יש עתיד

44,832 (0.00% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

אלעזר שטרן / יש עתיד באתר כנסת פתוחה

  אלעזר שטרן בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 14 בינואר 2019 08:48. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


הרמטכ"ל איזנקוט, מהרמטכ"לים הבולטים ביותר שהיו לצה"ל.

בשיחת הסיכום בוועדת החוץ והביטחון אחד הדוברים אמר שאיזנקוט היה הרמטכ"ל היחיד בשנים האחרונות שבזמן כהונתו לא היו מלחמה או מבצע גדול. העמדתי את הדברים על דיוקם- אין ספק שבכהונתו של גדי איזנקוט הייתה מלחמה והיו מבצעים- המלחמה שבין המערכות (מב"מ). במסגרתה פיקד איזנקוט בהצלחה על מבצעים רבים מאוד והביא לניצחונו של צה"ל במערכה זו, ניצחון שהתבטא בכך שנמנעה מלחמה מרובת נפגעים, חיילים ואזרחים. כמו כן, צה"ל התעצם והוא מוכן היום טוב לאין שיעור לאתגרים שעוד נכונו לו.

בתקופה הזו, בה פוליטיקאים ובעלי אינטרס הפכו את צה"ל לכלי משחק פוליטי, נחצו גבולות ברורים. גדי לא מצמץ לרגע והיה רמטכ"ל שלא פועל לפי סקרי דעת קהל או מנסה לרצות את הדרג המדיני אלא מתעקש לפעול לפי טובתו של צה"ל, ברוח צה"ל ותוך שהוא מחזיק בידו מצפן ולא שבשבת. לאור הכרותינו ארוכת השנים בצה"ל ומחוצה לו, שמחתי שלא הופתעתי.

התנהלותו הביאה לכך שמעמדו של צה"ל בחברה הישראלית נשאר איתן, כגוף הזוכה להערכה הרבה ביותר במדינה. עם ישראל חב לו רבות על תרומתו למדינה במשך 40 שנות שירותו ועל יושרתו וצניעותו יוצאות הדופן המהוות מודל לחיקוי עבור כולנו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 679. הגיבו: 41. שיתפו: 48.
{% trans 'Tags' %}:

באנו לשנות, ועד היום עשינו זאת בעקביות ובנחישות. צפו ותראו מה הדבר הראשון שנעשה בממשלה הבאה בראשותנו. שתפו בכל הכוח.


אהבו: 73. הגיבו: 19. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}:

פרשת השבוע בפחות מדקה וחצי.

#פרשת_השבוע
#שבת_שלום


אהבו: 52. הגיבו: 15. שיתפו: 15.
{% trans 'Tags' %}:

"מדינת ישראל כולה, בעזרת השם, שתלך למקום של מחויבות לתורה והֲלָכָה יותר ויותר." לצערי הרב זה לא הפתיע אותי, אמירותיה של חברת הכנסת שולי מועלם אינן פליטת פה ולא הוצאו מהקשרן.

זה אותו קו שהביא להגדלת הפער בין דתיים לחילונים במדינת ישראל. זה בדיוק הקו שהובילה מפלגת הבית היהודי בקדנציה החולפת. בקו הזה בוטלה החלטת הממשלה בנושא הגיור וגברה ההתבוללות בישראל. בקו הזה בדיוק הוטל וטו על צירוף נשים לגוף שבוחר את הרבנים. בקו הזה נגנז מתווה הכותל והורחב הקרע עם יהדות התפוצות. באה חברת הכנסת מועלם ומבטיחה לנו שבדיוק הקו הזה הוא מה שעתיד להיות לפי התורה החדשה כביכול. מי שעיניו בראשו יודע שזאת האמת.

אין ספק שהמקום שבו מוכח השכם וערב שילוב אמיתי בין דתיים לחילונים הוא מפלגת יש עתיד. הן ברשימת חברי הכנסת, הן במצע והן במאבק המתמשך למען יהדות מקרבת ולא מרחיקה בשתי הקדנציות האחרונות. כך אנחנו מתחייבים להמשיך.


אהבו: 155. הגיבו: 26. שיתפו: 33.
{% trans 'Tags' %}:

הצטרפו אליי ולמפלגת יש עתיד בראשות יאיר לפיד. יחד ננצח את הבחירות ונרכיב את הממשלה הבאה.
נשמח לכל רעיון והצעה. הכנסו לקישור ותרשמו: http://bit.ly/Join_Shtern


אהבו: 154. הגיבו: 26. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}:

זרם חדש ומסוכן.

רבנים שמתירים נסיעה בשבת כדי להתחמק מחקירות שב"כ הם בושה ליהדות ובוודאי שהם בושה לציונות הדתית. רבנים שמתירים נסיעה בשבת כדי לתדרך עצורים כיצד לשבש חקירה שמטרתה למנוע הרג נוסף של אדם חף מפשע או של אם לילדים, הם רבנים שהציונות הדתית והעולם הדתי צריכים להקיא אותם מתוכם.

רבנים שמתירים במישרין או בעקיפין טרור יהודי הם רבנים שמתעלמים מהעובדה שטרור יהודי גורר טרור ערבי. בעקבות הטרור שביצע ברוך גולדשטיין נרצחו עשרות יהודים, בני אדם, בפעולות תגובה.

זהו זרם חדש ביהדות הרחוק מהיהדות האורתודוכסית מרחק רב לאין ערוך ביחס לזרמים מוכרים אחרים. זאת קיצוניות דתית שתמית על כולנו הרס וחורבן. ההתעלמות מאותם רבנים קיצוניים, שתיקת הממסד הרבני ובוודאי הרבנות הראשית לישראל, מעוררת דאגה עמוקה מאוד. קו ישיר מחבר בין ההתקפה של ראש הממשלה על היועץ המשפטי לממשלה לבין ההתרה של הרב דב ליאור לנסוע בשבת. שניהם בועטים בכל המוסכמות האזרחיות והדתיות שלנו כאילו אין מחר.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 282. הגיבו: 85. שיתפו: 175.
{% trans 'Tags' %}:

סרטון איומים של ראש הממשלה.

רבים שאלו אותי בשנה האחרונה מתי תתקיימנה הבחירות הבאות. תשובתי תמיד הייתה שמה שיקבע את מועד הבחירות זה החקירות הפליליות והערכת ראש הממשלה למועד הנוח לו ביותר. ידעתי תמיד שהוא לא יהסס להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותו כדי להיחלץ מההאשמות הפליליות הקשות. אני מודה שהסרטון שאותו פרסם אמש הינו תהום עמוקה יותר מקודמותיה במסגרת התהומות שאליהן הוא גורר אותנו במלחמותיו ברשויות החוק כולן.

אנו, חברי יש עתיד בהנהגתו של יאיר לפיד, חרטנו על דגלנו להילחם בשחיתות ואני תקווה שבבחירות הקרובות תאפשרו לנו לעשות זאת.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 306. הגיבו: 128. שיתפו: 89.
{% trans 'Tags' %}:

על החשיבות של עבודה קשה- צפו בפרשת השבוע בפחות מדקה וחצי>>

#פרשת_השבוע
#שבת_שלום


אהבו: 76. הגיבו: 16. שיתפו: 32.
{% trans 'Tags' %}:

אחיזת עיניים ומלכודת למי שיחסי דתיים-חילונים במדינת ישראל באמת חשובים לו.

בפגישה הסודית שקדמה לפיצול בנט ושקד מהבית היהודי השתתפו סמוטריץ', הרב מלמד והרב דרוקמן. ברור לכולם, אם כך, שהגישה המדינית של המפלגה "החדשה" תהיה קיצונית והגישה הדתית תהיה מאותו בית מדרש של הרב מלמד והרב דרוקמן במסווה של שיתוף דתיים וחילונים. שאם לא כן, הם לא היו נותנים את ברכתם למהלך ולא היו מסתירים את הפגישה. תרגיל לגניבת קולות, וכל השאר עבודה בעיניים. האזינו לראיון ביומן הבוקר של רשת ב' בנושא.


אהבו: 206. הגיבו: 26. שיתפו: 48.
{% trans 'Tags' %}:

האבא של החיילים הבודדים.

דאגתו של צביקה לוי לחיילים הבודדים היוותה תרומה חשובה ביותר לא רק לחיילים עצמם, אלא למדינת ישראל כולה. מזה עשרות שנים פעל למען אלפי חיילים מחוסרי אמצעים וטיפל במסירות ראויה לשבח במשפחות שכולות, פעילות עליה קיבל את פרס ישראל (בהמלצתי). אין ספק כי הרוויח בכבוד את הכינוי "האבא של החיילים". פעילותו הייתה כמו פעילות של תנועה שלמה.

את צביקה, אלוף משנה במילואים, הכרתי לאורך הרבה שנים. שנינו שרתנו בצנחנים (בתקופות שונות), אבל היכרותי עמו הייתה בעיקר בהיותי קצין חינוך ראשי וראש אכ"א. בכל פעם שנפגשנו התרגשתי לשמוע על פעילותו למען החיילים והחיילות. גם לאחרונה, לאחר שחלה, ואפילו כאשר תיקשר רק באמצעות מבטים, מה שהעסיק אותו הכי הרבה הייתה הדאגה לחיילים הבודדים.

יהי זכרו ברוך.

בתמונה: הדלקת נרות חנוכה עם צביקה לפני כשבועיים

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 629. הגיבו: 45. שיתפו: 47.
{% trans 'Tags' %}: