מס' עמודי פייסבוק פעילים למפלגה: 8


‏תינוק יהודי שלא זכה עדיין לשם נרצח.
‏מחבלים פלסטינים ירו בתינוק יהודי שטרם נולד; והוא נולד מתוך אש.
‏חייו הקצרצרים היו במאבק על חייו.

לבנו עם שירה ועמיחי.
‏הלב זועק.

‏זהו רצח שפל של מחבלים שהפסיקו לפחד מאיתנו.
‏יש להחזיר את ההרתעה שאבדה; אחרת גל מעשי רצח בדרך.
‏לא בהצהרות. במעשים.


אהבו: 2,570. הגיבו: 410. שיתפו: 116.
{% trans 'Tags' %}:

נפגשתי עם שר הפנים האיטלקי מתאו סלביני. סיפר לי שהוא מותקף בתקשורת האיטלקית על כך שאמר שחיזבאללה הוא ארגון טרור. יש לאיטליה ולישראל אתגר משותף בנושא ההגירה. ישראל לא מחויבת לפוליטיקלי קורקט הצבוע של האיחוד האירופי. שוחחנו על האנטישמיות באירופה, הוא התחייב לרדוף כל פעולה אנטישמית.
Matteo Salvini

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 537. הגיבו: 59. שיתפו: 16.
{% trans 'Tags' %}:

מיישמים חוג לכל ילד בצפון—שנה שנייה.
לפני שנה השקתי תכנית שמאפשרת לכל ילד בכיתה ד-ה בצפון הארץ להגשים חלום, להתפתח, לזהות חוזקה מיוחדת שלו ולצמוח.

אילוף כלבים, מוזיקה, קונדיטוריה-קינוחים (כשר!!), ריקוד, מדע, עזרה ראשונה.
הצלחה מסחררת!
#החינוך_בתנופה

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 357. הגיבו: 41. שיתפו: 16.
{% trans 'Tags' %}:

‏ידידיה,רון, מתנאל והאחיין שלי אורי בנט (החתיך ההורס מימין😀), השתחררו מצה״ל ועשו את שביל ישראל כולו.
הערב הם סיימו.
‏מגבול הלבנון ועד אילת ברגל במשך כ8 שבועות ברציפות(!).

כל הכבוד להם ולכל טיילני שביל ישראל!🇮🇱

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 3,233. הגיבו: 182. שיתפו: 34.
{% trans 'Tags' %}:

יש לנו על מה להתגאות!

הכל על מימון טרור וחשיבות הצטרפותה של ישראל לארגון FATF - הארגון הבינלאומי למאבק בהלבנת הון ומימון טרור: היום ישראל הצטרפה כחברה מן המניין לארגון. החשיבות של כך דומה להצטרפות של ישראל ל OECD. היום ישראל נמצאת במקום השלישי, אחרי ארה"ב ואנגליה, מבחינת אפקטיביות המשטר שלנו.

***

*מתוך הדברים שאמרתי במסיבת עיתונאים לפני זמן קצר בנושא:*

"כשמדברים על מימון טרור, מדברים גם על מימון הטרור מצד אבו מאזן למחבלים שמטרתם לרצוח ישראלים. אבו מאזן אחראי על ההסתה על מימון המחבלים בכלא, על מימון משפחותיהם ועל הפיגוע בעפרה ומדינת ישראל צריכה לפעול בהתאם.

הצטרפותה של מדינת ישראל כחברה מלאה בארגון FATF היא הישג בינלאומי אסטרטגי. מבחינת סדרי גודל ההישג מקביל להצטרפות שלנו ל-OECD. החברות בארגון מעמידה את מדינת ישראל בשורה אחת עם מספר מצומצם של מדינות, רובן מדינות ה-G20, שמובילות את המאבק העולמי בהלבנת ההון ומימון טרור וקובעות את הסטנדרטים הבינ"ל, ומאפשרת לנו לקחת חלק פעיל בעיצוב המדיניות העולמית בתחומי המאבק במימון טרור והלבנת הון.

ההצטרפות לארגון מקדמת משמעותית גם את האינטרסים של הכלכלה הישראלית – היא תשפר את יכולת הסקטור הפיננסי שלנו לפעול בזירה הכלכלית הבינ"ל, תסייע לכלכלה ולסקטור הפיננסי והעסקי, תמצב את ישראל כמקום בטוח ואטרקטיבי להשקעות ואף תשפר את שיתוף הפעולה בין ישראל לבין מדינות אחרות במישור הכלכלי והאכיפתי.

מדינת ישראל ניצבת כיום בחוד החנית של המדינות המחויבות למאבק הגלובלי בהלבנת ההון ומימון הטרור ומהווה מקור ידע ומומחיות מוביל. בזמן קצר מדינת ישראל הגיעה למקום של הובלה עולמית - אנחנו המדינה הראשונה שהצליחה להצטרף לארגון בניסיון הראשון ובמקום השלישי בעולם מבחינת אפקטיביות המשטר, מיד אחרי ארה"ב ואנגליה.

אני מודה לד"ר שלומית ווגמן-רטנר, ראש המשלחת הישראלית לארגון, לצוות הרשות לאיסור הלבנת הון על העבודה התובענית הרבה בשנים האחרונות, ולמטה המשרד בניהולה של המנכ"לית, אמי פלמור, על ההובלה המוצלחת של תהליך מקצועי ומורכב זה. תודה גם לנשיא הארגון, מר מרשל בילינגסלי, ומזכיר הארגון, דיויד לואיס, על שיתוף הפעולה ההדוק ויחסי העבודה המצויינים".

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 1,151. הגיבו: 156. שיתפו: 47.
{% trans 'Tags' %}:

לא נעים להעביר ביקורת על צה"ל, אבל הפעם אין ברירה. צה"ל המקובע והשבוי בקונספציית אוסלו עושה הכל כדי להימנע מפגיעה בשגרת החיים של ערביי יו"ש ואת מחיר הדמים משלמים היהודים.

>>>
אתם, שקראתם בוודאי את תכנית ההכרעה שלי, כבר מכירים מצויין את דעתי על כך שהפתרון השורשי והאמיתי לטרור הוא לגדוע את התקווה שמניעה אותו. את התקווה של הערבים להשיג באמצעותו הישגים. זה מה שנקרא לייבש את הביצה ולא רק לרדוף אחרי היתושים. כי כשתפיסת הביטחון מבוססת על מרדף אחרי היתושים זה אף פעם לא יכול להיות הרמטי. תמיד יהיו כמה יתושים שיצליחו לברוח ולעקוץ.

וכאן לא מדובר על עקיצות אלא על חיים שלמים שנגדעים. עוד אחד ועוד אחד, ופצועים, וצלקות, ומשפחות, וחברים, ופצעים שלא מגלידים.

שינוי תפיסתי שכזה הוא בסמכותה ובאחריותה של המערכת המדינית. זה מעל צה"ל.

>>>
אבל, וזה אבל גדול, גם במסגרת התפיסה הישנה, שעוד לא בשלה לשינוי הגדול, יש הרבה מאוד מה שאפשר וצריך לעשות. ולא נעשה.

בשבועות האחרונים אירעו למעלה מחמישה אירועי ירי ביהודה ושומרון. זה אומר שיש חוליות שמסתובבות בשטח עם רצון, יכולת ואמצעים לרצוח יהודים, חלילה. במצב כזה צה"ל חייב היה להציב מחסומים ולא לאפשר תנועת ערבים בצירים המרכזיים שמשמשים לתנועת ישראלים. צה"ל אמור היה להטיל סגרים, כתרים ועוצרים, ולעשות הכל כדי לתפוס את המפגעים לפני שיצליחו לממש את זממם. אבל למרבה הצער צה"ל שעדיין שבוי בקונספציית אוסלו לא עושה את זה.

תחת מכבסת המילים "מדיניות מרקם חיים" שמעדיפה למעשה את איכות החיים של הערבים על פני עצם החיים של היהודים, צה"ל עושה הכל כדי לא לפגוע חלילה בשגרת החיים של הערבים, ואת המחיר משלמים היהודים בדמים מרובים.

>>>
ואם נעמיק קצת יותר אז למעשה מדינת ישראל כולה שבויה מאז אוסלו בידיהם של אבו מאזן וחבריו. אני שומע מאז הפיגוע עוד ועוד חברים שלי, פוליטיקאים מימין, שמתחרים ביניהם מי יוציא גינוי יותר חריף לרשות הפלשתינית שמסיתה לטרור ומשלמת משכורות למי שיורים באשה בהריון בתחנת אוטובוס.

אבל לאף לא אחד מהם אין את האומץ לקרוא להפלתה. לשבירת כלים. וזו ממש סתירה. כי אם הרש"פ אחראית לרציחתם של יהודים ואם החיים של הנרצח הבא חשובים לנו אז אחד ועוד אחד חייב להיות שווה שתיים. אלא אם תיחזוק השקר והאשליה על קיומו של פרטנר שאיתו אפשר לכלות זמן לריק על משא ומתן חשוב יותר מהחיים של אזרחינו.

>>>
אנחנו שבויים בידי האסירים הביטחוניים בבתי הכלא הישראלים ומפחדים להרע את תנאיהם מחשש שהם יתקוממו וההתקוממות הזו תתרחב אל מחוץ לכותלי הכלא.

אנחנו שבויים בידי הרשות הפלשתינית, מאפשרים לה לפנות להאג, להמשיך לעודד רצח יהודים ולהמשיך להשתלט על שטחי סי בבניה ונטיעות בלתי חוקיות, העיקר שחלילה היא לא תיפול ולא יהיה לנו פרטנר שכבר התמכרנו לעצם השיח איתו.

אנחנו שבויים בידי הערבים ביו"ש, מאפשרים להם לחיות טוב ולהרוג אותנו על הדרך, ונזהרים מלפגוע בשגרת חייהם חלילה, כדי שהם לא יתקוממו.

>>>
הגיע הזמן להשתחרר מהשבי. פשוט כי אנחנו מתים בתוכו. פשוט כי החיים שלנו יותר חשובים משלהם. פשוט כי הם אלה שרוצחים אותנו ולא הפוך. פשוט כי זה מה שצודק ומוסרי. פשוט כי זה מה שיביא שקט וביטחון. פשוט כי זו החובה שלנו.

>>>
תפיסת הביטחון של צה"ל ביהודה ושומרון חייבת ניעור דחוף. עד אז הכתובת של הפיגוע הבא מרוחה על הקיר באותיות קידוש לבנה.

>>>
ולבסוף, אי אפשר בלי להזכיר את מי שהאחריות לכך מוטלת על כתפיו. ראש הממשלה ושר הביטחון, בנימין נתניהו. בעשר שנות כהונתו השבי שלנו הולך ומחמיר. ידוע שאין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים. הגיע הזמן שהימין יעמיד מנהיג חדש שיוכל לעשות את זה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 302. הגיבו: 74. שיתפו: 40.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 204. הגיבו: 184. שיתפו: 54.
{% trans 'Tags' %}:

בשעה 10:00 מסיבת עיתונאים עם בשורה בינלאומית חשובה עבור ישראל. בהשתתפות ראש הרשות למניעת הלבנת הון ומימון טרור ומנכ"לית משרד המשפטים. מוזמנים להצטרף.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 181. הגיבו: 59. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

אני קוראת לראש הממשלה לפעול להסדרת היישוב עפרה.
טיוטת חוות הדעת המשפטית להסדרת עפרה כבר מוכנה. אל מול "מחירון הטרור" של אבו מאזן (שניקי היילי קראה לעצור אותו) אנחנו מציבים מחירון משלנו: כל פיגוע יחזק את ההתיישבות במקום להחליש אותה, וכל מחבל פוטנציאלי ידע מראש שחיזוק ההתיישבות יירשם על שמו.


אהבו: 865. הגיבו: 112. שיתפו: 42.
{% trans 'Tags' %}:

היו ימים שפיתוח הישוב היהודי בנגב ובגליל היה מטרה ציונית ראשונה במעלה.

ציונות זה לדאוג לרוב יהודי בין הים לירדן, ציונות זה לדאוג לרוב יהודי בגליל ובנגב. ככה, פשוט. ציונות 2018.


אהבו: 165. הגיבו: 21. שיתפו: 6.
{% trans 'Tags' %}: