המחנה הציוני

113,469 ( +0.40% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

מרב מיכאלי / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  מרב מיכאלי בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 21 במרץ 2018 15:04. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 22 במרץ 2018 06:05


בתוך כל הרעש לפעמים יש רגעים של בהירות, רגעים שניתן לראות מי עושה ומה עושה, רגעים של מנהיגות. בתוך הקרב אהוד נגד אהוד מתברר תפקידם של פרץ ולבני. פעולותיהם החכמות, האסטרטגיות והשקולות של שר הביטחון עמיר פרץ Amir Peretz שהכין את המבצע בשלביו הראשונים ושרת החוץ (כשעוד היה תפקיד כזה) לשעבר Tzipi Livni - ציפי לבני, הם היו ציר מרכזי בתכנון הפעולה והובילו את ישראל להישג האסטרטגי המשמעותי ביותר ב20 השנים האחרונות.

היום מתברר שמנהיגות היא של מי שעושים ומתנהלות באחריות וברצינות, לא בציורים של פצצות באו״ם והסתה נגד ערבים ושמאלנים. היום מתברר שדווקא השמאל מביא בטחון, שדווקא איתו אפשר לישון בשקט.

עמיר פרץ, ציפי לבני, היו"ר אבי גבאי והנבחרת הכי חברתית בכנסת הם האלטרנטיבה למי שמזהיר מפני איראן אבל איפשר לה להגיע לסף דלתנו. ואנחנו נחליף אותו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 218. הגיבו: 82. שיתפו: 21.
{% trans 'Tags' %}:

‏כרגע הגשתי במשטרה תלונה על האונס הקבוצתי הנורא בסרטון עם אנתוני וארן ודרשתי מהיועמ"ש לוודא שהמשטרה חוקרת אותו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 2,658. הגיבו: 777. שיתפו: 132.
{% trans 'Tags' %}:

ברכות לח"כים החרדים שהשבוע שוב הראיתם שאתם מחזיקים את נתניהו בביצים ושוב קיבלתם חוק שמאפשר לגברים חרדים לא להתגייס. אבל תגידו, מה דעתכם להשיג פעם משהו לטובת החצי השני של הציבור שלכם? הנשים החרדיות.


אהבו: 760. הגיבו: 204. שיתפו: 119.
{% trans 'Tags' %}:

* סדר יום 14.3 - הנה מה שאני עושה בשבילכןם היום *
נותנת במה למאבק של נשים חרדיות לייצוג בכנסת וברשויות המקומיות ומצביעה נגד התקציב של הממשלה האופורטוניסטית הזאת. שתפו!


אהבו: 255. הגיבו: 28. שיתפו: 36.
{% trans 'Tags' %}:

בפעם הבאה שישאירו לכם על החלון כרטיס ביקור עם בחורה עירומה ומספר טלפון, גם אם תחייגו לא תגיעו לשום מקום. עבר סופית החוק שלי לחסימת מספרי טלפון שמשמשים לפרסום ותפעול זנות. עוד צעד בדרך למיגור הזוועה הזאת.


אהבו: 1,729. הגיבו: 179. שיתפו: 206.
{% trans 'Tags' %}:

*סדר יום 12.3 - הנה מה שאני עושה בשבילכןם היום*

לכל אלה שכתבו לי - נכון! נאבקת בנסיון של שרת המשפטים לאפשר לעמותות הימין שלה להסתיר מי תורם להןם. מעבירה בקריאה ראשונה את חלוקת חסכון פנסיוני בין בני זוג שנפרדו ופועלת להחליף את נתניהו. שתפו!


אהבו: 428. הגיבו: 75. שיתפו: 87.
{% trans 'Tags' %}:

צה"ל הוריד את הסרטון המדויק הזה שבו חיילות מפריכות את השקרים והדיבורים המכוערים על חיילות בשירות משמעותי. טוב לדעת שצה"ל דואג לרגשות, אז כדאי שידאג גם לרגשות נשים וחיילות שמשרתות בו ויפטר את הרב הצבאי הראשי ואת רבני המכינות שפוגעים לא רק ברגשות של נשים אלא ממש בזכויות שלהן. הגיע הזמן לשים סוף לאי השיוויון הזה.


אהבו: 2,032. הגיבו: 75. שיתפו: 670.
{% trans 'Tags' %}:

יום אחד בשנת 2001 עמדתי מול כספומט כדי להוציא כסף והוא, כהרגלו, אמר לי הכנס את כרטיסך, הקש, בחר, הוצא את כרטיסך מאז אני מדברת ברבות.


אהבו: 2,686. הגיבו: 347. שיתפו: 758.
{% trans 'Tags' %}:

יצא לי מרב מיכאלי


אהבו: 2,061. הגיבו: 153. שיתפו: 23.
{% trans 'Tags' %}:

בוקר טוב חברות וחברים, היום אני במאבק נגד עוד דחייה של יום לימודים ארוך. אתן מאמינות? שוב דוחים את יישום החוק בארבע שנים. אני הגשתי הצעת חוק להתחיל את היישום מעכשיו, במקום זה הם מנסים להחביא בחוק ההסדרים דחיה לעוד ארבע שנים! ומי יטפל הילדות והילדים שלכןם בארבע שנים האלה מאחת בצהריים?? זה נטו משפחה? זה נטו פחות חינוך, יותר פערי שכר מגדריים ויותר פריון נמוך במשק! אתןם יודעות מה? מילא דוחים, אבל לפחות היו מביאים מתווה ליישום בעוד ארבע שנים, מביאים תכנון למימוש בעתיד. אבל נאדה. בעוד ארבע שנים בדיוק אותו הדבר. אלא אם אנחנו נחליף את הממשלה הגרועה הזאת. שתפו!

תמונה: ynet

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 240. הגיבו: 23. שיתפו: 68.
{% trans 'Tags' %}: