מס' עמודי פייסבוק פעילים למפלגה: 30


סוגרים את מעבר כרם שלום ברצועת עזה, מובילים מהפכה לטובת העסקים הקטנים בישראל ומאשרים תוכנית רב-שנתית להיערכות לקראת רעידות אדמה. דבריי בפתח ישיבת סיעת הליכוד >>


אהבו: 1,027. הגיבו: 125. שיתפו: 97.
{% trans 'Tags' %}:

אני לא מוכן לקבל שום מצב של פוליגמיה במדינת ישראל - וזאת ההנחייה שלי לועדת השרים שדנה בנושא. יש פה פגיעה במעמד האישה, ניצול נשים, ובנוסף ערעור האיזון הדמוגרפי בישראל על ידי ייבוא נשים. זה לא מקובל עליי. לצד חיזוק השכבות החלשות במגזר הבדואי, יש להבטיח אכיפה חזקה בנושא


אהבו: 1,260. הגיבו: 222. שיתפו: 68.
{% trans 'Tags' %}:

מסיבת עיתונאים בשידור חי:
הצגת רפורמת תחום הקולנוע.


אהבו: 193. הגיבו: 19. שיתפו: 10.
{% trans 'Tags' %}:

צעד קטן במערכה גדולה

היום הצבענו על הצעת החוק הממשלתית לאי הפללת צרכני קנביס. הצעת החוק הממשלתית רחוקה מלהיות כפי שיחלתי, גם לא הייתי אומרת שהיא הצעה טובה, אולם ברור שמדובר באבן דרך משמעותית ביעד שאותו הצבתי לנגד עיני לפני כשנתיים עם הגשת הצעת החוק שלי לאי הפללת צרכני קנאביס.
אני סבורה שלא ראוי להטיל ענישה פלילית על צרכני קנאביס שלא פגעו באף אדם, וצר לי שהשר ארדן לא איפשר צעד משמעותי זה.
גלעד ארדן סרב לקבל את כל ההסתייגויות שלי, כולל הורדת סכום הקנס, ביטול תיקים פליליים לקטינים והפנייתם לטיפול, מחיקת רישומים פליליים מהעבר ועוד תיקונים רבים שנידרשו, למרות שלתיקונים אלו הייתה רוח גבית ממשרד המשפטים, הסנגוריה הציבורית, נציגי ציבור וחברי כנסת רבים נוספים.

ולכן, המערכה עוד לא תמה. ביחד עם כל תומכי אי ההפללה, אמשיך להילחם לשינוי הצעת החוק בכל דרך שעומדת לרשותי, עד לאי הפללה אמיתית.
תודה גדולה לכל מי שלקחו חלק בעשיה: קנאביס הליברלים בליכוד הליכודניקים החדשים התנועה הליברלית החדשה - The Israeli Freedom Movement פורום קהלת Kohelet Forum דקל דוד עוזר, אורן ליבוביץ, נתיב בליכוד פורום מנוף, גיא לרר , Gadi Wilcherski גדי וילצ'רסקי ועוד רבים נוספים.
נמשיך להאבק, עד שננצח.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 84. הגיבו: 11. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

הצלחנו!

אחרי עשרות שעות עבודה בחודשיים האחרונים, היום השלמתי את הרפורמה ברישוי עסקים.

מדובר באחת הרפורמות המשמעותיות ביותר ובעלות ההשפעה המהותית ביותר על חיי העסקים בישראל שהוביל ראש הממשלה בנימין נתניהו, מנכ"ל משרדו (לשעבר) אלי גרונר ושר הפנים אריה דרעי ומנכ"ל משרדו מרדכי כהן ובשיתוף פעולה חסר תקדים, על אף כל הקשיים, בין משרדי ממשלה רבים כגון פנים, אוצר, משפטים, הגנת הסביבה, בריאות, רה"מ, בט"פ ועוד.

מה יש ברפורמה? הארכות תוקף רישיון והקלות משמעותיות, כללים ברורים ואחידים, מרכז שירות מתכלל חסר תקדים, מנגנון ועדה מייעצת שתמנע הכבדה ברגולציה ועוד.

אני רואה בפעילותי בכנסת זכות גדולה, זכות לפעול למען הציבור, זכות שאינה מובנת מאליה. יכולת ההשפעה של יו"ר וועדה בכנסת על קידום חקיקה בוועדה שבראשותו היא כמעט מוחלטת. ניתן מצד אחד לעצור חקיקה ומצד שני להוביל שינויים משמעותיים ביותר. בוועדת הפנים שבראשותי קיבלתי לידיי מהממשלה הצעת חוק לרפורמה ברישוי עסקים.

המוטו? סומכים על העסקים, מגבירים את הביקורת.

די לכסת"ח, כן לאחריות.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 9. הגיבו: 2. שיתפו: 9.
{% trans 'Tags' %}:

"תגיד, מה הסיפור שלך עם הר הבית?" היא שאלה ששאלו אותי הרבה לפני שנכנסתי לכנסת.

מאז, לצערי, נאסר עליי לבקר שם.

עד היום, היום בו עליתי לראשונה מאז.

אז מה, בכל זאת, למישהו לא דתי כמוני, ולמאבק הבין-דתי האלים הזה על קדושה וזכויות תפילה.

וכן, אינני דתי. אין לי עניין אישי להתפלל על הר הבית. וכן, אני גם מבין את המורכבות. אני מבין שיש מי שרואים בתפילת יהודים על הר הבית איום/פרובוקציה – ומוכנים "לשרוף את המועדון" על העניין הזה.

אז למה? באמת למה?
יש סיפור שכבר סיפרתי, אבל לטובת אלה שטרם שמעוהו:

מספרים שחיים ויצמן נשאל פעם בבית הלורדים מדוע דווקא ארץ ישראל. "למה שלא תלכו", כך הציע הלורד הבריטי, "למקום יותר נוח? מקום בו פחות צרות ואויבים?".

"אדוני הלורד", השיב ויצמן, "מדוע אתה נוסע בכל סוף שבוע לבקר את אמך הקשישה המתגוררת שעתיים מלונדון, כשיש לך זקנה חביבה לא פחות שגרה ממש מעבר לרחוב?".

כי הרעיון הציוני, אתם מבינים, הוא רעיון שדורש הקרבה. הוא רעיון שיש עמו סיכונים. השכונה בה נמצאת המולדת לא קלה. אבל תארו לעצמכם שהסכנות שארבו ואורבות למיישבי הארץ ומחייה היו מרפות את ידיהם – לא הייתה קמה מדינה ליהודים.

עוד היינו מתגלגלים בין מרוקו לתימן, ורשה ויוון. נוודים ללא בית, עם ללא מדינה. ובין פוגרום לפרעות, בין טבח לעריפת ראש, אונס ושוד, עוד היינו זועקים מגוב ריקבון ועפר: "לשנה הבאה בירושלים", תפילה שכשנישאה אלפיים שנה בגולה, היא לא כוונה לקניון מלחה החדיש, ולא לשדרות ממילא המרהיבות.

היא כוונה למה שהיה בליבם – להר הבית.
כשאתה מוותר על הסמלים שלך, זה לא נעלם מעיני אויביך ויריביך.
בפני טרור והפחדה, מכל סוג שהוא, לא מתקפלים – נלחמים בהם!

ויש גם העניין הזה של חופש. מי שעלה להר יודע על מה אני מדבר. אזור שנמצא בריבונות ישראלית כביכול ("הר הבית בידינו!") ובו חובשי כיפה מוגבלים בתנועותיהם רק כי הם חובשי כיפה (ועל כן חבשתי היום כיפה).

שטח קדוש במדינת היהודים בו עורכים חיפושים בארנקים של אנשים על-מנת לוודא שאינם מכניסים איתם ספר תהילים קטן חס וחלילה, או תפילת הדרך (שנשכחה).

מקום בארץ ישראל בו אסור לאדם אפילו למלמל "שמע ישראל", שמא ייעצר ויורחק במקרה הטוב, או יהיה מושא לצעקות, גידופים ואלימות במקרה הפחות טוב.

ואין, אין כל כוונה לפגוע במתפללים המוסלמים. אין כוונה להיכנס למסגד. הרעיון הוא לתת אפשרות להתפלל לצד כל אדם שמעוניין בכך, לא במקום אף אדם.

הרעיון, הוא רעיון של חופש. וחופש איננו נמצא במקום בו נכנעים לאלימות. חופש יכול להימצא רק במקום בו נלחמים באלימות.

אני מכיר את הטיעון בדבר המאבק בין "צודק" ל"חכם", ואני אומר בצורה הכי ברורה שאפשר: כניעה לאלימות בהר הבית – היא לא צודקת, ולא חכמה.

בבריטניה שלפני מלחמת העולם השנייה, עת משלה גישת ה"פייסנות" של צ'יימברלין שהביאה להסכם מינכן, אמר צ'רצ'יל:
"בריטניה יכלה לבחור בין חרפה לבין מלחמה. היא בחרה בחרפה – אך תקבל גם את המלחמה".

בחרו בחופש. בקשו חופש. הילחמו על החופש. שלכם – ושל זולתכם.

(צילום: חיים קרויזר, מטה ארגוני המקדש)

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 262. הגיבו: 47. שיתפו: 19.
{% trans 'Tags' %}:

בישראל אין כמעט רפורמים. לעומת זאת, בארה"ב הרפורמים מהווים את מרבית הקהילה היהודית.

האם זה מקרי? לא ממש... הסיבה לכך היא ברורה: הרעיון הרפורמי פשוט אינו משתלב עם הרעיון הציוני ואפילו מנוגד לו בתכלית.

הכותל המערבי הוא זכר בית מקדשנו והוא ספוג בים של דמעות שמחה ועצב של יהודי א"י שמצאו בו סלע איתן להישען עליו לאורך הדורות.

אז כציונים גאים ששומרים על כבודה של היהדות - אין שום סיבה שנתרפס בפני הרפורמים באמריקה ונרחיב עבורם רחבת תפילה, שממילא כמעט תמיד ריקה ושרק מבזה את הדת היהודית!

בתמונה: אסופת הזויות מפגינות בושה מזוקקת

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 857. הגיבו: 318. שיתפו: 84.
{% trans 'Tags' %}:

ארדואן יכול להמשיך "לחלום" על האימפריה העות'מאנית שתחזור לגדולתה והוא יהיה הסולטן!

לאחרונה פורסם שעמותה טורקית בשם "מורשתנו" משקיעה סכומי עתק בשיפוץ בתיהם של ערביי העיר ירושלים. העמותה מעסיקה עובדים הלובשים אפודים שעליהם מתנוסס דגל טורקי.

עמותה זו יחד עם עמותות טורקיות נוספות, מבצעת במזרח ירושלים פעילויות הנושאות אופי "חברתי". להזכירכם, האחים המוסלמים מתמחים בגיוס אנשים והסתתם על ידי פעילויות "חברתיות" ועזרה לנזקקים. שלא תטעו, זה בדיוק מה שהאחים המוסלמים עושים במזרח התיכון ואפילו התנועה האיסלאמית שיש לה ייצוג בכנסת.

ולא רק זה, העמותות הללו פועלות לארגון ומימון משלחות מטורקיה להר הבית ולהבאת משלחות של בני נוער ומתנדבים ממזרח ירושלים לכנסים המתקיימים בטורקיה.

ולמי שלא הבין... מדובר בדריסת רגל ברורה של הטורקים בירושלים, על מנת להחזיר עטרת השלטון העות'מני ליושנה, תוך הפרה בוטה של הריבונות שלנו בעיר!

זו חתרנות מדינית, ארדואן הוא בכיר האחים המוסלמים בעולם. הרי את הבחירות האחרונות הוא ניהל על בסיס שנאה והסתה נגד ישראל. אין ספק שהפעילות בירושלים יכולה להיות מתורגמת גם להסתה ואלימות קיצונית נגד ישראל, מתוך ישראל.

בשבוע שעבר, פניתי במכתב חמור לשר לביטחון פנים שיפעל בנחישות הנדרשת להפסיק את החתרנות התורכית בירושלים לאלתר!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 350. הגיבו: 107. שיתפו: 105.
{% trans 'Tags' %}:

סגירת מיכל האמוניה, הטלת קנסות על מפעלים מזהמים וזימונים לשימועים הם רק חלק מהפעולות שנקטנו למען ביטוחנם ובריאותם של תושבי חיפה, הקריות והסביבה.
חשוב לי להבהיר שאני לא נגד תעשייה. המפעלים מספקים פרנסה לאלפי תושבים, לכן צריך למצוא את האיזון הנכון בין שמירה על מקום עבודתם מצד אחד, לבין שמירה על בריאותם של תושבי האזור מצד שני.


אהבו: 46. הגיבו: 4. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

התרגשתי מאוד לעלות הבוקר להר הבית לראשונה לאחר שלוש שנים ולראשונה בתור ח״כית.

הר הבית הוא אחד משני המקומות הקדושים ביותר בהיסטוריה היהודית בת אלפי השנים ועומד בלב התרבות והדת היהודית. המקום המיוחד הזה, הוא חלק בלתי נפרד מהזהות הישראלית שלי ושל יהודים רבים.

הקשר העמוק לירושלים העתיקה נוצר אצלי במהלך שירותי הצבאי כלוחמת במשמר הגבול.
לאחר שהשתחררתי, הייתי עולה להר מדי פעם, ברוב הפעמים עליתי עם דרכון זר שהיה בראשותי, כתיירת, על מנת שלא אאלץ להתמודד עם חיכוכים והקנטות. הייתי מגיעה וסופגת מהאווירה הייחודית.

לפני שהושבעתי לכנסת ידעתי שלא אוכל יותר לבקר בהר בגלל האיסור על חברי כנסת לעלות אליו. יומיים לפני ההשבעה היה ביקורי האחרון והיום הגעתי אליו לראשונה כנבחרת ציבור.

תודה לראש הממשלה שנענה לבקשתי ואפשר את החוויה המיוחדת הזו ותודה למשטרת ישראל ולמג״ב שאבטחו אותנו במקצועיות ובנחישות.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 496. הגיבו: 40. שיתפו: 17.
{% trans 'Tags' %}: