תומכים ותומכות יקרים שלי (זהירות..פוסט קצת ארוך)
אני נמצאת רגע לפני הבחירות. היום שבו אתם תחליטו אם אני אחזור לכנסת או לא.
מבחינתי זה אחד הימים החשובים בחיי, שבו כל מה שעשיתי עבורכם בקדנציה האחרונה מתנקז לאירוע אחד, 5 דקות בשבילכם בקלפי, אבל עבורי עוד קדנציה ארוכה של עשייה למען הציבור.
בחודשים האחרונים הייתי בקמפיין, הסתובבתי בבתי הספר, במוסדות אקדמיים, במכינות הקדם צבאיות, בעמותות וארגונים חברתיים ובכל מקום אליו הוזמנתי לדבר. ישבתי בפאנל עם נציגי מפלגות רבות ומצאתי את עצמי שוב ושוב מדברת על עשייה אמיתית למען הציבור אל מול סיסמאות ריקות, מצאתי את עצמי מדברת על ההישגים שלי, מול חכים שדיברנו על הרצונות שלהם.
בקדנציה האחרונה עשיתי דברים מדהימים ששינו לאנשים את החיים, ממש כך. העברתי 14 חוקים בקריאה שלישית, נבחרתי 5 פעמים ברציפות לחכית הכי חברתית בקואליציה וקידמתי עשרות תוכניות למען הציבור, מבנייה של הוסטלים לצעירים חסרי בית, תמיכה בשנת השירות ובארגוני הנוער, מענקים למשפחות חד הוריות, סיוע לסטודנטים במילואים, חולי הצליאק, מפעלים ישראלים, כספים לקהילה הלהטבית ועוד ועוד.
אני באמת מאמינה שמפלגת כולנו עשתה לציבור הישראלי מה שאף אחד לא עשה לפניה, שר אוצר שדאג לכלכלה יציבה, שוק חופשי, ביטול מכסים ויצירת תחרות אבל כל זאת עם הרבה חמלה ורגישות לאוכלוסיות המוחלשות. מהפכה חברתית כלכלית ששינתה לכולנו את החיים.

אני רוצה לבקש שלושה דברים:
1. כל מי שהוא חברתי באופיו והנושאים החברתיים הם לב ליבו ועשייתו, מבחינתי יש רק אופציה אחת והיא מפלגת כולנו שמגיעה עם קבלות ולא רק עם תוכניות. כל קול שילך למפלגה של אורלי לוי הוא בזבוז קולות, פשוט מאוד. יש לה הרבה רצון טוב אבל היא לא עוברת כמעט בשום סקר בחודש האחרון וקולות רבים של אנשים חברתיים מעולים ילכו לפח.
2. אל תצביעו למפלגת זהות. פשוט מאוד. מפלגה שבזה לכל נושא חברתי, לכל התערבות של המדינה (גם אם היא צריכה) שרוצה להקים בתי משפט על פי ההלכה, להפריט את הביטוח הלאומי, לבטל את מדרגות המס ואת הרפואה הציבורית ועוד כל כך הרבה דברים גרועים אחרים. חודשיים ישבתי איתם בפאנלים, אל תפלו בפח הזה.
3. ודבר אחרון והכי חשוב, תצביעו כולנו. קצרה היריעה כדי לומר לכם את כל מה שעשינו ובעיקר את מה שאנחנו עוד רוצים לעשות, אין נושא שלא נגענו אין אוכלוסייה שלא עסקנו בה. תדאגו לעצמכם, לעתיד ילדיכם, לעתיד של ההורים שלכם ותבינו שיש רק מפלגה אחת כזו.
ובנימה אישית, כל חיי הקדשתי לאחרים, תמיד רציתי לעשות את החברה הישראלית טובה יותר צודקת יותר ושווה יותר, תמיד הייתי שם עבורכם כשהייתם צריכים אותי, השבוע אני צריכה אתכם.
צאו להצביע. שימו כ בקלפי בשבילי, בשביל כולנו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 227. הגיבו: 56. שיתפו: 17.
{% trans 'Tags' %}: