הליכוד

41,678 ( +2.20% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

ענת ברקו / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  ענת ברקו בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 21 באוגוסט 2017 19:00. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 21 באוגוסט 2017 07:05


מי שרואה באסד חבר - מוזמן לעבור לגור איתו. מה שבטוח - מקומו לא אתנו כאזרח ישראלי.

הארכיבישוף עטאללה חנא, אזרח ישראלי, מראשי הכנסייה היוונית-אורתודוקסית בירושלים, ממשיך בחיזוק הקשרים עם אויבנו, וקיים ביקור בסוריה שבמהלכו ערך פגישה עם נשיאה, בשאר אל-אסד.

פגישה של אזרח ישראלי עם ה"קצב מדמשק" היא עבירה פלילית! פניתי לרה"מ ולשר הפנים בבקשה שישללו את אזרחותו של חנא ויכריזו עליו כאישיות בלתי רצויה ("פרסונה נון גרטה"), יחד עם פנייה ליוונים באמירה שהוא מייצג את הכנסייה שלהם בצורה מבישה וראויה לכל גינוי.

אין זו הפעם הראשונה שחנא נוקט בחתרנות והסתה נגד מדינת ישראל. כך פעל בענייני הר הבית, בגיוס תרומות עבור משפחות מחבלים רוצחים, במפגשים עם "נטורי קרתא", ועוד.

לא ייתכן שאזרח ישראלי ישתמש בתפקידו הרם כקרדום לחפור בו נגד המדינה!

אנחנו לא נממן את התליינים שלנו!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 379. הגיבו: 60. שיתפו: 41.
{% trans 'Tags' %}:

כאשר אנשים מתפקדים למפלגת הליכוד ומצביעים למפלגה אחרת - זו הונאה!

פלישה מאורגנת של אנשים שרוצים לשנות את אופיו של הליכוד, מחייבת את המפלגה להתגונן מפניה בכל דרך חוקית העומדת לרשותה. כנראה שפעילי השמאל הבינו שהדרך היחידה שלהם לחזור לשלטון היא לנסות להרוס את הליכוד מבפנים.

הליכוד זו מפלגה ליברלית ופלורליסטית שיש בה מתפקדים מכלל האוכלוסייה, כפי שאמור להיות במפלגת שלטון. אני גאה להיות חלק ממנה.
מפלגות אחרות, כגון העבודה, שקראתי שהיו"ר החדש שלה מנסה לשנות את החוקה כך שכל הכוח יתנקז אצלו, או מר״צ, ששם אין בכלל אפשרות להתפקד (רק 1000 איש קובעים מה יהיה), יכולות רק ללמוד מהתהליך הדמוקרטי המתרחש בליכוד.

השמאל מנסה בכל כוחו להפיל את ממשלת הליכוד האיתנה, פעם באמצעות הפגנות לא חוקיות מול ביתו של היועמ"ש ופעם בשימוש ציני בהליך הדמוקרטי. פעם אחרי פעם אנו מצליחים לעמוד מול הניסיונות האנטי-דמוקרטיים הללו, ויתרה מכך, אף מתחזקים בסקרים.

אני אומרת: כן לפתיחות לקהלים נוספים, לא להונאה והשתלטות עוינת!


אהבו: 338. הגיבו: 65. שיתפו: 37.
{% trans 'Tags' %}:

ישראל מסייעת מאוד לאירופה במניעת פיגועים, הלוואי והצלת חיי אדם מצידנו תתורגם להצבעה בעד ישראל באו״ם!

רק לפני מספר שבועות, בראיון טלויזיה, אמר ח״כ זחאלקה נחרצות: ״גם הצלבנים היו כאן...". המשמעות: ׳אנחנו הפלסטינים, יותר נכון המוסלמים, גירשנו את הצלבנים ונגרש גם את היהודים ממדינת ישראל׳.

דאע״ש נטל אחריות על הפיגועים בספרד והוסיף כי נועדו לפגוע בצלבנים... ואפשר להוסיף כי גם היום ישנם איסלמיסטים המתרפקים על ימי הזוהר של כיבושי האסלאם ורואים באל-אנדלוס (ספרד המוסלמית) שטח אסלאמי שצריך לשחרר...(המוסלמים שלטו בחצי האי האיברי מהמאה השמינית ועד המאה 15).
מוכר לכם מאיזשהו מקום?

למרות זאת, לפני כחודשיים פגשתי פרלמנטרים ספרדים במסגרת כנס אבש"א במינסק (ארגון לביטחון ושיתוף פעולה באירופה), בו אני מכהנת כיו"ר משלחת הכנסת לארגון. לא חשתי מהם כל אמפתיה למאבקנו בטרור הפלסטיני ג׳יהאדיסטי.

להזכירכם, הפלסטינים הביאו לעולם דפוסי טרור מגוונים באופן מאסיבי, שהם מודל לחיקוי עבור פיגועי טרור המתרחשים בעולם - מי הראשונים לחטוף מטוסים? מי הראשונים לבצע פיגועי דריסה? להשתמש במחבלים מתאבדים חגורים בחגורות נפץ?

אז עכשיו, אבו מאזן משגר מברק תנחומים לספרד... ויחיא סינוואר ראש ממשלת החמאס מזיל דמעות תנין.

אנו כולנו כואבים את הסבל והאובדן שחווים באירופה ומקווים שיידעו להגדיר את האוייב ולהלחם לצדנו.

שבוע טוב ושקט.


אהבו: 450. הגיבו: 40. שיתפו: 91.
{% trans 'Tags' %}:

פיגוע דריסה ורצח בברצלונה, מה חדש?
היה בברלין, בניס, בלונדון, בבריסל, בשטוקהולם... צונאמי של פיגועים באירופה.

אז מה זה משנה אם בשם דאע״ש, חמאס, אל קעידה או סתם בשם אללה?!

מדינת ישראל היא הילד עם האצבע בסכר, נלחמים בטרור ומסייעים לאירופה נגד הטרור.

מתי יבינו שלכולנו יש אויב משותף?

צר לי על אובדן חיי אדם.


אהבו: 999. הגיבו: 91. שיתפו: 120.
{% trans 'Tags' %}:

הרשות הפלסטינית וצפון-קוריאה - סיפור אהבה שנמשך כבר עשרות שנים. על זה נאמר: 'הלך הזרזיר אצל העורב'.

אתמול התבשרנו שאבו מאזן שלח אגרת ברכה לרודן הצפון-קוריאני, קים ג'ונג און, לרגל יום השחרור.

אך הקשר הפלסטיני-צפון-קוריאני לא התחיל באגרת. מאז 1966, קיים שיתוף פעולה בין משטר הדיכוי בפיונגיאנג לבין ארגונים פלסטינים. כמו צפון קוריאה, גם הפלסטינים תמכו לאורך ההיסטוריה במשטרי אימה, כגון הנאצים, סדאם חוסין והאייתולות באיראן.

את החיבור החזק ביניהם אפשר לראות בבירור גם בדיכוי, הסתה ובחינוך לשנאה. אבו מאזן אף מזדהה עם קים ג'ונג-און חברו, ומסרב לקיים בחירות, למרות שהוא מכהן זו השנה ה-12 בכהונה בת ארבע שנים.

לפי פרסום השגרירות הפלסטינית בפיונגיאנג, אבו מאזן החמיא למשטר הצפון-קוריאני "המקדיש עצמו לחופש ואושר התושבים". הרעפת שבחים על הדיקטטורה הרצחנית, נו, הפלסטינים מבינים במשטרים אפלים!

וגם הם ״מרעיפים אושר על תושביהם״, כזה אושר, שרוצים מדינה, אך לשלוח אזרחיהם לגור אצלנו...

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 395. הגיבו: 27. שיתפו: 80.
{% trans 'Tags' %}:

סוף סוף, ראאד סלאח, ראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית נעצר בגין הסתה. האיש הזה ניסה "להדליק" את הר הבית לא מזמן ולא בפעם הראשונה!

מי שהיה ראש עיריית אום אל פחם, מגיע מיד לכל מקום על-מנת ללבות את היצרים, יחד עם חברי הכנסת מהרשימה המשותפת, שחלקם מנצלים את החסינות שלהם כדי לפעול נגד מדינת ישראל.

מדובר במוטיב חוזר - יונקים מקופת המדינה ומשתמשים בדמוקרטיה כדי להרוס אותה. אני רואה את זה בכנסת ונלחמת בתופעה גם באמצעות תיקון שלי לחוק יסוד הכנסת אשר יימנע מאדם שהורשע בעבירת טרור להתמודד לכנסת לתקופה של 25 שנים.

ראאד סלאח גורם לנזק אדיר ליחסים שלנו עם ערביי ישראל ואין פלא שהיום מדברים על התנתקות מאום אל פחם, שהפכה להיות חממת טרור, שממנה יצאו הרוצחים של השוטרים הגיבורים שלנו - רס"מ האיל סתאוי ורס״מ כמיל שנאן ז״ל וגם אנשי דאע"ש, וכולם מאותה חמולת ג'בארין, שיש להם קונסליירי שמייצג אותם בכנסת - ח"כ ג'בארין.

אני מקווה שראאד סלאח ייכלא בבידוד מוחלט למניעת תועמלנות דתית קיצונית והסתה מתוך הכלא. צריך להבין שהתנועה היא תנועה בינלאומית של האחים המוסלמים, שהם צלחת הפטרי שעליה גדלה אידיאולגיית דאע"ש, אל קעידה ושלל מוטציות של הארגונים האסלמיסטים הרדיקליים. האידיאילוגיה של ראאד סלאח איננה שונה מהם.

מספיק לממן את התליינים שלנו!

(הוידאו מתוך ראיון ברדיו חיפה):


אהבו: 244. הגיבו: 72. שיתפו: 73.
{% trans 'Tags' %}:

אז שיחליטו בתקשורת - האם הליכוד הוא 'אספסוף' או 'אוסף של צ'חצ'חים'?

הוזמנתי לדבר בתכנית הבוקר על ה"התקפה של ראש הממשלה על התקשורת".
סיפרתי כי אני חשה באופן אישי בהבדל ביחס התקשורת כלפי, שטרם כניסתי לפוליטיקה, פרשה בפני שטיח אדום כאשר הגעתי לתת פרשנות בטלוויזיה כמומחית בחקר הטרור.

לאחר שהזדהיתי עם הימין, משהו השתנה ביחס התקשורת כלפי, אך דבר לא השתנה בי.
אני מקבלת שיאתגרו בתקשורת פוליטיקאים, אך שלא יפגעו בבני משפחתם, כפי שאנו רואים היום ביחס הפוגעני והמזלזל בבני משפחתו של רה"מ. עם זאת, גם כפוליטיקאית, אני לא מוכנה שיקללו אותי או שיתייחסו אלי באופן בלתי הולם בתקשורת.

גם בתכנית זו לחברת כנסת מהשמאל התאפשר לפצוח במונולוג ארוך במהלך הריאיון, כפי שאמרתי: "היה לך מונולוג מאוד ארוך ואף אחד לא הפריע לך. לא רק אני, גם המראיינים". לעומת-זאת, לדברי התפרצו בלי סוף ולא אפשרו לי לדבר ברצף. מכאן הקיטועים בסרטון.

אז אני מציעה לתקשורת, שיש לה תפקיד חשוב ביותר במדינה דמוקרטית: תעשו עבודתכם נאמנה והדגש הוא על נאמנה!


אהבו: 1,063. הגיבו: 168. שיתפו: 272.
{% trans 'Tags' %}:

פוליגמיה - ריבוי נשים, הוא לא חוקי!
במגזר הבדואי יש ה״קונים״ נשים בתשלומי מוהר זולים!

אז מה? מכינים צבא של ילדים מארבע נשים, בעידוד התנועה האסלאמית והנציג הביגמיסט שלה בכנסת - ח"כ אבו עראר.

בנוסף, שומעים שוב על תאונת דרכים מחרידה בנגב שנגרמה בגלל חוסר אחריות של בעל גמלים, המשוטטים על הכביש. איך זה ייתכן שלכל כלב או חתול יש סימון באמצעות שבב ולגמלים לא???

האבסורד הגדול הוא שבעל הגמלים הוא אותו אדם - מתל שבע. מדובר בבעליו של הגמל שגרם למותו של דוד כהן ז"ל בדצמבר 2014, ובאותו מקום נהרגה גם מיכל ונטורה. העדר שהרג את מיכל הוא עדר השייך לאותו אדם! מענין מה יספר הפעם.

כאשר יש אירוע כזה, אב המשפחה מארגן בשניות את "צבא" ילדיו שמנקים את זירת הפשע, בין אם זה לחתוך את אוזני הגמל כדי למנוע זיהוי, או לשקר לרשויות החוק ולומר שהגמלים לא שייכים לו. זאת בנוסף לפריצות לבסיסי צה״ל וגניבת אמצעי לחימה. נושא זה מטופל על ידי בהצעת חוק.

אכיפת החוק בנגב בכל הקשור לעדה הבדואית, מתחילה בענישת גברים הסוחרים בנשים, תחת חסות חוקי השריעה! זה לא מעניין אף אחד - לא גנבים, לא גמלים, לא נישואים פוליגמיים ולא נסיעה פרועה.

ח"כ אבו עראר וחבריו יכולים לטעון כמה שירצו כי זו צורת החיים שלהם (כפי שעשו בעבר כשיצאתי נגד תופעת הפוליגמיה).
חבל שפמיניסטיות מקצועיות בכנסת, לא משמיעות קולן כשמדובר במגזר הבדואי.

כן, ואנחנו מממנים את הטירוף הזה!


אהבו: 581. הגיבו: 55. שיתפו: 117.
{% trans 'Tags' %}:

האמריקאים החליטו: מפסיקים לממן פס ייצור לטרוריסטים!

הסנאט האמריקאי אישר את ״חוק טיילור פורס״ הקובע שממשלת ארה״ב תקצץ בתשלומים שלה לרשות הפלסטינית, כל עוד הרשות מספקת משכורות למחבלים שהורשעו בפעולות טרור ולבני משפחותיהם.

הצביעות של אבו מאזן עולה לו ביוקר! בזמן שבאנגלית הראיס עבאס מגנה טרור (באופן כללי, לא את הטרור הפלסטיני חס וחלילה), בפועל הוא מזרים כספים שתומכים בכך.

אחד הקטליזטורים המרכזיים הגורמים לפלסטיני מן השורה לבצע מעשה טרור הוא המימון של הרשות הפלסטינית, הבא לידי ביטוי במשכורות עתק במונחים של הרשות.

לא פעם ולא פעמיים שמענו על טרוריסטים שהאידיאולוגיה היחידה שדחפה אותם למעשה היא אידיאולוגיית בצע הכסף. ההיגיון המעוות הוא שרצחת יותר = ישבת (בכלא) יותר = קיבלת יותר כסף.

אני שמחה שארה"ב, ידידתנו הטובה ביותר, קיבלה את ההחלטה להפסיק את המימון לתומכי הטרור ומקווה שמדינות נוספות יעשו זאת בעקבותיה.

נמשיך לפעול כדי שמדינות נוספות יפסיקו את המימון של התליינים שלנו! אגב, אותן מדינות שהטרור הפלסטיני משמש מודל והשראה לפגיעה בהן!

שבת שלום.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 548. הגיבו: 56. שיתפו: 88.
{% trans 'Tags' %}:

להיכנס כלוחם צה"ל ולעשות מעבר לסטאטוס של אסיר בכלא צבאי, זה כואב ופוגע!

‏בעבר פקדתי על כלא 400 - כלא הנשים בצה״ל. מניסיוני, יום הכניסה לכלא הוא הקשה ביותר, עקב הפשטת הזהות והסטאטוס של הלוחם. כלא צבאי אינו סטיגמטי כאזרחי, אך המשמעת הצבאית כמובן נוקשה יותר.

אלאור נכנס לכלא זקוף קומה, כלוחם המקבל עליו את הדין ובתמיכה מאנשים רבים בחברה הישראלית. עם זאת, הוא ומשפחתו עברו דרך ייסורים.

אני מקווה כי כעת אלאור יגיש בזמן שהותו בכלא, בקשת מחילה מהרמטכ"ל ובקשת חנינה לנשיא, כפי שזכאי לעשות על פי הפקודות.

מעבר לזה, חשוב כי מערכת הטיפול בפרט בצבא תלווה את אלאור ובני משפחתו במהלך התקופה הלוחצת של הכליאה, כי שלילת החופש היא העונש החמור ביותר.

חייל, גם אם טעה, הוא חייל בצבא של כולנו!


אהבו: 456. הגיבו: 59. שיתפו: 41.
{% trans 'Tags' %}: