הליכוד

42,141 ( +0.49% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

ענת ברקו / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  ענת ברקו בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 21 באוקטובר 2017 19:43. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 22 באוקטובר 2017 07:05


מי שהחליט ליפול לזרועות דאע״ש בסיני או לכל מקום אחר שניתנה ביחס אליו אזהרת מסע - לא לצפות שמדינת ישראל תשלם את המחיר!

תקופת החגים חלפה לה ושוב יש כתבות על עשרות אלפי ישראלים שסיכנו את חייהם ונסעו לנופש בסיני. בכתבות החדשות בערוצים השונים מפארים פחיות קולה בשקל והמבורגר בחמישה שקלים, כאילו זה יכול להצדיק נסיעה לאיזור כה מסוכן שדאע״ש פועל בו.

הצעת חוק שלי שהונחה ומחכה לעלות לוועדת שרים, תמנע טיפול רפואי על חשבון המדינה ממי שבחר להתעלם מאזהרות המסע, בבחינת ״יהיה בסדר, לנו לא יקרה כלום...״.

ברמה האישית, כאמא, קשה לי לראות את ההורים המסכנים כך את ילדיהם. פשוט חוסר אחריות!

חשוב להדגיש כי אין בהצעת החוק פגיעה בחופש התנועה של מי שרוצה לנסוע לאותן מדינות.

שמרו על הילדים והתחברו למציאות! לא לקחת סיכונים מיותרים!

שבוע טוב.

בתמונה: "תיירים" בסיני.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 915. הגיבו: 270. שיתפו: 122.
{% trans 'Tags' %}:

שוב ירי בתל שבע - מה חדש?

להנהגת המגזר הערבי קל להפנות את האשמה בעניין הזה לכיוון המשטרה, הרשויות ומדינת ישראל. באופן כללי הן אשמות בהכל. כמובן שפחות נוח להם להזכיר כי במבצע איסוף הנשק במגזר הערבי, שנערך לפני כחודש, הוחזרו רק (!!!) שלושה כלי נשק, וזה מתוך ארטילריה שלא מביישת צבא קטן.

גם הח"כים הערבים עצמם יודעים היטב שאם המשטרה אכן תיכנס לאותם יישובים שהפכו להיות מעין אקס-טריטוריה, על מנת לאסוף משם את הנשק, זה לא יהיה טיול בפארק עבור אף אחד...

לכן מה פתאום שהם יסכימו לקחת אחריות בעניין?! הרבה יותר קל להם להאשים את "המדינה הגזענית" שבה הם חיים. בינתיים תושבי היישובים הללו הם אלה שסובלים הכי הרבה מההתנהגות הברברית והאנרכיה המתחוללות שם.

שבת שלום.

בסרטון: ח"כ אחמד טיבי משתמש בכל מילה אפשרית, העיקר לא להאשים את המגזר שאליו הוא שייך.


אהבו: 395. הגיבו: 181. שיתפו: 78.
{% trans 'Tags' %}:

קנדה ידידה אמיתית של מדינת ישראל!

כיו"ר אגודת הידידות עם קנדה, יחד עם ח"כ יואל חסון, ערכנו ביקור בטורונטו, אוטווה ומונטריאול.
ישנה תמיכה והבנה חוצת מפלגות לצרכי הביטחון של מדינת ישראל ומאבק ב-BDS.

יש כאן קהילה יהודית מדהימה ושוקקת חיים, הצמאה לקשר עם ישראל. יש לחזק את הקשר עמה ולגשר על פערים והקשיים הגורמים לפילוג בפן הדתי.
חשוב למצוא את הדרך לקרב את כולם למדינת ישראל, יש לנו מספיק אוייבים מבחוץ ואל ליצור אוייבים מבית.

זכיתי לבקר באנדרטה הלאומית שאך הוקמה לזכר היהודים שנרצחו בשואה. המקום בנוי כמגן דוד כאשר הקירות מוטים, כך שמי שנכנס לאנדרטה מרגיש שהקירות סוגרים עליו. האנדרטה המונומנטלית נמצאת בצומת מרכזי באוטווה, המחזקת את התחושה באשר למרכזיות השואה. כמו גם הצורך בעולם, להפקת לקח מהאסון, הרבה מעבר לאסון של העם היהודי. במיוחד היום כשהאנטישמיות נגד מדינת היהודים מרימה ראש בכסות של אנטי ציונות!

בתמונות: עם סטיבן הארפר, ראש ממשלת קנדה לשעבר, בפרלמנט הקנדי עם סגן יו"ר הפרלמנט ברוס סטנטון ועם ח"כ יואל חסון, ובאנדרטה שנבנתה לזכר קורבנות השואה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 340. הגיבו: 25. שיתפו: 22.
{% trans 'Tags' %}:

הראיון עם יו"ר מפלגת העבודה מכה גלים. כפי שאמרתי בעבר - כנראה שבשמאל נזקקו לליכודניקים כדי להיות יותר אפקטיביים 😀

כאיש עסקים, אבי גבאי צריך לדעת שיש להיזהר מחיקויים!


אהבו: 309. הגיבו: 93. שיתפו: 30.
{% trans 'Tags' %}:

הבעיות שלנו הופכות להיות הבעיות של העולם. ארה"ב מבינה זאת ולא מוכנה ליישר קו עם הארגון המאפיוזי אונסק"ו.

אני שמחה כי הממשל האמריקני קיבל החלטה אמיצה לפרוש מהחברות באונסק"ו. מדובר בארגון הנוקט בגישה שמסלפת עובדות היסטוריות ומיישר קו עם האיסלאמיסטים והאנטישמיים האירופאיים. במקום לעסוק בחינוך ובתרבות (המנדט המרכזי שלשמו הוקם), הוא הפך לחממה של התקפות חוזרות ונשנות נגד ישראל.

אונסק"ו מנסה בכוח להדביק לפלסטינים נטולי המורשת את המורשת העתיקה של העם היהודי. קוראים לזה התחזות וגניבת זהות.
אבל מה כבר אפשר לצפות מארגון שמאפשר לערב הסעודית להיות בוועדה לזכויות האישה או שמאפשר לסוריה ואיראן להיות במועצה לזכויות האדם...

בתמונה: קבר רחל, מבנה יהודי היסטורי אשר אונסק"ו קיבל החלטה לגביו כי מדובר למעשה במסגד. עוד החלטה אומללה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 362. הגיבו: 24. שיתפו: 27.
{% trans 'Tags' %}:

העולם על פי טראמפ: אפס סובלנות לטרור!

נהניתי לראות את נאומו התקיף של הנשיא טראמפ, בו הבהיר כי הסכם הגרעין הגרוע שחתם קודמו עם איראן יצטרך להשתנות, אחרת יבוטל. כן, אותה איראן הקוראת השכם והערב להשמדתה של ישראל.

גם הנשיא טראמפ הבין שאיראן היא יצואנית הטרור מספר 1 בעולם. מדובר במדינה פנאטית תומכת טרור שעל מנהיגי העולם לעשות ככל יכולתם על-מנת למנוע ממנה נשק גרעיני.

מדובר בהסכם רקוב וריק כמעט מכל תוכן. ההסכם מאפשר לאיראנים להתקדם בצעדים לקראת גרעין, כך שבעוד כמה שנים, כאשר יפוג תוקפו, איראן כבר תהיה על סף פריצה עם נשק גרעיני.

תודה לך הנשיא טראמפ על כך שנטשת את שיח השקר של הפוליטקלי קורקט והכנסת לסל אחד את איראן, יחד עם חמאס, חיזבאללה ודאע"ש. תודה על תמיכתך הבלתי מסוייגת בנו בזירה הבינלאומית, בעיקר באו״ם, ועל כך שיש לנו ידיד אמת בבית הלבן. הקשר המצויין שיש לראש הממשלה נתניהו עם הנשיא טראמפ בוודאי שמסייע למדינת ישראל.

כדאי למנהיגי אירופה לקרוא את המפה האזורית כמו ידידנו הנשיא טראמפ ולהבין שלהיות בעד ישראל, משמע להיות נגד הטרור ובעד העולם החופשי!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 282. הגיבו: 16. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}:

חמאס והרשות הפלסטינית רוצים להשלים, כפי שאמר ראש הממשלה: "לא על חשבוננו"!

ידוע כי חמאס והרשות חפצים בהשמדת ישראל, הם חלוקים רק על משך הזמן והדרך.
הפיוס יגרום לכך שהחמאס יבלע את הרשות הפלסטינית וינסה להשתלט על הרשות ביהודה ושומרון.

למי שיהיה "מונופול על הכוח" הוא שישלוט באמירות האסלאמית שקמה בעזה. לכן, חמאס לא יתפרק מנשקו, אלא רוצה לרצות את נשיא מצרים א-סיסי, כדי לצאת מהמצור ולקבל הכרה בינ"ל.

אבו מאזן ישמש ככלי בידי החמאס לפתיחת מעבר רפיח, זה לא קרה לאחר צוק איתן ולא בטוח שיקרה עכשיו, יש דם רע בין הפלגים ואפילו הרצון המשותף לרצוח יהודים ולחסל את מדינת ישראל, עדיין לא מצליח באמת לאחד אותם.
כאמור, גם אם יתאחדו החמאס והרשות הפלסטינית, ברור שיישור הקו יהיה לכיוון החמאס.

אנו נעמוד על המשמר ונדאג שהדבר לא יהיה על חשבוננו!

שבת שלום לכל בית ישראל


אהבו: 409. הגיבו: 39. שיתפו: 62.
{% trans 'Tags' %}:

צריך פיס בחיים! כך לפחות חושבים בתנועה האסלאמית.

אתמול פורסם ב"ישראל היום" כי נערך באום אל פחם כנס ההזדהות עם התנועה האסלאמית, בהשתתפות חברי כנסת מהרשימה המשותפת: זועבי, לעד תוגדר כ'מיס מרמרה', וג׳בארין, הקונסליירי, נוקט בלשון חלקות, שותף פעיל ב״מסמכי החזון״ להשמדת מדינת ישראל. זאת, בניגוד למדיניות מפעל הפיס שאוסרת קיום אירועים פוליטיים במבני ציבור של הפיס.

זו המציאות, עיר בישראל שהיא בית גידול לטרוריסטים כולל לדאע״ש. חמולת ג׳בארין, שיש לה נציג בכנסת, נפקה את הטרוריסטים שרצחו את לוחמי מג״ב סיתווי ושנאן. אלו מהרשימה המשותפת, שהדבר היחיד שמשותף בה הוא שנאה למדינת ישראל ורצון להחריבה מבפנים.

אום אל פחם זכתה בפיס, יש מבנה ציבור שמשמש להתכנסות ותמיכה בתנועה האסלאמית, אחותה של החמאס, והח״כים מהמשותפת פועלים אף הם בדפוס חתרני דומה מתוך הכנסת, שהיא מבנה ציבור לכל אזרחי מדינת ישראל.

ככל שיצליחו הח״כים הערבים, אנשי ועדת המעקב ומזוקני התנועה האסלאמית בפעולתם החתרנית, כך יממשו את החשש שלהם שישראל תקיא אותם מקירבה, תקבע גבול ממערב למשולש ואז יוכלו להתגודד תחת שלטונה ה"נאור" של הרשות הפלסטינית.

הגיע הזמן שנפסיק לממן את התליינים שלנו!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 405. הגיבו: 121. שיתפו: 65.
{% trans 'Tags' %}:

למי שלא יודע, לא רק אצלנו יש חברי פרלמנט איסלאמיסטים ותומכי טרור!

אתמול, בכינוס הפרלמנט למען מדינות הים התיכון וארגון הסחר העולמי בפרלמנט המרוקני, תקף חבר פרלמנט מקומי איסלאמיסטי מהאופוזיציה את יו"ר המשלחת הישראלית, חה"כ עמיר פרץ, וקרא לו "פושע מלחמה". נציג המשלחת המרוקנית התנצל בפני ח"כ פרץ על הדברים והדגיש כי "המיעוט הזה לא יכול לייצג את הפרלמנט". והוא אכן לא מייצג, לפחות, לא מנקודת מבטי.

כידוע, אני יו"ר המשלחת הישראלית לארגון ביטחון ושיתוף פעולה באירופה (OSCE), המתכנס שלוש פעמים בשנה, במטרה לדון באתגרי הביטחון הניצבים בפני אירופה. לכנס מגיעים חברי פרלמנט קבועים כך שנוצרים קשרים בין-אישיים ומתקיימות פגישות צד תקופתיות במהלך הכנס עם חברי פרלמנט המגלים עניין במדינת ישראל, משאביה ויכולותיה. ויש הרבה כאלה (מישהו אמר בידוד מדיני?).

חברי המשלחת המרוקנית, בדר״כ ממוקמים לצד ישראל בכנס ונוצרו קשרי ידידות. גם בנאומי, שדיבר על מלחמתנו בטרור האיסלאמיסטי, שכיום גואה בעולם, ציינתי את המאבק הסוני-שיעי וכי איראן היא הוורסיה השיעית של דאע״ש. יו"ר המשלחת המרוקנית (בתמונה לצידי) היה מבסוט מהנאום שלי כי "היכית בשיעה".

כלומר, לישראל ולמרוקו אותו אויב שיעי, ולא רק, והקשרים שלנו עם מרוקו טובים.
גם אצלנו הח״כים עודה, זועבי וזחאלקה צווחים בכנסת ש״חיילי צה״ל פושעי מלחמה״. שיצווחו.
כך שיש איסלאמיסטים ותומכי טרור בכל מקום, כולל ממדינות ערב.

אבל שימו לב, המצב כן השתנה, עכשיו יש לנו אויב משותף!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 381. הגיבו: 30. שיתפו: 23.
{% trans 'Tags' %}:

האם החמאס רוצה למנות את הראיס אבו מאזן כראש עיריית עזה?

ישנם דיבורים שהצ'ילבות- חמאס והרשות הפלסטינית- שביניהם זורם נהר של דם, ישלימו, ואבו מאזן יחזור לעזה כדי לסייע לאמירות האסלאמית בעזה לצאת מהמבוי הסתום והמלכוד שבו היא שרויה.

אז רק שיהיה ברור- לא על חשבון ישראל!

גם אם אבו מאזן משתוקק למזג את תאגידי הטרור: החמאס והרש"פ.
מה שיקרה בפועל זה שאבו מאזן יפנה אשפה וידאג לחשמל לתושבים והחמאס ימשיך להיות מונופול על הכוח- לחפור מנהרות ולירות רקטות.

בסרט הזה כבר היינו לפני ההשתלטות של החמאס על עזה, בתקופת ערפאת ולאחר מכן בתקופת אבו מאזן, כשירו טילים על ישראל והם אמרו "זה לא אני...זה החמאס".

כדאי להבהיר, גם אם אבו מאזן והחמאס יתאחדו, לא משנה איפה, אבו מאזן יהפוך לכתובת של מדינת ישראל לכל אקט טרוריסטי גם של החמאס, הוא לא יוכל להגיד "זה לא אני", בדיוק כפי שלבנון מהווה כתובת עבורנו במקרה של פעולות טרור מצד חיזבאללה נגד ישראל.

ובכן, האם זו תחילתה של ידידות מופלאה? כנראה שלא.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 178. הגיבו: 50. שיתפו: 23.
{% trans 'Tags' %}: