מרצ

99,020 ( +0.25% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

תמר זנדברג / מרצ באתר כנסת פתוחה

  תמר זנדברג בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 19 במרץ 2019 19:59. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 8 במרץ 2019 16:57. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


איילת, פשיזם זה לא בושם. היו כבר כאלה שניסו את זה לפנייך. זה לא נגמר טוב.
חיזוק הדמוקרטיה הישראלית - זה מהפך.
אין מהפך בלי מרצ


אהבו: 874. הגיבו: 206. שיתפו: 165.
{% trans 'Tags' %}:

אנחנו נהיה הקלף המנצח
פורים שמח ממרצ!

בתמונה: אחי ואני בפורים 1986

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 2,262. הגיבו: 409. שיתפו: 21.
{% trans 'Tags' %}:

איילת שקד הציגה היום את החזון שלה: ביטול הדמוקרטיה, הפיכת ישראל ממדינתו של העם למדינה של הממשלה. עריצות מוחלטת של הרוב וביטול כל האיזונים והבלמים – והכל בשם החזון המעוות שלה ושל הימין המתנחלי: לספח את השטחים ולהפוך אותנו למדינת דו-לאומית שנשלטת על ידי קבוצה פוליטית-דתית מצומצמת.

לכן צריך את מרצ במשרד המשפטים. מול ימין מסוכן ומושחת, אנחנו מציגים שמאל ברור ואידאולוגי שיחזק את שלטון החוק. מרצ במשרד המשפטים זה מהפך בדמוקרטיה הישראלית.

משרד משפטים של מרצ ימנע התערבות פוליטית במערכת המשפט והשפעות פוליטיות על שופטים. יעביר מהעולם את הפוליטיזציה של הייעוץ המשפטי.

אנחנו נבטל את החקיקה האנטי דמוקרטית – את חוק העמותות, חוק החרם, חוק הנכבה וחוקי ועדות הקבלה. אנחנו נפעל לחוקה מוסכמת, נבטל את חוק הלאום, נעגן את מגילת העצמאות בחוק ונבטל את התקנות לשעת חירום.

הדמוקרטיה הישראלית היא הגאווה של כולנו. היא הנכס שלנו, היא יסוד הקיום שלנו כאן. ואנחנו לא ניתן לאף אחד לפגוע בדמוקרטיה שלנו. משרד משפטים של מרצ - זה מהפך

אין מהפך בלי מרצ

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,381. הגיבו: 382. שיתפו: 132.
{% trans 'Tags' %}:

ביבי הכניס ומרצ הוציאה. מי שמאמין בעליונות הגזע צריך להיות מאחורי סורג ובריח ולא בכנסת ישראל, וטוב שבית המשפט אמר את דברו באופן ברור. הניסיון של ראש הממשלה להכניס את הכהניסטים הוא עוד חוליה בשרשרת הגזענית והאפלה שנוצרה כאן בשנים האחרונות, וטוב שיש את מרצ ששוב עמדה מולו. העתירה שלנו הביאה לניצחון גם במאבק הזה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 4,672. הגיבו: 1,425. שיתפו: 399.
{% trans 'Tags' %}:

שקד, איך את לא מתביישת? להשוות את אסתר חיות ליחיא סינוואר? זה אפילו היה אמור להיות מחוץ לגבולות המעוותים שלך, אבל את ובנט, צמד המחבלים בדמוקרטיה כבר מזמן איבדתם כל גבול. להסתה הזאת יש תוצאות אלימות - איך המצפון שלך לא מציק? מה שהתחיל כפליטת פה שהתנצלתם עליה הפך עכשיו לקמפיין רשמי - בנט מחרחר מלחמה בכל הזדמנות ואת הפכת את ה-D9 לתכנית עבודה רשמית במטרה ברורה ומידיית: להחריב את בג״ץ. אין ברירה - בשביל למנוע עוד ארבע שנים כאלה וגרועות אף יותר - צריך מהפך. במקום בנט, שקד, סמוטריץ, בן גביר ופייגלין - תצביעו מרצ. כי אין מהפך בלי מרצ

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 3,566. הגיבו: 969. שיתפו: 613.
{% trans 'Tags' %}:

נשים עושות שינוי. נשים עושות שלום. השבוע שוב ראינו כמעט-מלחמה בעזה. אחד הדברים הפחות מדוברים בשנים האחרונות הוא דו"ח מבקר המדינה שיצא מיד אחרי צוק איתן, שקבע שבשנים שלפני המבצע לא נבדקה שום חלופה מדינית. נשים עושות שלום שמעו על זה גם, ובימים אלה מקדמות הצעת חוק שתחייב בחינת חלופה מדינית לפני יציאה למבצע. כל כך בסיסי. מרצ תומכת בחוק ומתחייבת להוביל אותו בכנסת הבאה. לא פלא שחוק כזה מגיע מארגון שמובילות נשים. שוב מסתבר שכדי לעשות את הדבר הנכון והצודק, צריך חשיבה שונה ומגוונת. ארגוני הנשים הוכיחו לאורך השנים שהן מתחילות לבד ומסיימות בניצחון גדול. הן קצת מזכירות לי את מרצ, ש-40 שנה מובילה מהפכות ובסוף מנצחת. בהצלחה חברות, גם פה אנחנו עוד ננצח, ונביא שלום.

נשים עושות שלום - نساء يصنعن السلام - Women Wage Peace


אהבו: 178. הגיבו: 94. שיתפו: 23.
{% trans 'Tags' %}:

מרצ תמליץ על גנץ לראשות הממשלה, אבל היא זו שגם תיצוק תוכן לממשלה שלו. אנחנו נחזור למשרד החינוך ונתקן את הנזק שעשה נפתלי בנט.
אנחנו נהיה האלטרנטיבה של פייגלין ובנט במשרד החינוך. מרצ תחזיר את החינוך הדמוקרטי, ליברלי, פלורליסטי לבתי הספר.


אהבו: 777. הגיבו: 178. שיתפו: 53.
{% trans 'Tags' %}:

‏חיבוק שלוח הבוקר לחברים בעוטף עזה ששוב התעוררו לפיצוצים, טילים ואזעקות. הלילה והבוקר הם עוד הוכחה שאת הסכסוך הזה אי אפשר לנהל, צריך לפתור. פיתרון הוא אך ורק בהידברות והסכם. אסור בשום אופן להידרדר לעוד מלחמה מיותרת בעזה, בטח לא שלושה שבועות לפני בחירות. ההתלהמות מימין בוודאי לא תעזור, אבל לצערי הרב שמעתי אותן הצהרות ריקות גם ממי שמתיימרים להיות אלטרנטיבה. אומץ לב זה לא רק בשדה הקרב, אלא באמירת אמת לציבור. מאכזב לגלות שאת מה שיודעים היטב רמטכ״לים, הם שוכחים לפתע כמנהיגים פוליטיים: שקט וחיים משני עברי הגבול תלויים זה בזה. לכוח יש מגבלות. לא נוכל ולא נרצה לחיות לנצח על החרב. רק חזרה מיידית להפסקת האש, צעדים להסרת המצור ולחיים ראויים בעזה ומיד מעבר להידברות עם מנהיגות העם הפלסטיני לקראת הסדר מדיני כולל יתנו לנו ביטחון ושקט. זה הדבר הראשון שצריכה לעשות הממשלה הבאה


אהבו: 980. הגיבו: 175. שיתפו: 56.
{% trans 'Tags' %}:

דו"ח המבקר הוא כתב אישום חריף נגד שר התחבורה. מדובר בכישלון אחד ארוך ומתמשך ובמדינה מתוקנת שר כזה צריך לשים את המפתחות ולנסוע הביתה. באוטובוס.

הדו"ח מוכיח את מה שאמרנו שנים רבות: רק תכנית לאומית למהפך בתחבורה תוציא את ישראל מהכאוס.
תכנית המהפך של מרצ בתחבורה:
1. הגדרת יעד ממשלתי למעבר משימוש ברכב פרטי לתחבורה ציבורית.
2. סבסוד מחירי התחבורה הציבורית.
3. סלילת של לפחות 50 ק״מ של נתיבי תחבורה ציבורית בשנה.
4. הפעלת תחבורה ציבורית שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, לרבות תחבורה בינעירונית ורכבות והפעלת הרכבת הקלה בגוש דן ובירושלים בשבת.
5. יישום מלא של תכנית קווים מהירים לאזורי תעסוקה.
6. תכנית ייעודית לקישוריות בין אמצעי התחבורה - אוטובוס מוביל לרכבת ולהפך.
7. הגדלת מספר נהגי התחבורה הציבורית על ידי שיפור תנאי העבודה.
8. קביעת נוהל ולפיו רכב שיושבת ליום עבודה קבוע בשבוע יקנה הטבות כלכליות לבעליו.
9. עידוד ההתניידות הבלתי ממונעת, באמצעים כמו אופניים והליכה רגלית.
10. תכנון עירוני מוטה תחבורה ציבורית.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,365. הגיבו: 329. שיתפו: 140.
{% trans 'Tags' %}:

האבסורד במעצרי הטלגראס מראה בדיוק למה כבר מזמן הייתה צריכה להיות כאן לגליזציה. לגליזציה פירושה שקניה ומכירה של קנאביס תהיה מוסדרת, מפוקחת וממוסה. גם רווח לאזרחים, וגם שינוי במציאות ההזויה שמכירת קנאביס נחשבת לפשע מאורגן. זאת גם הדרך הטובה ביותר למנוע מכירה של סמים לקטינים, עבריינות ופשיעה.

כשנבחרתי לכנסת התחלתי גם לפעול למען הקלות למטופלי הקנאביס הרפואי, אי הפללה, לגליזציה מלאה ואפילו מתחמים בטוחים במסיבות. כשהתחלתי לעסוק בזה איש לא העז לדבר על זה. קראו לי סטלנית, חשבו שאני לא רצינית, חטפתי הרבה אבל לא ויתרתי כי ידעתי מה שאני יודעת על כל המאבקים של מרצ: אנחנו מתחילים והשאר מצטרפים, ובסוף זה הופך למציאות. היום, חודש לפני הבחירות, כל המערכת הפוליטית הצטרפה. נמשיך לעבוד עד שזה יקרה

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 2,153. הגיבו: 378. שיתפו: 150.
{% trans 'Tags' %}: