מרצ

94,437 ( +1.01% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

תמר זנדברג / מרצ באתר כנסת פתוחה

  תמר זנדברג בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 23 במרץ 2018 15:59. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 23 במרץ 2018 07:05


וואו - תודה!

איזו דרך זאת הייתה. כשיצאנו אליה הבטחנו להעיר את מרצ ואתמול התחיל הפרק הגדול במסע הזה. מרצ חיה, בועטת ותוססת והיא תחזור ובגדול להיות מפלגה גדולה ומרכזית. ראינו את האנרגיה בחוגי הבית והתלהבות של הימים האחרונים - כל אלו ישאו אותנו קדימה.

אני רוצה להודות לכולכם, כל מי שהשתתף בחגיגה הדמוקרטית הזאת, כל מי שלקח חלק במרצ המתעוררת. חזרנו להאמין בעצמנו.
חזרנו למגרש. חזרנו להיות אלטרנטיבה לימין המושחת והמסואב. מרצ תוביל את המהפכה הישראלית שבפתח.

מרצ תוביל כוח שמאלי חזק בכל במה – בכנסת, בכיכרות, ברשתות החברתיות במרכז ובפריפריה. אנחנו נהיה חלק מהמהפך שישראל משוועת לו. אנחנו נשבור את התבניות של הפוליטיקה הישראלית ונוכיח שיש פה ציבור עצום שלא ויתר על דמוקרטיה, צדק ושוויון.

אתמול התחלנו את המהפכה שלנו, היום כבר קמנו לעבוד. אני צריכה את כולכן וכולכם להצטרף אלינו גם כאלה שעזבו אותנו בשנים האחרונות.

תודה, אני אוהבת וגאה בכל אחת ואחד מכם.
מרצ חוזרת בגדול

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,328. הגיבו: 150. שיתפו: 55.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 386. הגיבו: 27. שיתפו: 5.
{% trans 'Tags' %}:

חברות וחברים, תודה! ❤️💜


אהבו: 1,142. הגיבו: 222. שיתפו: 54.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 240. הגיבו: 104. שיתפו: 20.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 517. הגיבו: 461. שיתפו: 41.
{% trans 'Tags' %}:

מרצ מתעוררת!
תכף נסגרות הקלפיות. אם עוד לא יצאתם - צאו להצביע ובואו לקחת חלק בהתעוררות השמאל!


אהבו: 48. הגיבו: 11. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

יום של חג במרצ. צאו להצביע!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 341. הגיבו: 35. שיתפו: 21.
{% trans 'Tags' %}:

היום בוחרים.

הגענו לקו הסיום. אני רוצה להודות לאילן גילאון ולאבי דבוש שהתמודדו ותומכים בי, ולחברי הכנסת עיסאווי פריג׳, מיכל רוזין ומוסי רז, שבחרו לתת בי אמון. זו תמיכה מרגשת. אני רוצה גם להצדיע לזהבה גלאון על מנהיגות מפוארת.

בקמפיין הזה התברר כמה חשוב לבוחרים של מרצ לחזור לעמדת השפעה. עברו 17 שנה מאז שהיינו בממשלה בפעם האחרונה. כשהכרזתי על המועמדות שלי הצבתי יעד של עשרה מנדטים ולקיחת חלק בממשלת מרכז-שמאל, כזו שתעמוד בקווי יסוד שמשקפים את תפיסת העולם שלנו.

נגמרו הימים שמרצ הסבירה רק מה לא - מרצ תהיה מפלגה שאומרת "מה כן". מפלגה שמובילה סדר יום ולא נגררת אחריו. לא תנועת מחאה ולא מפלגה פרשנית. אנחנו לא מבקשים להתפשר על הערכים שלנו - אנחנו תובעים את ההזדמנות לתרגם אותם לכוח ולהשפעה על מדינת ישראל.

זו המחויבות שלי לבוחרים: להשפיע. לא לאסוף מחמאות מהימין, או מכותבי טורים טהרניים, ולא להיות נחמדה אבל לא משמעותית. להוביל ולהשפיע. הציבור שלנו רוצה שישמעו את הקול שלו במדינה, והמדינה צריכה את מרצ כדי להתחיל את התיקון שלה.

אני יודעת איך עושים את זה. פוליטיקה היא המקצוע שבו בחרתי. יש לי 15 שנות ניסיון מעשי, מתוכן חמש בכנסת וארבע במועצת העיר תל אביב יפו. בלטתי בתפקידים האלה. למדתי מטעויות. היו נושאים כמו חופשת לידה לגברים, הקמת השדולה החילונית, מאבק בייצוא נשק לדיקטטורות רצחניות או לגליזציה, שקידמתי יחד עם שותפים מהקואליציה. על נושאים אחרים הייתי מוכנה לשלם מחיר כדי להתעמת עליהם עם הממשלה. אני יודעת איך המערכת הזו עובדת, ואני מתכוונת - יחד עם החברים שלי לסיעה ועם חברים חדשים שייבחרו גם הם לכנסת - לנצל כל הזדמנות כדי לקדם את סדר היום שעבורו שלחו אותנו.

באתי מעולם האקטיביזם: מהמחאה החברתית, מהפגנות נגד הכיבוש, מהתנועה הפמיניסטית, מהמאבק לדיור ציבורי, מזכויות בעלי חיים. אני יודעת לאן אני הולכת. הימין תוקף אותי על כך שנסעתי לפני שנים למוקטעה. שיתקפו. אני לא מתביישת בזה, ואני מתחייבת לנסוע לאן שצריך כדי לסיים את הכיבוש ולקדם את השלום.

אני אוהבת את מרצ. אני גם מבינה שהמפלגה הזו צריכה ניעור רציני. אני יודעת שקפאנו בשנים האחרונות, הפסקנו להיות חדשניים. עולמות תוכן שלמים שהם חלק בלתי נפרד משמאל עולמי ומקומי כאילו פסחו עלינו, וכן, ההרכב האנושי שלנו צריך להיות מגוון יותר. החלטתי להתמודד כדי להוביל את ההתחדשות הזו יחד עם שותפיי להנהגת מרצ ויחד אתכם.

ההתמודדות של אבי בוסקילה היא חשובה וטובה. יחד עם זאת, ההבדל בינינו ברור. אני לא מרגישה צורך להתנצל ולחבוט בבית שלי כל יום, בשביל לקבל מחמאות ממי שמזלזלים במרצ ובמה שהיא מייצגת באופן עמוק.

אני לא מקבלת את הנרטיב שמרצ היא בועה מנותקת. מי שאומר את זה מתחנף לשונאים ולרודפים שלנו בימין, אלה שמנסים לפטר את המורים שמלמדים דמוקרטיה ולסגור את ארגוני זכויות האדם. העובדה שמרצ היא הבית של ארגוני זכויות האדם היא סיבה לגאווה. תומכי מרצ הם האנשים הפוליטיים והמעורבים ביותר במדינה. בשנים האחרונות הייתי עם הפעילים של מרצ בהפגנות נגד בתי הזיקוק ונגד הכיבוש, בעד החופים ובעד סולידריות ועבודה מאורגנת ונגד מועדוני חשפנות ובעוד מאות אירועים אחרים בכל עולם התוכן של העמדות שלנו.

אני מרגישה לא בנוח כשמאשימים אותנו בכל עוולות העם והאומה. אני מרגישה עוד יותר מוזר כשאנחנו מקבלים על עצמנו את האשמה. הגיע הזמן שנפסיק להתנצל על כל חטאי השלטון. הגיע הזמן שנפסיק להאמין שאנחנו עוכרי ישראל. אנחנו אוהבי ישראל. אנחנו הישראלים.

כמי שנכנסה לכנסת האחרונה על קולות החיילים, מרתיח אותי שחוזרים על השקרים כאילו אין אצלנו חיילים קרביים. מצביעי מרצ מתגייסים בשיעור יותר גבוה ממצביעי הבית היהודי. גם זו חזרה על עוד שקר והתחנפות לימין, ממש כמו הדיבור על התל אביביות של מרצ. תל אביב היא לא משהו שישראל צריכה להתבייש בו. בקמפיין הזה הייתי בסניפי מרצ בעכו ובבאר שבע ובירושלים, מקיבוץ ברעם לעוטף עזה, כך שאני יודעת משהו על המפלגה הזו, אבל אני גם לא מוכנה להתחיל להתנצל.

אני מביאה ערכים ברורים ולצידם פעולה פוליטית מובהקת. זה בעיני השילוב הנכון. אם נהיה משפיעים, נגדל. אם נהיה חדים, נתחזק. לא אם נחבוט בעצמנו שוב ושוב. אנחנו נגיע לבחירות הכלליות עם רשימה אטרקטיבית וסדר יום ברור – דמוקרטיה, צדק חברתי והגדלת מדינת הרווחה, חילוניות סובלנית, מאבק בכיבוש, איכות סביבה ושוויון. נציע אלטרנטיבה רצינית לממשלה המושחתת והלאומנית הזאת. רק אם נאמין בעצמנו, נהיה בטוחים בעצמנו, נהיה גאים בעצמנו - נשדר את סוג המנהיגות שיגרום לאחרים להצטרף אלינו. שמאל שמאמין בעצמו הוא שמאל מנצח.

מרצ תחזור להיות מפלגה שמתמודדת על משרדי המשפטים והחינוך, שמעלה רעיונות יצירתיים לפתרונות מדיניים ושמושכת את מפלגות המרכז האנמיות שמאלה.

הערב נצא לדרך חדשה.
בשביל זה אני צריכה אתכן ואתכם איתי.
בשביל זה אתן ואתם צריכים ללכת לבחור, להצביע ולהשפיע. זה בידיים שלכן ושלכם. רק כך נחזור להוביל.

תודה מכל הלב, תמר.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 492. הגיבו: 68. שיתפו: 36.
{% trans 'Tags' %}:

גל התמיכה לא נעצר - תודה לאביב גפן Aviv Geffen!

לאיתור הקלפי הקרובה ושעות הפעילות >> http://bit.ly/Kalpi

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 365. הגיבו: 33. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

יצאתי להצביע, צאו גם אתם!
מרצ מתעוררת


אהבו: 55. הגיבו: 45. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}: