ישראל ביתנו

34,173 (-0.01% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

רוברט אילטוב / ישראל ביתנו באתר כנסת פתוחה

  רוברט אילטוב בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 10 באוקטובר 2018 14:46. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


הגיע הזמן לשים לזה סוף!


אהבו: 170. הגיבו: 42. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול בתכנית הרדיו של דב גיל-הר ברשת ב׳, מר גיל-הר העביר ביקורת על הצעת החוק שלי ״איסור צילום ותיעוד של חיילי צה״ל״ ומצא לנכון להדגיש בפני המאזינים את ארץ מוצאי בהקשר להצעת החוק, ואף רמז שאם אני מבקש לאסור צילום של לוחמים שנשלחו למשימה, הרי ואני ארצה גם לאסור תיעוד של ילדים אשר הופרדו מהוריהם, מבלי לברר בכלל את עמדתי בנושא.

מר גיל-הר המשיך במונולוג הגזעני שלו ורמז שאולי יש לי עוד רעיונות להביא מברית המועצות, אולי אני רוצה להביא את ה"אמת" שלי, את ה-״פרבדה״ שלי (עיתון תעמולה סובייטי), תוך שהוא עושה דה לגיטימציה והכללה לציבור של כ-1.4 מיליון אזרחים בישראל אשר נולדו בברית המועצות ועלו לארץ ישראל.

מדובר באמירות גזעניות ומסיתות. הקלות הבלתי נסבלת בה ניתן לציין את מדינת מוצאם של חברי כנסת, באשר הם, ללא כל קשר לדיון, אלא רק כאשר אין הסכמה עם הצעת חוק כלשהי שהם מקדמים, היא בלתי נסבלת. קל וחומר, כאשר מדובר בשדרן רדיו בשידור הציבור.

על כן, פניתי אתמול לראשי התאגיד בדרישה להשעות מיד את מר גיל-הר מכל פעילות בתחנת הרדיו ובשידור הציבורי, בכפוף להתנצלותו על הדברים החמורים שנאמרו. אין מקום לגזענות בשידור הציבורי, וחשוב כי ראשי התאגיד יביעו את הדעה הזאת באופן נחרץ.

הוידאו באדיבות ערוץ 20
אנא שתפו והביעו את דעתכם בתגובות


אהבו: 194. הגיבו: 76. שיתפו: 130.
{% trans 'Tags' %}:

החוק עולה היום להצבעה. אתם בעד? שתפו!

עדכון: החוק אושר בקריאה טרומית.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 3,253. הגיבו: 182. שיתפו: 233.
{% trans 'Tags' %}:

היום במהלך דיון בוועדת החוקה בנושא חוק המואזין, ח״כ ג׳מאל זחאלקה נכנס לדיון, התפרע ועשה את ההצגה הקבועה שלו למצלמות. ח״כ זחאלקה, שאמר שדגל ישראל עבורו גרוע מסמרטוט, הוא האחרון שיכול להטיף לנו על כבוד ומוסר.

חוק המואזין הוא חוק מאוזן ומידתי, שיאפשר למאות אלפי אזרחים, אשר חיים בשכונות המעורבות לישון בשקט. בכל המדינות המערביות, וגם במדינות ערב הנושא מוסדר ללא שום בעיה או טענה לפגיעה בחופש הדת. אין שום סיבה שבישראל המצב יהיה שונה.

מוזמנים לשתף ולהביע את דעתכם בתגובות


אהבו: 93. הגיבו: 89. שיתפו: 67.
{% trans 'Tags' %}:

הגיע הזמן לשים סוף להפקרות הזאת, לא יתכן שכל פעיל או ארגון שמאל, אשר נתמך ע״י ישויות זרות, יקבל גישה חופשית ויתעד באין מפריע את חיילי צה״ל בעת מילוי תפקידם. עלינו מוטלת האחריות לספק לחיילי צה״ל את התנאים האופטימליים לביצוע תפקידם, מבלי שיצטרכו לחשוש מאיזשהו ארגון שמאל שיפיץ את תמונתם לשם עשיית שיימינג והטלת קלון עליהם.

מוזמנים לשתף ולהביע את דעתכם בתגובות


אהבו: 70. הגיבו: 18. שיתפו: 14.
{% trans 'Tags' %}:

בהפגנת הזדהות עם חמאס, בהשתתפות חברי הרשימה המשותפת שנערכה בשישי האחרון בחיפה, מפגינים תקפו בברוטליות אישה מבוגרת וחטפו ממנה בכח את דגל ישראל, השחיתו אותו, דרכו עליו, ניגבו עליו את רגלייהם ובעטו בו מאחד לשני.

הבלון של חברי הרשימה המשותפת התפוצץ לכולנו בפנים. הבלוף שהם ניסו למכור לנו על ״הפגנות לא אלימות למען שלום״ התגלה וזה היה רק עניין של זמן עד שנראה את הסיבה האמיתית להפגנות האלה - לכפור בעצם קיומה של מדינת ישראל ולבזות את סמליה.

כשג׳אפר פרח טען שהתנהגו אליו לא יפה ושהוא בסה״כ ביקש לקיים הפגנה לא אלימה, כל התקשורת רעדה. כשחוטפים בברוטליות לאישה מבוגרת, בלב חיפה את דגל המדינה שלנו, משחיתים ומבזים אותו, אף אחד לא פוצה פה.

אני מניח שזה לא באמת מפתיע אותי, זו רוח המפקד. כשחברי הרשימה המשותפת מחפשים כל הזדמנות כדי להסית נגד ישראל, וכשג׳מאל זחאלקה אומר שדגל ישראל גרוע עבורו יותר מסמרטוט, זו התוצאה.

הגיע זמן שנפסיק להתייפייף ולהתרפס בפני אנשים שלא מוכנים לכבד את סמלינו ואת עצם קיומנו כאן.

אני קורא לשר לביטחון פנים להורות למשטרה לחקור את האירועים ולמצות עד תום את הדין עם העבריינים ועם מארגני ההפגנה, שהיו אמורים לשמור על הסדר בה.

מוזמנים להביע את דעתכם בתגובות ולשתף


אהבו: 42. הגיבו: 66. שיתפו: 135.
{% trans 'Tags' %}:

שמים סוף לשיימינג ולהכפשת חיילי צה״ל! שתפו


אהבו: 6,847. הגיבו: 414. שיתפו: 1,529.
{% trans 'Tags' %}:

השבוע נפתחה באופן רשמי שגרירות גואטמלה בירושלים.
תודה לך הנשיא מוראלס, תודה לך גואטמלה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 3,334. הגיבו: 69. שיתפו: 101.
{% trans 'Tags' %}:

הצעת חוק ״החמרת ענישה בפשיעה חקלאית״ עברה לפני זמן קצר בקריאה טרומית.

תם עידן הדיבורים, החל עידן המעשים. היום היה רק הצעד הראשון, עלינו להתחיל להתייחס לפשיעה החקלאית כטרור לאומני לכל דבר ולשים את הנושא בראש סדר העדיפויות שלנו.


אהבו: 307. הגיבו: 23. שיתפו: 63.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 50. הגיבו: 1. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}: