המחנה הציוני

11,125 ( +0.56% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

איל בן-ראובן / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  איל בן-ראובן בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 22 במרץ 2019 14:18. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 8 במרץ 2019 16:57. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


שבוע אחר שבוע של תאונות, הרוגים ומשפחות שכולות.

אנחנו נמצאים בתקופה של קטל נורא באתרי הבנייה, שנובע מהפקרות וזלזול בחיי אדם - זה לא הזמן להתלהמות והטחת האשמות!

זהו הזמן לבחון מה נדרש לעשות כדי לעצור את הגל הנורא הזה ולהתקדם הלאה.

אני קורא לשר העבודה להכריז על מצב חירום בענף הבנייה. מצב חירום משמעו ישום מספר פעולות מיידיות והכרחיות, הן במשרד והן בשטח, כדי לשנות את המצב הנוראי באופן מיידי.ברוח דברים אלו אני קורא להסתדרות להכריז על יום שבתון ייעודי ומיוחד לבטיחות בבנייה, במטרה להעלות את המודעות החשובה להצלת חיי אדם בשטח.

אני ממשיך במערכה להצלת חיי הפועלים ולהגברת רמת הבטיחות באתרים. במסגרת זו, ביקשתי ביום שלישי דיון דחוף בוועדת העבודה והרווחה לכינוס התייעצות וביקורת על הנעשה בנידון.

אעשה כל שביכולתי לעצור את ההדרדרות המצערת ואובדן חיי אדם לשווא.
כך אעשה בהמשך.

שבת שלום

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 8. הגיבו: 0. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

הבוקר נהרג פועל הבניין העשירי מאז תחילת 2019 באתר בנייה בחריש. מדובר בגל חמור ומסוכן - רק בחודש האחרון נהרגו חמישה פועלים באתרי בנייה שונים ברחבי הארץ.

לצערי, ההפקרות באתרי הבנייה נמשכת. במהלך הכנסת ה-20 פעלתי רבות למען הפחתת תאונות הבנייה והנפגעים בהם.

נעשו צעדים רבים, אך על פי התוצאות הם לא מספקים. לאור המצב החמור אני ממליץ לשר העבודה והרווחה, חיים כץ להכריז על מצב חירום בנושא ולדרוש פעולות מהירות הן במשרדו והן בשטח.

כמו כן, שלחתי מכתב ליו"ר ועדת העבודה והרווחה, אלי אלאלוף בו אני מבקש לקיים דיון חירום מהיר בוועדה בנושא הכאוב הזה.

בנוסף, אני ממליץ להסתדרות שהייתה אתנו בתקופה האחרונה לבחון אפשרות להשבית את המשק לפחות ליום אחד. זאת כמחאה ובדרישה לזירוז תהליכים - במטרה לעצור את נחלי הדם שזורמים בשטח וזו חובתנו לעצור אותו!


אהבו: 12. הגיבו: 4. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול בארוע ההשקה של ספרנו ' נקודת ההכרח'- ביוגרפיה דו- קולית, חברנו היקר מבקר המדינה יוסי שפירא, מצא זמן ביום ששי בבוקר להצטרף.
אלופים במילואים, חברי כנסת, אנשי רוח ובעיקר בעיקר חברים וחברות טובים טובות וכן היקרים לנו, בני משפחות שכולות.
מביא כאן את דברי רעייתי יעל, כותבת הספר:
בזמן כזה לקראת בחירות גורליות לעתידנו, בעת שבתקשורת רצה אחרי מי שמרים קולו בהתלהמות, קיבלנו חיבוק רב תקווה של תמיכה באמירות על מוסריות, ערכים, שוויון ושלום.
את הספר התחלתי לכתוב עם הגעת צו הגיוס אל בנני רועי. כאשת לוחם ימפקד לאורך שנים אני מביאה את סיפורנו המשותף- את התפתחות חייו ותובניתיו של איל בעולם המלחמה, אוולותיה ועוולותיה. את הבנת הצורך בכוח- ויותר מכך את מגבלותיו. חיפשתי תשובות, אך מצאתי עוד ועוד שאלות, ולצידן ביקורת עצמית, רגש והרבה אהבה.
מקווה שימצא את דרכי אל ידכם ואל ליבכם. שבוע טוב.

http://www.ybook.co.il/book/7477/%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%AA-%D7%94%D7%94%D7%9B%D7%A8%D7%97

בהזנת הקוד yodfat ניתן מחיר ההשקה לחברים❤

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 32. הגיבו: 1. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:


במעגל שיח של ״נשים עושות שלום״ בכיכר רבין.

אמרתי, שהשיח שלהן על השלום חשוב בהתמודדות מול השיח הכוחני וההתאהבות בכח של חלק מהחברה הישראלית כפתרון לכל.

הפתרונות באזורנו קשים אבל הצבת השלום כיעד מרכזי ייצר דרכי פעולה שתכליתן שינוי והעברת השיח הישראלי מפחד ושנאה לשיח של שוויון זכויות וכבוד לאחר.

נשים עושות שלום - نساء يصنعن السلام - Women Wage Peace

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 17. הגיבו: 2. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:


הבוקר נכנס לתקופו השלב הראשון בחוק שיזמתי למניעת פרסום מוצרי עישון, האוסר פרסום מוצרי טבק ואידוי באתרי אינטרנט, ערוצי טלוויזיה ורדיו. כמו כן, אני מברך על העלאת המס של הסיגריות המגולגלות.

חוק זה הוא צעד חשוב ביותר במלחמה בעישון, שיקח זמן עד שנראה את תוצאותיו. בעוד מספר חודשים ייכנסו לתוקפם השלב השני והשלישי של החוק, שיגבילו יותר הצגה של מוצרי טבק במרחב הציבורי ויחייבו מכירה של סיגריות בקופסאות אחידות בצבע מגעיל שבתקווה ידחה את ילדינו.

אני שמח שסוף סוף אנו נמצאים במערכה אמיתית, רלוונטית ומעשית בעישון ומפגעיו - זו מלחמה על בריאות בני הנוער היקרים שלנו, חייבים להמשיך במערכה להצלת חיים!


אהבו: 20. הגיבו: 2. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

האשה המדהימה ביותר בעולם כתבה עלי ספר! מה עוד אפשר לומר.. האמת היא, שהיא לקחה דמות וכתבה על מלחמות, על שלום, על הבית ובעיקר על האנשים האהובים שבו- על כולנו - על העם שלנו! ממליץ ממליץ ממליץ.
מצרף קוד הנחה לחברים yodfat.
ומתרגש..


אהבו: 78. הגיבו: 5. שיתפו: 7.
{% trans 'Tags' %}:


האם מישהו זוכר על מה התפטר ראש הממשלה יצחק רבין?!

האשמות בהן מואשם נתניהו והמתקפות שלו על אנשי החוק כולם, מסבירות עד לאן הידרדרה המנהיגות בישראל - עד כמה גדול הכשלון של האיש בהיבט הדוגמה האישית.

נתניהו מוכיח הידרדרות מוסרית וערכית אישית ולוקח איתו חלקים מסויימים בחברה הישראלית. האיש פסול מלכהן כראש ממשלה. התפטרות, אולי תציל אותו אך את הנזק לחברה, שנגרם כתוצאה מהתנהגותו, קשה מאוד לאמוד אך ברור שהוא עצום - התיקון יהיה קשה אך הכרחי!

ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט ולכלל אנשי החוק ושומרי הסף שעומדים בגבורה כנגד הדורסנות של נתניהו ומקורביו, אני מצדיע ואומר בוודאות - רוב הציבור הישראלי אתכם!


אהבו: 186. הגיבו: 39. שיתפו: 54.
{% trans 'Tags' %}: