מס' עמודי פייסבוק פעילים למפלגה: 5


תודה!
תודה לכל מי שקם אתמול והצביע, לקח חלק והשתתף בחגיגה הזו.

מרצ הראתה אתמול לכל שאר המפלגות מהי מפלגה שוקקת חיים, אידיאולוגית, חזקה ובטוחה בעצמה, כאשר אחוזי ההצבעה ופריסת הקלפיות הנרחבת מראים את האמון והמחוייבות של המתפקדים למרצ, ואת הרצון והיכולת של מרצ להיות בכל מקום ומקום.

חברי המפלגה, שנאלצו לעשות את הבחירה הקשה בין 23 מועמדים שרובם היו יכולים להיות חברי כנסת טובים מרוב חברי הכנסת שיש היום בכנסת ישראל, יצרו ללא צל של ספק את הרשימה הטובה ביותר שתרוץ בבחירות הקרובות. רשימה שכוללת נציגים מכל קצוות הקשת הישראלית, מבין ג׳ן דרך תל אביב ועד שדרות, רשימה שבה כל אחד ואחת מהנציגים הם אנשי אידיאולוגיה ושליחי ציבור מהמעלה הראשונה, וביחד הם מרכיבים פסיפס ישראלי שלם.

אז עכשיו, בשביל מרצ חזקה עם נציגות כמה שיותר גדולה בכנסת, בשביל שמאל חזק, בשביל מדינת ישראל טובה שבה האנשים תחילה, עכשיו זה הזמן לשנס מותניים לקרב האמיתי, הגדול, על פניה של מדינת ישראל.

בחירות 2019, אנחנו מתחילים!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 213. הגיבו: 35. שיתפו: 17.
{% trans 'Tags' %}:

#مواطنة_كاملة_مساواة_تامة

احبتي يا اهلي وناسي ، شكرا لكم جميعا على دعمكم وثقتكم، شكرا ايضا لشركاء الطريق من المجتمع اليهودي والذين بصدق يؤمنون بالشراكة العربية اليهودية في بلادنا.

أعضاء ميرتس انتخبوا بالامس من سوف يخوض معركة الانتخابات البرلمانية المقبلة، انا كسبت ثقة الاعضاء ونجحت في أخذ المقعد الرابع، هذا يدل على وجهة هذا الحزب الذي يؤمن بالعدل والمساواة، هذا الحزب الذي يسعى إلى تحقيق المساواة والعدل بين جميع المواطنين، ويؤكد أعضاء ميرتس هذا الانتماء باختيارهم أيضا الزميل علي صلالحة للموقع الخامس.

في بلادنا يوجد الكثير من الظلم والعنصرية، يوجد الكثير من الكراهية والظلم، وايضا يوجد طريق النضال من أجل مستقبل أفضل للجميع، وهذا ما يضعه حزب ميرتس أمام ناخبيه. شراكة صادقة وحقيقية دون تمييز أو تهميش.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 213. הגיבו: 39. שיתפו: 15.
{% trans 'Tags' %}:

83% הצבעה מראים עד כמה שיוועו חברי מרצ להזדמנות להשפיע על המפלגה שלהם. אני שמחה שהתעקשתי לפתוח את מרצ לפריימריז פתוחים ומברכת את כל חברי הרשימה.
https://www.haaretz.co.il/news/elections/1.6937993


אהבו: 325. הגיבו: 27. שיתפו: 11.
{% trans 'Tags' %}:

עכשיו זה הזמן לצאת, להצביע ולקבוע איך תראה רשימת מרצ בכנסת הבאה.
צאו להצביע כדי שאוכל להמשיך לייצג אתכם בכנסת ולהלחם את המלחמות שלנו.
אם מישהו אמר לכם שיש משהו בטוח בפריימריז - הוא טועה.

ביחד ננצח!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 84. הגיבו: 18. שיתפו: 3.
{% trans 'Tags' %}:

עכשיו זה בידיים שלכם!
אל תקחו שום דבר כמובן מאליו, זה תלוי רק בכם ובהתייצבות שלכם לצידי עכשיו.
אם אתם רוצים לראות אותי בכנסת הבאה, אני צריך את התמיכה שלכם עכשיו בקלפי.
צאו להצביע וביחד ננצח!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 124. הגיבו: 16. שיתפו: 4.
{% trans 'Tags' %}:

اليوم هو يوم الديمقراطية التي تجمعنا في ميرتس.

احبتي يا اهلي وناسي،

اليوم اتنافس أمام باقي رفاقي في الحزب الذين يخوضون مثلي تجربة الترشح وكسب ثقة اعضاء ميرتس من أجل الترشح للكنيست.
سبق هذا اليوم الكثير من العمل الشاق والتواصل اليومي مع من لهم حق التصويت، وسبق هذا كله دورتان من العمل الشاق والدؤوب كعضو كنيست، عملت من خلالها على قضايا مجتمعنا وباقي المواطنين في الدولة ، وفي السنة الأولى ذهبت تحت شعار بيتي قضيتي، والثانية تحت شعار تمثيل وتأثير واليوم أخوض الخطوة الأولى وهي الانتخابات التمهيدية من أجل اكمال مشوار العمل والعطاء، بانتماء تام للإنسان، الحرية والديموقراطية.
شكرا لكل من عمل وتعب وسهر معنا، نراكم بخير احبتي يا اهلي وناسي.


אהבו: 51. הגיבו: 10. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

שמאלנים, הפסיקו להצביע נגד עצמכם - מאמר שלי הבוקר Haaretz הארץ

"ימנים מצביעים בניגוד לאינטרסים שלהם". שמאלנים אוהבים להתבשם בהתנשאות הקטנה הזאת, אך הם טועים. ימנים מצביעים למה שהם מאמינים שהוא טובת המדינה. היחידים שמצביעים באופן קבוע נגד האינטרסים של עצמם הם שמאלנים, והם עוד מתיימרים לקרוא לזה בשם "הצבעה אסטרטגית".
אכן, נדרשת אסטרטגיה כלשהי כדי להצליח לירות לעצמך ברגל שוב ושוב, ונראה שהפלא הזה עתיד להתרחש גם בבחירות הקרובות. על פי הסקרים,"חוסן לישראל" גוזלת כ–12 מנדטים מהעבודה ומיש עתיד ושולחת את מרצ לגרד את אחוז החסימה.
עשרות אלפי שמאלנים לא התבלבלו מההתרברבות של בני גנץ בהרס שחולל בעזה, מחבירתו למשה יעלון או מההבטחות להרחיב את ההתנחלויות, והם ממשיכים לנהור בהמוניהם למפלגה שלא סופרת אותם.
לכן יש לקוות, שלא מאוחר עדיין להזכיר איך עובדת שיטת הבחירות: כדי להפוך לראש הממשלה לא די לעמוד בראש המפלגה הגדולה בכנסת, אלא צריך 61 חברי כנסת שימליצו עליך לנשיא, ואחר כך להרכיב קואליציה. ב–2009 זכתה ציפי לבני במנדט אחד יותר מהליכוד, רק כדי שבנימין נתניהו יגזול ממנה את הכס הנחשק. לנתניהו יש כיום קואליציה סגורה, והיא שומרת על 64–65 מנדטים בסקרים. אולי זה ישתנה, אבל קשה לדעת לפני הבחירות.
ייתכן ש"חוסן לישראל" תהיה המפלגה הגדולה בכנסת. אם כך יקרה, היא תקבל כוח והשפעה, וגם זה מעין פרס ניחומים. ברור כבר עכשיו, שחצי אחד של מפלגה זו הוא ימין וחציה השני תעלומה, ואת עיקר הקמפיינים שלה היא מפנה לימין. אל מצביעי השמאל אין טעם לפנות, הם רגילים לקנות חתול בשק.
נכון לעתה הסקרים מראים, שמצביעי שמאל יכניסו לכנסת יותר מ–20 חברי כנסת שלא סופרים אותם. אולי גם הם השתכנעו מקמפיין התיוג של הימין, החליטו שהשמאל הוא בוגדני והגיעו למסקנה, שהדרך היחידה שלהם לחיות עם הדיסוננס היא על ידי הצבעה אסטרטגית. כך או כך, הם יכניסו אנשי ימין ויקרצו לימין, בתקווה להפיל איש ימין אחר. שאיפותינו כה נמוכות, עד כי המקסימום שאנחנו מחפשים הוא השתתפות בהפלת נתניהו.
זה קרה עם יאיר לפיד ב–2013, מה שלא הפריע לו לחבור לנפתלי בנט בקואליציה של נתניהו. מאז הוא גם פשט ולבש כל אידיאולוגיה שנסקרה היטב. זה קרה עוד קודם לכן, עם לבני ב–2009 — אחרי שדיברה על שלום בתשדירי הבחירות שלה, היא הכניסה לכנסת אושיות כמו יוליה שמאלוב ברקוביץ' ועתניאל שנלר.
מפלגה שמנסה למשוך קולות מהימין לא תחדל מלקרוץ לו גם בכנסת. בכל מבחן חשוב, הח"כים שלה יצביעו נגדכם. הם ינבחו על "שוברים שתיקה" ו"בצלם", יצביעו בעד הצעות חוק לאומניות ומסוכנות וירחיבו את ההתנחלויות בגדה — כי זה מה שהם חושבים שהמצביעים שלהם רוצים, ואילו אתם ממילא נמצאים מראש בכיסם.
השיח הציבורי נראה כפי שהוא נראה כי השמאל מתעקש שוב ושוב להכניס עשרות ח"כים שנפלטו מהימין, או כאלה הפוזלים ימינה. בניסיון להחזיר את מצביעי השמאל שברחו אמר באחרונה אבי גבאי, כי "את האמת אי אפשר לצנזר. ההתנתקות הייתה צעד נכון למדינת ישראל". הייתה יכולה להיות לנו כנסת מלאה ח"כים שאומרים את האמת הפשוטה הזאת, שנלחמים למען המצביעים שלהם, ולא בשביל כמה מנדטים אגדיים מהימין העמוק. לכן מגיעה לנו הכנסת שקיבלנו וזאת שעוד נקבל. אם איננו מוכנים להצביע בשביל מה שאנו מאמינים בו, איזו סיבה יש לנציגים לעשות את זה בשמנו?
תנו לגנץ להשיג את קולות הימין. הצביעו למי שמייצג אתכם. זה באמת כה פשוט.
https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.6935375


אהבו: 787. הגיבו: 57. שיתפו: 174.
{% trans 'Tags' %}:

ابا اركان وداعا،
ألم شديد يعتصر قلوبنا جميعاً، في بيت أبي ما زالوا لا يصدقون ما حصل، وامي بالذات تتحسر عليك وتدعو لك الرحمة
هي تذكر زيارتك كل عيد وسؤالم عن حالها.
صديقي وصديق كل كفر قاسم، الشخص العصامي الذي احب الناس وعاملهم بخلق واحترام ولهذا أحبك الجميع.
ابعث باسمي وباسم عائلتي أحر التعازي والمواساة لأسرة الفقيد ولكل من عرفه واسأل الله العظيم أن يغفر له ويلهم ذويه الصبر والسلوان.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 50. הגיבו: 10. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

ישר ולעניין! אם אתם רוצים לראות אותי בכנסת הבאה, אני צריך אתכן ואתכם איתי בפריימריז ביום חמישי.

לינק למיקומי ושעות פתיחת הקלפיות -->> https://meretz.org.il/רשימת-אתרי-הצבעה-בפריימריס-2019/


אהבו: 403. הגיבו: 58. שיתפו: 45.
{% trans 'Tags' %}:

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 45. הגיבו: 2. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}: