עכשיו זה הזמן להקים ממשלה חלופית. אין זמן אחר.

ראש ממשלה חשוד בשוחד ממשיך בנסיונות מילוט מהדין ושכל השאר יישרף. בשעות הקרובות צפויה להגיע הצעת החוק לפיזור הכנסת, אבל לפני שהולכים לבחירות חדשות, יש עוד אפשרות ואני קוראת לבכירי כחול לבן למצות אותה: ממשלה בראשות גנץ בתמיכת מרכז, שמאל וערבים ומפלגה חרדית אחת לפחות. זאת ההזדמנות להציל את ישראל ולכוון אותה לכיוון אחר לגמרי. בלי חסינות, בלי התגברות ועם סדר עדיפויות שונה לחלוטין.

אנחנו, חברי האופוזיציה, נעלה אל דוכן הכנסת ונייצר פיליבסטר ארוך ככל שנוכל על מנת לדחות את הפיזור ולהפקיע את המנדט מביבי, מחר בחצות.

בינתיים חייבת הנהגת כחול לבן להתחיל לפעול להקמת ממשלה אחרת שתתבסס על חמישים וחמישה מנדטים שכבר קיימים היום באופוזיציה. ביחד עם אחת מהמפלגות החרדיות יש לנו קואליציה חלופית, ואפשר להגדיל את הרוב ע״י צירוף מפלגה קטנה נוספת אחת לפחות.

חבריי בכחול לבן, במוצאי שבת האחרון בהפגנה התחלנו חזית דמוקרטית שהיא לא רק צודקת ומוסרית אלא גם חכמה פוליטית כי היא הפוטנציאל היחיד הממשי ההחלפת שלטון הימין.

אל תהיו אתם אלה שמחפשים ״מועמד אחר מהימין״ כדי להיכנס לממשלה של הליכוד. זה הזמן שלנו למצות את כל המהלכים הפוליטיים באופן מידי ולהקים ממשלה אחרת באמת.

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 898. הגיבו: 73. שיתפו: 96.
{% trans 'Tags' %}: