הליכוד

11,995 (0.00% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

נורית קורן / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  נורית קורן בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 11 בדצמבר 2018 12:45. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 18 באוקטובר 2018 15:41. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


מזמינה אתכם לצפות בשידור חי בטקס הענקת פרס יושב-ראש הכנסת לאיכות החיים. כחברת כנסת השותפה בועדת הפרס, הוחלט להעניק השנה את הפרס בנושאי קידום שלטון החוק, ערכי הדמוקרטיה ושמירה על זכויות אדם וכן בנושא תאונות הדרכים ותאונות העבודה. ברכותיי לעמותת מסע ישראלי ולגב׳ הדס תגרי על הזכייה.


אהבו: 9. הגיבו: 6. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

על כל פיגוע צריך להקים עוד ישוב חדש.

מתפללת להחלמתם של הפצועים מהפיגוע הנורא אתמול בעפרה ולשלומם של האם והתינוק. כבת למשפחה מקריית ארבע אשר הייתה ממייסדות הישוב היהודי בחברון, אני בטוחה שהפיגוע הקשה הזה לא ישבור את רוחם של המתיישבים. בדיון שהתקיים היום בועדת חוץ ובטחון של הכנסת, קראתי לראש הממשלה להסדיר את חוות גלעד ולתת לאנשים לחיות כמו שצריך, ללא אי ודאות.

אני מצדיעה למתיישבים וזה הזמן לתת להם את הביטחון כי מה שהם עושים זו ציונות לשמה. המאבק מול הפלסטינים הוא על עצם קיומנו כאן, לכן על כל פיגוע צריך להקים עוד ישוב חדש ולתת להם להבין שהטרור אינו משתלם. הגיע הזמן שממשלת ימין תעשה את המפנה כי רק בניינה, הרחבתה וחיזוקה של ההתיישבות תוכל להעניק בטחון לאזרחי המדינה.


אהבו: 29. הגיבו: 1. שיתפו: 9.
{% trans 'Tags' %}:

מבדילים בין קודש לחול.

בצאת השבת בטבריה עם משה ענקי, שמואל כהן וחברים בטקס הבדלה מרגש, משמח ומלא ברכות.

בהזדמנות זו, שולחת חיבוק חם ללוחמי צה"ל אשר בתנאי מזג אוויר קשים ביותר, חשפו היום מנהרת טרור נוספת של חיזבאללה. ברוח הגבורה של חנוכה, חייבים לחזק ולהעריך את האומץ של ראש הממשלה ושר הביטחון, בנימין נתניהו, הרמטכ"ל והלוחמים הפועלים בנחישות ובנועזות למען ביטחון המדינה.

שבוע טוב לכולנו


אהבו: 43. הגיבו: 7. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

"יועץ משפטי צריך להיות ניטרלי ולא לכפות את דעותיו הפוליטיות", זה מה שאמרתי לאחרונה בראיון לתוכנית "כולם ב- 20" עם טל מאיר בערוץ 20 בנוגע להתעקשותה של דינה זילבר, המשנה ליועמ"ש, להגיע לדיון בוועדת הכלכלה.

במסגרת התכנית, עניתי גם לשאלות הגולשים במגוון רחב של נושאים, מוזמנים לצפות.
https://www.20il.co.il/?p=244861

שבת נעימה וחמימה לכולנו


אהבו: 50. הגיבו: 6. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

מחזקים את קידום הנגישות בישראל.

לרגל היום הבינלאומי לציון שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, נטלתי חלק באירוע מודעות והתנסויות בנגישות, שקיימה עמותת ״נגישות ישראל״ ביחד עם הנהלת בנק הפועלים.

מאז תחילת כהונתי בכנסת, ראיתי עצמי מחויבת להעלאת המודעות לנושא, וכיו״ר השדולה למען זכויות אנשים עם מוגבלויות, העברתי מספר חוקים למען שילובם של אנשים עם מוגבלות בשוק התעסוקה.

חשוב להמשיך ולקדם את הנגישות בישראל ולסייע לאנשים עם מוגבלות לגדול ולצמוח.

אני מודה ליו״ר עמותת נגישות ישראל, מר יובל וגנר על המסירות והעבודה הנהדרת למען תחום הנגישות בישראל ולמנכ״ל בנק הפועלים, מר אריק פינטו על ההירתמות להעלאת המודעות והעשייה המבורכת.

אמשיך לפעול ולחזק את נושא הנגישות בישראל.

Access Israel- נגישות ישראל


אהבו: 80. הגיבו: 9. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

מוזמנים לצפות בראיון אישי שקיימתי לאחרונה עם מנחם טוקר בתכנית ״טוקר בשישי״ ברשת (ערוץ 13).
על משפחה, מסורת, פעילות למען חייבים בהוצאה לפועל, זכויות בעלי חיים, המאבק לחקר האמת בפרשת היעלמותם של ילדי תימן, המזרח והבלקן, וגם- עד כמה הייתה מעורבת ממשלת מפא״י בגזל הרכוש של עולי תימן?

שבת שלום.


אהבו: 82. הגיבו: 21. שיתפו: 24.
{% trans 'Tags' %}:

״אנשים רוצים למצוא את האחים שלהם, אנשים רוצים לדעת מה קרה״.
למעלה מ-300 בני משפחות הגיעו ליום מרוכז של בדיקות DNA על-מנת למצוא התאמה בין ילדים חטופים לכאורה לבין בני משפחותיהם הביולוגיים.

בכל פעם מחדש, ליבי נקרע מהסיפורים המחרידים שאני שומעת מבני המשפחות אשר עדיין לא נואשו מלמצוא את האח שלא זכו להכיר, את האחות שנעלמה, את הבת שנלקחה והותירה את האם עם כאב עצום וזעקות שבר שעד היום מסרבות מלהחריש אוזניים.

כולי תקווה ואמונה שנוכל לאחד את הילדים עם המשפחות הביולוגיות שלהם ולהגיע לחקר האמת בפרשה הכאובה הזו.

אני רוצה להודות לחברת MyHeritage על שיתוף הפעולה המתמשך בנושא הבדיקות, לחנניה כורש וצוות מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות על אירוח היום המרוכז וכמובן למאות בני המשפחות שטרחו והגיעו מכל רחבי הארץ כדי להיבדק.


אהבו: 147. הגיבו: 44. שיתפו: 64.
{% trans 'Tags' %}:

עוצרים את המפעלים המזהמים ומגבירים את האכיפה.

אתמול, העברתי בקריאה ראשונה הצעת החוק למניעת מפגעים סביבתיים, שיזמתי ביחד עם חברי כנסת נוספים.

ההצעה באה לתקן עיוות נוראי לפיו החוק בישראל אינו מאפשר לציבור לתבוע מפעלים מזהמים על פגיעה בטבע.

המפגעים והאסונות הנוראיים, שידענו בשנים האחרונות, גרמו לזיהומים חמורים ולנזקים קשים לחי ולצומח.

לא ייתכן, שפגיעה בטבע כנגד ארצנו האהובה אינה נחשבת כמפגע סביבתי ומוגדרת כך בחוק. פגיעה בערכי טבע מוגנים, הינה מפגע סביבתי בדיוק כמו זיהום אויר, קרקע, מים וחומרים מסוכנים.

בטרם תחילת כהונתי בכנסת, פעלתי עם התושבים בהרצליה למען ניקוי זיהום קרקע בתע"ש השרון, קודם למכירת הקרקע ליזמים. אם ניתן היה בזמנו לתבוע אזרחית את המזהמים- אין לי ספק שהם היו נזהרים וחוששים מהגברת האכיפה כנגדם.


אהבו: 93. הגיבו: 12. שיתפו: 16.
{% trans 'Tags' %}:

בראיון לתכנית "ריקלין וסגל", דיברתי על המבצע הארצי לאיסוף דגימות DNA שאני עורכת ביום רביעי הקרוב (28/11/18) בין השעות 16:00-19:00, במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות.

אני קוראת לבני המשפחות להגיע ולהיבדק. הבדיקה אינה פולשנית וניתנת ללא עלות.

יש ליצור קשר עם לשכתי ולהירשם מראש (חובה!)

לשכה: 054-4229882
דוא"ל: Nuritjk@gmail.com


אהבו: 74. הגיבו: 12. שיתפו: 24.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול התקיימה ישיבת ועדה לבחירת שופטים משמעותית עבורי.
ראשית אני שמחה לבשר שמאמצי שנמשכו כשלוש שנים לקדם את השופטת רחל בת ערקובי לביהמ״ש המחוזי נשאו פרי, ואתמול ערקובי מונתה לכהן כשופטת בפועל.
בנוסף אתמול נבחר עו״ד ביאלין אלעזר לשופט בבימה״ש שלום. עו״ד ביאלין הוא השופט השלישי ממוצא אתיופי שקידמתי ואני שמחה שמליאת הועדה קיבלה את המלצתי ותמכה בו, הוא מתווסף לשתי השופטות ממוצא אתיופי שכבר מכהנות בבימ״ש שלום.
עוד מינינו 32 שופטים וביניהם 2 שופטות מהמגזר הערבי.
אמשיך לפעול למען ייצוג הולם ומקצועי מכלל מגזרי החברה במערכת המשפט בישראל.
——————-
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5412509,00.html

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 233. הגיבו: 48. שיתפו: 21.
{% trans 'Tags' %}: