הבית היהודי

31,993 ( +1.10% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

בצלאל סמוטריץ / הבית היהודי באתר כנסת פתוחה

  בצלאל סמוטריץ בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 14 ביוני 2018 10:04. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 21 ביוני 2018 07:05


אדוני ראש הממשלה Benjamin Netanyahu - בנימין נתניהו,

סליחה שאני מרשה לעצמי, אבל אבל אחרי החשיפה המטלטלת של אביעד גליקמן בערוץ 10 אתמול, אני ממש מוטרד. באמת מוטרד. ואני רוצה לבקש ממך משהו קטן.

אתה חייב להבין. הכבוד שלך הוא הכבוד שלנו, ואם חלילה תארח מישהו, בין אם יהיה זה נשיא ארה"ב או כל אישיות בכירה אחרת, ומשהו באירוח לא יהיה מושלם, זה לא יפגע בך ובכבודך אלא בכבוד של כולנו. בכבוד של המדינה והעם שכל כך יקרים לנו.

אז בבקשה ממך, אם יש שריטה, ולו הקטנה ביותר, באחד הרהיטים במעונך הרשמי, או בכל מקום אחר שאתה מארח בו, אנא ממך תחליף אותו מיד. ואם יש חשש שפתאום אחד הרהיטים יישרט ולא יספיקו לקנות אחד חדש בזמן, אז אנא ממך תדאג שיחזיקו רזרבה של עוד שולחן אחד, או שניים, או אפילו שלושה, כדי שאפשר יהיה להחליף מיד. ולא רק שולחן אלא כל רהיט אחר. זה לא בשבילך אדוני ראש הממשלה, זה בשבילנו.

ואנא ממך, וסליחה שוב שאני מרשה לעצמי, תדאג שהבית יהיה תמיד נקי וצבוע למשעי. כי, כאמור, לא מדובר בכבוד שלך אלא בכבוד של כולנו.

>>>
וכמובן אדוני ראש הממשלה שהמנהל התקין מאוד חשוב לכולנו ואם אפשר שהכל ייעשה במכרז אז מה טוב.

אבל אם המשמעות של מכרז אומרת שייקח הרבה מאוד זמן לקנות כיסא או שולחן חדש במקום זה שכבר לא מכבד אותנו, ואם המשמעות של מכרז היא שזה לא יהיה מוכן בזמן כי איזה פקיד, או חשב, או יועץ משפטי, או שומר מוסר מטעם עצמו, יחליט כמו שקורה בדרך כלל שמשהו לא מוצא חן בעיניו, אז תדאג בבקשה שיקנו מה שצריך בלי מכרז כי כאמור מדובר בכבוד של כולנו.

ואנא ממך אל תיקח קשה את מבקר המשרד שלך וגם לא את מבקר המדינה. וגם אל תכעס עליהם. הם עושים את תפקידם, ומה לעשות שהם חונכו לחשוד בכולם ולראות בכל דבר את הרע ולהסתכל על כל דבר במבט ביקורתי. אין להם את האחריות שיש לך על הכתפיים והכבוד שלנו כולנו מעניין אותם כנראה הרבה פחות מדעתו האישית של איזה פקיד בשרשרת שמעדיף שתקנה את השולחן אצל ספק אחר גם אם זה ייקח עוד חודש.

אתה תמשיך לנהל את ענייני המדינה לתפארת מדינת ישראל והם ימשיכו להנפיק דו"חות מגוחכים שיעשו כותרות יום וחצי וייעלמו.

>>>
ועוד משהו אדוני ראש הממשלה, ושוב סליחה שאני מרשה לעצמי לבקש. באמת סליחה.

אם אתה אוהב גלידת פיסטוק או כל גלידה אחרת, ואם זה עושה לך טוב - אפילו ככה ממש בקטנה - תזמין בבקשה הרבה מזה. כי חשוב לנו שעם כל העבודה הקשה והעומס והאחריות הכבדה שמונחת על כתפיך תהיה תמיד רגוע ובמצב רוח טוב. חשוב לנו שתהיה שמח, חד ומרוכז. זה אינטרס מובהק שלנו. ממש לא שלך.

ואם אחרי יום גדוש בעשיה בשביל כולנו אתה צריך להתרווח על הכורסה ולהירגע עם איזו גלידה טובה או להנות מאיזו ארוחת אמצע לילה טובה עם אוכל עממי בחמגשית מאיזו סטקיה ירושלמית כדי שיהיה לך יותר כח לשרת אותנו גם למחרת, אז בבקשה, באמת בבקשה, אל תספור את כל הצעקנים הקטנים והצבועים שלא עושים, וכנראה לעולם גם לא יעשו, פרומיל ממה שאתה עושה למען מדינת ישראל ומחפשים תמיד לקטר ולקנטר. אנא ממך אדוני ראש הממשלה תתעלם מהם לחלוטין ותזמין כל מה שיעזור לך לשרת אותנו טוב יותר (לגבי ארוחת אמצע הלילה מציע לך רק לחשוב על השאלה האם ומה בריא לאכול בשעה מאוחרת לפני השינה).

>>>
ואני מרגיש שאני כבר קצת מגזים, ובכל זאת אני מקווה שלא תכעס עלי שאני מרשה לעצמי רק עוד בקשה אחת קטנה. אחרונה ודי.

את כל מה שביקשתי לגביך, תעשה בבקשה גם לגבי אשתך. כי האינטרס שלנו, כן שוב שלנו, הוא שגם לה יהיה טוב. כי כל מי שמבין משהו על מה זה להיות נשוי באהבה יודע שכשטוב לאחד מבני הזוג טוב גם לשני, וחלילה להיפך. והאינטרס המובהק שלנו הוא שיהיה לכם טוב, שתחיו באהבה, בשלווה וברוגע, כדי שכל מעיינך יוכלו להיות מופנים לטובת המדינה ולטובתנו. יש לנו ראש ממשלה אחד וכאמור אנחנו חייבים אותו חד וממוקד, ובשביל זה אנחנו צריכים שיהיה לו ולמשפחתו טוב.

>>>
אז באמת תודה לך אדוני ראש הממשלה, וסליחה בשם כל צרי העין שכנראה לא יודעים מה זה להיות ראש ממשלה וקצת מקנאים בך. אל תקח אותם קשה מידי. הם ממש מיעוט קטן. רובנו מאוד מודים ומעריכים את מה שאתה עושה למעננו, גם אם אנחנו לא מסכימים איתך על הכל וגם אם יש לנו וויכוחים נוקבים איתך בכמה סוגיות. אנחנו, ולדעתי כמונו רוב העם, יודעים מצויין לעשות את ההבחנה.

שלך,

בצלאל

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,887. הגיבו: 279. שיתפו: 503.
{% trans 'Tags' %}:

העברנו היום, בשעה טובה, את חוק החטיבה להתיישבות 2.0
ח"כ ציפי לבני לא אהבה את החוק.
ניסיתי להסביר לה...
כרגיל, האופוזיציה צווחת ואנחנו בונים!
צפו.


אהבו: 549. הגיבו: 72. שיתפו: 123.
{% trans 'Tags' %}:

סליחה.


אהבו: 356. הגיבו: 71. שיתפו: 72.
{% trans 'Tags' %}:

דמם של תושבי הדרום אינו הפקר. תופעת הגמלים המשוטטים חייבת להיפסק, זהו חוק מציל חיים ובשביל רגעים כאלו באתי לכנסת ישראל.

חוק סימון ופיקוח על בעלי חיים עבר בקריאה שנייה ושלישית ונכנס לספר החוקים של מדינת ישראל.

<<<

הבסיס למניעת התופעה מסכנת החיים הוא יצירת הרתעה ואת זה אמור לעשות החוק שלי שלאחר סחבת ארוכה שמקורה בעודף ביורוקרטיה במשרדי הממשלה נכנס אחר כבוד לספר החוקים של מדינת ישראל.

בחוק ישנן שלוש נקודות עיקריות שיכולות לצמצם את התופעה באופן משמעותי:

ראשית, תיקבע חובת סימון גמלים בשבב תת עורי שיאפשר זיהוי וודאי ותמידי של הגמל ובעליו.

שנית, תיקבע חובת רישום בעלות במאגר שיוקם לשם כך בשירות הוטרינרי,

ושלישית וחשוב מכל, תיקבע חזקה פלילית, בדומה לזו שקיימת במרשם הרכבים במשרד הרישוי, שתקבע שמי שרשום במרשם כבעלים של הגמל יישא באחריות פלילית בגין רשלנות ופשיעה בהשגחה על הגמל. לאחר מספר מקרים שבהם בעלי גמלים משוטטים ייקנסו וישבו בכלא תיווצר הרתעה שתביא לכך שבעלי הגמלים ישגיחו טוב יותר על הגמלים וימנעו מהם להגיע לקרבת הכבישים. גם לאחר שהחוק יושלם צריך יהיה לעמוד על המשמר ולוודא שהוא מקויים ונאכף בנחישות. חיי אדם לפני הכל.

תודה לידידי שר החקלאות אורי אריאל וליועצו המסור חנן מלמד.

כמו כן, תודה גדולה לחבריי בתנועת רגבים על ליווי החוק מתחילתו ולח"כ כבל על קידום החוק בועדת הכלכלה.


אהבו: 175. הגיבו: 22. שיתפו: 12.
{% trans 'Tags' %}:

מישהו כנראה התבלבל

הבוקר החרימו נציגי המנהל האזרחי דיון בוועדת משנה של ועדת חוץ וביטחון בעקבות ביקורת של ח"כ יוגב על פעילות מתאם פעולות הממשלה בשטחים. בשבוע שעבר החרימו עובדי המנהל האזרחי כנס שעסק במדיניות קרקע בגלל אי שביעות רצון מהצעת חוק שלי

החוק שלי הוא הכרחי - גוף צבאי לא יכול לנהל אזרחים
<<<

שני התפקידים העיקריים של הכנסת הם חקיקה ופיקוח על עבודת הממשלה. במנהל האזרחי לא אהבו את החוק שלי ולא את עבודת הפיקוח על פעולות הממשלה שנעשתה על ידי ח"כ יוגב בועמ"ש חוץ וביטחון והחליטו להחרים דיונים בעניינם. לצערי, החרמות הללו מלמדים יותר מהכל על החשיבות של סגירת המנהל האזרחי.

לא דמוקרטי ולא תקין שגוף צבאי ינהל את חייהם של חצי מיליון אזרחי ישראל החיים ביהודה ושומרון. לא הגיוני שיו"ש תנוהל כמדינה בתוך מדינה עם שלטון צבאי. החוק שהגשתי מציע לסגור את המנהל האזרחי ולהכפיף את אזרחי ישראל תושבי יהודה ושומרון למשרדים הממשלתיים השונים.

אין שום היגיון שאזרחי המדינה שהם שווי חובות, שמשרתים בצבא ועושים מילואים, ומשתתפים אחת למספר שנים בבחירות דמוקרטיות לא יזכו לזכויות אזרחיות שוות ולשירות ממשלתי שווה כמו כל אזרחי ישראל.

אקדם את החוק בעזרת השם בהקדם האפשרי ואני קורא לראש הממשלה ושר הביטחון לתמוך בו למען אזרחי ישראל.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 179. הגיבו: 10. שיתפו: 13.
{% trans 'Tags' %}:

השתלטות בג"ץ על השלטון? אני כבר רכשתי, ואתם? קראו את הפרק הראשון ותבינו.

הספר המרתק שצפוי לצאת לאור בעזרתכם, יאפשר לכם להבין מהי המהפכה השיפוטית שעשה בג"ץ ואיך נחטף השלטון מהעם.

הספר שייצא לאור בעזרתכם על ידי התנועה למשילות ודמוקרטיה והוצאת סלע מאיר, יסקור 7 פסקי דין מרכזיים של בג"ץ, במטרה להסביר לציבור הישראלי בשפה פשוטה וברורה כיצד בית המשפט העליון פוסק ופועל לפי אג'נדה אישית ולא על פי כללים משפטיים.

רוצו לרכוש עותק ולסייע בהוצאת הספר:

http://bit.ly/2ICS4DW

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 126. הגיבו: 11. שיתפו: 21.
{% trans 'Tags' %}:

אמש קיימתי מפגש חשוב ומעניין עם תלמידי ישיבת אהלי תמימים עתיד כפר חב"ד שביקרו אתמול בכנסת.

הבחורים הנהדרים בלמידה מתמדת והכנה לחיים של תורה ומלאכה.

ברכות לרב שמואל רייניץ מנכ"ל הישיבה וליעקב מיוחס, על העבודה החשובה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 64. הגיבו: 20. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

״החלטתי למות היום. אספתי הרבה כדורי שינה ובקבוקי וודקה ועכשיו אני בדרך למקום מרוחק שם אני רוצה למות.״
היא לא רצתה להרחיב על הסבל שלה. אמרה שלא יודעת למה התקשרה וכל הזמן ניסיתי להשיג ממנה פרטים כדי לנסות לעזור לה עד שהשיחה נותקה לפתע. (מתנדבת בעמותת ער״ן).

החוק שהעברנו היום בקריאה טרומית יאפשר למוקדי סיוע נפשיים ומוקדי סיוע לנפגעי תקיפה מינית לקבל מספר טלפון של שיחה לא מזוהה במקרים של סכנת חיים כדי לחזור ולהמשיך את הטיפול.

חוק מציל חיים.
זכות וחובה שלנו כנבחרי ציבור.

תודה גדולה לחברי חיליק בר על שותפות בקידום החוק, לחברי הכנסת מכל סיעות הבית שהצביעו בעד החוק פה אחד, ליוחאי רביבו מנהל הסיעה התותח שלנו ולענבר כהן מזכירת הסיעה על הליווי המקצועי בקידום החוק הזה והעבודה הפרלמנטרית שלי בכלל.


אהבו: 147. הגיבו: 14. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

ההתנהלות השערורייתית של משטרת ישראל כנגד תושבי הישוב יצהר חייבת להיפסק.

>>>
אין מקום לתג מחיר בשם החוק ולענישה קולקטיבית מחנכת - לא חוקית ולא דמוקרטית.

>>>
צפו ושתפו.


אהבו: 324. הגיבו: 74. שיתפו: 57.
{% trans 'Tags' %}:

ההתנהלות השערורייתית של משטרת ישראל כנגד תושבי הישוב יצהר חייבת להיפסק.

>>>
אין מקום לתג מחיר בשם החוק ולענישה קולקטיבית מחנכת - לא חוקית ולא דמוקרטית.

צפו ושתפו.

https://www.facebook.com/before.the.news.reshet/posts/2138330296398610


אהבו: 0. הגיבו: 0. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}: