אל תהמרו על הקול שלכןם.

במהלך הקדנציה האחרונה, נבחרת מרצ הוכיחה פעם אחר פעם כי רק עליה אפשר לסמוך ברגע האמת, ובכל אחת ואחת מהסוגיות החשובות שנמצאות על סדר היום.

בזמן שחברינו וחברותינו מיתר המפלגות באופוזיציה התחבאו מאחורי מילים כמו "הקונפליקט" - אנחנו לא בדקנו לאן רוח הפופוליזם המתקרנף נושבת, אלא נאבקנו למען סיום הכיבוש ולפתרון שתי המדינות, נלחמנו נגד חוקי ההשתקה הפוליטיים והתייצבנו לצד ארגוני החברה האזרחית.

בזמן שבו גירוש מבקשי המקלט עמד על הפרק באופן הממשי ביותר, ואפילו יו"ר מפלגת העבודה גבאי כבר שכנע את חברי סיעתו לתמוך - אנחנו לא עצמנו עיניים. אני וח"כ מוסי רז נסענו עד רואנדה ואוגנדה כדי להביא עדויות שיעצרו את המחדל.

בזמן שחלק מחברי האופוזיציה נעלמו כל פעם שעלתה הצעה על דת ומדינה, נשים ולהט"ב - מרצ תמיד היתה שם במלוא כוחה.

הנבחרת של מרצ פועלת בכנסת כחץ שלוח מאוחד וחזק פוליטית, שעוצמתו עשרות מונים מגודלנו היחסי. יעידו על כך חברי הכנסת מכל הקשת הפוליטית במשכן - כשאתם מצביעים למרצ, יש לכם על מי לסמוך.

בבחירות האלה אנחנו מציגים את האלטרנטיבה הרעיונית האמיתית היחידה לשלטון נתניהו הגזעני, ואת התשובה הניצחת לחוק יסוד הלאום, שמטרתו לקרוע אותנו מבפנים, לשסות אותנו זה בזה, ולדרג את האזרחים לסוג א' ולסוג ב' - מול זה אנחנו היחידים שמציעים ומציעות שותפות יהודית-ערבית אמיתית. שמעתי את המסר הזה מהדהד בכל רחבי החברה הישראלית, יהודית וערבים כאחד, בעשרות חוגי בית ובמפגשים בחודשים האחרונים. עכשיו, צריך להדהד את המסר הזה גם בקלפיות.

מחר נלך להצביע באחת ממערכות הבחירות החשובות בתולדות המדינה, שבמהלכן לא רק נחליף את ראש הממשלה, אלא נקבע גם מי תהיה הקואליציה שלו. מפלגת כחול-לבן היא כמו כוס מים שמקבלת צבע רק בהתאם לתרכיז שישימו בתוכה בהרכבת הממשלה. מרצ חזקה בממשלה היא כמו תרכיז פטל מתוק, שצובע את המים ומשפיע על הממשלה לפעול בערכי שמאל- למען הצדק, השוויון והדמוקרטיה. כך, נעשה את מה שעשינו בממשלות רבין וברק - ונמריץ את הממשלה לתהליך מדיני, לשינוי סדרי עדיפויות חברתי-כלכלי ולסדר יום אזרחי מתקדם.

מחר אסור לשכוח: אין מהפך בלי מרצ

תקלה בטעינת התמונה. אפשר ללחוץ על כפתור הפייסבוק הקטן מצד שמאל כדי לראות את הסטאטוס המקורי

אהבו: 205. הגיבו: 33. שיתפו: 24.
{% trans 'Tags' %}: