכ"ל מפלגה, שר מטעמה ועד תפקיד יו"ר ועדת כלכלה ויו״ר ועדת החקירה לבנקים בקדנציה האחרונה. הייתי שם בהצלחות ובכישלונות, נאבקתי על דרכה, הצלחתי וגם טעיתי לא מעט - אבל בשום מצב לא עזבתי, אפילו לא ליום אחד. לא את המפלגה ולא את ערכיה.

בעוד שבוע ייערכו הפריימריז. אין זה סוד שהמצב של המפלגה לא פשוט. כשהבנתי את זה, אמרתי את הדברים בצורה ברורה ובזמן אמת במטרה לנסות לשנות את הכיוון. חטפתי ביקורת קשה על כך ואני משלם על ההחלטה הזאת מחיר פוליטי. מאז כוחות גדולים במפלגה פועלים בכל האמצעים כדי שלא אהיה חלק מהרשימה לכנסת הבאה. ולמרות המחיר, הייתי עושה זאת שוב, כי המפלגה יותר חשובה ממני או מכל יו"ר שמוביל אותה. היא בסכנת היעלמות אמיתית, ואסור להתעלם מזה. יש מצבים בהם צריך להגיד את האמת ולא לטייח, זאת המהות של מפלגה דמוקרטית, זאת תמיד הייתה הדרך שלי.

שלא תהיה טעות, אני מחויב בכל נשמתי להצלחת המפלגה בבחירות ואתגייס כדי למנוע את מחיקתה מהמפה, ולא משנה לאיזה מקום אגיע בפריימריז. כך נהגתי תמיד, כך אנהג גם הפעם.

אבל אני לא מבקש את תמיכתכם בפריימריז האלה בגלל נוסטלגיה, גם לא בגלל שמנסים לדחוק אותי החוצה ובטח שלא בגלל שיקולים פוליטיים פנים מפלגתיים. אני מבקש שתבחנו את העשייה שלי בכנסת לאורך השנים ובפרט בקדנצייה האחרונה. העובדה שכיו"ר ועדת כלכלה הצלחתי לתרגם את ערכי תנועת העבודה להישגים משמעותיים, את המאבקים שניהלתי מול כל הכוחות הכי חזקים במשק אם במתווה הגז, מול חברות הטבק, סביב קריסת התחבורה הציבורית, את העובדה שהצלחתי לסכל את המגמה של הממשלה לחסל את החקלאות הישראלית ואת זה שהובלתי את האופוזיציה בחקיקה ובנוכחות בכנסת.

בסוף, עבודה זה מה שחשוב, ועל פיה אתם צריכים לשפוט אותנו. מבקש שעל פיה תשפטו גם אותי.

*בתמונה: נאום שלי כיו"ר אגודת סטודנטים עם מלא תלתלים באוניברסיטה העברית. #איתןכבל_זהעבודה מאז 1985.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 303. הגיבו: 84. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}:

כמעט שבת שלום.🌹
נתניהו מוקדש לך, ברחל בתך הקטנה.
#מושגי_כבל


אהבו: 137. הגיבו: 63. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}: