הליכוד

7,732 ( +3.76% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

ז`קי לוי / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  ז`קי לוי בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 20 ביוני 2018 18:04. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 20 ביוני 2018 07:05


אתמול ביקרתי בישובים חורפיש ופקיעין, כדי לחזות מקרוב במרכזים לגיל הרך, שנפתחו במסגרת פרויקט שיקום שכונות חוזר של משרד הבינוי והשיכון.
המרכזים עובדים על קידום והתפתחות ילדים בגיל הרך ומעניקים מערך שירותי העשרה, הדרכה, איתור וטיפול. המרכז יתרום רבות להתפתחות דור ההמשך ויצמיח מנהיגים עתידיים ליישוב ולחברה.
במהלך הביקור, הגעתי בצוותא עם ראש המועצה מופיד מרעי לגשר כזיב, הסמוך לחורפיש, מקום שבחר להנציח את יליד המקום נביה מרעי ז"ל, אלוף משנה בצה"ל וסגן מפקד אוגדת עזה, שנהרג ברצועת עזה מירי של פלסטיני, בעימותים שהיו חלק ממהומות מנהרת הכותל. המקום הפסטורלי נושא את שמו של מרעי ז"ל וכמו יופיו של המקום, כך תרומתו הבלתי ניתנת לשיעור של הגיבור שאיבדנו.


אהבו: 120. הגיבו: 5. שיתפו: 13.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול התקיים בכנסת יום הוקרה לעיירות הפיתוח, בדברים שנשאתי במליאת הכנסת, הדגשתי את מחויבות המדינה לתמוך בעיירות הפיתוח כדי לפתח ולחזק אותן.
צילום: ערוץ הכנסת


אהבו: 265. הגיבו: 50. שיתפו: 53.
{% trans 'Tags' %}:

#לגור_בכבוד
הבוקר, השר יואב גלנט - Yoav Gallant, מנכ"ל המשרד חגי רזניק ואני הצגנו את התכנית להצלת הדיור הציבורי, תכנית פורצת דרך שבאמצעותה נגדיל את המלאי ב 7,200 דירות בשנה. מוזמנים לצפות בדברים שאמרתי במסע"ת.


אהבו: 352. הגיבו: 60. שיתפו: 66.
{% trans 'Tags' %}:

כשאנו מציינים 3 שנים לכהונת ממשלת ישראל ה-34, ראוי לומר תודה לעומד בראשה, בנימין נתניהו, על פועלו וזה מה שעשיתי היום בפתח ישיבת סיעת הליכוד.
הודיתי למי שמראשית הקדנציה תומך בפרויקטים חשובים למען הפריפריה, דוגמת הטבת המס לתושבי הפריפריה ורכבת העמק. יישר כח ראש הממשלה

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 347. הגיבו: 26. שיתפו: 20.
{% trans 'Tags' %}:

כבר 3 שנים שבהן אני זוכה להוביל/להיות חלק מפרויקטים רבים וחשובים המחזקים את מדינתנו ומצמצמים את הפערים בין הערים המרכזיות לבין הפריפריה. צדק חברתי מובילים במעשים ולא בדיבורים ואנו נמשיך לעשות צדק חברתי אמיתי!
שבוע טוב ומבורך לכל בית ישראל, שנדע רק בשורות טובות. בע"ה נעשה ונצליח

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 526. הגיבו: 65. שיתפו: 22.
{% trans 'Tags' %}:

קמפוס הביתה: בית ראשון במולדת לצעירים וחיילים בודדים מרחבי העולם

בקיבוץ שדה אליהו שבעמק המעיינות הוקם קמפוס חדשני, "הביתה", שיהווה בית ראשון במולדת לצעירים יהודיים מרחבי העולם המגיעים לישראל במסגרת אולפן עברית וגרעין צבר.
את הקמת הקמפוס יזם מייקל גרינברג, בוגר האולפן הראשון של שדה אליהו. מייקל הגיע לשדה אליהו מקנדה בשנת 68' ונקשר בקשר הדוק עם משפחות הקיבוץ. בתום השהות באולפן מייקל התגייס לצנחנים כחייל בודד ונלחם לצד חבריו משדה אליהו במלחמת ההתשה. עם שוך הקרבות, מייקל חזר לקנדה, אך מששמע שפרצה מלחמת יום הכיפורים עלה על מטוס והצטרף לחבריו הלוחמים.

מייקל מתגורר כיום בפלורידה, ועוסק כל השנים בייזום נדל"ן כחלק מעסק משפחתי. במשך כל השנים שמר על קשר הדוק עם חבריו מהקיבוץ וחלק מאחייניו משרתים בצה"ל כחיילים בודדים כסגירת מעגל אמיתית מבחינתו. בשנים האחרונות הוא "התגייס" שוב, והפעם להקמה של קמפוס ייחודי בשדה אליהו, בו הושקעו כ-30 מיליון ש"ח והוא ייתן מענה לצעירים כמוהו שמבקשים להגיע לישראל וללמוד בה עברית או להתגייס לצבא כחיילים בודדים.

בשם אזרחי מדינת ישראל, בשם מדינת ישראל ובשם ממשלת ישראל, ברצוני לברך את מייקל גרינברג ולומר לו תודה. אישיותו יוצאת הדופן, תרומתו העצומה ואהבתו לביתו השני הם לא דבר של מה בכך. ה' יברך אותך.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 424. הגיבו: 13. שיתפו: 35.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול התקיים ערב הוקרה לאבי היקר, דוד לוי, במרכז העולמי למורשת יהדות צפון אפריקה.
עבורי היה זה זמן מושלם כדי לספר לכולם על האישה שהלכה והולכת איתו יד ביד מאז שהייתה בת 16, ברגעים היפים ואלו שפחות, בהחלטות גורליות, ברגעים ההיסטוריים, בטוב וברע או כמו שאומר הביטוי-באש ובמים. אני מדבר כמובן על אמי היקרה, רחל. לא יכולתי לעצור את ההתרגשות.
אמא, ה' ישמור אותך.


אהבו: 629. הגיבו: 82. שיתפו: 39.
{% trans 'Tags' %}:

גם ראש פינה מתחדשת במסגרת פרויקט שיקום שכונות חוזר!
שמחתי להגיע לפני שעה קלה לראש פינה, להשתתף בטקס חניכת מתחם מבנים בו בוצע שיקום שכונות.
שמחתי לשמוע את הדיירים הנרגשים ואת ראש המועצה, ידידי אביהוד רסקי שדחף לביצוע , מברכים על הפרויקט המתבקש והמקיף שהתבצע בששת החודשים האחרונים ב-6 בניינים, בהם מתגוררות כ-60 משפחות. שיפוץ המעטפת החיצונית של הבניינים והמבואות, שיפוץ חדרי המדרגות, החלפת תשתיות המים והחשמל הם רק חלק מהדברים שביצענו כאן בסכום של כ-3 מיליון ₪.
שיתוף הפעולה בין השר יואב גלנט לביני ימשיך להניב פירות הצלחה. אנו בצוותא עם זרוע הביצוע של המשרד, המנכ"ל, חגי רזניק, צוות המשרד, אנשי עמידר וראשי הרשויות נמשיך לפעול למען צמצום הפערים ולמען עשיית צדק חברתי אמיתי.


אהבו: 246. הגיבו: 19. שיתפו: 11.
{% trans 'Tags' %}:

חג שבועות שמח לכל בית ישראל. מי ייתן ונדע רק אושר, אחדות ושהאהבה תמיד תוביל אותנו ותהיה עוגן בעמינו. שבת שלום

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,256. הגיבו: 130. שיתפו: 21.
{% trans 'Tags' %}:

השבוע חגגנו וציינו את נצחוננו באירוויזיון, את יום חגה של בירתנו הנצחית ירושלים, את מעבר השגרירות האמריקאית לירושלים ודבר חשוב נוסף שעלינו לציין השבוע זו העובדה כי ממשלת ישראל הנוכחית מכהנת כבר 3 שנים, (הושבעה ב-14 במאי 2015) על אף אמירות חסרות בסיס על כך שהממשלה לא תאריך ימים, הוכחנו כי ההפך הוא הנכון וממשלת ישראל ה-34 ממשיכה להוביל את עתיד המדינה ולרשום הישגים בטחוניים וחברתיים רבים ומרשימים. בשנים הנ"ל, גם אנו, במשרד הבינוי והשיכון, זכינו לרשום הישגים משמעותיים ברחבי הארץ ובמיוחד בפריפריה ודי אם אזכיר את רכש הדירות למען דיירי הדיור הציבורי, אכלוס מאות דירות שהיו אטומות, בניית דירות וחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. אלו רק חלק מהדברים שעשינו ב-3 השנים האחרונות במשרד הבינוי והשיכון. פרויקטים נוספים אותם זכיתי להוביל ואת חלקם גם ליזום הם רכבת העמק, הטבת המס לתושבי הפריפריה, בניית אגף השיקום במרכז הרפואי פדה פוריה בטבריה וכמובן פרויקט הדגל של משרד הבינוי והשיכון-שיקום שכונות חברתי ופיזי אותו אני מוביל.
גאה על עבודת הצוות שלנו במשרד, בראשות השר, האלוף במיל' יואב גלנט - Yoav Gallant וזרוע הביצוע, המנכ"ל חגי רזניק. אין ספק שדרכנו המשותפת מניבה ותניב עוד ועוד פירות הצלחה. תודה לראש הממשלה ולשרים על ההרתמות והובלת הפרויקטים השונים למען מדינת ישראל ואזרחיה. יישר כח

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 524. הגיבו: 24. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}: