ההנהגה שלנו החליפה את הממלכתיות במלוכנות, כל מי שרוצה לשבור את חומות הציניות, שיקום ויצטרף --> http://ilangilon.org.il/

אני אגיד לכם מה הבעייה של השמאל, שיותר מדי אנשים סביבי חושבים איך להיות אופזיציה לוחמנית, שתנבח על השיירה של הממשלה בקולות הכי צלולים שלה, בזמן שהיא עוברת. אבל אני אגלה לכם סוד, בזמן שהכלבים נובחים, השיירה - כלומר הממשלה - נושכת.

אסור לנו להסתפק בלמחות, על הפלת הממשלה אני רוצה לדבר איתכם. לא על לשבת בבית ולספוק כפיים ולנאום שאי אפשר יותר, כי כשלא יכולים יותר קמים ומתחילים לצעוד, או לנסוע על קלנועית במקרה של אנשים כמוני. ומתחילים לצעוד מתוך כוונה ברורה וחד משמעית - לא לעצור עד שנשיג את שלנו.

הבעייה של הממשלה שלנו היא לא רק זה שהיא מורכבת ממפלגות ימין. הבעייה שהיא מורכבת מאופורטוניסטים וציניקנים חסרי תקנה, שהיו מוכרים את אמא שלהם בשביל להתקדם, אבל למה להם? יש להם את אמא שלנו למכור קודם, ואותנו, ואת הילדים שלנו.

אז הם מוכרים אותנו. בזול אפילו. זו ממשלה שמורכבת מסוכני מכירות ופרזנטורים ואקזיטורים, שרק חושבים איך לעשות עלינו סיבוב. יודעים מה? אפילו לא חושבים איך לעשות עלינו סיבוב, סתם אנחנו נמצאים על הדרך שלהם אז הם דופקים גם אותנו. לא בכוונה אפילו, סתם כמו משהו שנדבק להם לנעל על הדרך. עכשיו תגידו לי, לא הספיק לנו? לא נמאס?

בואו הצטרפו אלי, יחד נפיל את הממשלה ונחזיר את המדינה לאזרחיה --> http://ilangilon.org.il/


אהבו: 896. הגיבו: 79. שיתפו: 106.
{% trans 'Tags' %}: