הליכוד

2,406,627 (0.00% בחודש האחרון)

טוען נתונים נוספים...

בנימין נתניהו / באתר כנסת פתוחה

  בנימין נתניהו בפייסבוק

  סטאטוס אחרון נאסף בתאריך: 19 במאי 2019 11:59. מידע אודות העמוד נאסף בתאריך 30 במרץ 2019 19:04. זוהי כנראה תקלה, ונשמח מאוד לשמוע על כך!


שווה צפייה >>


אהבו: 1,190. הגיבו: 249. שיתפו: 447.
{% trans 'Tags' %}:

בהצלחה קובי מרימי, כולנו איתך! 🇮🇱🇮🇱🇮🇱


אהבו: 5,868. הגיבו: 370. שיתפו: 301.
{% trans 'Tags' %}:

אתמול פרסם אמנון אברמוביץ' כתבה מגמתית מתוך הדלפות פליליות, מסולפות ורצופות שקרים, שכל מטרתה להמשיך ברצח האופי שלי ושל משפחתי.

קראו את הדברים הנוקבים שכתב העיתונאי אלי ציפורי בתגובה לפרסום של אברמוביץ':

"משהו רע מאוד עובר על אמנון אברמוביץ', ומשהו רע עוד יותר עובר על אמנון אברמוביץ' וגיא פלג כשהם ביחד ("אומרים לי בפרקליטות", שי ניצן צריך להיות שופט בעליון"). אחרי שהשניים איימו על נתניהו שלא ימנה את יריב לוין לשר המשפטים, הם מוכיחים שוב ושוב ששנאתם לנתניהו מוציאה אותם לחלוטין משיווי משקל.

אין שום בעיה עם ביקורת על נתניהו ולו הקשה והחריפה ביותר, אבל הצמד הזה כבר חצה את כל הקווים האדומים. יש הבדל תהומי בין ביקורת עניינית ומקצועית לבין אוסף של רכילויות שאין לו שום ערך ציבורי, זולת לבזות אדם מתוך שנאה עיוורת ודי חולנית. השניים לא מבינים שהם עושים שירות נפלא לנתניהו: אחרי עוד שידור שלהם, הם רק נותנים לו עוד תחמושת לטענותיו המוצדקות שהחונטה התקשורתית והמשפטית רודפות אחריו במסע ציד חסר תקדים בהיקפו, תוך הדלפות פליליות ושיתוף פעולה פסול בין גורמים באכיפת החוק לבין חברי החונטה התקשורתית.

כמה תובנות על האייטם המיותר:

• הדיווח הרכילותי מציף שוב את עניין ההדלפות ולפרקליטות יש פזמון קבוע: אנחנו לא מדליפים אלא הפרקליטים מדליפים. ובכן, עו"ד עמית חדד, פרקליטו של נתניהו, אסף את חומרי החקירה ביום ג' ואין זה סביר שהוא הדליף את עדותה של הדס קליין – אין לו שום אינטרס לירות ללקוח שלו ברגל.

• אברמוביץ' שידר כתבה בת 4 דקות עם מוזיקה דרמטית וצילומים של סכיני גילוח, וילות בקיסריה ומעילים. בשיא השפל, בעבודת העריכה, נעשה שימוש נבזי בחללי צה״ל (אחד האירועים התרחשו לכאורה בערב יום הזיכרון). אלו ששידרו ואלו שערכו את הביזיון הזה – הם בדיוק אלו שהתלוננו בזמנו על שימוש בקברים בסרטי הליכוד – כרגיל, זו הצביעות וההתחסדות של החונטה התקשורתית. המסקנה היא שאברמוביץ' וצוות אולפן שישי הכינו את הסרטון מבעוד מועד, כך שאין שום אפשרות שההדלפה היתה מאיזשהו פרקליט.

• אברמוביץ' ופלג מגרדים את תחתית החבית. פלג שידר באמצע השבוע שיחות שאין להם שום ערך בין מוזס לנתניהו, אברמוביץ' שידר את סרטון הקצף וסכיני הגילוח. אם זה מה שנותר לפרקליטות להדליף – מצבה די גרוע.

• אני מזכיר שוב את הראיון של שי ניצן ב"מקור ראשון" לפני שבוע. הוא אמר שם במפורש שבפרקליטות החליטו לקבוע תקדים משפטי בתיק 4000 (סיקור אוהד כשוחד) ולהכיל אותו לראשונה על נתניהו. במקום שהקביעה הזו תהפוך לדיון ציבורי (כמוה כרדיפה פרסונלית ורדיפת תיקים), מה שהפך לדיון ציבורי זה סכיני וקצף הגילוח של נתניהו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 4,685. הגיבו: 1,395. שיתפו: 706.
{% trans 'Tags' %}:

כבר לפני ארבעה חודשים הגישו פרקליטיי תלונה חמורה ליועץ המשפטי לממשלה על מבול ההדלפות הפליליות, המסולפות והמגמתיות של חומרי חקירה בענייני. לתלונה צורף תיעוד של 122 (!) פרסומים שמתבססים על הדלפות אלה.
כל הדלפה מתוך חקירה ע"י גורמי אכיפה היא עבירה פלילית שדינה עד שלוש שנות מאסר. יוצא אפוא שעד כה, היקף ההדלפות הפליליות העצום נגדי יכול להסתכם בעונש של למעלה מ- 300 שנות מאסר!
עד כה לא נבדקה אפילו תלונה אחת.
בהיעדר חקירת משטרה "החגיגה" נמשכת. ערב ערב שופכים את דמי ודם משפחתי במהדורות החדשות בהדלפות פליליות מסולפות. איש אינו חוקר את המדליפים העברייניים, לשמחתם של אנשי התקשורת שמשתפים איתם פעולה.
אמש והערב שוב שודרה הדלפה פלילית, מגמתית ומסולפת נגדי בחדשות 12. הנחתי את פרקליטיי להגיש מחר בבוקר תלונה נוספת על הדלפה מספר... 123!
היעדר אכיפה מינימלית נגד ההדלפות המגמתיות והפליליות נגדי יוצר רושם של אימוץ נורמות פסולות בטיפול בתיקי ראש הממשלה, שבינן לבין שלטון החוק אין ולא כלום.
כתבו לנו מה לדעתכם צריך לעשות כדי שהמשטרה תחקור אפילו אחת מהעברות האלה?


אהבו: 4,381. הגיבו: 1,081. שיתפו: 373.
{% trans 'Tags' %}:

שבת שלום עם ישראל!


אהבו: 6,038. הגיבו: 639. שיתפו: 136.
{% trans 'Tags' %}:

מזל טוב למרים פרץ לרגל הולדת הנכד, בן לאביחי וחני. עם ישראל מתרגש איתך ועם כל המשפחה!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 7,723. הגיבו: 420. שיתפו: 166.
{% trans 'Tags' %}:

להקת שלוה - ריגשתם את העולם!


אהבו: 22,848. הגיבו: 1,233. שיתפו: 3,618.
{% trans 'Tags' %}:

מציינים 100 שנה למותו של אהרון אהרנסון ז״ל, בחוות אהרנסון בעתלית. אהרון אהרנסון היה דמות ענקים, אחד מחמשת המנהיגים הציוניים הגדולים שלנו. תמיד נזכור ונזכיר את דמותו.

(צילום: קובי גדעון, לע״מ)

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 2,263. הגיבו: 128. שיתפו: 168.
{% trans 'Tags' %}:

חוגגים שנה להעברת שגרירות ארה״ב לירושלים בירתנו!

Celebrating one year since the US Embassy moved to Jerusalem, our capital!

(וידאו: רועי אברהם, לע"מ. סאונד: ניר שרף, לע"מ)


אהבו: 2,042. הגיבו: 226. שיתפו: 332.
{% trans 'Tags' %}:

🇮🇱🇺🇸

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 5,367. הגיבו: 283. שיתפו: 368.
{% trans 'Tags' %}: