כולנו

584 ( +0.42% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

אלי אלאלוף / כולנו באתר כנסת פתוחה

  אלי אלאלוף בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 20 בספטמבר 2018 11:59. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 18 באוקטובר 2018 15:41


ביקרתי השבוע במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה:
הגעתי יחד עם פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות וגורמים נוספים, לסיור מקיף בבית חולים סורוקה. התרשמתי עמוקות מהמקצועיות, החמלה והעבודה הקשה של הצוותים הרפואיים.

באנו לשמוע מהרופאים, האחיות, גורמי הבטחון ושאר הצוותים הרפואיים על התופעה המדאיגה של אלימות שמופעלת כנגדם. הם ושאר הצוותים הרפואיים ברחבי הארץ, מתמודדים על בסיס יומיומי עם התנהגויות והתבטאויות קשות. לא יתכן שהצוותים הרפואיים ברחבי הארץ ממשיכים להיות חשופים לאלימות ועדיין אין מענה הולם לתופעה זאת. ועדת העבודה, הרווחה והבריאות בראשותי תפעל למציאת פתרון הולם לרבות בדיקת אפשרות להקמת יחידה משטרתית מיוחדת למאבק בתופעה זאת.

כמו כן, במהלך הסיור נפגשנו עם פרופ' ניר פלד, מנהל המערך האונקולוגי בסורוקה אשר הציג את עבודתו בטיפול ובאבחון מוקדם של סרטן הריאה. סרטן הריאה הוא אחד מסוגי הסרטן הקטלניים בישראל, מדי שנה נפטרים כ-1600 אנשים מהמחלה, כשליש מהתמותה של אנשים ממחלות הסרטן. במקרים מסוימים, המחלה ניתנת לגילוי מוקדם באמצעות בדיקת CT, בדיקה אשר לצערנו עדיין אינה כלולה בסל ההבריאות. לפיכך, אני מתכוון לפעול להכנסתה של בדיקת מצילת חיים זאת לסל הבריאות. בנוסף, אני קורא לציבור המעשנים לפנות לרופא המשפחה ולבדוק האם הם מתאימים לקריטריונים של הבדיקה.
גילוי מוקדם, במיוחד במקרה של סרטן ריאה, משפר משמעותית את הסיכוי לגבור על המחלה.

אני רוצה להודות לד״ר שלומי קודש, מנכ"ל בית החולים ולכל צוות בית החולים על קבלת הפנים החמה והמקצועיות הרבה. סורוקה אכן מהווה נכס אסטרטגי למדינת ישראל.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 8. הגיבו: 1. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

היום אני זוכה לכבוד גדול של הענקת תואר כבוד במכללת אחוה שהיא דוגמא לאקדמיה של היום בהצטיינות ובקבלה והשכלה של החברה הצעירה בישראל לכל מגווניה.


אהבו: 10. הגיבו: 20. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

ביום ההוקרה לערי הפיתוח זכיתי להשתתף בהענקת תעודת הוקרה לתושבי עריית ירוחם. ציינתי איך הערים האלו הם החלק הכי חיוני ומוביל של פיצוח כלל מדינת ישראל. אין על האנשים המדהימים האלו !


אהבו: 12. הגיבו: 11. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

הבוקר נפגשנו, אני והח״כים יוסי יונה - Yossi Yonah , עמיר פרץ Amir Peretz, Amir Ohana - אמיר אוחנה , עם משלחת של מובילי דעה ואנשי רוח ממרוקו. דו-שיח מוחלט על שמירת המורשת התרבותית המרוקאית בקרב הנוער הישראלי וכל מה שמשותף בשורשים התרבותיים שלנו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 17. הגיבו: 4. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

Suite à mon intervention devant la commission des Affaires Étrangères de l’Assemblée Nationale et à sa très large diffusion, plus de 80.000 vues, le petit hebdo a souhaité approfondir quelques points importants. A lire ci-dessous et dans le numéro de cette semaine

http://www.lphinfo.com/elie-elalouf-depasser-la-hasbara-traditionnelle/


אהבו: 18. הגיבו: 5. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

הבוקר מסר לי סגן שר הבריאות יעקב ליצמן את דו״ח עישון בישראל 2017. אנחנו נמשיך להאבק נחרצות נגד התופעה הנוראית הזאת.
אני אדגיש שכל המאמצים התוקפניים של
הלוביסטים להשפיע ולעוות בתחום העישון והטבק,את הכנסת, לא יצליחו !


אהבו: 10. הגיבו: 14. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

היום אישרנו בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות בראשותי את הצו למניעת עישון במקומות ציבוריים. הצו קובע שורה של איסורים בנוגע למקומות בהם העישן אסור וכעת יהיה אסור לעשן בהופעות, אירועים ציבוריים, מגרשי ספורט, גני שעשועים ומקומות ציבוריים נוספים.

מדובר בצעד משמעותי למלחמה בעישון ואנו נמשיך לפעול לקידום חקיקה לשמירה על בריאות הציבור ככלל ולמניעת עישון בפרט.


אהבו: 13. הגיבו: 3. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 6. הגיבו: 2. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 6. הגיבו: 0. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

במסגרת נסיעתי לפריז עם יו''ר הכנסת Yuli Edelstein - יולי אדלשטיין השתדלתי להסביר ולהבהיר בפני ועדת החוץ של האסיפה הלאומית את המציאות המורכבת שאיתה מתמודדת מדינת ישראל בתקופה אחרונה בעזה ובכלל מאז הקמתה.

*******************************************************************

Dans le cadre de mon voyage à Paris avec le président de la Knesset, Yuli Edelstein - יולי אדלשטיין j'ai tenté d'expliquer à la Commission des Affaires Etrangères à l'Assemblée nationale la réalité complexe à laquelle l'Etat d'Israël est actuellement confronté à Gaza, et en général, depuis sa création.

Source: LCP


אהבו: 83. הגיבו: 49. שיתפו: 87.
{% trans 'Tags' %}: