מס' עמודי פייסבוק פעילים למפלגה: 24


היה ברור שמנדלבליט הוא המטרה הבאה של נתניהו ולהקתו.
אחרי המפכ״ל, הפרקליטות, היועץ המשפטי, והיום ברור שהבאים בתור הם השופטים.

מול ראש ממשלה שחשוד בלא פחות משלוש פרשיות שוחד, ניצב איש ישר, שפיו ולבו שווים, ושכל שיקוליו מסתכמים בשלטון החוק.

נתניהו, בניסיון לגרור את המדינה למשפט בו הוא מסתמן כנאשם, מסכן את כל מרכיבי הדמוקרטיה הישראלית.

כדאי להיזכר בדבריו של נתניהו עצמו, על ראש ממשלה אחר שהיה במצב דומה:
"ראש ממשלה ששקוע עד צוואר בחקירות - אין לו מנדט מוסרי וציבורי לקבוע דברים כל כך גורליים למדינת ישראל".

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 18. הגיבו: 0. שיתפו: 7.
{% trans 'Tags' %}:

היום בשבת תרבות, ביסוד המעלה עם אנשים שאכפת להם!

כשמערכת המשפט נגועה בפלילים, זהו סממן עבה של חברה קורסת. כשמנהיגות מסרבת לקחת אחריות - ותוקפת את שומרי הסף, זה סרטן בגוף החברה הישראלית.

רק טיפול אגרסיבי, הסקת מסקנות אישיות נגד האחראים לתופעה, והחלפת המערכת השלטונית הנגועה יכולים להציל את המצב.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 16. הגיבו: 0. שיתפו: 2.
{% trans 'Tags' %}:

שלוש תאונות יותר מדי!

טוב שהאתרים נסגרו על פי החוק. בתקווה להמשיך ולרדת בכמות תאונות הבנייה והנפגעים בהן.

שבת שלום!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 4. הגיבו: 0. שיתפו: 1.
{% trans 'Tags' %}:

לחמתי שנים רבות עם חיילים דרוזים לצידי ותמיד התייחסתי אליהם כאחים וכשווים.

אני מזדהה לחלוטין עם מאבקם כנגד חוק הלאום שחוקק.

החוק הזה מבטא פגיעה קשה בכלל המיעוטים בישראל ולפיכך צריך לבטל אותו בהקדם האפשרי.


אהבו: 187. הגיבו: 29. שיתפו: 27.
{% trans 'Tags' %}:

יו"ר מפלגת התנועה ציפי לבני התחייבה יחד איתנו לנציגי העדה הדרוזית: אנחנו לא ניתן ידינו לאפליה ונחליף את חוק הלאום בחוק שיכניס את השיוויון לספר החוקים של מדינת ישראל כפי שצריך. שתפו!


אהבו: 181. הגיבו: 20. שיתפו: 17.
{% trans 'Tags' %}:

אנו חיים בעידן יוצא דופן. הקצב בו מתקדמת הטכנולוגיה, המהירות בה מנועי בינה מלאכותית מנתחים מידע, והתחכום שמאחורי תוכנות ריגול ומעקב כבר עולים על כל דמיון. את ההתלהבות מהופעתן של הרשתות החברתיות לפני למעלה מעשור והשפעתן הדרמטית על חיינו, מחליפה לאחרונה דאגה אמיתית ורצינית מפני מציאות וירטואלית, שלעתים נדמה כאילו נלקחה מסדרת מתח עתידנית.

בתור יושבת ראש השדולה למרחב וירטואלי בכנסת, פעלתי לאורך הקדנציה האחרונה במטרה להפוך את הרשת למרחב בטוח ונעים עבורנו ועבור ילדינו. בדיונים שקיימנו נתקלנו לא אחת במקרים מזעזעים של אלימות כלפי ילדים, תופעות של בריונות ברשת, ניסיונות התחזות או פיתוי לצורך פגיעה מינית וכמובן, ניסיונות גם להטיית תפיסות, מחשבות ודעות.

נכון ל-2019, כולנו צורכים את רוב המידע שלנו באמצעות הרשתות החברתיות. ניצחונו של דונלד טראמפ בבחירות לנשיאות ארה"ב לפני קצת יותר משנתיים הושג באופן כמעט אבסולוטי בזכות פעילות מאסיבית ברשתות החברתיות – אשר חלקה נמצא עדיין תחת חקירת גורמי השלטון בארה"ב. לפי החשד, מעצמה זרה השתמשה במידע אישי שנאסף אודות משתמשי פייסבוק במטרה להשפיע על דעתם.

איך זה עובד? מכונת איסוף המידע המשוכללת של מארק צוקרברג לא מלקטת רק תמונות ופוסטים חמודים, אלא יורדת לרזולוציות מורכבות ופסיכולוגיות שמאפשרות לה לערוך מעין "הערכת אישיות", על בסיס המיקום בו האדם נמצא, כמות הפעמים בה הוא נוסע ליעד ספציפי, תגובותיו לפוסטים מסוימים ועוד. כל צעד, מבט, הודעה או לייק חביב שלנו מקוטלג, נשמר ומצטרף לשרשרת המידע, כך שביום פקודה, יוכלו אותם גורמים "להשתלט" לנו על התודעה ולהציג רק מידע שהם יודעים בוודאות שמעניין אותנו.

לפני למעלה משנה פניתי לפייסבוק וביקשתי ממנהליה שלקראת הבחירות הקרבות יפעילו גם בישראל את המנגנון שהופעל בארה"ב ובריטניה, המחייב כל אדם אשר מממן תוכן פוליטי, לחשוף את זהותו. בפייסבוק לא נענו לבקשה, אבל לאחרונה, וביתר שאת לאחר אזהרותיו של ראש השב"כ בנושא, פניתי גם ליו"ר ועדת הבחירות כדי שידרוש זאת מנציגי פייסבוק. על רקע האפשרות להתערבות מצד מעצמה זרה בבחירות, שבתי והתרעתי בפני הגורמים המוסמכים ואני מקווה שהליך הבחירות שלנו יתנהל בשקיפות וביושרה.

כיו"ר השדולה למרחב וירטואלי, הגשתי הצעת חוק שתאפשר לתבוע, ללא הוכחת נזק, כל אדם אשר מתחזה ברשת או מעביר מידע שגוי אודותיו ובכך פוגע באחרים. אבל בסופו של דבר, חשובה לא פחות גם האחריות האישית של כל אחד מאיתנו, בייחוד ההורים שבינינו. שימו לב מה אתם חושפים ובפני מי, דברו על הילדים והסבירו להם על הסכנות ובעיקר, שמרו על עצמאות המחשבה. כי מותר האדם מן המכונה.

לכתבה שפורסמה ב כל העיר ירושלים >> https://www.kolhair.co.il/arena/78911/

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 29. הגיבו: 0. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:


אהבו: 4. הגיבו: 2. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}:

החלטתי שלא להתמודד בבחירות המקדימות על מקום לרשימת העבודה לכנסת ה-21 כנציג מחוז הקיבוצים.

מאז ומתמיד אני חבר מפלגת העבודה. תמיד הייתי נאמן לדרכה ולערכיה.
צמחתי וגדלתי במחנה רבין ומה שתמיד עמד לנגד עיני הוא טובת המדינה ולאחריה ההתיישבות, החקלאות והמפלגה, מתוך השאיפה שישראל תהיה מדינה חכמה, צודקת ובטוחה, יהודית ודמוקרטית השואפת לשלום ושוויון.

לפני 4 שנים נבחרתי לכנסת לאחר שמילאתי בהצלחה שורה של תפקידים ציבוריים רבים ומשמעותיים, ביניהם עוזר שר החקלאות בממשלת רבין, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, מנכ"ל משרד המדע, התרבות והספורט, עוזר שר הביטחון לענייני התיישבות ומזכיר התנועה הקיבוצית.
כנציג נאמן של החקלאות וההתיישבות בכנסת, כחבר וועדות הכספים והחינוך ופעיל בוועדות נוספות, פעלתי וקידמתי יחד עם חברים נוספים, מגוון נושאים חשובים הנוגעים לחיי היום יום של המרחב הכפרי ואזרחי המדינה כולם: ניהול המאבק למען ההתיישבות, החקלאות והמים, אישור החוק להבטחת היעדים של אנרגיה מתחדשת, העברת החוק לעידוד השקעות הון בחקלאות, הבטחת החינוך ההתיישבותי, דאגה לעתידם של היישובים שנפגעו מהבולענים באזור ים המלח, מתן פיצויים לתושבי עוטף עזה, הענקת הטבות מס ליישובים ולערים באזורי קו העימות והעדיפות הלאומית בכל הארץ, דאגה וקידום נושאי הבריאות בכלל ובפריפריה בפרט, ועוד.

מצבה הנוכחי של מפלגת העבודה מדאיג אותי מאד ויש חשש האם היא תוכל לחזור להנהגת המדינה. קיים ספק האם מפלגת העבודה במתכונתה הנוכחית תוכל עוד להיות הבית של ההתיישבות והחקלאות, ויש לכך ביטוי במקומות המיועדים לנציגי המושבים והקיבוצים ברשימה לכנסת הבאה.

אינני יכול להתעלם מהתבטאויותיו הקשות והבלתי אחראיות של יו"ר המפלגה כלפי, התבטאויות אשר בגינן השופט מתח עליו ביקורת קשה בדיון המקדמי שנערך בבית המשפט במסגרת תביעת הדיבה שהגשתי נגדו.

בחודשים האחרונים, עברתי סדרת טיפולים רפואיים המחייבים אותי בעת הזו לתת עדיפות לסוגיית הבריאות. בנסיבות הקיימות ובתיאום עם משפחתי, החלטתי שלא להתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-21.

אני מודה ראשית למשפחתי היקרה שעמדה לצידי לכל אורך הדרך, לכל מי שתמך וסייע לאורך השנים האחרונות ולמי שהיה שותף לעשייה החשובה. אמשיך לפעול ככל יכולתי למען ביטחונה ועתידה של מדינת ישראל, וקידומו ופיתוחו של המרחב הכפרי.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 221. הגיבו: 99. שיתפו: 5.
{% trans 'Tags' %}:

במובנים רבים, מערכת המשפט היא המבצר האחרון. המגדלור שמאיר גם את הפינות החשוכות והאפלות של המערכת הציבורית על נבחריה, פקידיה, וכן, גם את הפינות האפלות שלה עצמה. ויש לומר זאת באופן ברור: מערכת המשפט הישראלית חזקה ואמיצה דיה כדי להעמיד לדין גם את בכיריה, בשר מבשרה, אם וכאשר תימצא התשתית הראייתית לכך. אנו נדרשים כעת לעיסוק כואב בפצע המדמם שנפער בהליך מינוי השופטים.
ככל שמתגלים פרטים נוספים על הפרשה, ומתבררים עוד ועוד חלקים יש עובדה אחת שאי אפשר להתווכח איתה – הפוליטיזציה, חסרת המעצורים שהכניסה השרה שקד למערכת. שרת משפטים שעסקה ביוזמת חקיקה כמו חוק היועמ"שים, ברדיפת המשנה ליועמ"ש דינה זילבר ופקידי ציבור נוספים נמצאת מול אחת הפרשיות הקשות במערכת המשפט שידעה ישראל. והיא לא לבד, ראש הממשלה שכבר חודשים משתלח במפכ"ל ובמשטרה בגלל חקירותיו האישיות, שמשתלח ביועמ"ש ובפרקליטות ושולח את אנשיו לדבר על הפיכה שלטונית ומליונים שיצאו לרחובות ותפירת תיקים אם יוגש נגדו כתב אישום, זרע את הזרעים.
הניסיון לחסל את מערכת המשפט בשם צרכיו האישיים של ראש הממשלה והפוליטיזציה שהכניסה שרת המשפטים למערכת המשפט, כדי לקדם אג’נדה הרסנית, היא אסון לנו אזרחי המדינה ואסון לדמוקרטיה.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 256. הגיבו: 84. שיתפו: 151.
{% trans 'Tags' %}:

דוד, העוזר הפוליטי שלי, חוגג יום הולדת היום

זמן מצוין להגיד לו תודה על העבודה המסורה ועל השעות הארוכות שהוא משקיע. עם צוות כזה, אפשר להשיג הכול.

תודה דוד יקר ומוכשר, אוהב אותך
David Menco

#מטהשמולי #האנשיםשלי #תכירו_את_מטה_שמולי #ככהאנירוצהאתהעבודהשלי #ככהאנירוצהאתהעוגהשלי

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 106. הגיבו: 15. שיתפו: 0.
{% trans 'Tags' %}: