המחנה הציוני

73,468 (-0.18% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

אראל מרגלית / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  אראל מרגלית בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 22 באוקטובר 2017 10:07. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 22 באוקטובר 2017 07:05


תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 90. הגיבו: 7. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

כמה פעמים תהיתם איך לפתח את הרעיון המדהים שצץ לכם באמצע החלום או במקלחת?

כמה פעמים חלמתם לפתח את הסטארטאפ שלכם, להיות אלה שייצרו מאות ואלפי מקומות עבודה על בסיס החזון שלכם? להיות אלו שיעזרו לעולם להיות מקום טוב יותר? וכן, גם להיות אלו שיעשו אקזיט מרשים!

יש בארץ הזאת כל כך הרבה אנשים יצירתיים שמגיעה להם הזדמנות כזו. הם מסביבנו כל הזמן ופשוט לא זוכים לעזרה המתאימה, להכוונה, לשיתופי הפעולה המתאימים עם מובילי התעשייה ולקשר עם המשקיעים הנכונים.

בדיוק לשם כך השקנו אתJVP Play - על מנת לתת לכם את אפשרות והזדמנות לממש את החלום.

לא משנה מהיכן אתם, בני כמה אתם, מה הרקע האקדמי שלכם ולמי אתם מקושרים - כל אחד יכול לקבל הזדמנות לממש את החלום ולחבור לענקי התעשייה כדי להגשימו.

יחד עם ענקית הקמעונאות הבריטית Tesco, בנק Barclays הבריטי, אקסלרטור מיקרוסופט וחברת הייעוץ דלויט, אנחנו נחושים לאפשר ליזמים צעירים גישה ישירה ללקוחות, שותפים ומשקיעים - פשוט מקצרים לכם את הדרך ושמים את כולם באותה נקודת זינוק.

בניגוד לחממות טכנולוגיות כאן ההזדמנות פתוחה בפני כולם, מדן ועד אילת. ההייטק הישראלי חייב לפרוץ את גבולות גדרה-חדרה- jvp play תגרום לזה לקרות.

צפו בסרטון מאירוע ההשקה שמסביר וקורא לכן/ם להירשם. תראו מי השתתף: דתיים וחילונים, ערבים ויהודים, החברה הישראלית כולה על שלל גווניה ומרכיביה.

הייטק זה לא לקבוצה אחת בלבד, ואסור שיישאר מועדון סגור.

יחד עם יואב צרויה, שגיבש את המיזם, יונתן מצ'אדו, שמריץ את המיזם מירושלים, ושאר השותפים, אנחנו פותחים את העולם הזה לכל מי שיש לו חלום ורצון אמיתי לעבוד קשה כדי להגשים אותו.

הפיצו בבקשה את הפוסט הזה, שתפו אותו, תייגו אנשים שאתם מכירים ומתאימים לפרופיל. תנו לאנשים מסביבכם הזדמנות לנסות ולהפוך לדבר הבא שיוצא מישראל.

להרשמה והצעות :
https://www.jvpvc.com/jvp-play/


אהבו: 334. הגיבו: 66. שיתפו: 66.
{% trans 'Tags' %}:

‏#JVPPlay הוא לא רק מיזם פורץ דרך בתעשיית ההייטק, אלא גם הזדמנות אמיתית לכל יזמ/ת בכל מקום בארץ, לייצר את הדבר הגדול הבא. בפעם הראשונה בישראל אנחנו מפגישים את היזמים עם החברות הגדולות בעולם ובתמיכה וליווי של JVP Media Quarter קרן ההשקעות שלנו.
יזמים ויזמיות מהצפון, מהדרום, מכל נקודה בארץ- זה הזמן להציג את הרעיונות והמיזמים שלכם.
להרשמה כאן: https://www.jvpvc.com/jvp-play/
או בלינק בסוף הכתבה.

(שתפו עם החברים/ות שמחפשים הזדמנות בעולם היזמות)


אהבו: 396. הגיבו: 25. שיתפו: 20.
{% trans 'Tags' %}:

שידור חי מהשקת JVP Play


אהבו: 54. הגיבו: 4. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

להרגיש, לדמיין, לעשות ולשתף.
אלו הם ארבעת העקרונות המנחים את קירן בר- סת׳י, אשת חינוך, מנטורית, יזמית, מעוררת השראה, שהגיעה השבוע לביקור בארץ מהודו. קירן המוכרת בכל העולם בזכות עשייתה המדהימה, היא אשר עומדת בראש ארגון ״יוצרים שינוי״, ארגון אשר יסודותיו מושתתים על אמונה, העצמה, התפתחות, השראה, אמפתיה ויצירת הזדמנויות.

דרך הארגון, משפיעה קירן על עשרות אלפי ילדים , בכל העולם ובהודו בפרט. הפגישה הייתה מרתקת, דיברנו על שיתופי פעולה של ארגון ״יוצרים שינוי״ יחד עם עמותת ״בקהילה״, אותה עמותה שהקמנו אני ודבי רעייתי. עמותה שכל מטרתה ותכליתה, היא הענקת הזדמנויות לילדים, ושינוי מציאות חברתית בשכונות מתקשות. בפגישה, יחד עם עומר גבעתי שעושה עבודה נהדרת ומוביל את העמותה קדימה בשנים האחרונות, וקירן, נוכחנו לגלות כי נקודות הממשק בין שני הארגונים הן רבות. העקרונות העומדים בבסיס עמותת בקהילה, קרובים ברוחם לאותם העקרונות של יוצרים שינוי.

הבולט ביותר בינהם, שהוא גם זה אשר מנחה אותי שנים רבות, והולך איתי לכל מקום, הוא האמונה. האמונה כי ההצלחה היא מדבקת, אנרגיות חיוביות הן מדבקות, מילד אחד לשני, מעיר אחת לשכנתה, מארץ אחת לאחרת. מתחיל בקטן והופך לגדול.

הצלחה של פרט אחד קטן ובודד, יכולה להפוך להצלחה של אזור שלם, של קהילה שלמה.
השנה הפעילות של עמותת בקהילה מתרחבת, אנו שואפים ומייחלים לגעת בעוד ועוד ילדים, להעניק עוד ועוד הזדמנויות, להאמין כי אפשר, ויחד, ליצור את השינוי. מהצלחה אחת קטנה, להצלחה אחת גדולה, מדבק כמו שאמרתי , זה כל הסיפור, ככה זה מתחיל. ההזדמנות שהעמותה מעניקה לעוד ועוד ילדים, הופכת להיות ההזדמנות של עצמנו, כי שם טמון העתיד, בהצלחה שלהם .

Omer Givati
בקהילה - משנים מציאות חברתית, Bakehila - Leading Social Change

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 146. הגיבו: 15. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

הזדמנות חד פעמית למי שיש לו חלום וסטארטאפ:
את או אתה יזמים צעירים, יש לכם רעיון נהדר וסטארטאפ בתחילת דרכו, ואתם יודעים שיש לרעיון שלכם סיכוי, אתם מאמינים בו, ועובדים מאוד קשה כדי להוציא אותו לפועל. החלום שלכם זה שהוא יהפוך למיזם בינלאומי, למשהו גדול ורחב היקף, עם שותפים חכמים שמשקיעים יחד אתכם, ועם שותפים אסטרטגים בינלאומיים. הרי יש לא מעט ישראלים שעשו את זה בגדול, וברמה הבין לאומית.
כל מה שחסר לכם הוא איזושהי יד מכוונת, ותמיכה ממי שכבר עשו את זה בעבר, מאותם אלו שביכולתם לקשר אתכם לשחקני ענק בינלאומיים. בואו נגיד את האמת, אתם צריכים מקום לעשות גם טעויות ולשנות כיוון.
דברים גדולים לא נוצרים בקו ישר למעלה, מי כמוני יודע 😀
זה, בדיוק, מה שאנחנו הולכים לעשות במיזם החדשני שלנו שנקרא JVP Play - תוכנית להאצת סטארט-אפים ויזמות, בשיתוף פעולה עם ענקית הקמעונאות הבריטית Tesco, בנק Barclays הבריטי, אקסלרטור מיקרוסופט וחברת הייעוץ דלויט.
אנחנו מאפשרים ליזמים צעירים גישה ישירה ללקוחות, שותפים ומשקיעים, פשוט מקצרים ליזמים הצעירים את הדרך. הסטארט-אפים שייבחרו וייכנסו למיזם יקבלו סיוע, תמיכה וגיבוי מ JVP ומהשותפים שהקימו ומנהלים את הקרן וחממות המדיה והסייבר, אנשים כמו קובי רוזנגרטן, גדי תירוש, רפי קסטן, פיונה דרמון, יואב צרויה ומיכל דריימן. וכמובן ממני, כיו"ר JVP ,קרן ההשקעות הבינלאומית, שנחשבת היום לאחת מהטובות בעולם.
לכל זה תוסיפו אפשרות לגישה ישירה ותמיכה מחברות ענק בינלאומיות.
יואב צרויה, שותפי לקרן, והאיש שאתם רוצים את עזרתו כשזה מגיע להשקעות בינלאומיות, יוביל את הפרויקט ויסייע בבחירת המיזמים שיקחו בו חלק.
זה חדשני, זה מאתגר ובעיקר זה מאפשר לצעירים שלנו להראות לעולם למה אנחנו מסוגלים. זה לתת להייטק והחדשנות הישראלית עוד מקום, עוד אופציות. וזה לייצר עוד מקומות עבודה חדשים, ולפתוח את ישראל לעולם. זה מרגש ומשמח, ובעיקר נותן דחיפה קדימה ליצירתיות הישראלית.
ב 18 באוקטובר, אנחנו פותחים את ההרשמה למיזמים שירצו להגיש בקשה להתקבל לתוכנית. אני ממש מחכה לראות מה המוח והיצירתיות שלכם יביאו לשולחן. אני מצפה לפגוש אתכם ולהכיר אתכם. עוד פרטים בכתבה של Calcalist כלכליסט
שתפו עם חברים/ות יזמים/יות. נצלו ההזדמנות.
Yoav Tzruya
Fiona Darmon
Gadi Tirosh
MichalDrayman


אהבו: 413. הגיבו: 69. שיתפו: 81.
{% trans 'Tags' %}:

אז את או אתה יזמים צעירים שיש לכם רעיון נהדר וסטארטאפ בתחילת דרכו. אתם יודעים שיש לרעיון שלך סיכוי, אתם מאמינים בו, אתם עובדים מאוד קשה כדי להוציא אותו לפועל. החלום שלכם זה שהוא יהפוך למיזם בינלאומי, משהו גדול ורחב היקף, עם שותפים חכמים שמשקיעים איתך ועם שותפים אסטרטגים בינלאומיים, הרי יש לא מעט ישראלים שעשו את זה בגדול וברמה הבין לאומית.
אבל אפילו אתם לא ממש יכולים לבד, אתם צריכים שותפים, יד מכוונת ותמיכה ממי שכבר עשו את זה בעבר ויכולים לקשר אתכם לשחקני ענק בינלאומיים. בואו נגיד את האמת, אתם צריכים מקום לעשות גם טעויות ולשנות כיוון. כי דברים גדולים לא נוצרים בקו ישר למעלה. מי כמוני יודע😀
זה, בדיוק, מה שאנחנו הולכים לעשות במיזם החדשני שלנו שנקרא JVP Play - תוכנית להאצת סטארט-אפים ויזמות בשיתוף פעולה עם ענקית הקמעונאות הבריטית Tesco, בנק Barclays הבריטי, אקסלרטור מיקרוסופט וחברת הייעוץ דלויט. אנחנו מאפשרים ליזמים צעירים גישה ישירה ללקוחות, שותפים ומשקיעים, פשוט מקצרים ליזמים הצעירים את הדרך. הסטארט-אפים שייבחרו וייכנסו למיזם יקבלו סיוע, תמיכה וגיבוי מ JVP ומהשותפים שהקימו ומנהלים את הקרן וחממות המדיה והסייבר, אנשים כמו קובי רוזנגרטן, גדי תירוש, רפי קסטן, פיונה דרמון, יואב צרויה ומיכל דריימן. וכמובן ממני, כיו"ר JVP Media Quarter ,קרן ההשקעות הבינלאומית שנחשבת היום לאחת מהטובות בעולם. לזה תוסיפו אפשרות לגישה ישירה ותמיכה מחברות ענק בינלאומיות.
יואב צרויה, שותפי לקרן והאיש שאתם רוצים את עזרתו כשזה מגיע להשקעות בינלאומיות, יוביל את הפרויקט ויסייע בבחירת המיזמים שיקחו בו חלק.
זה חדשני, מאתגר ובעיקר מאפשר לצעירים שלנו להראות לעולם מה הם יכולים ומסוגלים. זה לתת להייטק והחדשנות הישראלים עוד מקום, עוד אופציות. וזה לייצר עוד מקומות עבודה חדשים ולפתוח את ישראל לעולם. בקיצור, זה מרגש ומשמח ובעיקר נותן דחיפה קדימה ליצירתיות הישראלית.
ב 18 באוקטובר אנחנו פותחים את ההרשמה למיזמים שירצו להגיש בקשה להתקבל לתוכנית. אני ממש מחכה לראות מה המוח והיצירתיות שלכם יביאו לשולחן. אני מצפה לפגוש אתכם ולהכיר אתכם. עוד פרטים בכתבה של Calcalist כלכליסט

שתפו עם חברים/ות יזמים/יות. נצלו ההזדמנות.

Yoav Tzruya
Fiona Darmon
Gadi Tirosh
@michal drayman


אהבו: 11. הגיבו: 2. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

3000 בכירים מהממשל ועולם העסקים הצרפתי והאירופי והמזרח תיכוני (כן, נציגים רבים ממדינות ערביות) באו לשמוע מה יש ליזמות הישראלית להציע לעולם.
פיונה דרמון, שותפתי בקרן JVP המהווה מודל להנהגה נשית בנ״ל בישראל ואנוכי מציגים בצרפת את המודל היזמי שלנו;
איך חדשנות נתנה תקווה לצעירים בירושלים ובבאר שבע ונתנה סיפור חדש לעיר. איך החדשנות והטכנולוגיה הישראלית יכולה לתת הזדמנות חדשה לחבר'ה בקריית שמונה, בכרמיאל, בחיפה ובכל רחבי הארץ. בואו, אמרנו להם, תהיו שותפים בצמיחה של ישראל.
את נשיא צרפת, מקרון, הכרתי במפגשים ושיחות ארוכות עוד לפני שהפך נשיא ובתאום איתו פגשתי השבוע את שר החדשנות הצרפתי, את האנשים שמובילים את הכלכלה הצרפתית והקרנות הממשלתיות והטכנולוגיות והם גם אלו שהזמינו את פיונה ואותי לאירוע שבו הצגנו איך חדשנות משנה עיר ומדינה ..

צרפת של מקרון הופכת לשחקן המרכזי באירופה ואנחנו יוצרים שיח חדש מול צרפת. שיח של שיתוף פעולה ויוזמה במקום שיח של בדלנות והסתגרות. פתיחות לעולם, החלפת מידע, הבאת השקעות לישראל, מעורבות ישראלית עם לקוחות ויזמים מאירופה ,חילופי סטודנטים, מחקר מדעי ויצירתיות חדשה של שיתופי פעולה.
מדינת ישראל לא יכולה להגביה את החומות, היא חייבת להסיר אותן.
צפו בסרטון הזה, תראו כמה לישראל יש מקום חשוב ומרכזי בעולם. כמה אנחנו חייבים לעבוד על דיאלוג עם העולם במקום להתנתק ממנו. כמה חשוב לטפח את מערכת היחסים עם אירופה, מה היזמים והיזמיות הישראלים יכולים לעשות למען מדינת ישראל כשמשחקים פתוח ומשתפים פעולה.
JVP Media Quarter
Fiona Darmon


אהבו: 1,026. הגיבו: 159. שיתפו: 216.
{% trans 'Tags' %}:

אודרי אזולאי היא המנכ"לית החדשה של ארגון אונסק"ו. אזולאי היא שרת התרבות לשעבר של צרפת ולכן זוכה לתמיכתו של מקרון בגדול , כמו כן היא בתו של היועץ האישי היהודי של מלכי מרוקו, אנדרה אזולאי. אזולאי גדלה בבית אוהב ישראל, רבים מחברי הכנסת, השרים ואנשי עסקים ותרבות ישראלים הם ידידים קרובים של אביה שפעל כל חייו למען ישראל מצרפת וממרוקו.
ישראלים במרוקו הם אורחים מבורכים הרבה בזכות המשפחה הזו והיחסים בין המדינות טובים.
למינוי כזה צריך לתת הזדמנות. למינוי כזה יש פוטנציאל להפוך את אונסק"ו לארגון שחוזר להיות מפוקס על תרבות ומדע ומורשת ופחות על פוליטיקה; לארגון הרבה יותר פרו ישראלי. נכון, אונסק"ו קיבל כמה החלטות קשות ובלתי מתקבלות על הדעת נגד ישראל שראוי היה שלא יתקבלו.
אבל כל זה לא מונע ממנו להיות ארגון שחלק מהפעילות שלו, בעיקר בתחום שימור אתרי מורשת ותרבות וקידום המדע ראויה וחשובה.
יש כאן הזדמנות לישראל לפתוח דף חדש עם אונסק"ו. יש כאן פתח לשיקום מערכת היחסים ואסור לפספס אותה.
ברכות לאודרי אזולאי על כניסתה לתפקידה החדש.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 754. הגיבו: 62. שיתפו: 40.
{% trans 'Tags' %}:

מה גורם למעסיק לחשוב, שמותר לו לשלם לאישה, פחות מאשר הוא משלם לגבר? מה חולף בראשו, כשהוא מראיין אישה וגבר לאותו תפקיד בדיוק, ואז מציע לגבר שכר גבוה בעשרים אחוז מזה שהציע לאישה? אפליה על רקע מגדרי, היא מחלה חברתית קשה שמדינת ישראל לוקה בה. לא מדובר במעסיק ספציפי זה או אחר, מדובר בתופעה חוצת מגזרים ותחומי התמחות.
אז קודם כל, מילה למעסיקים שמפלים נשים בשכר: אתם פוגעים בעצמכם. ע"פ נתונים שפורסמו ע"י הממשל האמריקאי, חברות שמעסיקות נשים, ובעיקר חברות שנשים תופסות בהן מקום בשדרת הניהול, מצליחות הרבה יותר מחברות שמורכבות מגברים בלבד, וכיו"ר "יוזמה לאומית" וקרן JVP ששדרות הניהול הבכיר שלהן מורכב ממספר רב של נשים, אני רואה זאת בשטח ובתוצאות.
מדינות שבהן נשים הן חלק מהממסד הכלכלי הבכיר, הן מדינות מצליחות יותר. בשורה התחתונה, אנחנו רוצים נשים עובדות, בשכר שווה, זה אינטרס של כל מעסיק ושל המדינה. כמי שיצר אלפי מקומות עבודה, כיו"ר קרן השקעות מהמצליחות בעולם, אני יכול לומר באחריות מלאה שלשלם לנשים פחות, זה לא פחות מפגיעה ישירה בעצמנו.
אפליה על רקע מגדרי, היא לא עניין רק לארגוני נשים. זה לא משהו פנימי, זאת תופעה חברתית חמורה שיש לטפל בה בנחישות. זהו אינטרס של החברה הישראלית כולה, זהו אינטרס של המדינה. נשים לא שוות פחות.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 454. הגיבו: 42. שיתפו: 77.
{% trans 'Tags' %}: