מס' עמודי פייסבוק פעילים למפלגה: 24


‏גם הצפוניים יוצאים לכיכרות. מהפגנה מרגשת בכיכר העצמאות בעפולה. מהעמק, מהעיר, מהקיבוץ ומהכפר.

אמרתי בהפגנה: אנחנו כאן, בכיכר, בשביל ילדינו, בשביל הנוער הצעיר שמגיעה לו מנהיגות אחרת.
לא עוד מנהיגות מושחתת שעושה הכל בכדי להגן על עצמה, ובכך מייצרת המשכיות לשחיתות. את תהליך השחיתות הזה חייבים לעצור. המפתח נמצא כרגע בידי העם, והעם התחיל במאבק צודק על ערכים, מוסר וניקיון כפיים, שייתכן ויהיה ארוך. לא ניתן להרוס את נס מדינת ישראל, את נס הקמתה וייסודה של מדינת ישראל המופלאה שלנו. מושחתים הביתה, די לשחיתות!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 202. הגיבו: 38. שיתפו: 22.
{% trans 'Tags' %}:

הפגנה נגד השחיתות בכיכר העצמאות בעפולה.


אהבו: 3. הגיבו: 0. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

ביום חמישי האחרון נפגשתי עם הנהלת והנהגת הארגון אדם טבע ודין. בפגישה סיכמנו על שיתוף פעולה במספר נושאים המשלבים דאגה לאיכות החיים של האזרחים בישראל תוך קידום פיתוח בר קיימא, שמירה על המרחב הכפרי והגנה על החקלאות בישראל והתוצרת המקומית.

התחומים העיקריים בהם נשתף פעולה הנם משק המים בישראל, דאגה לביטחון תזונתי הכולל מזון בטוח, טרי ובריא, טיפול בנושא חומרי הדברה, חיזוק הפעילות הנוגעת לאנרגיה מתחדשת וכן יצירת תנאים להעדפת ושמירת החקלאות המקומית.

שיתוף הפעולה עם הארגון יכלול מאמצי חקיקה ופעילות בוועדות הכנסת השונות. בימים הקרובים נקיים פגישה נוספת לצורך גיבוש תוכנית פעולה מסודרת.

שבוע טוב וחג שמח,
איתן.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 22. הגיבו: 22. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

אני רוצה לאחל לכולכם חג חנוכה שמח, חג של אור וחום. מי יתן ונצליח ביחד לגרש את החושך מחיינו ולהציל את המדינה שלנו מקריסה. לאחר שבשבועיים האחרונים השתתפתי בהפגנה ברוטשילד, היום החלטתי להגיע לכיכר פריז בירושלים. עוצמתו של מאבק נמדדת לא רק בהיקפו אל גם ביכולת להתמיד ולהמשיך בו. מקווה לראותכם שם, או באחת ההפגנות נגד השחיתות שייתקיימו הערב ברחבי הארץ. שיהיה שבוע טוב.

והשבוע בניוזלטר שלי: טבע בגדה בציבור הישראלי ובעובדיה ושולחת אלפים למדבר האבטלה, מה הם יעשו עכשיו? על מבול החוקים המיותרים, חוק המרכולים, חוק המסתננים והמאבק העיקש נגד השחיתות השלטונית, על מכת העוני וההזנחה של מי שזקוקים לממשלה יותר מכל, וברקע, הגזרה הדרומית המדרדרת.


אהבו: 30. הגיבו: 2. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

РУ⬇️

השבוע במזרח התיכון.

חברים יקרים, מוזמנים לקרוא את הטור שלי על ענייני האזור.

והשבוע: ארדואן שוב מוציא את הקלף הישראלי, הניצחון על דאע"ש הושג - לפחות בהודעות בתקשורת, חמאס בחגיגות השלושים: מאיימים על ישראל בפצצות טוויטר ומרגמות פייסבוק.
וגם: סעודיה תאפשר פתיחת בתי קולנוע בממלכה.

שבת שלום וקריאה מהנה.

Неделя на Ближнем Востоке
Дорогие друзья, я приглашаю вас ознакомиться с моей еженедельной колонкой о событиях нашего региона.

На этой неделе:
Эрдоган вновь разыгрывает израильскую карту; победа над ИГИЛ достигнута - если верить официальным заявлениям в СМИ; ХАМАС отмечает тридцатилетие: угрожает Израилю твиттерными бомбами и фесбучными снарядами.

А также: Саудовская Аравия позволит работу кинотеатров в стране.

Шабат шалом, приятного чтения


אהבו: 25. הגיבו: 4. שיתפו: 8.
{% trans 'Tags' %}:

הדר גול אמנם בסך-הכל בת 10, אבל הראיון שערכה איתי ממש לא היה משחק ילדים!

אתם מוזמנים לצפות בחלק מהשיחה שערכנו בלשכה בכנסת: על אבי גבאי, על ראש ממשלה בחקירות והבחירות הבאות ועל השקעה בביטחון אל מול קשישים, נכים ומליון ילדים עניים.

הדר חולמת להיות עיתונאית כשתהיה גדולה. במקרה שלה, בהחלט ניתן לומר שהעתיד כבר כאן.

בהצלחה רבה הדר, שבת שלום וחג שמח!

(תמלול של חלקים נוספים מהראיון תוכלו לקרוא בתגובות)


אהבו: 19. הגיבו: 3. שיתפו: 5.
{% trans 'Tags' %}:

‏ממש מרגש. כמחווה לציון 25 שנה לכינון היחסים בין ישראל וגאורגיה למדה הלהקה המקומית לשיר על ירושלים בעברית והקדישה אותו כמתנה לכבוד העם היהודי.
‏ 🇮🇱🇬🇪


אהבו: 195. הגיבו: 7. שיתפו: 26.
{% trans 'Tags' %}:

‏ממש מרגש. כמחווה לציון 25 שנה לכינון היחסים בין ישראל וגאורגיה למדה הלהקה המקומית לשיר בעברית והקדישה אותו כמתנה לכבוד העם היהודי כולו.
‏ 🇮🇱🇬🇪
Israeli House FSU


אהבו: 406. הגיבו: 16. שיתפו: 42.
{% trans 'Tags' %}:

בגיל עשרים ואחת לא ידעתי שאהיה יזם. האמת? לא ידעתי, בכלל, מה אהיה אבל הייתי סקרן ורציתי ללמוד. בשיחות עם ההורים חשבתי להשתחרר וללכת ללמוד מדעי המחשב, אמא שלי עודדה אותי. מקצוע מכובד, פרנסה בטוחה, כל הדברים שהורים רוצים ומקווים בשביל הילדים שלהם. "יש לך טעם יקר תראה איזה מערכת סטריאו אתה רוצה לקנות", זה מה שהיא אמרה. ואני זוכר את המשפט הזה שלה מצוין.
את ההחלטה לא ללמוד מדעי המחשב אלא דווקא פילוסופיה, קיבלתי מיד בסוף השירות הסדיר במלחמת לבנון ׳הראשונה׳. שכבנו שם על האדמה, בחורשה בעין זחלתא במבואות בירות ואני קראתי את "זן ואמנות החזקת האופנוע". הספר הזה שינה לי את החיים. ואחרי זה, אחרי כל מה שקרה וכל מה שחוויתי החלטתי שהדרך בחיים מתחילה בדרך לעצמך, שקודם צריך למלא את עצמך במעניין את הראש והנשמה והלב. ידעתי שאני חייב קודם כל להכיר את עצמי, לדעת מי אני. לדעת משהו על העולם. ורק אח"כ להחליט מה אני רוצה להיות ולעשות.
למדתי פילוסופיה ולמדתי ספרות אנגלית ולמדתי לוגיקה.
את הסיפור הזה סיפרתי היום לכחמישים חיילים צעירים, כולם בוגרי ארגון "בקהילה" שעשו אצלנו שנת שירות. הם עומדים להשתחרר בקרוב מהצבא והם מתלבטים ושואלים את עצמם מה ואיך לעשות. מבחינתנו, כל מדריך וכל שינשין שעשה אצלנו שנת שירות נשאר חלק מהמשפחה. הדלת תמיד פתוחה בפניו, הוא חרוט בלב, בקהילה - משנים מציאות חברתית, Bakehila - Leading Social Change
זה בית שתמיד יקבל אותך.
אז החבר'ה האלה, הם באו היום למעין 'יריד תעסוקה' שארגנו למענם. והם התעניינו ושאלו שאלות ורצו להבין, הם מחפשים ותוהים ומתלבטים. והסתכלתי עליהם, צעירים כ"כ, נהדרים כ"כ, מלח הארץ. ונזכרתי בעצמי, בגיל שלהם, והיה לי חשוב להגיד להם שזה בסדר, שמותר לא להיות סגור על עצמך בגיל הזה, שחשוב להתלבט, שהחיפוש והשאלות הם חלק מהתהליך ההתבגרות שלנו.
ושאסור לפחד ממנו. שכולנו חייבים לעצמנו את המתנה הזו של לדעת מה מעניין אותנו באמת.
הם כל כך חכמים, החבר'ה האלה וכל כך ערכיים שאני יודע שיהיה בסדר. שהם ימצאו. שזה רק עניין של זמן.
הם העתיד של המקום הזה ואני גאה בהם.
שבת שלום.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 771. הגיבו: 94. שיתפו: 40.
{% trans 'Tags' %}:

יחד נדליק אור גדול.
חג חנוכה שמח ושבת שלום חבריי,

שלכם רויטל

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 487. הגיבו: 38. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}: