הליכוד

49,436 ( +8.36% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

אבי (משה) דיכטר / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  אבי (משה) דיכטר בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 21 באוגוסט 2017 10:00. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 21 באוגוסט 2017 07:05


פגישת משלחת אנשי מפלגת 'מרצ' עם מחמוד עבאס ברמאללה - ״יא עיב אלשום״ ( אוי לאותה בושה)!

למען השם, איך יכולים חברי כנסת מ״מרצ״, שנפגשו השבוע עם נשיא הרש״פ עבאס, לא לדרוש את הסבריו על תשלום משכורות למחבלים ומשפחותיהם?

לא מדובר בסתם משכורות. אותם מחבלים זוכים לקבל שכר חודשי דיפרנציאלי, כלומר ככל שרצחו יותר ונשפטו לשנים רבות יותר, משכורתם ( כולל של אלה שבמותם הרגו ישראלים), גבוהה יותר. איך זה שישראלים לא מעיזים לשאול את הראיס מדוע הוא מגיע לנחם את משפחותיהם של המחבלים, ומנציח אותם כקדושים?

מה קורה לחברי הכנסת מהשמאל ( ולמרבה הכלימה גם מהמחנה הציוני ), אשר בכל עלייה לרגל לרמאללה, נמנעים מלשאול את אבו מאזן, על קידוש מעשי הרצח והרוצחים על פי דין! על זאת יש לומר - ״יא עיב אלשום״( = אוי לאותה בושה).

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,280. הגיבו: 470. שיתפו: 285.
{% trans 'Tags' %}:

קייטנת סבא סבבה כבר יומיים בדרך, שנה שלישית ברציפות. שבת שלום ומבורך לך ולכל המשפחה!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 5,462. הגיבו: 470. שיתפו: 56.
{% trans 'Tags' %}:

6 דקות בהן אני מסביר בכנס יוקרתי בוושינגטון את תרבות ה''יעני'' של בכירים ברשות הפלסטינית...
צפו ושתפו>>


אהבו: 6,180. הגיבו: 742. שיתפו: 2,616.
{% trans 'Tags' %}:

מתוך הראיון עמי המתפרסם השבוע בעיתון 'ישראל היום' במוסף 'ישראל השבוע'. קריאה נעימה, שבת שלום לך ולמשפחתך

קישור לראיון: http://www.israelhayom.co.il/article/496509

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 674. הגיבו: 74. שיתפו: 58.
{% trans 'Tags' %}:

חשוב לי שתצפו ותשתפו: התפיסה הבטחונית שלי לגבי עזה וכיצד על מדינת ישראל להיערך מולה. כתבה ששודרה בערוץ 2>>


אהבו: 3,239. הגיבו: 395. שיתפו: 1,025.
{% trans 'Tags' %}:

נתניהו הוא ראש ממשלה במשרה מלאה !
הליכוד לא יאפשר לשום איש, לשום כלי תקשורת ולאף גורם, למעט הרשויות המוסמכות לכך, להעמיד ראש ממשלה בישראל על רגל אחת. זה היה המסר שאנשי הליכוד, ואני בתוכם, ביקשנו להעביר היום בהגיענו לכנס התמיכה בביבי ובליכוד.


אהבו: 2,483. הגיבו: 287. שיתפו: 108.
{% trans 'Tags' %}:

אני מתכוון להגיע ביום רביעי ולתמוך בראש הממשלה המכהן של מדינת ישראל, בנימין נתניהו. אני, כמו רבים אחרים, דוחה בשאט נפש את אלה שמנסים להרשיעו עוד בטרם נחקר, ולגזור את דינו בטרם עשה זאת בית משפט. כרזות בנוסח 'אשם עד שתוכח חפותו' הן הוכחה נוספת שהקמפיין המתנהל הוא לא רק נגד נתניהו, אלא נגד הליכוד כולו.

אני סומך על מערכות אכיפת החוק מהמשטרה דרך הפרקליטות ועד היועץ המשפטי לממשלה, שיעשו את מלאכתן המקצועית והממלכתית ודוחה מכל וכל את הלחצים המופעלים עליהם לעשות כרצון המפגינים - שהוא רחוק מאוד מלייצג את רצון העם. אני מכיר את ראשי המערכות הללו. למעט החוק והאמת המקצועית, שום לחץ לא יסיטם מדרכם.


אהבו: 2,996. הגיבו: 449. שיתפו: 190.
{% trans 'Tags' %}:

מהירושימה דרך צפון קוריאה ועד טהרן

היום לפני 72 שנה, ב 6 אוגוסט 1945, הוטלה לראשונה בהיסטריה של המלחמות בעולם, פצצה אטומית. פצצה שניה, גדולה ועוצמתית יותר, הוטלה שלושה ימים לאחריה. קרוב לחצי מיליון נפגעים, הרוגים ופצועים, היו ליפנים בשתי ההפצצות.
ההימור שלקחו על עצמם המנהיגים של ארה״ב היה עצום. הם רצו בכל מאודם להביא לסיום המלחמה שתבעה קורבנות כה רבים מהצבא האמריקאי עם יפן, אך לא הצליחו לעשות זאת בנשק קונבנציונלי. גם המכה המפתיעה שספגה ארה״ב מחיל האויר היפני בפרל הארבור ב 7 לדצמבר 1941, היתה ברקע. או אז החליטו מנהיגי ארה״ב להשתמש לראשונה בהיסטוריה של המלחמות, בנשק גרעיני.

באותו בוקר של ה 6 לאוגוסט, הטיל מטוס אמריקאי את פצצת האטום על הירושימה שהרגה ופצעה למעלה מ 300 אלף איש והרסה את העיר כמעט לחלוטין. עוצמה כה הרסנית של נשק, טרם נראתה עד אז. ואולם היפנים המשיכו להילחם. האמריקאים הימרו על פצצה נוספת, מקווים בכל ליבם שזו אכן תביא את הקיסר היפני לקבל את תנאי הכניעה שהציבה ארה״ב.
ב 9 לאוגוסט הוטלה הפצצה הגרעינית השניה על העיר נגאסאקי שביפן. היפנים מיהרו להיכנע מחשש שהאמריקאים יכתשו את יפן עד דק. לא היה בידם המידע כי לארה״ב לא היתה פצצה גרעינית נוספת באותו הזמן....
72 שנים אחרי, שום מדינה לא עשתה שימוש בנשק גרעיני, למרות שמאז התחמשו מספר מדינות בנשק זה. צפון קוריאה היא זו שהגיעה לבשלות גרעינית ומייצרת איום ממשי כולל על ארה״ב ( שלא לומר מכריזה על היכולות והאפשרויות להשתמש בהן כנגד ארה״ב). איראן ״נאחזת״ בהסכם הגרעין ונהנית מתמיכה אירופית רחבה ( ושרת החוץ של האיחוד האירופי הגיעה לטהרן כדי להשתתף בחגיגות הקדנציה השניה של נשיא איראן...). שפיות ודמוקרטיה אינן התכונות המאפיינות חלק מהמדינות המתגרענות בנשק להשמדת המונים..., חלקן אף מקפידות לבצע ניסויים בנשק זה ל״שמירת כשירות״ ולחיזוק ההרתעה.
ראוי שבים העיסוקים היומיומיים כאן בישראל, בין אם ביטחוניים ובין אחרים, נמשיך לפקוח עין, ויותר מעין, על האיומים האמיתיים המחייבים אותנו לבצר את כוחנו, לשמר בריתות בינלאומיות ולהמשיך בחיזוק כח ההרתעה שעליו אנו עמלים מאז הקמת המדינה.
שבוע טוב לכולכם.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 489. הגיבו: 53. שיתפו: 60.
{% trans 'Tags' %}:

לא מאבדים תקווה. צפו ושתפו>>


אהבו: 1,959. הגיבו: 296. שיתפו: 341.
{% trans 'Tags' %}:

יחסינו עם ירדן מושתתים לא רק על מה ישראל צריכה מירדן, אלא גם על מה ירדן צריכה מישראל -וצרכי ירדן אינם כה צנועים...
אם חלילה המאבטח לא היה פועל בנחישות ובמקצועיות, רה"מ נתניהו היה נדרש לנחם את משפחתו ולא היה זוכה לחבק את המאבטח.


אהבו: 1,558. הגיבו: 205. שיתפו: 253.
{% trans 'Tags' %}: