הליכוד

50,826 ( +0.88% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

אבי (משה) דיכטר / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  אבי (משה) דיכטר בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 19 באוקטובר 2017 18:00. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 22 באוקטובר 2017 07:05


אוניברסיטת ניו יורק נותנת במה לשקרים. סייעו לי להפיץ את האמת, כדי שכולם יידעו אותה! שתפו>>
New York University provides a stage for the propagation of lies. Help me spread the truth so everyone will know it! Share>>

אוניברסיטת ניו יורק החליטה לאפשר להציג במשכנה הצגת טרור. תיאטרון החופש הפלסטיני מציג שם את 'המצור', סיפורם של טרוריסטים מתועבים, אשר נמלטו לאחד מהאתרים הקדושים ביותר לנצרות בישראל, כנסיית בית לחם, ולקחו אותה ואת הכמרים כבני ערובה. במקום להציג את האמת, ההצגה מראה את המחבלים כלוחמי חופש!
אני הייתי שם בזמן אמת. שירתתי אז כראש השב"כ, וניהלתי את המו"מ להוצאת המחבלים מהכנסייה. לאורך כל הדרך וידאנו שלא ייגרם נזק לכנסייה. האמת ברורה - ישראל היא זו ששומרת על המקומות הקדושים לכל הדתות במזרח התיכון. שתפו כדי שכולם יידעו את האמת.

New York University (NYU) decided to allow a display of terror to be displayed in its theather. The Palestinian Freedom Theater presents there ''the siege'', the story of the infamous terrorists who fled to one of the holiest sites to Christianity in Israel, the Church of the Nativity, and took it and the Priests hostage. Instead of presenting the truth, the play shows the terrorists as freedom fighters!
I was there in real time. I served at the time as head of the Shin Bet, and I managed the negotiations to expel the terrorists from the church. All along we made sure that the church will not be damaged. The truth is clear - Israel is the one that preserves the holy .sites of all religions in the Middle East. Share for everyone to know the truth


אהבו: 2,189. הגיבו: 182. שיתפו: 873.
{% trans 'Tags' %}:

יו''ר ועדת החוץ והביטחון, ח''כ אבי דיכטר, עומד בראש משלחת חברי וועדת החוץ והביטחון של הכנסת, בסבב פגישות עם הצמרת הביטחונית ומדיניות החוץ של הונגריה. אמש התקיימה פגישה חשובה עם שר ההגנה ההונגרי, אישטוואן שימיצ'קו. שני הצדדים סיכמו על חיזוק הקשרים המדיניים והבטחוניים בין ישראל והונגריה. נמשיך לקדם את קשרי החוץ של ישראל גם בערוץ של ועדת החוץ והביטחון🇮🇱🇮🇱🇮🇱

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,887. הגיבו: 128. שיתפו: 85.
{% trans 'Tags' %}:

סופם של שקרי אונסק"ו להיטמן בפחי האשפה של ההיסטוריה! EN follows Hebrew

אני מברך על החלטת ארה"ב לפרוש מהארגון האנטישמי אונסק"ו, ומחזק את ידיו של רה"מ נתניהו בהחלטתו לפרוש מהארגון במקביל. העולם המערבי מתחיל להבין - גם האמת היא אופציה. בשנה האחרונה הספיקו באונסק"ו להכחיש את הקשר שלנו אל המקומות הקדושים בירושלים ובחברון, ואף להכריז שישראל היא 'כוח כובש' בירושלים. אמרתי זאת כבר אז - והיום הדברים ברורים עוד יותר: סופם של שקרי אונסק"ו להיטמן בפח האשפה של ההיסטוריה. הקשר של העם היהודי למקומות הקדושים, עליהם ערערו באונסק"ו, חזק יותר מאלף החלטות. יחד עם בעלת בריתנו הגדולה ביותר, ארה"ב, אני מאמין שניתן יהיה לשפר את תדמיתה של ישראל בעולם.

I wish to congratulate our most important ally, the USA, for making the right decision to leave the anti-semitic organization known as UNESCO. The western world is finally starting to realize - the truth is an option too. I have the upmost certainty that In the end, the lies of UNESCO are going to be buried in the trash can of history.

The connection of the Jewish people to the holy places in the land of Israel, which UNESCO tried to undermine, will remain stronger than any decisions UNESCO can try to make. Together with our greatest ally, the United States of America, I believe that we could strengthen Israel's position in the world.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 4,142. הגיבו: 334. שיתפו: 385.
{% trans 'Tags' %}:

הקפאות הבנייה מעולם לא קידמו את הפלסטינים במילימטר לכיוון תהליך הידברות עמנו. ישראל חייבת להיות יותר נחושה ומעשית בנושא הבנייה באיו״ש ובירושלים. ישראלים יהודים הגרים מעבר לקו הירוק הם לפני הכל ומעל הכל אזרחים של מדינת ישראל. מצוקת הדיור שלהם חייבת לקבל פתרון !

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,735. הגיבו: 165. שיתפו: 150.
{% trans 'Tags' %}:

כל עוד ברשות הפלסטינית מחבל רוצח מטופל כקדושהיד, מנהיגיה יוגדרו טרוריסטים!

לפני מספר ימים, התקבלה הרשות הפלסטינית כחברה באינטרפול - ארגון המודיעין המשטרתי הבינלאומי. ״הפיגוע״ הזה, הופך את הרש״פ לבעלת יכולת לקבל מידע מודיעיני רגיש על טרוריסטים בעולם.

זאת למרות שמחמוד עבאס ואנשיו, מעבירים מידי חודש 1.2 מיליארד $ ( 7% מתקציב הרשות !) לתשלום משכורות למחבלים רוצחים היושבים בכלא הישראלי. כך גם למשפחות של טרוריסטים הקבורים עמוק באדמה אחרי שנהרגו במהלך פיגועי הרג שיזמו, בין כפצצות חיות ובין כסתם חיות אדם עם סכין ביד, מתוגמלות על ידי הרש״פ במשכורת חודשית שמנה.
ההנהגה הזו השותפה בכך לטרור, קיבלה בעולמנו הצבוע התר מלאכותי להיות ״כאילו״ שותפה למאמץ המדינות הנורמליות הנלחמות בטרוריסטים.

המנהיגים הפלסטינים קוראים שמות ככרות ורחובות על שמם של מחבלים רוצחים, על פי העיקרון : רצחת, הונצחת. רצחת יותר, הונצחת יותר !
כל עוד ברשות הפלסטינית, טרוריסט הוא קדוש, ומחבל רוצח הוא מודל לחיקוי, ברור שכל מהלך מדיני מולם כמוהו כמו לכפול מספר בספרה אפס...

לא, אין זה תנאי מדיני מוקדם, זהו כלל אנושי בינלאומי ברור ומוסכם. לו אוסאמה בן לאדן היה פלסטיני, הרי שמשפחתו היתה זוכה לקבל מהרש״פ משכורת חודשית פי שלושה מזו של שוטר פלסטיני ! ניתן רק לשער איך היו האמריקאים נוהגים אז...הם היו מוקיעים את הנהגת הרש״פ אל עמוד הקלון ( ואם זה לא היה עוזר, אל בור הכיליון...).
אל לנו להסתנוור משיער השיבה של עבאס ומציקצוקי הלשון שלו ושל אנשיו ברחבי העולם. כל עוד מחבל רוצח נחשב אצלם לגיבור ולקדושאהיד, אנחנו בישראל ובעולם הנאור נתייחס אליהם בהתאם. תומכי טרוריסטים בכסף ובכבוד, הם טרוריסטים בהווייתם, גם אחרי הפארסה של האינטרפול.

שבת שלום וחג סוכות שמח.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 3,132. הגיבו: 342. שיתפו: 310.
{% trans 'Tags' %}:

הפלשתינים חייבים להבין - הזמן שחולף גובה מהם מחיר יקר. צפו ושתפו>>

חג סוכות שמח לך ולמשפחה!


אהבו: 1,674. הגיבו: 202. שיתפו: 193.
{% trans 'Tags' %}:

איך מסבירים לקהל אמריקאי מהי פנאטיות של טרוריסט? מה באמת מתחולל במוחו של מחבל מתאבד, רגע לפני שהוא מתפוצץ? התשובות בפנים. צפו ושתפו>>


אהבו: 1,980. הגיבו: 181. שיתפו: 465.
{% trans 'Tags' %}:

אני עושה כעת את דרכי הביתה, לאחר ביקורי תנחומים אצל משפחות שלושת הלוחמים שנרצחו בפיגוע בהר אדר, ע"י מחבל נקלה שירה באנשים אשר מכף ידם אכל במשך שנים. בוגדנות שהפכה לשגרה אצל פלסטינים רבים מידי. בנים לוחמים שהגנו על בתי הישוב, בלמו את המחבל בגופם ושילמו בחייהם.

במפגשים קשים וכואבים שכאלה, עם משפחות הלוחמים שנפלו, נוכח גלי המנחמים, שוב ושוב אני מבין, שוב והיטב, כמה כוח יש לעם שלנו באחדותו.
אחדות זו מורגשת ביתר שאת ביום הכיפורים.

אותן תפילות נאמרות על ידי היהודים בכל מקום בעולם. יראת השם מקבלת משנה תוקף ב״כל נדרי״ הערב וב״לשנה הבאה בירושלים״ ותקיעת שופר בתום תפילת נעילה, מחר בסיום יום הכיפורים.
ביום הזה, לפני 44 שנים, קיבל יום הכיפורים גם משמעות לאומית בנוסף לזו הדתית.

מלחמת יום הכיפורים לימדה אותנו פרק בכל הקשור לשאננות וליהירות, כמו גם סיפקה תובנות באשר למה אנו מסוגלים כשאנו עם הגב אל הקיר. שיעור מאלף באשר לעוצמת הכח אבל גם למגבלות הכח.

שנה טובה ובטוחה,
וגמר חתימה טובה לכם ולבני משפחתכם.

(התמונה - במקום הפיגוע בהר אדר).

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,281. הגיבו: 205. שיתפו: 59.
{% trans 'Tags' %}:

בדיון אתמול בועדת הכנסת המיוחדת שדנה בהצעת חוק הלאום שיזמתי, התפרץ ח"כ מהרשימה המשותפת כשדיברתי על סעיף השפה הערבית שבחוק. תפדלו, צפו בתשובה שחטף ממני ושתפו>>


אהבו: 1,530. הגיבו: 198. שיתפו: 276.
{% trans 'Tags' %}:

אורי פרג׳ ז״ל
רגע לפני שאנו מלווים את אורי היקר בדרכו האחרונה, אני מנסה לעשות לעצמי סדר באשר לאיש הפשוט מדהים שאותו הכרתי וממנו למדתי לא מעט על אנשים וחברים.
לשכת סעד ועזרה של איש אחד, כזה היה אורי. מדהים בפשטותו. ללא חשבון של זמן פרטי וללא חשבון של זמן משפחתי, אורי קודם כל ולפני הכל היה אדם של נתינה. ״עזרה לפני עסקים״, זו לא היתה אצל אורי ססמא, זו היתה מהות חייו.
רק משנפטר, מתחילים לצוף ולעלות סיפוריהם של האנשים שאורי עזר להם. עזרה לשם שמיים, סיוע שאינו תלוי בדבר אלא רק בצורך שלעוד אשה או איש, משפחה או יחידים, יהיה טוב יותר.
אבל אורי היה גם איש של אנשים, איש של חברים. לשבת בחברתו זו היתה פשוט חוויה. את כל משפחתו וידידיו גייס לטובת הארוע. בעצם לא בדיוק היה צריך לגייס, הם פשוט באו לבד וניצבו לצידו כדי שהארוע יהיה כיאה למה שאורי רוצה.

אורי, נפרדת לא רק מאשה, מילדים, נכדים ומאחים. השארת כאן משפחה גדולה של אנשי ליכוד, שראו בך גם אח, גם אב וגם סבא פוליטי וחבר של אמת.
תודה אורי על מי שהיית ועל מה שעשית. נוח בשלום על משכבך אורי יקירי. תהא נשמתך צרורה בצרור החיים.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 417. הגיבו: 61. שיתפו: 15.
{% trans 'Tags' %}: