המחנה הציוני

74,050 ( +0.11% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

אראל מרגלית / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  אראל מרגלית בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 12 באוקטובר 2018 19:06. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


ללוסי וצחי ברכה מירושלים:
העיר הזאת שבה אני גר, היא סוערת ומלאת ניגודים כמו שרק אהבה גדולה באמת יכולה להיות. בכל יום היא פורמת ורוקמת את רקמתה האנושית מחדש ובסוף השבוע צונח עליה שקט ואז היא יפה מתמיד.
סבתא רבא של דוד המלך היתה רות המואבייה. אני מסתכל על העיר שלי ירושלים שדוד המלך היה זה זה שכבש ללא שפיכות דמים והפך לבירת "הממלכה המאוחדת" ואני חושב כמה כוח היה בעם שפתח את שעריו, כמה כוח יש בעם שלא מסתגר ולא מתבדל.
אני מאחל לכם מזל טוב ושאחרי הסערה הגדולה יצנחו עליכם שקט ונחת והמשך עשיה ויצירה.
שבת שלום

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 442. הגיבו: 34. שיתפו: 38.
{% trans 'Tags' %}:

ירושלים היא הבית שלי, העיר שאני הכי אוהב בעולם. ירושלים היא לב העם היהודי אך עליה להיות גם עיר רב-תרבותית, פתוחה ופלורליסטית. כוחה האמיתי הוא בשילוב שבין חומר לרוח. אבל כדי לשמר את הייחוד שלה ולהמשיך לפתח אותה היא חייבת לתת מענה לצעירים, להפוך למקום שצעירים רוצים לחיות בו.
אני מזמין אתכם להצטרף אלינו לעימות המרכזי שאנו עורכים בין המתמודדים לראשות העיר. עתידה של ירושלים חשוב לכם? אז בואו. מבטיח לשאול שאלות קשות ולא לוותר על תשובות מספקות. מעל 400 איש כבר נרשמו, זה הזמן לקחת חלק בעיצוב עתידה של ירושלים.
הרשמו כעת בלינק המצורף:
https://jerusalem-debate.eventbrite.com

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 315. הגיבו: 45. שיתפו: 37.
{% trans 'Tags' %}:

מאות אנשים באו לחגוג אתנו את הזכיה של JVP, הקרן שהקמתי, שנבחרה להקים את מרכז הסייבר הבין לאומי בניו יורק.
את הקייטרינג עשו מאפיית "לחמים" הישראלית שיש לה שני סניפים מצליחים בעיר, מי שהופיעה היא הכנרת מירי בן ארי. אנחנו גאים להיות ישראלים שמובילים בעולם, גאים בישראליות שלנו, גאים שישראל היא חוד החנית בתחום הטכנולוגיה והיצירה בעולם.
ובתוך החגיגה הגדולה לא יכולתי שלא לעצור לרגע ולחשוב על ההורים שלי, מיקי ואיציק זכרונם לברכה, אנשי חינוך שבשנת 1969 נשלחו מקיבוץ נען לארה"ב לנהל את המחלקה העיברית במרכז הקהילתי בדטרויט וללמד עברית המוני יהודים שרצו קשר חדש עם שיראל. אנשים שראו לנגד עיניהם חברה וקהילה כשחזרנו לארץ לעיירה כרמיאל בגליל.
אמא ואבא אם הייתם מגיעים למסיבה הייתם מסתכלים מסביב ולא מאמינים שישראל כ"כ משמעותית לארה"ב וששיתוף הפעולה והחיבורים שאתם התחלתם כלכך הצליחו.
זה קליפ מהמסיבה, רק כדי לתת לכם טעימה. ואם אתם מגיעים לניו יורק חפשו בסוהו בניין גדול לבן על הפינה של ברודווי וגרנד - זה משלנו, Made in Israel. בניו יורק.
שבת שלום מירושלים


אהבו: 590. הגיבו: 121. שיתפו: 109.
{% trans 'Tags' %}:

אחרי ערב מרגש בו נחשף שקרן ההשקעות שלנו JVP נבחרה על ידי העיר ניו יורק להקים את מרכז הסייבר של העיר, התראיינתי אצל אודי סגל, על כוחה של החדשנות הישראלית לייצר שינוי עולמי, לייצר בריתות חדשות ולהתמודד עם איומי הסייבר האיראני (ולא רק). קחו 5 דקות כדי להבין מה כוחה האמיתי של מדינת ישראל. יש לנו הרבה מה לתרום לעולם וזו רק ההתחלה - כי כמו שחדשנות משנה עיר כמו ירושלים ומדינה כמו ישראל חדשנות יכולה לשנות אזור שלם


אהבו: 332. הגיבו: 31. שיתפו: 47.
{% trans 'Tags' %}:

The moment has come! We finally got the green light from The City of New York's Economic Development Corporation to announce this exciting news:
Our Venture Capital firm, JVP, was chosen to be the founder of New York's new Cybersecurity innovation and investments center.
Top universities including Columbia, Cornell, NYU and CUNY are all partners in this project.
Our model is inspired by what we successfully initiated in Jerusalem and Be'er Sheva.
New York City is a special place for me.
And now, this city chose JVP Media Quarter, the fund that I founded 25 years ago, to strengthen its status as an international leader in the Cybersecurity arena.
This evening we will celebrate this great accomplishment in a big launch party at our new venue in SoHo, Hub.NYC by JVP.
If your part of the Israel, New York or the international innovation arena please join us in our celebration!
This is a very special moment for my partners, the JVP team and entrepreneurs, for my family and for myself.
Please RSVP for the event at:
https://lnkd.in/gk2P__z

A special thanks to JVP's outstanding team who are leading this initiative together.

Yoav Tzruya | Fiona Darmon | Tali Rabin | Gadi Porat | Michal Drayman | @dana hyde | Joy Marcus | Uri Adoni | @haim kopans | Noa Yaar | Sagi Kedem | Michael Abraham

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 903. הגיבו: 63. שיתפו: 36.
{% trans 'Tags' %}:

זהו, קיבלנו אישור מעיריית ניו יורק לפרסם את החדשות: קרן JVP שלנו נבחרה להקים את מרכז היזמות והשקעות הסייבר של העיר. האוניברסיטאות Cornell, NYU, Columbia ו CUNY הן שותפות שלנו לפרויקט הזה. המודל: מה שעשינו בירושלים ובאר שבע.
ניו יורק היא מקום מיוחד מבחינתי: הייתי כאן באחד עשר בספטמבר כשחשבנו שהעולם מתמוטט, רצתי עשרות בלוקים עד בית הספר של הבנות שהיה ממש ליד המגדלים. את הדוקטורט שלי עשיתי בקולומביה. בעיר הזאת עבדתי כסבל אצל מוישס, הגב שלי מכיר המון מקררים ניו יורקים. ועכשיו העיר הזאת בחרה ב JVP כדי לחזק את מעמדה של העיר ניו יורק כמוקד הגנת סייבר בינלאומי.
הערב נחגוג את הזכיה במסיבה גדולה בסוהו.
איזו סגירת מעגל, איזו התרגשות.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 2,885. הגיבו: 421. שיתפו: 162.
{% trans 'Tags' %}:

שבוע סוער בניו יורק.
אני נמצא כאן בעיצומו של תהליך שבשבוע הבא יגיע לשיאו ויביא לישראל הרבה כבוד והכרה בתחום הסייבר ושיתוף פעולה חסר תקדים ברמה הבין לאומית.
כאן אני מתראיין בנושא, מסביר שאחת הבעיות המרכזיות עם איראן היא היותה היום תוקפת הסייבר הגדולה בעולם.
צפו, שתפו וחכו לשבוע הבא.
מבטיח לעדכן.
שבת שלום.


אהבו: 661. הגיבו: 105. שיתפו: 118.
{% trans 'Tags' %}:

אין צורך שקו הרכבת ירושלים - ת"א באמת יגיע לת"א. חבל, באמת, זה מיותר. הכי הגיוני שהוא יעצור באמצע והנוסעים ירדו ויחליפו רכבת. אולי בכלל עדיף שילכו ברגל, ללכת זה בריא. נשמע מוזר? לא אם אתה ממשלת ישראל. השר כ"ץ וראש הממשלה חנכו את הקו בגאווה, אפילו שהרכבת לא נכנסת לת"א. וכדי להשיק את הקו הלא גמור הם לקחו קרונות מהקווים של חיפה ונהריה ויצרו עומס עוד יותר כבד על הקווים בצפון,כי מה משנה רווחת הנוסעים והאמת, העיקר שמצטלמים ויש סיקור עיתונאי.
הרעיון לקרב בין ירושלים לת"א מבורך, הרבה מאוד אנשים מחכים לחיבור הזה. כירושלמי אני אומר לכם: קו רכבת מהיר, יעיל ובטוח שיחבר בין העיר למרכז המדינה יכול לשנות את פניה, הוא יסייע לתיירות, לפיתוח העיר, לצעירים ולעסקים, זאת ברכה. אבל כדי שזה יקרה צריך קו אמיתי, שמגיע ליעד, לא פייק קו.
לחבר צריך לדעת,הממשלה הזאת לא ממש חזקה בתחום. תנו לה להפריד והיא עושה את זה בחמש דקות. תנו לה לבנות רכבת ולחבר ולמעלה משש שנים יקח לפרויקט לעמוד על הרגליים וגם אז הוא לא יהיה שלם.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 897. הגיבו: 230. שיתפו: 351.
{% trans 'Tags' %}:

השנה הזאת היתה משמעותית מאוד עבורי. כשעזבתי את הכנסת ידעתי שאני עושה זאת למען עשייה במקום אחר ואפקטיבי יותר, ושאמשיך לפעול למען עתיד טוב יותר. אני מבקש לפרט לכם ולכן מה נעשה בשנה האחרונה, זה חשבון הנפש הציבורי שלי. אני גאה במה שנעשה וממתין בציפייה למה שעוד נעשה:

בגליל ובקרית שמונה -
המדינה אימצה את התוכנית שלנו שמטרתה להפוך את האזור למוקד חדשנות במזון, FoodTech, קטגוריית הייטק חדשה שבכוחה לחולל מהפכה.
בדצמבר נשיק את ההאב הראשון בגליל העליון ונתחיל לבנות את רובע הפודטק של ישראל בקריית שמונה, 3500 מ"ר של חדשנות.
אפשר להגיד היום בפה מלא - החזון הופך למציאות, אזור שלם משתנה לנגד עינינו ואנחנו מקווים להיות שותפים ביצירת אלפי מקומות עבודה מתגמלים לצעירים בצפון יחד עם ראשי הרשויות מימין ומשמאל, הסטודנטים והמגזר העיסקי.

בחיפה -
הצלחנו לייצר שת"פ בין אוניברסיטת חיפה, הטכניון, בי"ח רמב"ם וחברת פיליפס שעובדים יחד כדי להקים את רובע הבריאות הדיגיטלית בקמפוס הנמל בעיר התחתית. אנחנו מצליחים לחבר בין גופים שונים והופכים יחד עם השותפים הרבים , את העיר למוקד חדשנות בינלאומי. היום אפשר כבר לומר - כשעובדים יחד מגיעים להישגים נפלאים, יחד זה כוח.

בבאר שבע -
כ 4000 מקומות עבודה חדשים נוצרו בשנים האחרונות . השנה הוספנו עוד רבים ואנו גאים להיות שותפים ליצירה.
בחודשים הקרובים יצטרפו לחממת הסייבר שלנו בעיר עוד שתי חברות, זה אומר עוד מקומות עבודה לחברה שגומרים אוניברסיטה בדרום, עוד משקיעים, עוד צמיחה עוד אנרגיה.
באר שבע משתנה, היא הופכת שם נרדף בעולם ליזמות וחדשנות. אני מבטיח לכם שאחד הפרויקטים הגדולים בעולם ייצא משם בשנים הקרובות.

בירושלים -
רובע המדיה שיצרנו ב2002 בבית המדפיס ותחנת הרכבת הישנה ממשיך להוות מוקד משיכה ליזמים, משקיעים וראשי מדינות מכל העולם. השנה זכינו לארח את ג'ק מא, הבעלים של עלי בבא, ואפילו את נסיך הולנד. נפגשנו עם ראש ממשלת אנגליה תרזה מיי ושיתפנו פעולה עם נשיא צרפת עמנואל מקרון.
יזמות וחדשנות מייצרות חיבורים ושותפויות וזאת הדרך הטובה ביותר לחזק את ישראל ולהאדיר את שמה בעולם.

בארגון בקהילה -
עד עכשיו פעלנו בירושלים ובבית צפפה ועין אפר וברמת אליהו בראשלצ.
השנה אנחנו מתרחבים גם לקריית שמונה וחיפה ומשלבים את החדשנות הטכנולוגית עם יזמות חברתית. עשרות שינשינים, מלח הארץ, שתורמים שנה מחייהם כדי לעזור לילדים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהגשים חלומות ולהגיע הכי רחוק שאפשר.
אני אומר לכם מעומק הלב: מי שלא ראה חיוך של ילד שלראשונה בחייו הצליח אחרי שחווה כישלון אחרי כישלון לא ראה אושר ותקווה מימיו. ותסתכלו על הפנים של ההורים, כמה גאווה. רגעים של נחת שאין להם אח ורע.

בקרן JVP -
אנחנו מגייסים מהעולם מאות מיליוני דולרים כדי להשקיע בחברות ישראליות צעירות וברעיונות החדשים של ישראלים אמיצים וחכמים.
זה היעד שלנו - להפוך יוזמות של יזמים ישראלים צעירים לחברות גדולות ומשפיעות שמייצרות מקומות עבודה חדשים בכל רחבי הארץ. במקביל אנחנו מרחיבים את הפעילות שלנו בעולם: ניו יורק, צרפת ואפילו במרוקו ומדינות המפרץ יש עם מי לשתף פעולה.
הקרן נחשבת לאחת מקרנות הסטארטאפים הטובות בעולם. זאת תוצאה של עבודה רבת שנים, אמונה במטרה וגם הכישרון האדיר של הצעירים הישראלים - יש כאן את האנשים הכי יצירתיים שאי פעם פגשתי.
השותפות והשותפים שלי בJVP הם אנשים מדהימים ויש לי זכות גדולה לעשות איתם דברים שמשנים מציאות.

מה נאחל לעצמנו ולמדינת ישראל לשנה הבאה? יצירה, יצירתיות, סקרנות, סולידריות חברתית וצמיחה. הרבה מקומות עבודה חדשים ואפשרויות לצעירים הנפלאים שלנו. ומעל הכל - שהבין אדם לאדם יעמוד במרכז. שיהיה לנו אכפת אחד מהשני בלי הבדל דת, גזע או לאום מפני שכולנו, בסופו של דבר, רקמה אנושית אחת חיה.

גמר חתימה טובה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,615. הגיבו: 231. שיתפו: 115.
{% trans 'Tags' %}:

ראיון חד ומרתק של בן כספית עם אהוד ברק. אני לא תמיד מסכים אתו, בתקופת כהונתו כראש ממשלה הוא שגה לא מעט. הרבה מהבניה של הכלכלה החדשה, הטכנולוגיה והחדשנות ששינתה את מדינת ישראל הגיעה אחריו וחברי ואני מנסים להכניס את שפת החדשנות גם לשיח הפוליטי.
אבל את אומץ הלב במערכה הצבאית והציבורית איש לא ייקח ממנו וגם לא את חדות המחשבה ויכולת הניתוח האנליטית.
אם לא קראתם עדיין זאת קריאת חובה.
שבת שלום.
http://m.maariv.co.il/news/politics/Article-660569


אהבו: 554. הגיבו: 56. שיתפו: 151.
{% trans 'Tags' %}: