הליכוד

9,271 ( +8.18% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

נורית קורן / הליכוד באתר כנסת פתוחה

  נורית קורן בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 18 באוגוסט 2017 12:22. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך: 21 באוגוסט 2017 07:05


שבת שלום לכולכם, שבת שקטה ומשפחתית.


אהבו: 241. הגיבו: 26. שיתפו: 9.
{% trans 'Tags' %}:

אירוע הדריסה האכזר שהתרחש השבוע בשרלוטסוויל, מוכיח לנו פעם נוספת את עוצמתה של האנטישמיות בעולם ואת החשיבות הרבה שיש בהסברה ישראלית.

בימים אלו, אני משתתפת במשלחת בדרום אפריקה, יחד עם חבריי חברי הכנסת זוהיר בהלול, נחמן שי, מיכל בירן ואמיר אוחנה ובליווי בכירים בסוכנות היהודית, ג'וש שוורץ, מנכ"ל הסוכנות, אביעד סלע, שליח הסוכנות בדרום אפריקה והשגריר הנכנס, ליאור קינן. יחד, אנו נפגשים עם חברי פרלמנט ואנשי מפתח במדינה, במטרה לנסות ולקרב אותם לישראל, למציאות הקשה איתה אנו מתמודדים ולהפריך את התפיסה העולמית השגויה שמעוותת ויוצרת מצג שווא.

ממשלת דרום אפריקה, הינה ממשלה אנטי-ישראלית שתומכת בתנועת ה-BDS ולפיכך, אנו מלווים באבטחה כבדה.
במסגרת הביקור, נפגשנו עם נציגים שונים מהקהילה היהודית שחיה כאן וסובלת מגילויי אלימות ואנטישמיות חמורים, כאשר היחס לקהילה מושפע רבות מתרחישים וממאורעות בישראל.

עוד נפגשנו עם נשיא דרום אפריקה לשעבר, עם המועמדת הבאה לנשיאות, יו"ר מפלגת ה-DA הדמוקרטית, חברי פרלמנט, עם מובילי הקהילה היהודית שחיים במדינה ועם אנשים אוהבי ישראל.

נוכחתי לראות שלמדינת ישראל יש הרבה מה להציע לדרום אפריקה. כמו למשל, מערך להתפלת מים, קידום תחום ההייטק, החקלאות ועידוד יזמות שעשויים להביא לשיפור משמעותי בכלכלת המדינה והאינפלציה הגוברת.

עוד צפויה לנו עבודה מרובה בימים הקרובים, ממשיכים במסע להגברת ההסברה הישראלית על כל גווניה, על הדילמות והמציאות הסבוכה, לצד אתגרים לא פשוטים איתם אנו מתמודדים.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 85. הגיבו: 4. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

ברצוני לברך את שר התחבורה, ישראל כץ, על אישור קבלת רישיונות הנהיגה לעולים חדשים.

כיו"ר השדולה לקידום עלייה וקליטה של עולים דוברי צרפתית, קיבלתי פניות רבות מעולים חדשים שמתקשים בהליך הוצאת רישיון הנהיגה בארץ ונאלצים להתמודד עם בירוקרטיה מעיקה שמהווה נטל כבד עבורם.

פניתי לשר כץ בנושא ודרשתי ממנו לאפשר לעולים בעלי רישיון נהיגה צרפתי, להמירו לרישיון ישראלי. דבר שנראה לרבים מאיתנו אלמנטרי, הפך לסחבת עבור ציבור שלם שחווה הליך קליטה לא פשוט. בנוסף, הצלחתי לגייס את שגרירת צרפת בישראל שתמכה וסייע בקידום עניין הרישיונות.

אין ספק שזו בשורה רבת משקל עבור העולים אשר צפויה להקל על קליטתם והסתגלותם לחיים במדינת ישראל.


אהבו: 55. הגיבו: 7. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

הבוקר, הגשתי הצעת חוק שתחייב את יבואני הבשר להצמיד ליווי של וטרינר מוסמך למשלוחים החיים. זאת, במטרה שיוענק פיקוח וטיפול לבעלי החיים שעוברים מסעות ארוכים בתת תנאים.
מוזמנים לקרוא את הכתבה שפורסמה בעיתון "ישראל היום":
Dan Lavie

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 61. הגיבו: 7. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}:

כשאנחנו מדברים על פרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן, לרוב אנו שומעים את העדויות של המשפחות שחוות את הכאב ועושות כל שביכולתן כדי למצוא אחר יקיריהן. יחד עם זאת, אני סבורה שישנם אנשים רבים החיים בינינו ובידיהם מידע מזווית אחרת, מהצד השני, אנשים שהיו עדים לחטיפות הילדים, למחקרים שנעשו וסוחבים עימם את העדות שלא נותנת למצפונם שקט.
אותם אנשים חוששים לדבר, ראינו זאת בפרשת כהן קדמי שהעדים טענו כי "אינם זוכרים" פרטים כאלו ואחרים. על כן, הגשתי הצעת חוק שתעניק חסינות מפני הליך פלילי או אזרחי לכל אדם המוסר מידע בנושא שתוענק לכל מי שמחזיק מידע רלוונטי ויכול לשפוך אור על הפרשה.
הצעת החוק נמצאת בוועדת שרים לחקיקה שצפויה לדון בה במושב הקרוב.
אני קוראת לאותם אנשים שחיו באותה תקופה, לילדים ששמעו סיפורים מהוריהם – ספרו לנו את העדות שלכם, עזרו לנו להשלים את הפאזל ולהביא לגילוי האמת בפרשה האיומה.
מוזמנים לפנות לוועדה במייל: vyemen@knesset.gov.il או בטלפון: 02-6408046/5
הנה כתבה שפורסמה הבוקר במוסף "7 ימים", על אישה שעבדה בזמנו כמטפלת בבית ילדים וכעת חושפת בפנים גלויות את עדותה.
שבת שלום.


אהבו: 162. הגיבו: 30. שיתפו: 67.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 92. הגיבו: 5. שיתפו: 15.
{% trans 'Tags' %}:

יש פרחים שאף אישה לא צריכה לקבל. צריך לשים סוף לתופעה, כי באהבה אין מקום לאלימות. חייבים למנוע את הרצח הבא.


אהבו: 122. הגיבו: 4. שיתפו: 19.
{% trans 'Tags' %}:

לאחרונה אני שומעת הרבה את המילה "הכרה" בהקשר של פרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן - "המדינה מכירה בפרשה?", "צריך הכרה בפרשה" ומשפטים דומים.
הכרה פירושה מודעות למשהו, הבנה או קבלה של עובדה או של מצב. פעולה של מי שמכיר באופן רשמי ופומבי במשהו כאמיתי, כתקף או כמקובל עליו.
אין כלל ספק שפרשת ילדי תימן התרחשה כאן במדינת ישראל, שאירע פשע חמור נוכח העדויות, המסמכים והמשפחות שנותרו מצולקות.
כיו״ר הוועדה המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן, החלטתי לערוך דיון ביום רביעי הקרוב, 9 לאוגוסט, בשעה 10:30, במשכן הכנסת שיעסוק בנושא ההכרה.
אני מזמינה אתכם להצטרף אליי לדיון החשוב "בדרך להכרה מלאה בפרשה".
להרשמה ולפרטים נוספים: 054-4229882

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 153. הגיבו: 22. שיתפו: 28.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 90. הגיבו: 6. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

טיב היחסים בין ישראל למדינות העולם, הינו בעל חשיבות רבה נוכח גל האנטישמיות שאינו פוסח. עלינו לפעול למען הסברה ישראלית ענפה, לחיזוק קשרים ולחשיפת האמת.

השבוע, ארגנתי ביקור חגיגי ביחד עם אלי חזן Eli Hazan, יו״ר אגף קשרי חוץ בליכוד, במסגרתו אירחנו את סגן יו"ר הפרלמנט הגאורגי, זביאד דיזדזגורי ואת חברת הפרלמנט, נינו גוגואדזה. זאת, לשם חיזוק הקשר והיחסים בין ישראל לגאורגיה.

הביקור היה מוצלח ביותר. חבריי הגאורגים, בביקור ראשון בישראל, הופתעו והתרשמו מאוד. מצפון ועד דרום, נחשפו למדינת ישראל היפה והטובה, לאתרי המורשת, לחום של האנשים, לטעמים האנינים ולכל היופי ששורר במדינתנו הקטנה. גם על רקע החשש מהמצב הנפיץ במדינה, הבינו הגאורגים כי אנחנו בני אדם כמוהם שרוצים לחיות בביטחון.

הכרתי אנשים מופלאים, אדיבים ומשכילים שהבטיחו שישובו לביקור נוסף. אין לי ספק, שמדינת ישראל זכתה לחברי אמת חדשים.

שבת שלום לכולם.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 56. הגיבו: 6. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}: