השבוע ימלאו ארבע שנים לכהונה שלי במשרד העבודה והרווחה>>> אני מזמין אתכם להכנס לקישור ולהתרשם מהפעולות שביצעתי לחיזוק החוסן הכלכלי והחברתי של אזרחי ישראל.

הערך העיקרי שהנחה אותי, היה להבטיח חוסן חברתי מלידה ועד שיבה טובה ולהוביל לשוויון הזדמנויות ולצמצום הפערים בחברה הישראלית.
משימה נוספת שהצבתי לי כיעד היא שיפור השכר ותנאי ההעסקה של העובדים במשרד הרווחה, שבמשך שנים הופלו לרעה מבין משרדי הממשלה.
הבאתי להגדלה דרמטית בתקציבי המשרד ולשינויים ארגוניים שישפרו את השירות לאזרח, ולצד זאת יצרתי מנגנון פיקוח שימנע בזבוז כספי ציבור ויבטיח שירות איכותי לאוכלוסיות הרווחה.
העלתי את מתח הדרגות לעובדי המשרד, תוך ביטול הדירוג 14-16, הוספתי כונניות, תקני רכב ועוד והכל במטרה שהעובדים יקבלו את התנאים הבסיסים שהיו חסרים לביצוע מלאכתם הנאמנה לרווחת אזרחי ישראל.
הממשלה, בצדק רב, חיברה מחדש את תחום העבודה לתחום הרווחה. האיחוד בין המשרדים מחבר בין שני תחומים המשלימים אחד את השני. כלים שלובים המאפשרים ליישם תכניות רוחב ולממש יעדים ואנו כבר קוטפים את הפירות בשטח, כפי שיפורט בהרחבה בהמשך.
עובדות ועובדים יקרים, אני רוצה להודות לכם על ההשקעה ועל שנתתם לב ונשמה למען לקוחותינו. ללא שיתוף הפעולה ההדוק שהיה ביננו, לא היינו מגיעים להישגים הדרמטיים שהתחוללו בתחום הרווחה והעבודה בשנים האחרונות.

אני פועל כשליח ציבור מזה עשרים שנה ועיקר פעילותי היא עבור אלו שידם אינה משגת ואלו שרוצים להתפרנס בכבוד. הגעתי עם משנה סדורה ותחושת שליחות, אשר סייעו לי לשרת נאמנה את אזרחי ישראל ולהפיק את המיטב בתפקידי בממשלה. אני תקווה כי תינתן לי הזכות להמשיך ולעבוד למען אזרחי ישראל כשר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.


אהבו: 112. הגיבו: 61. שיתפו: 11.
{% trans 'Tags' %}: