מס' עמודי פייסבוק פעילים למפלגה: 5


היום הולכים להצביע!

למציאת הקלפי הקרובה ושעות ההצבעה >> bit.ly/Kalpi

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 70. הגיבו: 2. שיתפו: 11.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 50. הגיבו: 11. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

חברות וחברים,

מחר בחירות. אני גאה במסע הבחירות שניהלתי ובדרך שהובלתי בקמפיין הזה. נקי. הגון. אופטימי.

לצערי, בשעות האחרונות מקבלים חברי מרצ הודעות עם הפוסטים המרושעים והשקריים ביותר מהעמודים של הצל והעמודים הכי דוחים של הימין.

אותם שקרים ממוחזרים שמטרתם להסית נגד השמאל, לצייר אותנו כעוכרי ישראל ובוגדים ומה לא.

אני מצטערת שהשיטות האלה חדרו למרצ. זו בדיוק - אבל בדיוק הסיבה שאני מתמודדת לראשות המפלגה.
כדי שנרים את הראש ונפסיק להתנצל על מי שאנחנו.
הימין משמיץ אותי בגלל שנסעתי למוקטעה - שישמיץ. אני אסע לכל מקום כדי להילחם בכיבוש ולעבוד בשביל השלום.

מה שכן - אני לא אתן לגורמים אצלנו בבית להשתמש בהסתה הזאת כדי לנהל מאבק פנימי. מסע הבחירות הזה חשוב. היסטורי. אופטימי. מלהיב. לא אתן להפוך אותו לשום דבר אחר.

אני מבקשת מכם: בואו מחר להצביע בעד מרצ מאוחדת, בטוחה בעצמה ומנצחת. זה תלוי בכל אחת ואחד מכם.

הנה הלינק למקום ושעות ההצבעה שלכם: bit.ly/Kalpi
מרצ מתעוררת


אהבו: 101. הגיבו: 20. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

מרצ מתעוררת! מחר בחירות
חוזרת עכשיו מחוג הבית האחרון בקמפיין. ננצל את הנסיעה לשיחה בלייב, מוזמנות ומוזמנים להצטרף


אהבו: 205. הגיבו: 367. שיתפו: 16.
{% trans 'Tags' %}:

מאות תומכות ותומכים באו אמש לאירוע סיום הקמפיין. מודה לכולכם ומחר לקלפי!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 43. הגיבו: 19. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

מרצ היא הבית הפוליטי שלי. בשנים האחרונות ניהלנו מאבק ארוך על המשך קיומה של מרצ ועל אופיה, בהובלתה האמיצה של חברתי זהבה גלאון. מחר, בזכות שינוי שיטת הבחירות ופתיחת השורות, למעלה מ-130 קלפיות יפתחו ברחבי הארץ ו-32,000 מתפקדים יגיעו לבחור יו"ר למרצ. זה ניצחון גדול לכולנו שהתנועה גדלה באופן חסר תקדים, במספר המתפקדים ובמנדטים בסקרים, וזו רק ההתחלה. אל תישארו בבית, ממשו את הזכות הדמוקרטית הכל כך חשובה הזו שתשפיע על מרצ, ועל פני השמאל הישראלי כולו בשנים הקרובות.

מחר אני אצביע לחברתי תמר זנדברג. עשינו דרך ארוכה יחד, הובלנו מאבקים והפגנו שותפות ערכית ואמתית לדרך. יחד אנחנו יוצאות לדרך חדשה ולא מתפשרת להנהגת השמאל הישראלי.

במידה ואינכם יודעים היכן הקלפי הקרובה אליכן - המטה המדהים של מרצ פתח אפליקציה דרכה ניתן לאתר את הקלפי הקרובה אליכם:
https://kalfi.net/‎

Tamar Zandberg תמר זנדברג | זהבה גלאון Zehava Galon


אהבו: 102. הגיבו: 17. שיתפו: 12.
{% trans 'Tags' %}:

אני רוצה להודות לישי שריד על התמיכה המרגשת אתמול בכנס הבחירות שלי! מרצ מתעוררת - מחר הבחירות.

קראו את דבריו, וצפו בקטע מהנאום אמש:

"קודם כל זו פעם ראשונה שאני רואה שמאלנים שמחים בערך ממתישהו בסוף שנות התשעים, אז כבר תמר עשתה משהו טוב. אני גדלתי בבית מאוד פוליטי ואולי בגלל זה הפורום הזה לא טבעי לי והאמת שגם לא ששתי לבוא לפה ואחרי שתמי התקשרה וביקשה יפה, אמרתי לעצמי שלא זה הזמן להיות בררן ונחבא אל הכלים ומרצ מאוד חשובה בתקופה הזאת ותמר חשובה למרצ ולכן באתי.

צריך להודות לזהבה גלאון על שהפיחה במרצ רוח חדשה. מה שקורה פה מאוד יפה. ככה נראית דמוקרטיה. גם המאבק, גם היריבות, זה חלק מאוד יפה בדמוקרטיה. אני תומך בתמר זנדברג קודם כל כי היא לא משיח. היא לא תביא בעצמה את השלום וגם לא תפתור במטה קסם את הבעיות החברתיות שלנו אבל אני סומך עליה שבחוכמתה תדע ליצור שותפות רחבה של אנשים וקבוצות שיפעלו למען המטרות האלה בהתמדה ובעקשנות לאורך זמן עד שהמטרה תושג. אני מברך מאוד על הברית בינה לבין אבי דבוש היקר, שאותה צריך להעתיק ולשכפל ולהכפיל עשרות מונים עד שמרצ תכה שורשים גם במקומות שבהם היא נעדרת עד היום. אני תומך בתמר זנדברג כי היא אמיצה ועומדת בגאון נגד גלים של השמצות. נדמה לי שהיא נמצאת במקום הראשון או השני של רשימת האנשים והנשים המושמצים ביותר ברשת החברתית, והיא עומדת יפה מאוד נגד השמצות של שונאי שמאלנים, שונאי ערבים, שונאי נשים וסופגת הרבה אש אבל לא מפחדת, לא נסוגה מעמדותיה ולא מאבדת מכבודה וזה מאוד לא פשוט.

אני תומך בתמי בגלל שהמאבק החברתי בעיני החשוב ביותר היום, קשור לנשים; נשים שנאבקות על מעמדן, על תפיסת עמדות הנהגה, על שוויון, על תיקון עיוותים יסודיים ביחסים בין המינים - המאבק הזה קורה בכל מקום; הוא קורה בציונות הדתית, הוא קורה בחברה הערבית, אצל נשים שעלו מאתיופיה, וגם במקומות שכביכול נשים הגיעו בהם לשוויון אבל עדיין לא ממש. הן עדיין לא שם, וחשוב מאוד שמרצ תתפוס עמדת הובלה גם בעניין הזה.

אני תומך בתמר גם בגלל הקמפיין הנקי והחיובי שהיא ניהלה, שהוא סימן טוב מאוד לבאות. אחרי זה אני אומר עוד שני דברים בקיצור. ראשית, מייחסים למרצ כתכונת גנאי את היותה מפלגה של יפי נפש, שזה כמובן אות כבוד. לא להפוך לניהיליסט, לא להפוך לציני, לא להיכנע לשחיתות מידות ולאכזריות ולסיאוב מוסרי אבל צריך תמיד לזכור שנפש יפה אינה נחלתו של מגזר אחד. יש יפי נפש בדימונה, לא יודע אם ראיתם היום, את הופעתו של ראש הממשלה בדימונה, הגיעה לשם איזושהי קבוצה שמחתה על מדיניות הממשלה בנגב והוא ככה.. נופף להם ביד... יאללה יאללה יאללה כזה.. אני הכרתי כמה אנשי ציבור, חלק מהם מקרוב, אני לא חושב שמישהו מנבחרי מרצ אי פעם היה עושה למישהו יאללה יאללה יאללה ככה ביד.

על כל פנים יש יפי נפש בדימונה ויש יפי נפש בוואדי ערה ויש יפי נפש בבני ברק, ובדרום תל אביב, ותמצאו אותם בכל הצבעים והמינים, בלי כיסוי ראש, ועם כיסוי ראש ומנשקי מזוזות וגם כאלה שזה לא כל כך הקטע שלהם ומרצ חייבת וצריכה להישאר מפלגה של יפי נפש, אבל למצוא אותם ברדיוס יותר רחב, מגוון יותר, צבעוני יותר, לצרף אותם להנהגה שלה ולתת להם ביטוי. כי זו דרכו של שמאל אמיתי לפנות לטוב שבאדם בכל מקום. וצריך להגיד שאבי בוסקילה הוא אחד מיפי הנפש והוא בדרכו להיות מנהיג משמעותי בשמאל הישראלי, ואני מקווה שהוא ותמר יעבדו היטב יחד אחרי שהבחירות האלה יעברו. בדיוק באותה אנרגיה טובה שבה הם ניהלו את הקמפיינים שלהם וזה לא דבר של מה בכך. במעט מאוד מפלגות רואים קמפיין שמעצם טבעו הוא יצרי ומעורבים בו רגשות - קמפיין יפה ונקי כפי שנוהל עכשיו במרצ.

העניין האחרון, ופה אני קצת חייב, שמעתי, עשרה מנדטים, עשרה מנדטים – הלוואי. אני מאמין שיש לזה סיכוי, אבל, להיות איש מרצ כרוך לעתים קרובות גם בשברון לב. לא קל לתמוך בשלום כאשר המציאות האלימה טופחת על הפנים שוב ושוב, כאשר האויב הוא קשה ואכזר וגם הרחוב שלנו דורש גם, אבל זה הייחוד של מרצ. לא קל לפעול מכל הנשמה עבור תיקון חברתי וביום הבחירות לגלות שאלה שנלחמת למענם הצביעו עבור אחרים, בדיוק עבור אלה שדופקים אותם שוב ושוב ומי כמו אילן גילאון שיושב פה, אני מתאר לעצמי, מכיר את ההרגשה הזאת, אבל גם זה הייחוד של מרצ. מרצ היא לא מפלגה סקטוריאלית. מרצ בחרה בנתיב הקשה, הארוך, המפרך, שיש בו אכזבות מכשולים בלי סוף אבל הוא התקווה אמיתית של החברה ישראלית. ותסלחו לי על האמרה, גם של עם ישראל. אני חושב שתמר באופטימיות שלה ובחיוביות שלה ובנחישות שלה יכולה להפוך את התוגה הזאת, שהיא תוגה שמוכרת היטב לאוהדי הפועל תל אביב, כמה מסכנים האוהדים אתם יודעים וכל זה.. לקצת יותר שמחה.

בהצלחה ותודה לכולכם."


אהבו: 90. הגיבו: 16. שיתפו: 12.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 31. הגיבו: 10. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

ריח של שינוי באוויר! ממחר מפסיקים להתנצל ומתחילים לנצח! מרצ מתעוררת - מחר הבחירות.

צפו בנאום שלי מכנס הבחירות אמש:


אהבו: 496. הגיבו: 120. שיתפו: 78.
{% trans 'Tags' %}:

ننطلق هذا الأسبوع الى طريق جديد، ثورة من شأنها أن توصلنا الى غد افضل
هناك ماضٍ زاخر في ميرتس نفخر به وبقادته، زهافا جلؤون كانت احدى هذه القادة وستبقى معنا في هذا الطريق الجديد لأنها هي من أطلقته وعلى ذلك تستحق كل التقدير والاعتزاز
هذا الاسبوع وبالتحديد غدا الخميس، يوم الانتخابات لرئاسة ميرتس، سنتحدث عن الحاضر والمستقبل بشكل خاص والتأثير على الخارطة السياسية في اسرائيل
شراكة عربية- يهودية بقيادة زميلتي تمار زاندبرغ

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 21. הגיבו: 0. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}: