הי זאת שלי, האנשים המצויינים שאתם רואים כאן בתמונה ימצאו את עצמם מחוץ לכנסת אם קמפיין שתיית המנדטים של כחול לבן ממפלגת העבודה יצליח. אני מנועה מלדווח על סקרים, אבל המצב לא טוב. הצילו את מפלגת העבודה.

כן, בשעות האחרונות מתנהל קמפיין של כחול לבן לחיסולה של מפלגת העבודה. זה נעשה באופן בוטה ובראש חוצות, ומקבל מימדים רחבי היקף משום שנתניהו נותן להם רוח גבית ומנהל קמפיין זהה בתוך גוש הימין.

זה קמפיין שקרי שאין לו שום בסיס פוליטי או מוסרי. מי שהנשיא יטיל עליו להרכיב ממשלה יהיה זה שמספר חברי הכנסת המרבי ימליץ עליו. נ-קו-דה. אנחנו מתחייבים להמליץ על גנץ.

הצבעה עבורנו היא בפועל הצבעה בשני פתקים: פתק אחד לחילופי שלטון, ופתק שני לרשימה הכי משובחת, עם הח"כים הכי אידיאולוגיים, שיודעים לממש את העמדות הברורות שלהם לכדי עשיה מפוארת.

זו תהיה טרגדיה אם אנשים שמחזיקים בהשקפת עולמנו: פתרון מדיני, סוציאל דמוקרטיה, דמוקרטיה ושלטון החוק – ישימו בסופו של יום פתק לשלל אנשים לא מזוהים שלוהקו לכחול לבן בדרכים תמוהות, לימנים המוצהרים ברשימה שלהם, והכי גרוע – לממשלת ימין.

כי אנחנו מחוייבים להמליץ על גנץ אפילו יותר משגנץ ממליץ על גנץ. תראו את הרטוריקה החמקנית בכל פעם שהם מתבקשים להתחייב שלא ישבו בממשלת נתניהו. "הדלת סגורה אבל לא נעולה", "אם טראמפ יניח את עסקת המאה נמצא איזה סידור", ו"בסיטואציה הנוכחית". כאילו אנחנו טפשים מכדי לדעת שסיטואציה משתנה בכל רגע.

תזכרו היטב: אם נהיה זעירים, או חלילה, נעלם, גנץ פשוט ירוץ לזרועותיו של נתניהו. מפלגת העבודה, עם מספר מנדטים סביר, היא תעודת הביטוח היחידה לחילופי שלטון.

האבסורד הוא שהם יודעים היטב שאם יוותרו על הרוטציה בין גנץ ולפיד – יוכלו להביא במיידי שלושה מנדטים מהימין הרך, במקום להיות קניבלים ולאכול את בשרנו.

המערכה שלנו היא מול נתניהו והימין הקיצוני, הלאומני, הגזעני, הליברטריאני. אנחנו הלוחמים העיקביים נגדו. כל כך עצוב ומקומם שהאש של כחול לבן מכוונת כלפינו, ולא כלפי היריב האמיתי.

אל תתנו למפלגה החשובה והאמיתית שלנו להתפוגג. לכו עם האמת שלכם. שימו את האותיות א.מ.ת. הצביעו בשבילי ובשביל החברים שלי. הצביעו עבודה. היא חשובה למדינה מכדי שתעלם.

נפגש בקלפיות, אל תוותרו, תילחמו. בהצלחה לכולנו.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 2,983. הגיבו: 493. שיתפו: 430.
{% trans 'Tags' %}: