ישראל ביתנו

34,330 ( +1.06% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

רוברט אילטוב / ישראל ביתנו באתר כנסת פתוחה

  רוברט אילטוב בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 20 ביוני 2018 09:07. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 20 ביוני 2018 07:05


החוק עולה היום להצבעה. אתם בעד?

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,465. הגיבו: 83. שיתפו: 102.
{% trans 'Tags' %}:

היום במהלך דיון בוועדת החוקה בנושא חוק המואזין, ח״כ ג׳מאל זחאלקה נכנס לדיון, התפרע ועשה את ההצגה הקבועה שלו למצלמות. ח״כ זחאלקה, שאמר שדגל ישראל עבורו גרוע מסמרטוט, הוא האחרון שיכול להטיף לנו על כבוד ומוסר.

חוק המואזין הוא חוק מאוזן ומידתי, שיאפשר למאות אלפי אזרחים, אשר חיים בשכונות המעורבות לישון בשקט. בכל המדינות המערביות, וגם במדינות ערב הנושא מוסדר ללא שום בעיה או טענה לפגיעה בחופש הדת. אין שום סיבה שבישראל המצב יהיה שונה.

מוזמנים לשתף ולהביע את דעתכם בתגובות


אהבו: 76. הגיבו: 79. שיתפו: 62.
{% trans 'Tags' %}:

הגיע הזמן לשים סוף להפקרות הזאת, לא יתכן שכל פעיל או ארגון שמאל, אשר נתמך ע״י ישויות זרות, יקבל גישה חופשית ויתעד באין מפריע את חיילי צה״ל בעת מילוי תפקידם. עלינו מוטלת האחריות לספק לחיילי צה״ל את התנאים האופטימליים לביצוע תפקידם, מבלי שיצטרכו לחשוש מאיזשהו ארגון שמאל שיפיץ את תמונתם לשם עשיית שיימינג והטלת קלון עליהם.

מוזמנים לשתף ולהביע את דעתכם בתגובות


אהבו: 66. הגיבו: 16. שיתפו: 14.
{% trans 'Tags' %}:

בהפגנת הזדהות עם חמאס, בהשתתפות חברי הרשימה המשותפת שנערכה בשישי האחרון בחיפה, מפגינים תקפו בברוטליות אישה מבוגרת וחטפו ממנה בכח את דגל ישראל, השחיתו אותו, דרכו עליו, ניגבו עליו את רגלייהם ובעטו בו מאחד לשני.

הבלון של חברי הרשימה המשותפת התפוצץ לכולנו בפנים. הבלוף שהם ניסו למכור לנו על ״הפגנות לא אלימות למען שלום״ התגלה וזה היה רק עניין של זמן עד שנראה את הסיבה האמיתית להפגנות האלה - לכפור בעצם קיומה של מדינת ישראל ולבזות את סמליה.

כשג׳אפר פרח טען שהתנהגו אליו לא יפה ושהוא בסה״כ ביקש לקיים הפגנה לא אלימה, כל התקשורת רעדה. כשחוטפים בברוטליות לאישה מבוגרת, בלב חיפה את דגל המדינה שלנו, משחיתים ומבזים אותו, אף אחד לא פוצה פה.

אני מניח שזה לא באמת מפתיע אותי, זו רוח המפקד. כשחברי הרשימה המשותפת מחפשים כל הזדמנות כדי להסית נגד ישראל, וכשג׳מאל זחאלקה אומר שדגל ישראל גרוע עבורו יותר מסמרטוט, זו התוצאה.

הגיע זמן שנפסיק להתייפייף ולהתרפס בפני אנשים שלא מוכנים לכבד את סמלינו ואת עצם קיומנו כאן.

אני קורא לשר לביטחון פנים להורות למשטרה לחקור את האירועים ולמצות עד תום את הדין עם העבריינים ועם מארגני ההפגנה, שהיו אמורים לשמור על הסדר בה.

מוזמנים להביע את דעתכם בתגובות ולשתף


אהבו: 42. הגיבו: 61. שיתפו: 133.
{% trans 'Tags' %}:

שמים סוף לשיימינג ולהכפשת חיילי צה״ל! שתפו


אהבו: 6,881. הגיבו: 416. שיתפו: 1,537.
{% trans 'Tags' %}:

השבוע נפתחה באופן רשמי שגרירות גואטמלה בירושלים.
תודה לך הנשיא מוראלס, תודה לך גואטמלה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 3,343. הגיבו: 69. שיתפו: 103.
{% trans 'Tags' %}:

הצעת חוק ״החמרת ענישה בפשיעה חקלאית״ עברה לפני זמן קצר בקריאה טרומית.

תם עידן הדיבורים, החל עידן המעשים. היום היה רק הצעד הראשון, עלינו להתחיל להתייחס לפשיעה החקלאית כטרור לאומני לכל דבר ולשים את הנושא בראש סדר העדיפויות שלנו.


אהבו: 308. הגיבו: 23. שיתפו: 62.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 49. הגיבו: 1. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

הגניבות החקלאיות הפכו מזמן לטרור לאומני. הגנבים מנסים לפגוע בריבונותה של מדינת ישראל ע״י עירעור ביטחונם האישי והכלכלי של החקלאים ובכך להבריח אותם מאדמתם.

מדובר במלחמה על הגבול והבית שלנו, החקלאים שלנו ניצבים מול פשיעה לאומנית אכזרית, ונאלצים להתמודד לבדם עם ההשלכות הכלכליות והביטחוניות הקשות. עלינו לשנות את המשוואה לפני שיהיה מאוחר מדי, עלינו לשים את הטרור החקלאי בראש סדר העדיפויות שלנו ולספק לחקלאים את התנאים הראויים וההגנה לה הם זקוקים על מנת שיוכלו לחיות ולהתפרנס בכבוד.


אהבו: 1,384. הגיבו: 154. שיתפו: 275.
{% trans 'Tags' %}:

התרגשתי מאוד לשמוע היום את המנון מדינתנו ״התקווה״, מתנגן בכיכר האדומה במוסקבה בטקס הממלכתי לציון יום הניצחון על גרמניה הנאצית, בסמוך לאנדרטת ״קבר החייל האלמוני״, המוקדשת לזכר חיילי הצבא האדום אשר נפלו במלחמת העולם השנייה, ובהם מאות אלפי לוחמים יהודים אשר לחמו בעוז ובגבורה בצורר הנאצי הארור.

==

Сегодня я испытал очень сильное чувство гордости, слушая национальный гимн "Атиква", исполняемый во время праздничного мероприятия, посвященного Дню Победы над фашистской Германией, на Красной площади в Москве.
Гимн Израиля звучал совсем рядом с памятником Неизвестному солдату, воздвигнутом в честь воинов Красной армии, отдавших свои жизни во время Второй мировой войны, среди которых тысячи солдат-евреев, героически воевавших с нацизмом - коричневой чумой 20 века.


אהבו: 1,006. הגיבו: 41. שיתפו: 238.
{% trans 'Tags' %}: