מספרים לכם שהבית הזה קורס. מנסים להלך עליכם אימים ומציעים לכם לנטוש את הספינה רגע לפני שהיא טובעת. מזהירים אתכם שמורשת ומסורת של עשרות שנים עתידה להימחק.
אז גם אני רוצה לומר לכם משהו, חד וברור - זה הבית שלכם, זה הבית שלנו! זה המקום היחיד שבו תרגישו בבית ותהיו גאים להשתייך אליו. והוא לא עומד להימחק, והוא לא קורס!
נכון, זאת שעה מאתגרת, אבל מי אם לא אתם ואנחנו, מי אם לא הבית הזה, יודעים להתאחד דווקא ברגעים האלה, להאמין בעצמנו, להאמין ביו״ר המפלגה עמיר פרץ, להיזכר בערכינו הברורים, להביט לעתיד בתקווה, ולהאמין שנכונו לנו עוד ימים טובים הרבה יותר.
היסודות של הבית הזה בלתי ניתנים למחיקה. הבית שלנו היה ולעולם יהיה פתוח בפני כל מי שמבקש להצטרף אליו, ואנחנו גם לא מונעים מאיש לעזוב אותו רק בגלל שהוא טועה לחשוב לרגע שבמקום אחר, חדש, עם שם קליט וחברים חדשים, צפויים לו חיים מתגמלים יותר.
המקום הזה הוא הבית שלי, המקום הזה הוא הבית שלכם, המקום הזה הוא הבית של כולנו. אנחנו נילחם עליו, אנחנו נצמיח אותו ונהיה אלה שימנעו את הריסתו ויתרמו לבנייתו המחודשת. אני מאמינה בכל לבי שיותר אנשים ירצו לבוא בשערינו מאשר אלה שיבקשו לעזוב.
הדיירים נאים בעיניי, הערכים נאצלים בעיניי, אהבת האדם, אהבת המדינה והאמונה שמכאן – אך ורק מכאן – תצא הבשורה לבנייה ולשיקומה של מדינתנו האהובה, ניכרים בכל אחד מקירות הבית הזה.
הבית הזה הוא מוסד, למפלגה הזאת יש עשרות רבות של שנים של עשייה לטובת המדינה, לטובת החברה, והטוב מכל עוד לפנינו. השעה אינה פשוטה, האתגר גדול, אבל הבית הזה, באחדותו, באמונתו, בכישרון שיש בו, ובעיקר בנשים ובאנשים שמרכיבים אותו, יכול ויוכל לכל.
אנחנו עוד נראה כאן ימים אחרים לגמרי, והם קרובים יותר ממה שאתם חושבים. תרימו את הראש, אין לנו במה להתבייש, נהפוך הוא. ב-17/9 נהיה אנחנו מפלגת העבודה בראשות עמיר פרץ, יחד עם שותפינו לגוש, שותפים למהלך ההיסטורי ההכרחי כל כך של הפלת שלטון נתניהו. ובעתיד עוד נחזור לאחוז בהגה השלטון בעצמנו. אני מאמינה בכך בכל לבי.

שבת שלום
שלכם,
רויטל

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 757. הגיבו: 191. שיתפו: 48.
{% trans 'Tags' %}: