המחנה הציוני

25,907 ( +0.79% בחודש האחרון, בקירוב)

טוען נתונים נוספים...

רויטל סויד / המחנה הציוני באתר כנסת פתוחה

  רויטל סויד בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 20 במרץ 2019 12:28. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 8 במרץ 2019 16:58. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


נו די בני, תפסיק להתחפש, גם ראיונות לכל הערוצים לא יסתירו את זה שבסוף, או בעצם מההתחלה, תשב עם נתניהו. אולי אפילו תהיה האדריכל של ממשלה כזו.

ואתם חברות וחברים ממחנה המרכז שמאל, תגידו - יש עוד מצביע מהמחנה שמוכן להסתכן בהצבעה לכחול-לבן? כי כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להקשיב לגנץ. קול לכחול לבן זה קול למפלגת ימין, שתחפש קודם כל קואליציה עם הליכוד ונתניהו.

רק שלשום ובמיוחד לפורים - גנץ הסיר סופית את המסיכה. גם אם זה היה שלא ברצונו. ואפילו ההכחשה השקרית והמביכה של כחול לבן אתמול בנוגע לרצונם להקים ממשלה עם נתניהו לא תסתיר את העובדה שהאמת נחשפה. עוד סיבה, מספר מי יודע כמה, לכל מצביעי מחנה המרכז-שמאל להצביע רק למפלגת העבודה.

אז אתם, שרוצים שינוי, אסור לכם לקחת את הסיכון הזה. היום יותר מתמיד זה ברור- רק קול למפלגת העבודה זה קול לשינוי.

חג פורים שמח, ונהפוכו!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 220. הגיבו: 89. שיתפו: 61.
{% trans 'Tags' %}:

״על ישראל 2019 רובץ צל גדול ומסוכן, שמאיים להרוס ולהחריב את שלטון החוק ואת הדמוקרטיה. הימין המשיחי הישן, שרי הימין ההזוי החדש, הכהניסטים ומעל כולם ראש הממשלה נתניהו - מאיימים לפגוע אנושות במערכת המשפט ובעצמאותה. הם בועטים בשומרי הסף, מחפשים כל הזדמנות כדי לרמוס ולפגוע בבית המשפט העליון והם לא יעצרו ויפגעו בכל מי שינסה לבלום אותם״.

אלו חלק מדבריי אתמול בערב, בארוע הקמפיין המרכזי של המפלגה. את המאבק נגד רומסי שלטון החוק וההגנה על הדמוקרטיה אני מובילה בסיעה כבר ארבע שנים. ובפרט בימים אלו בהם רוחות רעות מנשבות.

אנחנו מתחייבים לשנות זאת. להגן מכל משמר על שומרי הסף, על בית המשפט העליון ועל בג״צ. אנחנו מתחייבים לשינוי!

צפו!


אהבו: 69. הגיבו: 12. שיתפו: 29.
{% trans 'Tags' %}:

מה שבעיקר מתחדד מהתוכנית של שקד למערכת המשפט זה שאין לה תוכנית. היא ממחזרת חקיקה שניסתה להעביר ללא הצלחה שעיקרה הזרקת פוליטצזיה למערכת משפט שאמורה להיות עצמאית. העיקר שהיא זו שמאשימה את בג״צ שהפך לפוליטי.
תוכנית הריאליטי ״שופט נולד״ שהיא מציגה כבשורה היא פופוליסטית ונמוכה. שקד לא מתמודדת עם העובדה שהיא וחבריה הפירומנים מציגים יוזמות אנטי חוקתיות ואנטי דמוקרטיות שהיועמ״ש בעצמו לא מסוגל להגן עליהן, במקום זאת- פשוט מאשימים את בג״צ.

ככל שירדו המנדטים של הימין החדש וההזוי כך התוכניות יהיו יותר היסטריות. איילת, בואי ישר תבטלי את כל מערכת המשפט. למה את מחכה?

התכנית המסוכנת הזו לא תתממש, בית המשפט העליון ימשיך לשמור על כבודנו בזמן שהקדנציה ההזויה של שקד במשרד המשפטים כבר תהיה מזמן היסטוריה.

תמונה - אתר וואלה

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 235. הגיבו: 62. שיתפו: 74.
{% trans 'Tags' %}:

ראש השב"כ נדב ארגמן חייב לפרסם במהירות האפשרית הודעה מסודרת מטעם הארגון שבה יפורט כל מה שניתן לחשוף על הפריצה לטלפון של גנץ. מרגע שפורסם כבר, אי אפשר להשאיר אירוע כזה בתקופה כזו באפלה, חייבים לפוגג את כל השמועות, כדי למנוע השפעה מניפולטיבית ולא הוגנת שלהן על מערכת הבחירות. הימנעות מהודעה כמוה גם כהשפעה לא הוגנת על הבחירות.

כיו״ר השדולה למרחב הוירטואלי שלחתי הבוקר לראש השב"כ נדב ארגמן מכתב ברוח זו, שמבקש ממנו לפרסם במלוא המהירות הודעה מסודרת על הפריצה לטלפון של גנץ, מבלי לפגוע בבטחון המדינה או בצנעת הפרט, שתפוגג את כל השמועות ותמנע השפעה מניפולטיבית על הבחירות.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001278294

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 153. הגיבו: 26. שיתפו: 20.
{% trans 'Tags' %}:

בערב ירושלמי גשום התכנסנו מאות אנשים לחדש את הברית ההסטורית של הציונות הדתית שלאורך השנים תמיד מצאה בית במפלגת העבודה.


אהבו: 92. הגיבו: 8. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}:

50 ש״ח לדונם. בקושי עלות ממוצעת של מגש פיצה עם בקבוק משקה. זה "הפיצוי ההולם" שקיבלו חקלאים שראו את שדותיהם נשרפים ויחד איתם גם חודשי עמל רבים והשקעה כספית ניכרת. רק מי שלא ראה את השדות השרופים ואת כאב החקלאים יכול לחשוב ש-50 שקלים לדונם הוא פיצוי הולם.

הממשלה האחרונה פגעה קשות בחקלאות הישראלית. עכשיו, לא רק שהיא לא מפצה את חקלאי העוטף על נזקיהם, היא גם מבזה אותם.

יער בארי, קיץ 2018.

מועצה אזורית אשכול מועצה אזורית שער הנגב עוטף עזה

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 120. הגיבו: 33. שיתפו: 41.
{% trans 'Tags' %}:

למה חייבים מפלגת עבודה חזקה?
כי מפלגת ״כחול לבן״ מתחפשת למחנה הדמוקרטי אבל לא תומכת בו ורק עם מפלגת העבודה חזקה, שמתווה דרך ומכתיבה קול ערכי חזק וברור יהיה שינוי.
בבחירות האלו - הערכים נוהרים לקלפיות. צפו!
ווינט


אהבו: 156. הגיבו: 21. שיתפו: 33.
{% trans 'Tags' %}:

״רצוננו בחברה בה שוררים יחסי אנוש מתוקנים, כבוד לדעותיו ולאמונתו של הזולת. רצוננו בחברה דמוקרטית, בה זכאי כל אדם לחיות את חייו כדרכו, במסגרת הזכויות והחובות של החברה, תוך התחשבות בזולת.
מטרות אלה לא יושגו במאמץ מהיר וחד פעמי. יהיה זה מאבק מתמיד וממושך עם עצמנו, עם חולשותינו ועם הדעות הקדומות שלנו, תוך קביעת סדר עדיפויות המחייב אותנו בכל עת.״

דבריו של ראש הממשלה לוי אשכול ז״ל, בנאום לאומה בשנת 1965, יפים גם היום. דור הנפילים שבנה את הארץ, עיצב את החברה הותיר לנו את המשימה לשמר, לשפר ולפעול ללא הרף על מנת להבטיח חברה שוויונית במדינה יהודית ודמוקרטית.

מייצגת את הכנסת היום, בטקס האזכרה הממלכתי ללוי אשכול, במלאות 50 שנה לפטירותו. מנהיג וראש ממשלה שהוביל את ישראל לנצחון במלחמת ששת הימים וקבע את ערך השוויון בדמוקרטיה ובחברה הישראלית.
(צילום; יוסי זמיר)

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 96. הגיבו: 12. שיתפו: 12.
{% trans 'Tags' %}:

יונה עטרי האהובה הלכה לעולמה. מלהקת הנח"ל ו"שלמה המלך ושלמי הסנדלר" ועד "רחוב סומסום", שלושה דורות של ישראלים זכו והתברכו בכישרונה הרב. תנחומיי למשפחתה, יצירתה תישאר עמנו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 48. הגיבו: 7. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

על יום האישה הבינלאומי אפשר להסתכל בשתי דרכים:
על הקפיצה שעשינו: על הגדלת מספר הנשים בפולטיקה המונציפאלית, על כך שלראשונה נבחרה אישה לעמוד בראש אחת הערים הגדולות בארץ, על ייצוג השיא שהיה בכנסת היוצאת לנשים- 35 נשים, 29% מכלל חברי הכנסת. על טייסת הקרב הראשונה שמונתה בשנה החולפת, על מספר מנהלות בתי החולים בישראל שהגיע לשיא, על מהפכת ME_TOO ו״למה לא התלוננתי״ שכבשו את הרשת והתקשורת בסערה- הובילו לשינוי תפיסה ולשינוי בדפוסי החברה. על חקיקה שקודמה בכנסת ה-20, על הוספת סנקציות שהוטלו על סרבני גט ושחרורן של נשים על ידי בתי דין פרטיים.
ולצערנו- אפשר גם אחרת. אפשר להסתכל על השוויון שאליו עוד לא הגענו- על כך שנשים עדיין משתכרות פחות מגברים, למרות שזה בניגוד לחוק. על כך שיש מפלגות שלא מאפשרות לנשים להתמודד, ויש מפלגות שלא משבצות כמעט נשים בעשירייה הראשונה, או בכלל. על הצמרת הגברית שגם אם חדרת אותה- כנראה שאת בין הבודדות. על האמירות הקשות שנשמעו מפי רבנים על שוויון נשים ושילוב נשים בצה״ל, על חברי כנסת שמייצגים עמדות חשוכות שלא מכבדות נשים. על מאות מסורבות הגט שכלואות על ידי בני זוגן, ועל כך שהשנה נרצחו 25 נשים והממשלה עדיין לא קידמה את התכנית לטיפול באלימות במשפחה.
בין אם נסתכל כך או כך. אין ספק שבשנת 2019, אנחנו עדיין צריכים לציין את יום האישה הבינלאומי, לזכור את ההישגים שהגענו אליהם. אך לדעת מה עוד נעשה. למעננו, למען אחיותנו, למען בנותנו.
במפלגת העבודה יש 4 נשים בעשיריה הראשונה, שעובדות למען נשים, נלחמות למען נשים ומקדמות נשים.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 259. הגיבו: 45. שיתפו: 13.
{% trans 'Tags' %}: