הליכוד

70,481 ( +2.31% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

אבי (משה) דיכטר / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  אבי (משה) דיכטר בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 4 ביולי 2018 19:35. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 18 ביולי 2018 07:05


חוק קיזוז הכספים למחבלים עבר! אני מודה לכם על התמיכה, אשמח שתשתפו>>


אהבו: 2,697. הגיבו: 338. שיתפו: 1,247.
{% trans 'Tags' %}:

כפי שהתחייבתי: העברנו היום באופן סופי את החוק לקיזוז משכורות למחבלים. עם ישראל חי! ישראל לא תהיה צינור להעברת כספים למחבלים.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 5,662. הגיבו: 643. שיתפו: 822.
{% trans 'Tags' %}:

העברנו היום באופן סופי בועדה בראשותי את החוק לקיזוז משכורות למחבלים. ביום שני נצביע עליו במליאה. מדינת ישראל לא תהיה צינור להעברת כספים למחבלים!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 5,341. הגיבו: 668. שיתפו: 743.
{% trans 'Tags' %}:

חשוב לי שתשתפו: היום עשינו היסטוריה! אישרנו בועדה בראשותי את הצעת החוק של ח"כ שטרן ושלי לקיזוז משכורות מחבלים מהרש"פ לקריאה שנייה ושלישית. החגיגה נגמרה.


אהבו: 9,221. הגיבו: 1,294. שיתפו: 4,760.
{% trans 'Tags' %}:

״ אלף אום ארהאבי תבכי ולא אומי תבכי״ : אלף אמהות של מחבלים תבכינה כדי שאם ישראלית אחת לא תבכה!
מטרת הפלסטינים המפגינים היום בעזה ברורה : לחדור לשטח ישראל ולבצע ״פזעה״ (פוגרום) בישובים הסמוכים.
בפעם הקודמת, ההיערכות של צה"ל הייתה מבריקה, מבצעית, נחושה, מקצועית ואמיצה.
מלוחמינו נדרש למנוע בכל מחיר מהמון עזתי לפרוץ את הגדר ולשעוט לעבר ישובינו - גם אם משמעות הדבר שיהיו בצד העזתי 60 הרוגים ויותר.
כל זה כדי שאצלנו לא יהיה חלילה הרוג אחד.
שבת שלום מבורך ובטוח.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 7,538. הגיבו: 1,077. שיתפו: 1,471.
{% trans 'Tags' %}:

איימן עודה שניסה להפריע לי בדבריי בכנסת, חטף ממני שטיפה אותה לא ישכח: ''לא רוצה את הצמר שלך ולא את בשר הכבש שלך, פשוט עוף לי מהעיניים!'' צפו ושתפו>>


אהבו: 7,034. הגיבו: 1,091. שיתפו: 2,560.
{% trans 'Tags' %}:

שאלו אותי בראיון האם התבקשתי על ידי ראש הממשלה לדבר 'לטובתו' בתקשורת בנוגע לפרשת ההאזנות. להלן תשובתי, אשמח שתשתפו>>


אהבו: 2,586. הגיבו: 269. שיתפו: 950.
{% trans 'Tags' %}:

הפרסום בתוכנית 'עובדה', לפיו ראש הממשלה נתניהו הורה להאזין לראש המוסד ולרמטכ"ל - הוא שקר. אני יודע שזה שקר, וגם ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו יודע שזה שקר.
אין חיה כזו שראש ממשלה מבקש מראש שב"כ להאזין לאדם מסויים, קל וחומר לראש מוסד או רמטכ״ל. אין יצור כזה, מפני שכל האזנה נתונה לפיקוח של היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטות המדינה באופן ישיר, ובאופן עקיף לוועדת שרים לענייני שב"כ, ולוועדת המשנה לשירותים חשאיים בועדת החוץ והביטחון.

זאת אומרת שאם חס וחלילה שב"כ היה מחליט להאזין לראש מוסד, העובדה הזו הייתה חייבת להיות כתובה בדוח שהשב"כ מחויב להעביר ליועמ"ש ולפרקליט המדינה מספר פעמים בשנה. מניסיוני, היועמ"ש ופרקליט המדינה עוברים על זה בצורה מאוד יסודית ושיטתית. זה עוד לפני שהגענו לעובדה שאנשים צריכים לבוא ולבצע את זה - לא מדובר בפעולה שראש השב"כ שם אוזניות ומאזין... המדובר בצירוף של מעשה מטורף על מעשה מטורף על מעשה מטורף ואין שום סיכוי שראש הממשלה ינחה או שראש השב"כ יקבל.

בקיצור, מכל כיוון שבוחנים זאת, הדיווח חסר היגיון. מדובר בדיווח שקרי !
שבת שלום לך ולמשפחה


אהבו: 3,177. הגיבו: 462. שיתפו: 756.
{% trans 'Tags' %}:

את יום הלחימה אמש בדרום, עלינו לראות כחלק ממערכה אסטרטגית כוללת. תהיה זו טעות לבודד אותו מהשאר. זירת הלחימה המרכזית של ישראל היא בצפון - מול איראן. איראן משתמשת בחמאס ובג'יהאד האסלאמי כדי להסיט את תשומת הלב העולמית לעזה.

ארגוני הטרור בעזה הם כמו הילד הקטן בשכונה, שמנסה לקבל תשומת לב באופן נואש על ידי פרובוקציות. אמש ירו ארגוני הטרור על ישראל, במטרה לפגוע באזרחינו. מטרתם - להחזיר בכוח את הנושא הפלסטיני לסדר היום, ולשבש את מהלכיו של ראש הממשלה מול מנהיגי אירופה בנושא איראן.

לפני שבועיים חטפו מאיתנו החמאס והג'יהאד האסלאמי מכה קשה מאוד. אלפי פצועים, ורבים מהם עדיין מצויים בבתי החולים. מעל 100 נהרגו, רובם מחבלים. ישראל הבהירה להם שלא תהיה פריצת גדר לשטחה!

זוהי זירת לחימה מדינית לא פחות מצבאית, ולכן יש לנהל אותה כשהעיניים ממוקדות באויב המרכזי - איראן. את חמאס והג'יהאד האסלאמי מעניין בעיקר איך משאירים את העניין הפלסטיני בכותרות העולמיות, ומחזירים את התרומות מהמדינות הערביות לעזה.

לנו אסור להיגרר ללוח הזמנים וליומן הקמפיינים של החמאס והג'יהאד האסלאמי. ישראל חייבת לתכנן בשום שכל את הדרך והמועד שבו יאבדו שני ארגוני הטרור הללו את תשתיות הטרור הצבאיות שלהם בעזה, בדיוק כפי שעשינו להם באיו''ש.

להוביל ולא להיגרר!


אהבו: 1,849. הגיבו: 150. שיתפו: 148.
{% trans 'Tags' %}:

הועדה בראשותי תפקח מקרוב ובאינטנסיביות על הסדרת הישובים ביהודה ושומרון כפי שהחליטה הממשלה. למתיישבים באיו״ש מגיעות אותן זכויות שמגיעות לכל אזרח בישראל !


אהבו: 696. הגיבו: 39. שיתפו: 105.
{% trans 'Tags' %}: