מס' עמודי פייסבוק פעילים למפלגה: 11


אם לנתניהו הייתה תכנית אסטרטגית מול עזה לפני ארבע שנים, היום לא היו עפיפוני תבערה ולא היו שדות שרופים בעוטף עזה. אבל אין לו.


אהבו: 34. הגיבו: 9. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

"למה אנחנו אזרחים סוג ב'?"

אורון וקובי הם זוג מקסים ואוהב. כל בקשתם הייתה להיות הורים.אחרי שהמדינה סירבה לתת להם לאמץ ואחרי שהביאו בפונדקאות את אלמה מיכאל ואריאל שנפטרו בהיותם פגים,הצליחו סוף סוף להפוך להורים לתאומות קסומות. הצער שנגרם להם הוא גורלם של כל הזוגות הגאים. מחר הממשלה שוב תאמר לזוגות כמו אורון וקובי- לא מגיע לכם להיות הורים כל עוד זה תלוי בנו.

מחר יעלה להצבעה חוק הפונדקאות שסגן שר הבריאות מקדם. חוק שמתעלם מקיומם של זוגות גאים, ומצהיר בלי בושה על אפלייה ברורה כלפיהם. השר ליצמן מועל בתפקידו כשר הבריאות של כולם ומנצל את כוחו הקואליציוני כדי להעביר חוק שיסגור את הגולל על התקווה של אלפי זוגות לממש את זכותם היסודית והחוקתית להיות הורים כמו כולם. התירוץ הקלוש שיש בחוק אפשרות לחד הוריות לעשות פונדקאות, הוא מגוחך , גם חד הוריות שאין להן ביציות, לא תוכלנה לעשות פונדקאות. בישראל 2018 הגיע הזמן שהממשלה תכיר בזכויות של הקהילה הגאה, הממלאה את כל חובותיה האזרחיות. החוק המפלה הינו יריקה בפרצופם של כל הזוגות הגאים ובני משפחותיהם. וחושף את הצביעות של הממשלה, היודעת לספר בחו"ל על הליברליות כלפי הקהילה, אבל פועלת נגדה בחוק.

מי שיצביע מחר בעד החוק מצביע בעד המשך האפליה , מצביע נגד הקהילה ובעיקר מצביע נגד הזכות הבסיסית של כל אחת ואחד לשיוויון

בתמונה - אורון וקובי עם בנותיהן אמה ודניאל והפונדקאית, מוכיחים למי שצריך תזכורת שהורות לא נמדדת בנטייה מינית.

המטה הגאה - יש עתיד

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 218. הגיבו: 19. שיתפו: 49.
{% trans 'Tags' %}:

30 רעידות אדמה התרחשו בשבוע האחרון בישראל!
30!

לכולנו ברור שהרעש החזק עוד לפנינו, השאלה רק מתי.

מדינת ישראל חכמה גדולה בתרבות ה״יהיה בסדר״. שנים שמתריעים מפני רעידות אדמה חזקות שעלולות לעלות לנו באלפי קורבנות בנפש ונזק ברכוש. על מאות אלפי בתים לא מחוזקים מספיק, על ערים שלמות שיפגעו, על תמ"א 38 שתקועה ולא סיימה את ייעודה.

בימים האחרונים תושבי הצפון ועמק בית שאן מרגישים על בשרם את הפחד הזה.

עוד כשעמדתי בראש הוועדה לביקורת המדינה קיימנו מספר דיונים בנושא מתוך מחשבה שהמדינה חייבת להערך.

לצערי הימים האחרונים מכריחים אותנו להמשיך ולעורר את הממשלה. הגשתי בסוף השבוע דיון דחוף בנושא לדיון בועדת הביקורת כדי להבין מה בדעת הממשלה לעשות.

זה או שנמהר למצוא פתרונות ולהיות מוכנים, או שנתפס ברגע האחרון בתוך אסון גדול.
לצערי, היו לנו מספיק אסונות שניתן היה למנוע ואסור לנו לאפשר אחד נוסף.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 172. הגיבו: 43. שיתפו: 39.
{% trans 'Tags' %}:

אל תתנו למילים היפות להטעות אתכם: החוק ההזוי הזה הוא המשך ישיר של הנסיונות של גורמים בליכוד לפגוע בגורמי אכיפת החוק כדי להפחיד אותם. אבל זה לא יעזור להם. המשטרה תמשיך לבצע את תפקידה ללא מורא וללא משוא פנים.
אנחנו מצידנו ננהל בכנסת מאבק נחוש ועקשני כנגד היוזמה הצינית הזו שכל מטרתה לפגוע במשטרה ולקצץ את סמכויותיה.
מוזמנים להיכנס ולשמוע את דבריי הבוקר ברדיו חיפה.


אהבו: 48. הגיבו: 21. שיתפו: 30.
{% trans 'Tags' %}:

העולם הולך בעקבותינו במאבק בטרור הפלסטיני.

בעקבות אישור החוק שלי לקיזוז כספי הטרור ומשכורות המחבלים, כעת גם מדינות נוספות דורשות לדעת לאיזה מטרות כספיהן משמשים. בשבוע שעבר פורסם שאוסטרליה עצרה את הסיוע הכספי שהיא נותנת לרשות הפלסטינית עקב חוסר בהירות סביב השימוש בו. עכשיו גם האיחוד האירופי דורש לדעת לאן הולך הכסף. הפלסטינים לא משתפים פעולה, כנראה יש להם מה להסתיר.

אני מאמין היום עוד יותר שהחוק יביא לצמצום הטרור ויחסוך חיי אדם.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 386. הגיבו: 38. שיתפו: 83.
{% trans 'Tags' %}:

שבת, 8.32 בבוקר, אני נכנס עם יעלי ל"אלונית" בתחנת דלק ליד נתניה. המוכר מסתכל עלי, מרים גבה. זו הפעם השניה שלי פה הבוקר. הקודמת היתה לפני שעה וחצי. עזבו למה, כל הורה לילד עם צרכים מיוחדים יודע למה. אני מצליח להושיב אותה על כסא ירוק ליד שולחן ירוק, סמוך למשפחה שבה כולם לובשים טייץ צמוד של רוכבי אופניים. על הרצפה קסדות פלסטיק צבעוניות. אחר כך אני אוסף מאחד המדפים מנה חמה. בקופה יש תור ארוך של רוכבי אופניים דלי קלוריות ואשה אחת אמיצה בג'ינס שבשנת 2018 עדיין קונה בקול רם מרלבורו אדום.
"סליחה", אני אומר, "יש לי פה ילדה...." אני אפילו לא מסיים את המשפט. כולם זזים, מפנים לי את התור, "אין בעיה," אומרת אשת המרלבורו, "הכל טוב." המוכר ממלא את המנה חמה במים חמים ומנסה להחליט אם להגיד לי משהו. בסוף הוא לא אומר כלום, אבל אני יודע בדיוק. גם לו יש מישהו במשפחה. אחיין, בת דודה, מישהו.

אני חוזר ליעלי, יש לפניה כוס מיץ תפוזים. אין לי מושג מי נתן לה אותה. כשאני מניח מולה את המנה חמה היא מחייכת פתאום. אלה הנצחונות הכי גדולים שלנו, כשאנחנו מבינים מה היא ניסתה להגיד בשתי נסיעות רצופות לנתניה. היא אוכלת את המנה חמה. לא מדובר בנימוסי השולחן של הדוכסית קייט, אבל המשפחה בטייץ בשולחן השני מקסימה אליה.

אני יודע שמכירים אותי, אבל לא בגלל זה כל האנשים ב"אלונית" אחת ליד נתניה, בשבת בבוקר, מתנהגים ככה. זו לא רק החוויה שלי. בקהילה שלנו, של ההורים, זו החוויה הבסיסית. של רצון טוב, של התחשבות, של נסיון לעזור. לרבים מאתנו נשארה תקועה בראש האשה היחידה שאמרה משהו מגעיל, או המלצר שיום אחד יגיע לגיהנום השמור למי שעושה פרצופים כדי שכל המסעדה תבין, אבל הם המיעוט. בבחירה של החיים, אני מעדיף לזכור את הרוב.
במשך יותר מעשרים שנה רוב מוחלט של הישראלים שפגשנו עשו כל מאמץ לעזור ולהיות נחמדים. בלי סוף גברים ונשים שחייכו ואמרו שזה בסדר, שפינו את התור, שצחקו ואמרו "אין בעיה, אני אזמין עוד". אני כולל בסטטיסטיקה הפרטית הזו את האשה ההמומה שיעלי גנבה לה גם את השניצל וגם את הצ'יפס ואת הזוג שהיא שפכה עליו קערה של מים מעורבים בסבון וקרם ידיים. על כל מטומטם (היתה לי מילה אחרת אבל אני מתאפק) שמתיז מים מצינור על צעירים אוטיסטים בהוסטל בכפר יונה, פגשתי עשרות צעירים מופלאים עם קעקועים ופירסינג שהחליטו שמשימתם בחיים היא לטפל בבעלי צרכים מיוחדים.

אין פואנטה לפוסט הזה. רק רציתי להגיד תודה לכל מי שהיה הבוקר ב"אלונית" ליד נתניה, ולהגיד שאם יש מדינה בעולם שבה אני מעדיף לגדל ילדה עם צרכים מיוחדים זו ישראל. לא בגלל התנאים - האל יודע שבנושא הזה יש לנו עוד הרבה לאן ללכת - בגלל הישראלים.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 31,900. הגיבו: 2,242. שיתפו: 4,050.
{% trans 'Tags' %}:

השבוע שהיה בעוטף עזה: טרור העפיפונים נמשך ועשרות שריפות הבעירו אלפי דונמים נוספים. אנחנו מסיימים את השבוע במפגן תמיכה עצום בחיילי צה"ל ובמשפחות החטופים. הם יכולים לשרוף את שדותינו אבל לא את הרוח והחוסן הקהילתי.


אהבו: 198. הגיבו: 39. שיתפו: 254.
{% trans 'Tags' %}:

חוק הגיוס, עוברים לשלב הבא.


אהבו: 354. הגיבו: 80. שיתפו: 81.
{% trans 'Tags' %}:

יודעים מה הקשר בין פרשת פינחס לבין מנהיגות מאחדת? צפו בפרשת השבוע בפחות משתי דקות>>

#פרשת_השבוע
#שבת_שלום


אהבו: 119. הגיבו: 26. שיתפו: 18.
{% trans 'Tags' %}:

צה"ל, הרמטכ"ל ושר הבטחון חתומים על החוק. חוק הגיוס עכשיו בידיים של נתניהו.

מתוך ראיון ל וואלה! חדשות


אהבו: 273. הגיבו: 60. שיתפו: 48.
{% trans 'Tags' %}: