*** עוקץ קשישים בחסות החוק ***

זה סבא שלכם. או אמא שלכם. או אולי אתם בעצמכם. אחרי שנים של עבודה מאומצת, שחוסכים לפנסיה ושמים כל חודש סכום נכבד בצד, מגיע גיל הפרישה, הזמן להשעין אחורה את הכורסה ולהירגע קצת אחרי שנים של טירוף בשוק העבודה. לא צריך לעשות כלום - הכסף פשוט חוזר אלינו בצורה שמאפשרת חיים בכבוד מדי חודש. לכאורה.

אבל לקרנות הפנסיה יש תחביב: לקחת דמי ניהול גבוהים ממי שהם יכולים לדפוק - גמלאים ששבויים אצלם בלי אפשרות לעבור לקרן אחרת. ברגע שהם פורשים לגמלאות, קרנות הפנסיה מעדכנות אותם שהם עברו למסלול של תשלום דמי ניהול מקסימליים, בלי יכולת לעשות שום דבר בנידון. גמלאי? תשלם הכי הרבה שאפשר. 99% מהפנסיונרים בקרנות הפנסיה החדשות משלמים את דמי הניהול המקסימליים המותרים בחוק.

לוקחים מהמוחלשים ונותנים לחזקים.

קרנות הפנסיה עושות מה שהן יכולות כדי להרוויח, אבל התפקיד שלנו כמחוקקים הוא למנוע מהן לנצל את כוחן לרעה.

כאן אני צריכה אתכם איתי. השבוע תעלה להצבעה הצעת החוק שלי שתחתוך בחצי את דמי הניהול בקרנות הפנסיה החדשות. לא רק שזו הצעה שתיטיב עם עשרות אלפי גמלאים, גם אין לה שום עלות תקציבית - וכל מי שמתנגד לה מעדיף את הרווח של קרנות הפנסיה על פני הגמלאים. כדי שהשרים לא יסכלו את ההצעה הזו, צריך להפעיל עליהם לחץ ולהראות להם שהציבור בוחן אותם בשבע עיניים. לא מספיק להבטיח לדאוג לגמלאים, צריך גם לקיים - ולחוקק!

שלחו עוד היום מכתב לחברי הקואליציה בדרישה להעביר את החוק שימנע את גזל הפנסיות של סבא וסבתא שלכם, ההורים שלכם - ויום אחד גם שלכם. כדי לשלוח את המכתב, כנסו לקישור הזה - זה ייקח לכם בדיוק דקה: https://drove.com/.Loe

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 224. הגיבו: 22. שיתפו: 80.
{% trans 'Tags' %}: