בעוד אוכלוסיית הגמלאים היתה שקופה לממשלה הזו - אנחנו הצלחנו להוביל מהלכים חשובים וצודקים עבורם ועבור כולנו, גם מהאופוזיציה וגם בדרכים עקיפות.

את השדולה לפנסיה הוגנת הקמתי והובלתי יחד עם ח”כ מיכל בירן, וזה לא היה מס שפתיים - אלא מהפכה אמתית שהובלנו בתחום הפנסיה בשש השנים האחרונות.

מחקיקת חוק לפנסיית ברירת מחדל המטיבה בעיקר עם העשירונים התחתונים, דרך קיצוץ דמי הניהול ועד חוק להפרדת דמי הניהול מעמלת הסוכן, שמטיב עם שני הצדדים - המבוטח שידע כי הסוכן יפעל אך ורק למען האינטרסים שלו להקטנת דמי הניהול, וגם עם סוכן הביטוח, שלא ימצא עצמו בניגוד עניינים בין הלוקח לבין העמלה שלו.

למרות מגבלות האופוזיציה, גם הצלחנו להוביל להוצאת צווים רבים בתחום באמצעות שיתוף פעולה של הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, שהאחרון בהם היה מניעת השימוש במידע אישי ושמירה על סודיות רפואית בביטוח, במטרה למנוע דרישות דרקניות מהמבוטח, אשר תוכלנה לאפשר לחברות לסחור ולעשות שימוש לצורכיהן במידע הפרטי של המבוטחים, הצעת חוק שיצאה ביולי כחוזר ביטוח מחייב.

אך המלאכה עוד לא הושלמה - ולכן אני צריך אתכן/ם איתי! הפנסיה היא זו שתגן כל אזרחי ישראל לעת זקנה, ולכן המאבק למען פנסיה ראויה והוגנת ימשיך, צעד אחר צעד. רק התחלנו.

מוזמנות ומוזמנים לצפות בדבריהם של אנשים יקרים, ותיקים ושורשיים במפלגת העבודה, עם המון ניסיון חיים, שבין היתר קוראים להצטרף לתמיכה בי, גם עבורם וגם עבור הדורות הבאים.

מיכה חריש, ח"כ ושר לשעבר מטעם מפלגת העבודה - https://youtu.be/z1K7NemrPWI
רבקה בית הלחמי, יו"ר ותיקי התנועה של מפלגת העבודה לשעבר - https://youtu.be/tCVO1dX6M0c
יעקב לקס, מוותיקי חברי מפלגת העבודה - https://youtu.be/4h8Xc4H3fTQ


אהבו: 122. הגיבו: 4. שיתפו: 14.
{% trans 'Tags' %}: