ארגון להב"ה הפיץ לאחרונה עוד מהאשפה הגזענית המתועבת שלו: 7 סרטונים מבוימים שמתארים איך ערבים פועלים בתחבולות זדוניות כדי "לפתות" נשים וילדות יהודיות. פניתי באופן דחוף ליועמ"ש בדרישה שיורה על חקירה מיידית של ראשי להב"ה בגין הסתה לגזענות ולנקיטת כל הצעדים החוקיים הנחוצים כדי למנוע את המשך הפצת הקמפיין הנורא הזה.

סרטוני התעמולה מתארים את כל הערבים כמקשה אחת, כולם עבריינים מסוכנים ש"צדים" נשים יהודיות תמימות, או במילותיו של יו"ר הארגון בנצי גופשטיין, "זה יכול להיות השיפוצניק הנחמד, נהג האוטובוס האדיב או רופא מסור בבית החולים". המטרה ברורה - להטמיע בקרב הציבור את הרעיון שכל ערבי החי בקרבנו מסוכן, ולכן מוטב שלא להעסיקו באף מקצוע.

גופשטיין וצאן מרעיתו המוסת והמסית אינם מסתפקים, כידוע, בדיבורים רוויי משטמה וגזענות. אגב ההתקהלויות השבועיות שלהם בכיכר ציון מותקפים פלסטינים עוברי אורח באופן קבוע, ובעקבות צעדת הארגון ביוני 2017 אושפז בבית החולים פלסטיני שהותקף על ידי הצועדים, ביחד עם שניים מחבריו. זהו ארגון גזעני, אלים ומסוכן.

הקמפיין החדש הוא תעמולת שנאה מהגרועות שנראו אי פעם בישראל, שמפקירה את דם אזרחי המדינה הערבים, פשוטו כמשמעו. אני נחושה לא לתת לגזענות הזו להרים ראש ולהכות שורש. מקיאים מהחברה את ממשיכי דרכו של כהנא!

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 599. הגיבו: 121. שיתפו: 88.
{% trans 'Tags' %}: