יש עתיד

29,453 (0.00% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

עליזה לביא / יש עתיד באתר כנסת פתוחה

  עליזה לביא בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 12 בדצמבר 2018 13:42. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


יותר צעירים מעדיפים שלא להינשא ברבנות. גם זוגות דתיים. רבים מהם גם לא יכולים, כי המדינה ממשיכה להתעקש שהם לא יהודים, למרות שהעלתה אותם לארץ כי הם יהודים. התבלבלתם? גם אני אבל זאת המציאות בישראל. הם נאלצים לנסוע לחו״ל ולמצא פתרונות בעצמם.

הצעת חוק ברית הזוגיות שאני מובילה בשם מפלגת יש עתיד , מתכתבת עם המציאות הישראלית המשתנה ועם הדין הדתי. זהו הסכם אזרחי לחיים משותפים של שני בני זוג אוהבים שיאפשר לכל מי שחפץ בכך, לקיים חיי משפחה שוויוניים ומוכרים על פי החוק.

וכן - ברית הזוגיות היא צעד הכרחי וחשוב בשמירה על עתיד היהדות במדינת ישראל.


אהבו: 32. הגיבו: 4. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

החזרנו לנפגעות ולנפגעים את קולם שהושתק!

"רציתי לצעוק אבל לא יכלתי, החוק קרא לי עבריינית. ההוא, שפגע בי מסתובב חופשי ולי אפילו אסור לדבר...".

אני מתרגשת שהחוק שהעברתי היום יאפשר לכל נפגע ונפגעת עבירות מין לדבר, לפי רצונם והחלטתם בלבד. כל נפגע או נפגעת פותחים את הדלת לאלו שאחריהם, מביאים את הסוגיה לקדמת הבמה ועושים עוד צעד חשוב בדרך לתיקון החברה מהנגע הנורא של הטרדות ופגיעות מיניות.

החוק שיזמתי יחד עם אורלי לוי-אבקסיס, יפעת שאשא ביטון - Yifat Shasha Biton, איילת שקד מתקן את המציאות המעוותת, מחזיר לנפגעות ולנפגעי עבירות מין את חופש הביטוי ומאפשר להם להתראיין לתקשורת ללא פחד מסנקציות פליליות.
תודה על התמיכה בהובלה וליווי החוק عايدة توما-سليمان עאידה תומא-סלימאן, עושים צהריים עם יעל דן בגלצ, הצנרת, איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית


אהבו: 39. הגיבו: 8. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

פעם בשנה ה-חג של הבנות.
זה קורה הערב - ראש חודש טבת שחל תמיד בחנוכה, נקרא בקהילות צפון אפריקה "חג הבנות" - עיד אל בנאת. איך הרווחנו אותו מאז ימי החשמונאים, ולמה שכחנו ממנו ולא ספרו עליו?
צפו בסרטון המרגש, שמספר על החזרה הביתה של מנהגי הנשים שכמעט ואבדו לנו.
שמחה להיות שותפה לפרוייקט המרגש הזה שמחזיר את הסיפור שלנו.

חנוכה שמח,
חודש טוב ושבת שלום.

חלי טביבי ברקת בית אבי חי Beit Avi Chai סנונית - snunit לירז צ'רכי


אהבו: 58. הגיבו: 11. שיתפו: 20.
{% trans 'Tags' %}:

נשים לא צריכות לחיות בפחד. חוק האיזוק האלקטרוני שיזמתי הוא חוק מציל חיים. נורא ש-24 נשים שילמו בחייהן כדי שהממשלה תתעורר ותצא מהאדישות. אדוני ראש הממשלה Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו הבטחת חקיקת בזק. אפשר להעביר את החוק בשבוע.


אהבו: 39. הגיבו: 14. שיתפו: 7.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 48. הגיבו: 1. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

תתבישו. הממשלה והקואליציה ברחו, ולא השתתפו בדיון על כישלון הממשלה בטיפול ברצח נשים. ממשלה אטומה. מדובר בחיי נפשות זה לא עניין של קואליציה ואופוזיציה.
נצא מחר ונזעק ברחובות!

אני אישה אני שובתת 4.12.2018
מפלגת יש עתיד נשות ״יש עתיד״


אהבו: 124. הגיבו: 50. שיתפו: 44.
{% trans 'Tags' %}:

איש עם לב זהב. רפ״ק רובי קיים האיש והאגדה של Israel Police - משטרת ישראל זכה בעיטור הנשיא Reuven Ruvi Rivlin - ראובן רובי ריבלין על תרומתו יוצאת הדופן, במאבק בסחר בנשים. בעבודתנו המשותפת רבת השנים נחשפתי למקצועיות ולרגישות שבהחלטותיו. רובי היה הראשון להבין את בקשתנו, ששוטרים יתייחסו אל הנשים והגברים שברצף הזנות כאל קורבנות, וכמי שהגיעו לכך מתוך מצוקה ונסיבות חיים. וכן שיסייעו בהעברתם לדירות חירום, אם יתבקשו.
זאת השנה השביעית בה ישראל מדורגת במקום הראשון ברציפות, בדו״ח מחלקת המדינה האמריקאית. תעודת הכבוד - בטקס המרגש בבית הנשיא - היא פרי מאמץ מתמשך ושיתוף פעולה נדיר ומיוחד בין ועדת המשנה למאבק בסחר נשים ובזנות שאני עומדת בראשה לבין משרדי הממשלה, המשטרה, הפרקליטות וארגוני החברה האזרחית המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות. נמשיך בכל הכוח גם מול דפוסי הסחר והזנות החדשים, שלא הכרנו בעבר. נאתר אותם ונפעל למגרם.
חנוכה הוא חג האור. יחד נתקן ונביא אור לחצר האחורית של מדינת ישראל. חג חנוכה שמח. רויטל סויד עו"ד | Revital Swid גילה גמליאל - Gila Gamliel Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 141. הגיבו: 2. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 72. הגיבו: 3. שיתפו: 5.
{% trans 'Tags' %}:

כל הלילה התרגשת. בקושי הצלחת להירדם.
אמא של שבת - שחר נכדה אהובה שלנו.

שבת שלום לכולם, ובמיוחד לחיילים ולחיילות ולבנות השירות הלאומי. אתן עושות עבודת קודש. תורמות, מסייעות ומגויסות לטובת החברה הישראלית.
עם ישראל אוהב את כולכם - בניו ובנותיו המשרתים בצה״ל ובשירות הלאומי - למען מדינת ישראל וביטחון ישראל.

"אִם תְּקַבֵּל שַׁבָּת הַמַּלְכָּה אֶת פָּנַי יִלְבַּשׁ גּוּפִי שַׁבָּת יוֹם יוֹם,
וְגוּפִי יֶחֱזַק וְהַשַּׁבָּת בַּנֶּפֶשׁ תְּהִי." (אמיר גלבוע).

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 163. הגיבו: 26. שיתפו: 5.
{% trans 'Tags' %}:

״צריך ללמד את הבנים שאסור לפגוע בנשים, ושגופה של נערה הוא ברשותה בלבד״.

שמחתי לחזור לתיכון בו למדתי, לשוחח על מניעת אלימות, ולומר לתלמידות שפגיעה בנשים היא לא גזירת גורל. "ח"כיות חוזרות לתיכון" - מפגש שיזמתי ובמסגרתו חברות הכנסת מירב בן ארי - Merav Ben Ari Merav Michaeli מרב מיכאלי יפעת שאשא ביטון - Yifat Shasha Biton רחל עזריה הגיעו לתיכון בו הן למדו, לדבר עם התלמידים ישירות וללא מתווכים. גם להקשיב להם ולהביא את הקולות ואת הצרכים מהשטח, לחדרי הוועדה ולדיונים בכנסת, וגם לשתף אותם בעבודתנו בכנסת ישראל למיגור אלימות.

השבוע נרצחו 2 נערות. מתחילת השנה נרצחו 24 נשים. אנו עדים יום יום למקרים של אלימות ופגיעה מינית, ולצערי התוכנית הלאומית למניעת אלימות עדיין תקועה. נמשיך בכל הכוח לחלץ אותה - אך במקביל - למערכת החינוך תפקיד חשוב בהטעמת המודעות ובבניית אמון של התלמידים. יש למי לספר, יש למי לפנות לקבל עזרה. אלימות מכל סוג היא התנהגות מזיקה, מבחינה פיזית ורגשית, ובעלת השלכות הרסניות לנפש האדם. מודה למנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב, שפתח לנו את הדלת ותודה לח"כיות שמיד הצטרפו.

ייצאתי מהמפגש עם שעורי בית. ועוד נמשיך.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 62. הגיבו: 18. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}: